30 مدل از بهترین عصای کوهنوردی موجود در بازار

بهترین عصا کوهنوردی
چکیده این مطلب :

دسته بندی ها: کمپینگ و کوهنوردی

بروزرسانی: ۰۱ تیر ۰۱

زمان مطالعه: 9 دقیقه

هیچ نظر

در این مطلب به راهنمای خرید عصای کوهنوردی و معرفی پرفروش ترین و بهترین عصای کوهنوردی موجود در بازار و راه های خرید اینترنتی بهترین عصای کوهنوردی میردازیم.

گاهی ممکن است هنگام پیاده روی یا کوهنوردی در مسافت های طولانی به یک عصا نیاز داشته باشید و این زمان خوبی برای استفاده از عصا برای پیاده روی است. عصا می تواند هنگام بالا رفتن از تپه ها کمک کنند و حتی می توانید از یکی از آنها به عنوان پایه چادر یا سه پایه دوربین استفاده کنید.

اگرچه عصای کوهنوردی ساده به نظر می رسد ، اما می تواند در اشکال و اندازه های مختلف باشد. برخی تاشو هستند ، برخی به عنوان عصای تلسکوپ استفاده می شوند ، برخی از آنها از فیبر کربن و برخی دیگر از آلومینیوم ساخته شده اند. در این مطلب به تمامی نکاتی که قبل از خرید عصای کوهنوردی باید بدانید میپردازیم و بهترین عصای کوهنوردی را معرفی میکنیم باما همراه باشید.

چرا باید عصای کوهنوردی بخریم؟

عصای کوهنوردی از فشاری که از سطح زمین به بدن شما وارد می شود را می کاهد. و باعث می شود فشار زیادی به مچ پا و دست وارد نشود. همچنین به شما کمک می کند تا از سفتی زمین که دارید روی آن راه می روید مطمئن شوید.

و باعث کاهش مصرف انرژی شما می تواند و انرژی تان را مدیریت می کند. و می توان از آن به عنوان یک تکه گاه برای یک استراحت کوتاه استفاده کرد. و می توان از آن برای حفاظت از خود در برابر حیوانات وحشی استفاده کرد.

مزایای استفاده از عصای کوهنوردی چیست؟

این وسیله در طول یک روز میزان بسیار زیادی فشار را از روی اندام های تحتانی بدن به دست ها منتقل می کند. کاهش فشار ناشی از وزن بدن بر روی پاها و انتقال قسمتی از بدن روی دست ها. ایجاد تعادل و جلوگیری از زمین خوردن مخصوصا در کوهنوردی ها طولانی مدت. کمک به کمتر خسته شدن افراد هنگام کوهنوردی. و همچنین می توان از آنها برای محافظت از خودت یا به عنوان آتل برای ثابت نگه داشتن عضو مجروح استفاده کرد.

معایب استفاده از عصای کوهنوردی چیست؟

اگر کوهنورد در هنگام کوهنوردی زیاد از عصای کوهنوردی استفاده کند امنیتش بیشتر می شود اما هماهنگی فرد کم می شود و در جاهایی که نمی تواند از باتوم استفاده کند فرد دچار مشکل می شود. و باعث افزایش تپش قلب می شود. و یکی دیگر از معایب اعصای کوهنوردی راحت نبودن هنگام عکاسی و فیلم برداری است.

اگر در هنگام استفاده از باتوم ( عصای کوهنوردی) فاصله بین بدن و باتوم زیاد باشد کشیدگی در اندام ها زیاد می شود و چرخش درد زیادی را ایجاد می کند.

آشنایی با انواع عصای کوهنوردی:

ثابت: این عصا های کوهنوردی در واقع همان چوب اسکی هستند که قابلیت تغییر اندازه ندارند. به همین دلیل باید در هنگام خرید آنها حتما دقت کرد و مدلی را که متناسب با قد فرد است خریداری کرد. همچنین این عصا ها در برنامه های طبیعت گردی نقش خاصی ندارند و نمی توان از آنها استفاده کرد.

تلسکوپی

این مدل عصای کوهنوردی کارایی بیشتری دارد و بسیار ایمن تر است. چرا که این مدل دارای قابلیت تنظیم ارتفاع که یکی از مهم ترین قابلیت ها در عصاهای کوهنوردی می باشد است. در پیمایش ها به دلیل قابلیت تنظیم باتوم های تلسکوپی از آنها استفاده می شود تا در شرایط مختلف اندازه باتوم را تغییر دهند. همچنین در کوهپیمایی ها نیز از یک جفت باتوم تلسکوپی استفاده می شود.

عادی

این باتوم ها به دلیل نوع ساختشان خیلی دیرتر آسیب می بینند و بسیار مناسب تر از هر مدل هستند. مخصوصا در کوهنوردی های سنگین و آلپی استفاده از این مدل بسیار بهتر است. اما نکته منفی آن این است که این مدل ضربه های متوالی از زمین را به دست ها منتقل می کند و باعث خستگی می شود. بنابراین اگر توانایی و شرایط بدنی مناسبی دارید از این مدل استفاده کنید.

آنتی شک

این مدل دارای فنر هایی می باشد که باعث کاهش ضربه و فشار روی دست ها می شود که ناشی از ضربه های متوالی است که به زمین وارد می شود و خستگی آن به دست ها منتقل می باشد. اگر توانایی بدنی مناسبی ندارید بهتر است این نوع استفاده کنید.

آشنایی با دو مدل اصلی باتوم های کوهنوردی

باتوم های تکی

این مدل عصای کوهنوردی به صورت تکی فروخته می شود و معمولا دارای قابلیت تنظیم ارتفاع می باشند. برخی از آنها از فنر های آنتی شک بهره می برند و برخی نیز یک دوربین کوچک دارند که می توان از آن به عنوان مونو پاد استفاده کرد. این مدل بیشتر برای مسیر های صاف و مسطح و گردشگری و سفر استفاده می شود.

باتوم های جفتی

این باتوم ها به صورت دوتایی فروخته می شوند و در هنگام کوهنوردی و صعود های طولانی وزن را از روی زانو ها به شدت کاهش می دهند. بیشتر آنها قابلیت تنظیم ارتفاع دارند و برخی از آنها نیز قابلیت آنتی شک دارند.

این مدل به صورت تناوبی استفاده می شود و باعث افزایش تعادل شما می شوند. بیشتر مناسب مسیر های سخت تر و حرفه ای تر است و اگر به کوهنوردی علاقه دارید و آن را دنبال می کنید بی شک این مدل برای شما بهتر است.

توجه: در صورت حمل کوله با وزن زیاد جهت حفظ تعادل حتما باید از باتوم جفت استفاده نمایید.

اجزای باتوم کوهنوردی (عصای کوهنوردی)

اجزای باتوم کوهنوردی

 • بدنه: بدنه شامل سه قسمت می شود. دسته باتون، بند و بدنه اصلی که هر کدام را شرح می دهیم. دسته باتون جهت استفاده از عصای کوهنوردی آن را در دست می گیرند و معمولا از جنس پلاستیک ساخته می شود. بدنه اصلی باتوم ها از آلیاژ آلومینیوم، تیتانیوم، آلیاژ فولاد، الیاف کربن معمولا ساخته می شود.
 • سیستم قفل: این قسمت عصای کوهنوردی وظیفه تنظیم ارتفاع آن را به عهده دارد. با چرخاندن آن به طرف چپ باز می شود و با چرخاندن آن به طرف راست بسته می شود.
 • گل باتوم: قطعه ای پلاستیکی است و باعث می شود تا باتون شما در داخل برف و گل و شن فرو نرود.
 • سخمه: این قسمت معمولا از یک الماسه یا تنگستن تشکیل می شود که بتواند به راحتی در زمین فرو برود. با فرو رفتن آن به داخل زمین در آن گیر می کند و از لغزش باتوم جلوگیری می کند و باعث تسهیل در استفاده از آن و امنیت بیشتر می شود.
 • محافظ سخمه: این بخش مخصوص وقتی است که شما از عصای کوهنوردی استفاده نمی کنید. شما با نصب محافظ سخمه باعث می شود تا باتون شما به کسی یا جایی آسیب نزند و کاملا بی خطر باشد.

نکاتی که باید در هنگام خرید عصای کوهنوردی به آن دقت کنیم:خرید عصای کوهنوردی

تنظیم ارتفاع

شاید تا الان فهمیده باشید که قابلیت تنظیم ارتفاع بسیار در هنگام خرید مهم است و باید به آن بسیار دقت کرد. عصا های کوهنوردی معمولا دارای ۲ نوع حالت تنظیم ارتفاع هستند. یکی ضامنی و دیگری پیچی.

تغییر اندازه در عصای کوهنوردی معمولا در دو یا سه مرحله انجام می شود. به این صورت که شما با باز کردن ضامن عصا یا پیچش بدن می تواند اندازه باتون را کم و زیاد کنید.

در مدل های ضامنی شما باید برای تنظیم اندازه آن ضامنی که در کنار عصا وجود دارد را باز کنید و آن را به سمت انتهای عصا بکشید تا بتوانید ارتفاع عصا را کم و زیاد کنید. اما در مدل هایی که پیچشی هستند شما می توانید با پیچش بدنه عصا و حرکت دادن آن به سمت پایین و بالا ارتفاع عصا را کم و زیاد کنید.

قابلیت آنتی شوک

سیستم آنتی شوک در عصا های کوهنوردی به این صورت کار می کند که فنری در داخل قسمت داخلی دسته قرار دارد که فشاری را که به پا و قوزک وارد می شود را به دست ها منتقل می کند.

این سیستم موافقان و مخالفان بسیاری دارد. موافقان آن می گویند که این سیستم فشار را به پاها کمتر کرده و بخشی از آن را به دست ها منتقل می کند و باعث راحتی و حفظ انرژی بیشتر است.

اما مخالفان آن می گویند که درست است که فشار را از روی پاها کم می کند اما فشار بیشتری را به دست ها وارد می کند. همچنین در زمین هایی که ارتفاع آن زیاد است یا زمین سخت است این قابلیت می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد. بنابراین این موضوع بیشتر به خودتان بر می گردد که کدام مدل را انتخاب کنید.

جنس بدنه

در وسایل ورزشی و کوهنوردی جنس مواد به کار رفته در محصول بسیار اهمیت دارد. عصای کوهنوردی نیز از این قضیه مستثنی نیست. جنس بدنه باید از موادی باشد که علاوه بر استحکام بالا وزن سبکی داشته باشد. به همین دلیل عمدتا در ساخت عصای کوهنوردی از آلومینیوم یا کربن استفاده می شود که هر دوی این ویژگی ها را دارا می باشند.

جنس بدنه معمولا از آلیاژ فولاد: سنگین و بسیار مقاوم، آلیاژ آلومینیوم: سبک و مقاومت کم، تیتانیوم: سبک و بسیار مقاوم، کربن: بسیار سبک و بسیار مقاوم است.

دسته باتوم کوهنوردی

دسته عصای کوهنوردی به دو مدل تقسیم می شوند. یکی صاف است و دیگری شبیه دسته عصاهای چوبی است. نمی توان گفت که شکل دسته تاثیری بر راحتی شما ندارد اما در تعیین اینکه راحت است یا نه شما تصمیم گیرنده هستید و این موضوع بیشتر به نظر شما بستگی دارد. بیشتر سعی کنید در هنگم خرید دسته به جنس آن توجه کنید.

جنس دسته باید به صورتی باشد که بسیار نرم و خوش دست باشد و باعث شود دست زیاد عرق نکند. همچنین باید به صورتی باشد که وقتی دست عرق کرد عصا از دست لیز نخورد. جنس هایی مانند چوب گنبه و فوم به علت نرمی و راحتی و لیز نخوردن، بیشتر در ساخت دسته های عصای کوهنوردی استفاده می شوند.

گل عصا

گل عصا که با نام هایی مانند گل برف و گل یخ نیز شناخته می شود یکی از قسمت های مهم در عصای کوهنوردی است. این قطعه از فرو رفتن باتوم شما در زمین های برفی و شنی جلوگیری گیری می کنند.

همچنین این قطعه از فرو رفتن ناگهانی عصا به شکاف و درز های میان یخ و سنگ نیز جلوگیری می کند و باعث می شود تعادل فرد خیلی بیشتر حفظ شود. این قطعه معمولا قابلیت جدا شدن نیز دارد.

سخمه

سخمه قسمتی نوک تیز در انتهای عصا است. این قسمت باعث می شود تا شما بر روی زمین های یخی و برفی سر نخورید همچنین باعث ایجاد تعادل بهتر و امنیت بیشتر کوهنورد نیز می شود.

معتبر ترین برند ها برای خرید باتوم کدامند؟

برند هایی مانند Black Diamond که جز معتبرترین ها است و بیشتر مدل های جفتی است و سیستم قفل بسیار راحتی نیز دارد. برند های دیگری نظیر هفت گوهر نیز بسیار نام آشنا مخصوصا برای کوهنورد های ایران است. برند هایی نظیر arakan ، کمپسور نیز جز برند های معتبر به حساب می آیند.

توجه: سعی کنید هنگام خرید از فروشگاه معتبری خرید کنید چونکه در صورت تقلبی بودن این محصول می تواند ضررات جانی و بدنی بسیار بدی برایتان به همراه داشته باشد.

در نکات قبل با نکات و راهنمای خرید عصا کوهنوردی آشنا شدیم در ادامه ای مطلب فهرستی از 20 مدل از بهترین عصا کوهنوردی موجود در بازار را لیست کرده ایم تا موقع خرید دچار سردرگمی نشوید:

30 مدل از بهترین عصا کوهنوردی موجود در بازار

عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK 200 بسته 2 عددی

عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK 200 بسته 2 عددی

مشخصات

 • وزن
  600 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک جفت
 • اندازه
  متوسط
 • قابلیت تنظیم
  سه مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  -بسته ی 2 عددی
  – قابلیت تنظیم دلخواه دو حالته ( ساده – فنردار )
  – دارای سیستم داخلی آنتی شوک برای از بین رفتن فشار به مچ دستان
  – دارای قابلیت تنظیم اندازه در سه مرحله کمترین حالت 60 و در بیشترین حالت نهایتا 135 سانتی‌متر
  – دارای گل برف جهت جلوگیری از فرو رفتن عصا در برف و شن
  – دارای قابلیت قفل بدنه
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی اکسپوننت مدل ABD-3-8009

عصای کوهنوردی اکسپوننت مدل ABD-3-8009

مشخصات

 • وزن
  270 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • جنس دسته
  فوم
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • قابلیت تنظیم
  سه مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  – ارتفاع در حالت باز شده سه مرحله‌ای 139 سانتی‌متر
  – بدنه مقاوم
  – دارای سخمه کاربیدی
  – – ارتفاع در حالت بسته 69 سانتی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی آنتی شوک مدل Trecking

عصای کوهنوردی آنتی شوک مدل Trecking

مشخصات

 • وزن
  325 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  64
 • جنس دسته
  پلاستیک سخت
 • توضیحات دسته
  – ارگونومیک
  – بسیار راحت و بدون لغزش
  – دارای یک قطب نما بر روی دسته
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • اندازه
  متوسط
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  – بسیار با دوام و سبک
  – ساخته شده از آلومینیوم سطح 6061
  – دارای سیستم داخلی آنتی شوک برای از بین رفتن فشار به مچ دستان
  – دارای قابلیت تنظیم اندازه در سه مرحله کمترین حالت 64 و در بیشترین حالت نهایتا 135 سانتی‌متر
  – دارای گل برف جهت جلوگیری از فرو رفتن عصا در برف و شن
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصا کوهنوردی پکینیو مدل M20

عصا کوهنوردی پکینیو مدل M20

مشخصات

 • وزن
  355 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  133
 • کمترین ارتفاع
  63 سانتی متر
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  عصای آنتی شوک
مشاهده این محصول در دیجی کالا
سخمه یدک باتوم کوهنوردی مدل AL

سخمه یدک باتوم کوهنوردی مدل AL

مشخصات

 • وزن
  10 گرم
 • جنس
  مغزی آلومینیومی با روکش پلاستیکی
 • بیشترین ارتفاع
  8
 • کمترین ارتفاع
  8
 • جنس دسته
  لاستیک
 • تعداد
  یک عدد
 • سایر توضیحات
  طول سخمه با قسمت پلاستیکی : 8 سانتی متر
  قطر قسمت پلاستیکی : 13 میلی متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی اتلی تک مدل Clips- Al 7075

عصای کوهنوردی اتلی تک مدل Clips- Al 7075

مشخصات

 • وزن
  280 گرم
 • جنس
  آلومینیوم 7075
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  63
 • جنس دسته
  فوم
 • توضیحات دسته
  ضد تعرق دست
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  محافظ زانو
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • اندازه
  کوچک
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  جنس بدنه :آلومینیوم 7075
  جنس دسته: فوم ضد تعریق
  جنس نوک باتوم ( سخمه ): تنگستن
  حداکثر طول باتوم : 135 سانتی متر
  طول باتوم در حالت جمع : 63 سانتی متر
  قابلیت آنتی شک : ندارد
  وزن : 280 گرم
  تعداد تکه ها: سه تکه
  تعداد در هر بسته :یک عدد
  نوع تنظیم ارتفاع :کلیپسی
  جنس کلیپس ها : پلاستیکی سایز 16 و 18
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی بلک دایموند مدل bld_1 بسته 2 عددی

عصای کوهنوردی بلک دایموند مدل bld_1 بسته 2 عددی

مشخصات

 • وزن
  270 گرم
 • جنس
  دو مرحله کربن سبک ، یک مرحله تیتانال ( آلیاژی از آلومینیوم ، مس ، منیزیوم ، روی و زیرکونیم )
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  65
 • جنس دسته
  چوب پنبه
 • توضیحات دسته
  دسته عصا از جنس چوب پنبه می باشد . اگر شما جزء افرادی هستید که دستتان مدام در حال عرق می کند دسته چوب پنبه ای این باتوم به دلیل جذب رطوبتی که دارد می تواند بهترین گزینه باشد و لرزش باتوم را تا حد زیادی کاهش دهد.
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک جفت
 • اندازه
  متوسط
 • قابلیت تنظیم
  سه مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  از سه قسمت تشکیل شده که جنس قسمت اول و دوم کربن سبک و با کیفیت ساخت بالا می باشد.
  قسمت سوم یا پایینی از جنس تیتانال ( آلیاژی از آلومینیوم ، مس ، منیزیوم ، روی و زیرکونیم ) تشکیل شده است.
  مکانیزم Metal Speed lock پیشرفته این امکان را به شما می دهد تا به سادگی این باتوم را در جای خود قفل کنید.
  دارای 2 عدد قفل کلیپسی با جنس فلز metal است که کمک می‌کند باتوم را در سایز دلخواه خود تنظیم کنید.
  دارای بند برزنت حمایتی جهت پایداری هرچه بهتر عصا در دستان کاربر.
  دارای گل برف تابستانه و زمستانه با قابلیت تعویض.
  دارای سخمه های انعطاف پذیر ازجنس تنگستن / کاربید.
  نحوه باز و بسته شدن: کلیپسی .
  گیره تنظیم ارتفاع از نوع کلیپسی.
  طول در حالت باز : قابل تنظیم از 105 تا 135 سانتی متر .
  طول در حالت بسته : 65 سانتی متر .
  دسته ارگونومیک راحت و ضد تعریق .
  نحوه نگهداری صحیح باتوم :
  1- زمانی که کار با باتوم به اتمام رسید با یک پارچه تمیز بدنه ، سخمه و دیگر قطعات باتوم را کاملا تمیز و سپس جمع کنید .
  2- دور از گرد و غبار و رطوبت نگهداری شود .
  3- هیچ گاه مفاصل باتوم را روغنکاری نکنید ، در صورت چرب شدن مفاصل باتوم محکم نمی شود.
  4- به صورت دوره ای مکانیزم قفل ها را برسی کنید و مطمئن شوید تمیز می باشد و به درستی کار می کند.
  نحوه صحیح استفاده:
  بر اساس جدولی که در عکسها موجود می باشد ، میتوان ارتفاع صحیح باتوم را با توجه به قد خود انتخاب و تنظیم کنید.
  وقتی شما باتوم را به دست گرفته اید و سخمه آن بر روی زمین است ، زاویه بازو و ساعد دست باید 90 درجه باشد که این نوع استفاده بهترین حالت دست شما می باشد دقت داشته باشید که در حالت صعود و یا فرود این اصول را رعایت نمایید.
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصا کوهنوردی بوفالو مدل آنتی شک

عصا کوهنوردی بوفالو مدل آنتی شک

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • جنس
  آلمینیوم
 • بیشترین ارتفاع
 • کمترین ارتفاع
 • جنس دسته
  فوم
 • توضیحات دسته
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • اندازه
  بزرگ
 • قابلیت تنظیم
  سه مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  بسیار با دوام و سبک
  – ساخته شده از آلومینیومی با‌دوام
  – دارای سیستم داخلی آنتی شوک برای از بین رفتن فشار به مچ دستان
  – دارای قابلیت تنظیم اندازه در سه مرحله ( نهایتا135 سانتی‌متر)
  – دارای گل برف جهت جلوگیری از فرو رفتن عصا در برف و شن
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی بوفالو مدل 012

عصای کوهنوردی بوفالو مدل 012

مشخصات

 • وزن
  322 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  65
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • توضیحات دسته
  جنس دسته از پلاستیک و فوم
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • اندازه
  متوسط
 • قابلیت تنظیم
  سه مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  دارای وزن کم و بدنه بسیار محکم
  کاهش میزان خستگی
  قابلیت تنظیم طول متناسب با مسیر و قد افراد
  سیستم تغییر طول پیچی
  دارای سیستم یخ شکن با قابلیت جدا سازی
  دسته مخصوص برای بهبود عملکرد
  دارای خاصیت آنتی شوک
  مناسب برای تمام مسیر های کوهنوردی
  دارای یخ شکن با آلیاژ استیل تنگستن (کروم )
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی اسنوهاک مدل STPS310 بسته دو عددی

عصای کوهنوردی اسنوهاک مدل STPS310 بسته دو عددی

مشخصات

 • وزن
  356 گرم
 • جنس
  جنس کربن سبک و قسمت پایینی از جنس تیتانال
 • بیشترین ارتفاع
  140 سانتیمتر
 • کمترین ارتفاع
  105 سانتیمتر
 • جنس دسته
  چوب پنبه
 • توضیحات دسته
  جنس چوب پنبه و ارگونومیک راحت و ضد تعریق
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  دو عدد
 • سایر توضیحات
  سخمه: انعطاف پذیر ازجنس تنگستن . کاربید
  دارای بند برزنت حمایتی جهت پایداری هرچه بهتر عصا در دستان کاربر
  جنس کربن سبک و قسمت پایینی از جنس تیتانال
  گیره تنظیم ارتفاع دارد( از نوع کلیپسی )
  نحوه باز و بسته شدن: کلیپسی
  طول در حالت باز قابل تنظیم از 105 تا 140 سانتی متر
  طول در حالت بسته: 67 سانتی متر
  دسته عصا: جنس چوب پنبه و ارگونومیک راحت و ضد تعریق
  مکانیزم: Metal Speed lock پیشرفته جهت قفل کردن باتوم
  3 قسمت تلسکوپی دارد(ساخته شده از کربن و تیتانال)
  2 عدد قفل کلیپسی دارد(جنس فلز metal)
  مناسب کوهنوردی و طبیعت گردی
  تعداد: یک جفت (دو عدد)
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی آل نیکو مدل 001

عصای کوهنوردی آل نیکو مدل 001

مشخصات

 • وزن
  290 گرم
 • جنس
  فلزی
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  60
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • اندازه
  کوچک
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK K-500 بسته 2 عددی

عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK K-500 بسته 2 عددی

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  60
 • جنس دسته
  پلاستیک سخت
 • توضیحات دسته
  – دارای طراحی ارگونومیک برای راحتی بیشتر
  – دارای بند نگه دارنده با قابلیت تنظیم اندازه
  – دسته از نوع پلاستیک فشرده متناسب کف دست به همراه قسمت اسفنجی برای راحتی مورد استفاده می باشد
 • تعداد
  یک عدد
 • اندازه
  متوسط
 • سایر توضیحات
  – دارای سیستم داخلی آنتی شوک برای از بین رفتن فشار به مچ دستان
  – دارای قابلیت تنظیم اندازه در سه مرحله
  – کمترین حالت 60 و در بیشترین حالت 135 سانتی‌متر
  – دارای گل برف جهت جلوگیری از فرو رفتن عصا در برف و شن
  – دارای قابلیت قفل بدنه
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی اسنو هاوک مدل 306

عصای کوهنوردی اسنو هاوک مدل 306

مشخصات

 • وزن
  220 گرم
 • جنس
  آلیاژ آلومینوم 7075
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  64
 • جنس دسته
  فوم
 • توضیحات دسته
  فوم eva
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  دو عدد
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK BB-135

عصای کوهنوردی مدل ANTISHOCK BB-135

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  60
 • جنس دسته
  پلاستیک سخت
 • توضیحات دسته
  دارای طراحی ارگونومیک برای راحتی بیشتر
  – دارای بند نگه دارنده با قابلیت تنظیم اندازه
  – دسته از نوع پلاستیک فشرده متناسب کف دست به همراه قسمت اسفنجی برای راحتی مورد استفاده می باشد
  تعداد
  یک عدد
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • اندازه
  متوسط
 • سایر توضیحات
  – دارای سیستم داخلی آنتی شوک برای از بین رفتن فشار به مچ دستان
  – دارای قابلیت تنظیم اندازه در سه مرحله
  – کمترین حالت 60 و در بیشترین حالت 135 سانتی‌متر
  – دارای گل برف جهت جلوگیری از فرو رفتن عصا در برف و شن
  – دارای قابلیت قفل بدنه
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل 6061

عصای کوهنوردی مدل 6061

مشخصات

 • وزن
  325 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  64
 • جنس دسته
  لاستیک
 • توضیحات دسته
  – ارگونومیک
  – دارای یک قطب نما بر روی دسته
  – بسیار راحت و بدون لغزش
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • اندازه
  بزرگ
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  – قابلیت تنظیم دلخواه دو حالته ( ساده – فنردار )
  – دارای سیستم داخلی ضد ضربه ( آنتی شوک ) برای از بین رفتن فشار به مچ دست
  – تنظیم اندازه ی بلندی در کمترین حالت 64 و در بیشترین حالت 135 سانتی‌متر
  – دارای گل برف جهت جلوگیری از فرو رفتن عصا در برف و شن
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای پیاده روی مدل BH2010

عصای پیاده روی مدل BH2010

مشخصات

 • جنس
  چوب
 • توضیحات دسته
  دارای دسته محکم وقوی
  مناسب استفاده سالمندان و حمل وزن بالا
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • تعداد
  یک عدد
 • اندازه
  بزرگ
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی انرجیا مدل ANTISHOCK EN500 بسته 2 عددی

عصای کوهنوردی انرجیا مدل ANTISHOCK EN500 بسته 2 عددی

مشخصات

 • وزن
  600 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  110
 • کمترین ارتفاع
  50
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • توضیحات دسته
  – دارای طراحی ارگونومیک برای راحتی بیشتر
  – دارای بند نگه دارنده با قابلیت تنظیم اندازه
  دسته از نوع پلاستیک فشرده متناسب کف دست به همراه قسمت اسفنجی برای راحتی مورد استفاده می باشد
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک جفت
 • اندازه
  متوسط
 • قابلیت تنظیم
  سه مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  – بسته 2 عددی
  – دارای سیستم داخلی آنتی شوک برای از بین رفتن فشار به مچ دستان
  – دارای قابلیت تنظیم اندازه در سه مرحله کمترین حالت 51 و در بیشترین حالت نهایتا 110 سانتی‌متر
  – دارای گل برف جهت جلوگیری از فرو رفتن عصا در برف و شن
  – دارای قابلیت قفل بدنه
  وزن عصای جفتی 600 گرم میباشد
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی کمپسور مدل IBE بسته 2 عددی

عصای کوهنوردی کمپسور مدل IBE بسته 2 عددی

مشخصات

 • وزن
  620 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • توضیحات دسته
  – دارای طراحی ارگونومیک برای راحتی بیشتر
  – دارای بند نگه دارنده با قابلیت تنظیم اندازه
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک جفت
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  – اندازه در حالت بسته 64 سانتی‌متر
  – اندازه در حالت باز شده اول 96 سانتی‌متر
  – اندازه در حالت باز شده دوم 133 سانتی‌متر
  – دارای سخمه کاربیدی
  – دارای یک گل برای حرکت راحت بر روی زمین‌های گلی و صخره‌ای
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی پکینیو مدل antishock بسته 2 عددی

عصای کوهنوردی پکینیو مدل antishock بسته 2 عددی

مشخصات

 • وزن
  290 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  60
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک جفت
 • اندازه
  متوسط
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی پکینیو مدل Pekynew Antishock

عصای کوهنوردی پکینیو مدل Pekynew Antishock

مشخصات

 • وزن
  310 گرم
 • جنس
  جنس بدنه:آلمینیوم
  جنس دسته:پلاستیک
 • بیشترین ارتفاع
  130
 • کمترین ارتفاع
  64
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  دارای سیستم داخلی آنتی شوک برای از بین رفتن فشار به مچ دستان
  دارای گل برف جهت جلوگیری از فرو رفتن عصا در برف و شن
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی اسنو هاوک مدل 305

عصای کوهنوردی اسنو هاوک مدل 305

مشخصات

 • وزن
  215 گرم
 • جنس
  آلیاژ آلومینوم 7075
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  64
 • جنس دسته
  فوم
 • توضیحات دسته
  فوم eva
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  دو عدد
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای پیاده روی مدلBM-2

عصای پیاده روی مدلBM-2

مشخصات

 • وزن
  280 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • اندازه
  بزرگ
 • قابلیت تنظیم
  سه مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  عصای تاشوی پیاده روی
  ارتفاع قابل تنظیم تا92 سانتی متر
  تاشو ومناسب سفر
  کم حجم وکم جا
  قابل تنظیم تا پنج درجه
  دارای بند
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی پکینیو مدل PK

عصای کوهنوردی پکینیو مدل PK

مشخصات

 • وزن
  250 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  134.5
 • کمترین ارتفاع
  61.5
 • جنس دسته
  فوم
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  ایجاد تعادل و حفظ امنیت کاربر در فعالیت های پیمایشی
  مجهز به یک عدد مچ بند حمایتی جهت پایداری هرچه بهتر عصا در دستان کاربر
  برخورداری از سیستم قفل کلیپسی
  قابلیت بازشو در دو مرحله که طول عصا از طول اصلی خود ۶۱.۵ سانتینتر به ۹۷.۵ سانتی متر و در مرحله بعدی به ۱۳۴.۵ سانتی متر افزایش پیدا میکند
  مجهز به گل یخ جهت جلوگیری از لغزش و فرو رفتن باتوم در شکاف های بین سنگ ها و ناهمواری های در مسیر
  طراحی کاملا ارگونومی قسمت دستگیره و بدنه
  دو مرحله بازشو متشکل از سه قسمت میله
  مجهز به دستگیره ساخته شده از ترکیب فوم درجه یک و پلاستیک فشرده شده منعطف
  قابلیت تعویض سریع گل یخ یا گل باتوم
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی پکینیو مدل PK-12

عصای کوهنوردی پکینیو مدل PK-12

مشخصات

 • وزن
  250 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  134.5
 • کمترین ارتفاع
  61.5
 • جنس دسته
  فوم
 • توضیحات دسته

  ترکیب فوم و پلاستیک فشرده شده منعطف

   

 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  ایجاد تعادل و حفظ امنیت کاربر در فعالیت های پیمایشی
  مجهز به یک عدد مچ بند حمایتی جهت پایداری هرچه بهتر عصا در دستان کاربر
  برخورداری از سیستم قفل کلیپسی
  قابلیت بازشو در دو مرحله که طول عصا از طول اصلی خود ۶۱.۵ سانتینتر به ۹۷.۵ سانتی متر و در مرحله بعدی به ۱۳۴.۵ سانتی متر افزایش پیدا میکند
  مجهز به گل یخ جهت جلوگیری از لغزش و فرو رفتن باتوم در شکاف های بین سنگ ها و ناهمواری های در مسیر
  طراحی کاملا ارگونومی قسمت دستگیره و بدنه
  دو مرحله بازشو متشکل از سه قسمت میله
  مجهز به دستگیره ساخته شده از ترکیب فوم درجه یک و پلاستیک فشرده شده منعطف
  قابلیت تعویض سریع گل یخ یا گل باتوم
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی اورست استار مدل makalu-1 بسته 2 عددی

عصای کوهنوردی اورست استار مدل makalu-1 بسته 2 عددی

مشخصات

 • وزن
  400 گرم
 • جنس
  آلومینیوم 6061
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  64
 • جنس دسته
  لاستیک
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک جفت
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی انرجیا مدل ANTISHOCK a300

عصای کوهنوردی انرجیا مدل ANTISHOCK a300

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  110
 • کمترین ارتفاع
  50
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • توضیحات دسته
  – دارای طراحی ارگونومیک برای راحتی بیشتر
  – دارای بند نگه دارنده با قابلیت تنظیم اندازه
  دسته از نوع پلاستیک فشرده متناسب کف دست به همراه قسمت اسفنجی برای راحتی مورد استفاده می باشد
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • اندازه
  متوسط
 • قابلیت تنظیم
  سه مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  – قابلیت تنظیم 3 مرحله ای
  – دارای سیستم داخلی آنتی شوک برای از بین رفتن فشار به مچ دستان
  – دارای قابلیت تنظیم اندازه در سه مرحله کمترین حالت 50 و در بیشترین حالت نهایتا 110 سانتی‌متر
  – دارای گل برف جهت جلوگیری از فرو رفتن عصا در برف و شن
  – دارای قابلیت قفل بدنه
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی کامپردل مدل Komperdell Hikemaster Powerlock بسته ۲ عددی

عصای کوهنوردی کامپردل مدل Komperdell Hikemaster Powerlock بسته ۲ عددی

مشخصات

 • وزن
  586 گرم
 • سایر توضیحات

  طول در حالت باز : ۱۰۵ – 140 سانتی متر

  طول در حالت بسته : 65 سانتی متر

  وزن یک جفت باتوم با بسته بندی : 586 گرم

مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی اکسپوننت مدل کلیپسی

عصای کوهنوردی اکسپوننت مدل کلیپسی

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  1350
 • کمترین ارتفاع
  70
 • جنس دسته
  فوم
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی انرجیا مدل ANTISHOCK EN400 بسته 2 عددی

عصای کوهنوردی انرجیا مدل ANTISHOCK EN400 بسته 2 عددی

مشخصات

 • وزن
  600 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  110
 • کمترین ارتفاع
  50
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • توضیحات دسته
  – دارای طراحی ارگونومیک برای راحتی بیشتر
  – دارای بند نگه دارنده با قابلیت تنظیم اندازه
  دسته از نوع پلاستیک فشرده متناسب کف دست به همراه قسمت اسفنجی برای راحتی مورد استفاده می باشد
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک جفت
 • اندازه
  متوسط
 • قابلیت تنظیم
  سه مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  – بسته 2 عددی
  – دارای سیستم داخلی آنتی شوک برای از بین رفتن فشار به مچ دستان
  – دارای قابلیت تنظیم اندازه در سه مرحله کمترین حالت 51 و در بیشترین حالت نهایتا 110 سانتی‌متر
  – دارای گل برف جهت جلوگیری از فرو رفتن عصا در برف و شن
  – دارای قابلیت قفل بدنه
  وزن عصای جفتی 600 گرم میباشد
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی اکسپوننت مدل ABD-3-8508 بسته 2 عددی

عصای کوهنوردی اکسپوننت مدل ABD-3-8508 بسته 2 عددی

مشخصات

 • وزن
  500 گرم
 • جنس
  فوم فشرده ، آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  132
 • کمترین ارتفاع
  64
 • جنس دسته
  فوم
 • توضیحات دسته
  – دارای طراحی ارگونومیک برای راحتی بیشتر
  – دارای بند نگه دارنده با قابلیت تنظیم اندازه
  – دسته از نوع فوم فشرده متناسب کف دست که به راحتی قابل استفاده می باشد
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  دو عدد
 • اندازه
  بزرگ
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  – 2 عدد عصای کوهنوردی که یک عصا دارای طراحی صورتی و یک عصا دارای طراحی آبی میباشد که به صورت چند رنگ فروخته میشود .
  – وزن حدودی هر عصا 250 گرم میباشد
  – دارای سیستم داخلی آنتی شوک برای از بین رفتن فشار به مچ دستان
  – دارای قابلیت تنظیم اندازه در سه مرحله کمترین حالت 64 و در بیشترین حالت نهایتا 132 سانتی‌متر
  – دارای گل برف جهت جلوگیری از فرو رفتن عصا در برف و شن
  – دارای قابلیت قفل بدنه
  – کیفیت بسیار عالی
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی آل نیکو مدل jk222

عصای کوهنوردی آل نیکو مدل jk222

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • جنس دسته
  فوم
 • توضیحات دسته
  ساخته شده از فوم بسیار نرم می باشد
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • اندازه
  بزرگ
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  دارای گل برف جهت جلوگیری از فرو رفتن عصا در برف و شن
  بسیار با دوام و سبک
  ساخته شده از آلومینیومی با‌دوام
  این باتوم بسیار مناسب برای کوهنوردی در ارتفاعات می باشد.
  ساختار این باتوم کلیپسی است.
  کارکرد بسیار راحت دارد.
  جنس بند روی دسته این باتوم پلی استر،پلی آمید می باشد.
  وزن هر لنگه 300 گرم می باشد
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی اکسپوننت مدل ABD-3-8512

عصای کوهنوردی اکسپوننت مدل ABD-3-8512

مشخصات

 • وزن
  270 گرم
 • جنس
  آلومینیوم 7075
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  63
 • جنس دسته
  چوب پنبه
 • توضیحات دسته
  استفاده از ترکیب متریال چوب پنبه در رنگ صدفی و متریال پلی پروپیلن در رنگ نوک مدادی در قسمت دسته باتوم با پوشش بلند تر تا زیر دسته
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک عدد
 • اندازه
  متوسط
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  استفاده از ترکیب آلیاژ آلومینیوم ۷۰۷۵ مستحکم و بادوام در ساختار بدنه باتوم
  استفاده از ترکیب متریال چوب پنبه و پلی پروپیلن در قسمت دسته باتوم با پوشش بلند تر تا زیر دسته
  سیستم قفل باتوم از نوع قفل کلیپسی و جنس فلزی
  طول در حالت بسته 63 سانتی متر و در مرحله اول 108 سانتیمتر و در مرحله دوم 135 سانتیمتر
  قابلیت دو مرحله بازشو متشکل از سه قسمت میله با قطر های ۱۲، ۱۴ و ۱۶ میلی متری
  مناسب جهت فعالیت های تراکینگ Tracking و هایکینگ Hiking
  استفاده از جنس فولاد تنگستن و کربنی مقاوم در قسمت سخمه باتوم
  مجهز به یک مچ بند حمایتی با کیفیت با قابلیت تنظیم
  مجهز به گل برف67 میلی متری جهت جلوگیری از لغزش و فرو رفتن باتوم در شکاف های بین سنگ ها
  طراحی کاملا ارگونومی دستگیره و بدنه
  مقاوم در برابر لغزش و لیز خوردن
  برخورداری از وزن سبک
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی مدل ATISH بسته ۲ عددی

عصای کوهنوردی مدل ATISH بسته ۲ عددی

مشخصات

 • وزن
  290 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  135 سانتی متر
 • کمترین ارتفاع
  62 سانتی متر
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • توضیحات دسته
  دسته ی با کیفیت
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک جفت
 • اندازه
  متوسط
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  دارای قطب نما
  پلاستیک
  دارای طراحی ارگونومیک برای راحتی بیشتر
  دارای بدنه ی آلومینیومی
  دارای قابلیت تنظیم اندازه ی دو مرحله ای
  دارای یخ شکن
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی اسنوهاک مدل 314 بسته 2 عددی

عصای کوهنوردی اسنوهاک مدل 314 بسته 2 عددی

مشخصات

 • وزن
  235 گرم
 • جنس
  آلومینیوم7075 با کیفیت بالا و مقاومت
 • بیشترین ارتفاع
  قابل تنظیم از 105 تا 140 سانتی متر
 • کمترین ارتفاع
  67 سانتیمتر
 • جنس دسته
  فوم
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • قابلیت تنظیم
  سه مرحله‌ای
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عصای کوهنوردی آل نیکو مدل 222 بسته دو عددی

عصای کوهنوردی آل نیکو مدل 222 بسته دو عددی

مشخصات

 • وزن
  600 گرم
 • جنس
  آلومینیوم
 • بیشترین ارتفاع
  135
 • کمترین ارتفاع
  65
 • جنس دسته
  پلاستیک
 • توضیحات دسته
  دو عدد دسته باتومی
 • امکانات ایمنی و امنیتی
  ترمز
 • امکانات تغییر ابعاد و وزن
  قابلیت تنظیم ارتفاع یا طول
 • تعداد
  یک جفت
 • اندازه
  متوسط
 • قابلیت تنظیم
  دو مرحله‌ای
 • سایر توضیحات
  – بسته ی 2 عددی
  – وزن هر عدد عصا 300 گرم
  – قابلیت تنظیم دلخواه دو حالته ( ساده – فنردار )
  – دارای سیستم داخلی آنتی شوک برای از بین رفتن فشار به مچ دستان
  – دارای قابلیت تنظیم اندازه در دو مرحله کمترین حالت 60 و در بیشترین حالت نهایتا 135 سانتی‌متر
  – دارای گل برف جهت جلوگیری از فرو رفتن عصا در برف و شن
  – دارای قابلیت قفل بدنه
مشاهده این محصول در دیجی کالا

ضمن تشکر امیدواریم این مطلب در راستای انتخاب و بهترین عصای کوهنوردی مفید بوده باشد در ادامه ای مطلب خواندن راهنمای خرید وسایل ضروری کوهنوردی و کمپینگ و راهنمای خرید کفش کوهنوردی سالومون را نیز به شما همراهان عزیز توصیه میکنیم.

منیع:

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا