سلب مسئولیت

چکیده این مطلب :

دسته بندی ها:

بروزرسانی: ۲۳ فروردین ۰۰

زمان مطالعه: 10 دقیقه

هیچ نظر

صفحه ای سلب سلب مسئولیت مطالب پزشکی و سلامتی و راهنمای خرید محصولات معرفی شده در سایت لیموتاپ

سلب مسئولیت مطالب پزشکی و سلامتی

  • مقالات مربوط به بخش سلامتی، پزشکی، زیبایی، روانشناسی و تناسب‌اندام برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

اطلاعات ارائه‌شده در مطالب این وب‌سایت توسط سایت لیموتاپ گردآوری شده است و بنابر نیاز و جست‌وجوی کاربران وب فارسی گردآوری شده است. هدف از تولید و گردآوری این مطالب صرفا آموزش رایگان به عموم مردم و افزایش آگاهی آنها است.

ما به علت حساسیت این گروه از مطالب، همواره در تلاش بوده است که محتوایی دقیق و صحیح منتشر کند؛ با این حال هیچ‌گاه توصیه‌ نمی‌کند که در موارد حساس از اطلاعات موجود در مقالات استفاده شود و در تمامی موارد،‌ در درجه اول کاربران را به مشورت با پزشکان و متخصصان دعوت می‌کند.

سایت لیموتاپ به‌ هیچ عنوان مسئولیت توصیه‌های نقل شده در مطالب را بر عهده نمی‌گیرد و مسئولیت این توصیه‌ها با گوینده اصلی خواهد بود.

توصیه ما این است که کاربران برای تشخیص، تسکین و درمان مشکلات حوزه پزشکی و سلامتی ابتدا با پزشک مشورت کنند و در صورت تایید پزشک، از موارد ذکر شده در مقالات استفاده کنند. در غیر این صورت تمامی مسئولیت‌ها برعهده شخص کاربر خواهد بود.

درنهایت وب ‌سایت لیموتاپ مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به آسیب، اختلال یا عارضه‌ای شده است را از خود سلب می‌کند.

سلب مسئولیت لینک‌های خارجی

  • لینک های خارجی صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

وب‌سایت لیموتاپ در نگارش مقالات خود به وب‌سایت‌های مختلفی لینک داده است که برخی آگهی تبلیغاتی (معرفی سایت و اپلیکیشن) و برخی صرفا لینک‌ برای ارجاع دادن به صفحه‌ای دیگر (برای اطلاعات بیشتر و…) هستند. این به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب‌سایت‌ها توسط ما نیست و مسئولیت استفاده از این خدمات/محصولات برعهده کاربر و سایت ارائه‌دهنده محصول/خدمت است.

سلب مسئولیت محصولات معرفی شده

سایت لیموتاپ هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای معرفی شده در مجله ای اینترنتی لیموتاپ و محصولات معذفی شده در سایت صرفا جهت راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان مطلب گرد آوری شده است

منبع

chetor.com

دکمه بازگشت به بالا