راهنمای خرید لگو ساختنی جذاب ارزان قیمت

خرید لگو
چکیده این مطلب :

دسته بندی ها: اسباب بازی، کودک و نوزاد

بروزرسانی: ۰۹ مرداد ۰۰

زمان مطالعه: 8 دقیقه

هیچ نظر

راهنمای خرید بهترین لگو ساختنی جذاب و معرفی پرفروش ترین و بهترین لگو ساختنی جذاب ارزان و خرید اینترنتی انواع لگو برای سنین مختلف

راهنمای خرید لگو ساختنی سالهاست که وقتی به اسباب بازی های ساختمانی بچه ها فکر می کنیم ، یک کلمه به ذهن می آید: لگو یا خانه بازی که LEGO یک شرکت اسباب بازی دانمارکی است که در سال 1930 تأسیس شد و از سال 1949 آنها بلوک های مشهوری را که همه ما در آن مقطع کودکی خود بازی کرده ایم ، ساخته اند یا شاید نه چندان دور. ا

ین بلوک های رنگی در اندازه ها و شکل های متنوعی مانند شکل مستطیل اصلی ، مربع ها ، اشکال گرد ، چرخ ها و مجسمه ها به شکل شخصیت های فیلم یا حیوانات به چشم می خورد. طیف وسیعی از مجموعه ها شامل ابتدایی ترین بلوک ها ، که لگو کلاسیک است ، به انواع سازه های پیچیده تر با مضامین مانند Avengers ، فیلم LEGO و Star Wars می باشد.

راهنمای خرید لگو ساختنی یکی از بهترین بازی ها برای کودکان است ، آنها مهارت های شناختی خود را توسعه می دهند و به مهارت مهارت هماهنگی بین چشم و دست کمک می کنند. علاوه بر تقویت توانایی های حرکتی خوب کودکان. بازی های لگو همچنین تخیل کودک را تقویت می کند و مهارت های زبانی و شناختی او را تقویت می کند.

نکاتی که قبل از خرید لگو باید بدانید

خرید لگو

معیارهای خرید لگو

دنیای LEGO بسیار بزرگ است و با مدل ها و مضامین بسیار زیادی ، قابل درک است که می توانید کمی احساس غرق شدن کنید و واقعاً نمی دانید چه چیزی را انتخاب کنید.

برای پیدا کردن مدل مناسب ، خواه برای فرزند یا دختر خود به عنوان یک هدیه یا برای خودتان ، باید معیارهای خرید زیر را در نظر بگیرید:

علایق کودک

منافع کودک نیز باید در راهنمای خرید لگو ساختنی تأثیر داشته باشد. مطمئناً ، همیشه انتخاب لگو کلاسیک را انتخاب می کنید ، اگر می خواهیم هدیه بگیریم و چیزهای زیادی درباره علایق کودک نمی دانیم گزینه خوبی است.

با این حال ، امروز در آمریکای شمالی تنوع بسیار زیادی از مضامین و محصولات لگو وجود دارد این گزینه به شما امکان می دهد کودک را به هیجان بیاندازد و مجموعه ای را به منافع خود اختصاص دهد. این همیشه به انگیزه بیشتر برای شروع ساختمان منجر می شود.

سن کودک

احتمالاً مهمترین و بارزترین جنبه ای که باید قبل از خرید مدل بلوک ساختمانی LEGO در نظر بگیرید سن کودک است. همانطور که قبلاً بحث کردیم ، سن کودک تعیین می کند که آیا اسباب بازی کم و بیش پیچیده است ، البته تعداد بیشتری از قطعات مناسب تر برای کودکان بزرگتر یا نوجوانان است.

نسخه های ویژه

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، مجموعه هایی که مضمون مشخصی دارند می توانند توسط کودکان بهتر دریافت شوند. لگو ویرایش های ویژه متعددی دارد که در آن از همان تم برای ایجاد انواع مجموعه های بلاک استفاده می کند. برخی از معروف ترین تم های موجود دیزنی ، جنگ ستارگان یا هری پاتر هستند.

قیمت لگو

وقتی به قیمت لگو نگاه می کنیم ، نسبت کیفیت به قیمت بسیار مناسب در نظر گرفته می شود ، زیرا مدل هایی برای همه بازه قیمت و جیب وجود دارد. به عنوان مثال ، جعبه آجری کلاسیک متوسط حدود 40 دلار قیمت دارد در حالی که مجموعه ای با قطعات کمتر مانند ست دایناسور کمتر از 20 دلار است.

تعداد بازیکنان

اگر می خواهید یک مجموعه لگو ساختنی را بخرید، ما می خواهیم پیشنهادی را تهیه کنید که می تواند توسط بیش از یک نفر انجام شود. این کار باعث تشویق کار گروهی ، همکاری و همدلی می شود. حتی یک مجموعه تخصصی برای بزرگسالان به نام LEGO® SERIOUS PLAY ™ وجود دارد که برای ایجاد یک محیط کار بهتر از طریق استفاده از این بلوک ها در جلسات شرکت طراحی شده است.

چگونه بازی های لگو مهارت ها و توانایی های کودکان را توسعه می دهد؟

خرید لگو

1. مهارت های حرکتی خوب را تقویت کنید

نصب مکعب های لگو در اندازه های مختلف نیاز به دقت و قدرت زیادی در عضلات دست و انگشتان دارد. در جایی که کودک باید از فشار خاصی برای جداسازی و نصب استفاده کند. بنابراین ، کودکان بازی با این مکعب های سرگرم کننده مهارت های حرکتی خوب خود را تقویت می کنند ، که برای تسلط بر مهارت نوشتن در مدرسه بسیار مهم است.

2. توسعه مهارت های اجتماعی

کودکان معمولاً برای نصب شکل های مختلف لگو با برادران یا دوستانشان بازی می کنند. بنابراین ، آنها مهارت های مشارکت و بازی تیمی را توسعه می دهند ، که این یک مهارت اساسی اجتماعی برای کودکان محسوب می شود. کودکان همچنین در انتظار نقش های خود و بحث در مورد ایده های مختلف در مورد طراحی نهایی این مکعب ها عادت خواهند داشت. که تواناییهای اجتماعی آنها را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

3. تشویق خلاقیت

هنگامی که کودکان از شکل ها ، رنگ ها و اندازه های مختلف مکعب های لگو استفاده می کنند ، این باعث افزایش خلاقیت آنها می شود. بازی های لگو با دادن فضای زیادی به تفکر و تخیل در کودکان مشخص می شوند ، در هنگام نصب هر شکل ، هیچ قانون و قوانینی وجود ندارد که باعث خلاقیت کودک شود. به همین دلیل است که او می تواند خلاق و راحت باشد.

4. آموزش حل مسئله

اسباب بازی های لگو کودکان را ترغیب می کند توانایی خود را در حل مشکلات تقویت کنند. آنها را آموزش می دهد تا به شکل های مختلف ، بطور مستقل و بدون کمک بزرگسالان ، نصب کنند. همچنین توانایی کودکان در تمرکز ، توجه به جزئیات و پیروی از دستورالعمل های دقیق و دقیق را تقویت می کند.

5. مهارت های ارتباطی را تقویت کنید

اسباب بازی های لگو با تشویق کودک به داشتن ارتباط مفید و لذت بخش با سایر فرزندان راهی عالی برای خلاص شدن از استرس و تنش است. در جایی که کودک مهارت های گفتگوی متفاوتی را ایجاد می کند ، وقتی او ایده های خود را به فرزندان دیگر توضیح می دهد ، یا هنگام اظهار نظر در مورد دستاوردهای آنها ، و هنگام صحبت با آنها در مورد مراحل نصب و تغییراتی که ایجاد می کند ، و چالش هایی که در این زمینه با آنها روبرو است ، می گوید.

6. آموزش اصرار

حتماً قبل از بازسازی آن ، برج عظیمی را که کودک شما در آن ساخته شده بود دیده اید. این مکعب های خلاق باعث تقویت روحیه عزم در کودکان می شوند و به آنها آموزش می دهند تا تلاش خود را ادامه دهند و تسلیم نشوند. این شخصیت آنها را تقویت می کند ، آنها را برای زندگی عملی آماده می کند و به طور موثر با آنها مقابله می کند.

7. افزایش اعتماد به نفس

وقتی کودک مکعب های کوچکی را نصب می کند تا به محصول نهایی در تخیل خود برسد ، با چالش های زیادی روبرو می شود و به زمان زیادی نیاز دارد. اما هنگامی که او آرایش را تمام کرد ، لبخندی گسترده به وجود می آورد که ناشی از موفقیت و سرخوشی موفقیت است. این تأثیر مثبتی در تقویت اعتماد به نفس کودک و تقویت شخصیت وی دارد.

8. مهارت های تفکر و برنامه ریزی را توسعه دهید

پیروی از دستورالعمل های موجود در مورد اسباب بازی های لگو به کودکان کمک می کند تا مهارت های مختلف برنامه ریزی را توسعه دهند. همچنین کودک را ترغیب می کند در صورت مواجهه با هر گونه مشکل یا چالشی ، به روش های مختلفی فکر کند. کودک باید متوقف شود ، مراحل خود را تجزیه و تحلیل کند ، دوباره ارزیابی کند و آن را تغییر دهد تا نتیجه مطلوبی حاصل کند.

9. افزایش مهارت های علمی

یکی از اولین درسی که کودک در درس های علوم می آموزد علت و معلول است. این واقعیت کودک می آموزد هنگامی که برج های بلند با بلوک های لگو می سازد و سپس تماشای سقوط آنها را مشاهده می کند. بازی های لگو درسهای مختلف علمی ارائه می دهند ، که کودک با تمام شادی و اشتیاق به دانش دریافت می کند.

10. جذب کودک به دنیای فناوری و مهندسی

هنگامی که کودک سفینه فضایی یا بولدوزر مکعب های لگو ساخته می شود ، از یک درب جالب و جذاب وارد دنیای مهندسی و فناوری می شود. ترکیب و حل مسئله ای که این مکعب ها به فرزند شما ارائه می دهند ، یک روز آنها را به یک مهندس خلاق یا ستاره ای از فناوری و اختراع تبدیل می کند.

11. مهارت های ریاضی را تقویت کنید

کودک هنگام بازی با اسباب بازی های لگو ، بسیاری از اصول ریاضی مانند اندازه ، کمیت ، قوام ، تقارن و الگوهای و همچنین شمارش ، اضافه کردن و تفریق را یاد می گیرد. همچنین کودک متوجه خواهد شد که هر قطعه ، هرچقدر هم که کوچک باشد ، از ارزش خاصی برخوردار است که برای دستیابی به شکل نهایی مهم است کودک کودک مهارت جیره بندی و توزیع دقیق را به دست می آورد.

لگو برای چه سنی مناسب است؟

سنین مشخصات
از 1 تا 2 سال این بلوک ها بزرگتر هستند و شامل قطعات کوچکی نیستند که توسط کودکان نوپا قابل بلعیدن باشند. رنگ ها بسیار روشن هستند و سازه ها در هنگام مونتاژ به سادگی مشخص می شوند. در میان بسیاری دیگر می توانید مواردی مانند مزارع ، خانه های کوچک یا حیوانات احداث کنید.
از 3 تا 5 سال در این حالت ، سازه ها کمی پیچیده تر و با تعداد بیشتری قطعه و جزئیات به دست می آیند. این مدل هایی مانند “Lego Juniors” و سبک اصلی بلوک های ساختمانی هستند.
از 6 تا 8 سال با رشد و تغییر علاقه کودک ، اینجاست که LEGO موضوعی ابرقهرمانان مارول و دی سی ، دیزنی و نینجاگو بازی می شوند.
از 9 تا 11 سال مهارتی که آنها از سالها ساخت به دست آورده اند به آنها امکان می دهد اسباب بازی های بسیار پیچیده تری بسازند و از مجموعه های پیچیده تری استفاده کنند ، تا بچه ها بتوانند خود را سرگرم کنند.
بیش از 12 سال سرانجام ، با تعداد بیشتری قطعه ، پیشرفته ترین سازه ها وجود دارد. در این براکت سنی گذشته از بیشترین تعداد قطعه و جزئیات عالی ، حتی می توانید مکانیسم ها و نورپردازی را نیز پیدا کنید.

راهنمای خرید لگو ساختنی اسباب بازی های لگو یکی از بهترین راه حل ها برای رفع اضطراب و استرس است که فرزندان شما در نوجوانی احساس می کنند. همچنین روشی ایده آل برای منحرف کردن توجه آنها از بازی های الکترونیکی است که در درصد زیادی از آنها معتاد شده اند. ما مجموعه ای از اسباب بازی های لگو را که در سایت دیجیکالا موجود است انتخاب کرده ایم تا کودک خود را انتخاب کنید.

چه نوع لگو را می توانیم پیدا کنیم؟

همانطور که مشاهده کردید ، دامنه LEGO بسیار گسترده است و با پیشرفت سن ، مدل های جدیدی وجود دارند که بطور فزاینده ای دقیق تر هستند. در زیر لیستی از رایج ترین انواع لگو که می توانید در بازار خریداری کنید:

 • LEGO DUPLO
 • داستان اسباب بازی
 • لگو شهر
 • لگوکلاسیک
 • لگو دیزنی
 • لگو جنگ ستارگان
 • لگو مارول
 • لگو ژوراسیک جهانی
 • لگو تکنیک
 • لگو دوستان
 • لگو خالق
 • لگو هری پاتر
 • لگو کارشناس خالق
 • لگو معماری

آیا باید با فرزندانم لگو بازی کنم؟

همانگونه که ساختن گروهها می تواند کار و همکاری تیمی را ترغیب و بهبود بخشد ، مشارکت با فرزندانتان در این اقدامات می تواند مزایای دیگری به همراه داشته باشد. به یاد داشته باشید که LEGO محصولی است

که نه تنها برای کودکان طراحی شده است بلکه می تواند در بزرگسالان نیز از آن بهره مند شود تا از اثرات آرامش بخش آن بهره مند شود. فراموش نکنید که این اسباب بازی ها به دلیل تزئینی و جمع آوری بسیار مشهور هستند.

هنگام بازی با فرزندتان با این بلوک های ساختمانی ، توصیه می شود همیشه به او فرصت دهید تا خود بخود مشکل خود را حل کند. بعضی اوقات آنها برای دستیابی به چیزی مونتاژ شده از شما کمک می خواهند ، اما در بیشتر موارد دیگر آنها با کمی صبر و شکیبایی قادر به انجام این کار هستند.

این یک روش عالی برای آنها است که یاد بگیرند چگونه در عین حال که از نظر عاطفی از طرف شما پشتیبانی می شوند ، همچنان به استقامت و حل چالش بپردازند.

در ادامه 30 مدل از پرفروش ترین لگو های وبسایت دیجیکالا که با امکان پرداخت درب منزل میتوانید با کلیک روی دکمه مشاهده این محصول در دیجی کالا با ارزان ترین قیمت سفارش دهید.

بازی ساختنی بلوک های خانه سازی 72 تکه

بازی ساختنی بلوک های خانه سازی 72 تکه

مشخصات

 • ابعاد
  370×310×80 میلی‌متر
 • سری
  زندگی شهری
 • رده سنی
  کودک
 • نوجوان
 • تعداد قطعات
  72
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • وزن بسته‌بندی
  1200
 • سایر توضیحات
  افزایش خلاقیت در کودکان
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی فانی بافت مدل چند رنگ

ساختنی فانی بافت مدل چند رنگ

مشخصات

 • ابعاد
  10*10*1 میلی‌متر
 • وزن
  50 گرم
 • رده سنی
  کودک
 • نوجوان
 • بزرگسال
 • وزن بسته‌بندی
  50
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی مدل موتور اسباب بازی کد 11

ساختنی مدل موتور اسباب بازی کد 11

مشخصات

 • ابعاد
  170*130*8 میلی‌متر
 • وزن
  95 گرم
 • سری
  موتور
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • وزن بسته‌بندی
  105
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی کازی مدل اسپایدرمن کد 87001

ساختنی کازی مدل اسپایدرمن کد 87001

مشخصات

 • ابعاد
  100x70x150 میلی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • سری
  قهرمانان
 • رده سنی
  بزرگسال
 • کودک
 • نوجوان
 • تعداد قطعات
  112
 • اقلام همراه
  سازه به همراه نقشه
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی سری خانه سازی کد 2005

ساختنی سری خانه سازی کد 2005

مشخصات

 • ابعاد
  210×210×220 میلی‌متر
 • سری
  خانه سازی
 • رده سنی
  کودک
 • تعداد قطعات
  73
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • وزن بسته‌بندی
  670
 • اقلام همراه
  قطعات پلاستیکی قابل شست شو
  فیگور درختان کاج
 • سایر توضیحات
  قطعات قابل شستشو
  مناسب برای 3 سال به بالا
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی مدل سازه چین کد ARMN 74

ساختنی مدل سازه چین کد ARMN 74

مشخصات

 • ابعاد
  500x50x500 میلی‌متر
 • وزن
  650 گرم
 • تعداد قطعات
  74
 • اقلام همراه
  74 تکه خانه سازی
  بروشور مثال ها به صورت تصویری
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی آوا طرح ماشین مدل AMT3110 کد 1

ساختنی آوا طرح ماشین مدل AMT3110 کد 1

مشخصات

 • ابعاد
  310x50x250 میلی‌متر
 • وزن
  350 گرم
 • سری
  ماشین
 • رده سنی
  خردسال
 • کودک
 • نوجوان
 • تعداد قطعات
  278
 • اقلام همراه
  درون جعبه 278 قطعه مختلف
  یک عدد کاتالوگ
  و جعبه جدا کننده
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی طرح مبلمان خانه عروسکی

ساختنی طرح مبلمان خانه عروسکی

مشخصات

 • ابعاد
  300x300x100 میلی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • رده سنی
  بزرگسال
 • کودک
 • نوجوان
 • تعداد قطعات
  188
 • اقلام همراه
  پازل و آموزش تصویری سرهم کردن
مشاهده این محصول در دیجی کالا
صفحه لگو سری Classic کد10222

صفحه لگو سری Classic کد10222

مشخصات

 • ابعاد
  250*250*10 میلی‌متر
 • وزن
  30 گرم
 • سری
  کلاسیک
 • رده سنی
  خردسال
 • کودک
 • نوجوان
 • بزرگسال
 • تعداد قطعات
  1
 • اقلام همراه
  یک تکه
 • سایر توضیحات
  مناسب برای جمع کردن کلکسیون لگو ها روی آن
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی آرتینا مدل اوسا بنا کد 2301006

ساختنی آرتینا مدل اوسا بنا کد 2301006

مشخصات

 • ابعاد
  160x80x200 میلی‌متر
 • وزن
  840 گرم
 • سری
  خانه سازی
 • رده سنی
  کودک
 • نوجوان
 • بزرگسال
 • تعداد قطعات
  51
 • وزن بسته‌بندی
  840
 • اقلام همراه
  48 عدد آجر واقعی
  1 عدد استانبولی
  1 عدد کمچه مخصوص بنایی
  1 بسته پودر ملات بنایی
  1 عدد تخته چوبی زیر کار
  دفترچه راهنما
مشاهده این محصول در دیجی کالا
شن بازی مدل شن جادوئی

شن بازی مدل شن جادوئی

مشخصات

 • ابعاد
  12x12x9 میلی‌متر
 • وزن
  250 گرم
 • سری
  قلعه
 • رده سنی
  کودک
 • نوجوان
 • بزرگسال
 • وزن بسته‌بندی
  250
 • اقلام همراه
  یک بسته شن جادوئی 250 گرمی به همراه دو عدد قالب و یک سطل
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی مدل BT 4035

ساختنی مدل BT 4035

مشخصات

 • ابعاد
  40x7x30 میلی‌متر
 • وزن
  300 گرم
 • تعداد قطعات
  421
 • اقلام همراه
  شامل 421 قطعه میباشد.
 • سایر توضیحات
  لگو سوپر هیرو بتمن دارای 421 قطعه مختلف میباشد و امکان ساخت دو مدل دارد.( یک ماشین بتمن و یک شخصیت بتمن)
  مناسب برای کودکان بالای 6 سال.
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی مدل بلوک های خانه سازی کد 01

ساختنی مدل بلوک های خانه سازی کد 01

مشخصات

 • ابعاد
  370x50x300 میلی‌متر
 • وزن
  1000 گرم
 • سری
  خانه سازی
 • رده سنی
  کودک
 • نوجوان
 • تعداد قطعات
  60
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • ابعاد بسته‌بندی
  38x8x32
 • وزن بسته‌بندی
  1100
 • اقلام همراه
  60 تکه
 • سایر توضیحات
  -افزایش خلاقیت در کودکان
  -افزایش حواس 5 گانه
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی مدل هواپیما فکری کد A15

ساختنی مدل هواپیما فکری کد A15

مشخصات

 • ابعاد
  160x160x110 میلی‌متر
 • وزن
  100 گرم
 • سری
  هواپیما
 • رده سنی
  خردسال
 • کودک
 • نوجوان
 • بزرگسال
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • وزن بسته‌بندی
  150
 • اقلام همراه
  یک عدد هواپیمای ساختنی
  یک عدد پیچ گوشتی برای باز و بسته کردن
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی تاکت توی مدل پارک شادی کد TC-1077

ساختنی تاکت توی مدل پارک شادی کد TC-1077

مشخصات

 • ابعاد
  370x310x80 میلی‌متر
 • وزن
  941 گرم
 • تعداد مینی فیگور
  دو
 • رده سنی
  خردسال
 • کودک
 • تعداد قطعات
  98
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • اقلام همراه
  28 عدد لوله
  2 عدد پله
  4 عدد نرده پله
  2 عدد سرسره ساده
  1 عدد سرسره پيچ
  12 عدد ديواره ها
  13 عدد مغزي( اتصال)
  1 عدد سقف ساده
  1 عدد سقف فرم دار
  3 عدد كفي ساده
  3 عدد كفي طبقه
  2 عدد نرده
  2 عدد درخت
  2 عدد سبزه
  2 عدد پرچم
  1 عدد پل
  2 عدد نرده پل
  2 عدد پايه تاب
  2 عدد اتصال پايه تاب
  1 عدد رابط لوله تاب
  2 عدد كفي تاب
  4 عدد زنجير تاب
  2 عدد سرسره تكي
  2 عدد نيمكت
  2 عدد عروسک تارا و توکا
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی سازه لوله آتاتویز کد 400

ساختنی سازه لوله آتاتویز کد 400

مشخصات

 • ابعاد
  220x150x50 میلی‌متر
 • وزن
  250 گرم
 • سری
  هندسی
 • رده سنی
  خردسال
 • کودک
 • نوجوان
 • تعداد قطعات
  46
 • اقلام همراه
  قطعات لوله شکل به همراه 4 عدد لاستیک
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی مدل بلوک های خانه سازی کد ARMN 62

ساختنی مدل بلوک های خانه سازی کد ARMN 62

مشخصات

 • ابعاد
  500x50x500 میلی‌متر
 • وزن
  550 گرم
 • تعداد قطعات
  62
 • اقلام همراه
  62 قطعه خانه سازی
  بروشور آموزشی
مشاهده این محصول در دیجی کالا
بازی آموزشی آجره مدل جورواجورچین

بازی آموزشی آجره مدل جورواجورچین

مشخصات

 • ابعاد
  250x170x50 میلی‌متر
 • وزن
  300 گرم
 • سری
  خانه سازی
 • رده سنی
  خردسال
 • کودک
 • تعداد قطعات
  15
 • سطح
  B
 • وزن بسته‌بندی
  300
 • اقلام همراه
  15 قطعه لگو آجره 2 خانه در 5 طرح پازل 3 تکه
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی مدل جیپ دو حالته نظامی

ساختنی مدل جیپ دو حالته نظامی

مشخصات

 • ابعاد
  220x197x60 میلی‌متر
 • وزن
  150 گرم
 • سری
  نظامی
 • رده سنی
  بزرگسال
 • کودک
 • نوجوان
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • تعداد قطعات
  78
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • ابعاد بسته‌بندی
  22x20x1
 • وزن بسته‌بندی
  150
 • اقلام همراه
  دو صفحه چوبی نگهدارنده قطعات
  راهنمای تمام رنگی ساخت ماکت
 • سایر توضیحات
  علاوه بر راهنمای تصویری همراه کالا، ویدیوی راهنمای ساخت نیز در آدرسهای اینترنتی سازنده، درج شده روی بسته بندی محصول، قرار گرفته است
مشاهده این محصول در دیجی کالا
شن جادویی آریا کد 1081

شن جادویی آریا کد 1081

مشخصات

 • ابعاد
  70x70x90 میلی‌متر
 • وزن
  300 گرم
 • سری
  کالر
 • رده سنی
  خردسال
 • کودک
 • تعداد قطعات
 • سطح
  A
 • وزن بسته‌بندی
  50
 • اقلام همراه
  دارای ابزار ساخت
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ست شن بازی کوشا تویز مدل گاری ساحلی ۲۰۰۱

ست شن بازی کوشا تویز مدل گاری ساحلی ۲۰۰۱

مشخصات

 • ابعاد
  170 × 250 × 370 میلی‌متر
 • وزن
  700 گرم
 • سری
  خانه سازی
 • رده سنی
  کودک
 • نوجوان
 • تعداد قطعات
  ۱۵ قطعه
 • اقلام همراه
  ۱ عدد گاری ساحلی ۲ عدد بیلچه و ۱۲ عدد قالب شن بازی
 • سایر توضیحات
  هماهنگ کننده دست و ذهن
  دارای رنگ بندی متنوع جهت یادگیری رنگها
  فراهم کننده شرایط برای کسب تجربه توسط کودک
  بدون لبه های تیز
  دارای رنگهای شفاف و بدون مواد شیمیایی
  تهیه شده از مواد اولیه درجه یک
مشاهده این محصول در دیجی کالا
شن جادویی مدل Hobby Sand کد 500

شن جادویی مدل Hobby Sand کد 500

مشخصات

 • ابعاد
  140x140x90 میلی‌متر
 • وزن
  500 گرم
 • رده سنی
  خردسال
 • کودک
 • نوجوان
 • تعداد قطعات
  6
 • وزن بسته‌بندی
  550 گرم
 • اقلام همراه
  شن جادویی Hobby Sand به وزن 500 گرم.
  6 عدد قالب شن بازی
 • سایر توضیحات
  کیفیت ساخت بالا،
  فاقد مواد شیمیایی مضر برای کودکان.
  به دست و لباس نمیچسبد.
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی بانچمز مدل مگاپک

ساختنی بانچمز مدل مگاپک

مشخصات

 • ابعاد
  240x60x240 میلی‌متر
 • وزن
  285 گرم
 • سری
  زندگی شهری
 • رده سنی
  خردسال
 • کودک
 • نوجوان
 • بزرگسال
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • اقلام همراه
  این مجموعه حاوی بیش از ۴۰۰ قطعه توپ‌ رنگ، لوازم جانبی و دفترچه‌ی راهنما می باشد
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی بافرزندان مدل آجره جورواجورچین طرح ربات ها

ساختنی بافرزندان مدل آجره جورواجورچین طرح ربات ها

مشخصات

 • اقلام همراه
  15 قطعه آجره چاپ‌دار برای آموزش تطبیق و ترکیب
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی مدل کامیون روسی کاماز

ساختنی مدل کامیون روسی کاماز

مشخصات

 • ابعاد
  220x190x3 میلی‌متر
 • وزن
  200 گرم
 • سری
  ماشین
 • رده سنی
  کودک
 • نوجوان
 • بزرگسال
 • تعداد قطعات
  68
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • ابعاد بسته‌بندی
  22x19x1
 • وزن بسته‌بندی
  200
 • اقلام همراه

  یک صفحه چوبی نگهدارنده قطعات
  راهنمای تمام رنگی ساخت ماکت
مشاهده این محصول در دیجی کالا
لگو با فرزندان مدل آجره 31 قطعه

لگو با فرزندان مدل آجره 31 قطعه

مشخصات

 • ابعاد
  310x120x180 میلی‌متر
 • وزن
  1100 گرم
 • سری
  قلعه‌سازی
 • رده سنی
  خردسال
 • کودک
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت توسط موتور الکتریکی
 • تعداد قطعات
  31
 • اقلام همراه
  31 قطعه لگو خانه سازی
 • سایر توضیحات
  برای سنین 1 به بالا
  قطعات بزرگ برای سهولت کار در سنین پایین
  کیفیت بالای ساخت، در نتیجه اتصال آسان قطعات
  چرخ و اتصالات مختلف برای تنوع در بازی
  همراه با قطعات دارای چاپ
  اهداف آموزشی:
  تطابق چشم و دست
  تقویت عضلات کوچک دست
  مهارت استفاده از انگشتان
  تقویت خلّاقیت و ابتکار
  افزایش دقّت
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی سلام بازی مدل میله هزار کاره کد 500

ساختنی سلام بازی مدل میله هزار کاره کد 500

مشخصات

 • ابعاد
  50x20x30 میلی‌متر
 • وزن
  800 گرم
 • سری
  زندگی شهری
 • رده سنی
  کودک
 • نوجوان
 • سطح
  B
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • وزن بسته‌بندی
  900
 • اقلام همراه
  500 قطعه رنگارنگ
مشاهده این محصول در دیجی کالا
 ساختنی آرتینا مدل اوسا بنا 2 کد 2301007

ساختنی آرتینا مدل اوسا بنا 2 کد 2301007

مشخصات

 • ابعاد
  340x240x2500 میلی‌متر
 • وزن
  2900 گرم
 • سری
  خانه سازی
 • رده سنی
  کودک
 • نوجوان
 • بزرگسال
 • تعداد قطعات
  159
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • وزن بسته‌بندی
  2900
 • اقلام همراه
  آجر کامل 100 عدد
  آجر نیمه 20 عدد
  آجر هلال 11 عدد
  آجر چارکه 11 عدد
  آجر نازک 6 عدد
  ملات بزرگ 1 عدد
  آدمک چوبی 2 عدد
  استانبولی بنایی 1 عدد
  کمچه کوچک بنایی 1 عدد
  گواش شش رنگ 1 عدد
  قلمو نقاشی 1 عدد
  تخته زیر کار 1 عدد
  دفترچه راهنما 1 عدد
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی مدل A3110

ساختنی مدل A3110

مشخصات

 • ابعاد
  60*260*310 میلی‌متر
 • سری
  ماشین
 • رده سنی
  کودک
 • نوجوان
 • بزرگسال
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • تعداد قطعات
  278
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • وزن بسته‌بندی
  582
 • اقلام همراه
  – 278 قطعه
  – راهنمای ساخت
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای رده سنی +6
  – 23 سازه متفاوت را به وسیله این تعداد قطعه میتوان ساخت ( 23in1 )
  – حاوی قطعات کوچک میباشد و برای کودکان زیر 3 سال مناسب نیست
  – ساخته شده از پلاستیک با کیفیت
  – تعداد قطعات بالا
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی مدل اتوبوس دو طبقه

ساختنی مدل اتوبوس دو طبقه

مشخصات

 • ابعاد
  200x180x60 میلی‌متر
 • وزن
  150 گرم
 • سری
  شهری
 • رده سنی
  بزرگسال
 • کودک
 • نوجوان
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • تعداد قطعات
  59
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • اقلام همراه
  دو صفحه چوبی نگهدارنده قطعات
  راهنمای تمام رنگی ساخت ماکت
 • سایر توضیحات
  علاوه بر راهنمای تصویری همراه کالا، ویدیوی راهنمای ساخت نیز در آدرسهای اینترنتی سازنده، درج شده روی بسته بندی محصول، قرار گرفته است
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی مدل بلوک های خانه سازی 60

ساختنی مدل بلوک های خانه سازی 60

مشخصات

 • ابعاد
  300×260×80 میلی‌متر
 • سری
  زندگی شهری
 • رده سنی
  کودک
 • نوجوان
 • تعداد قطعات
  60
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • وزن بسته‌بندی
  1000
 • اقلام همراه
  افزایش خلاقیت در کودکان
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی مدل مگا پک

ساختنی مدل مگا پک

مشخصات

 • ابعاد
  240x60x240 میلی‌متر
 • وزن
  280 گرم
 • سری
  هندسی
 • رده سنی
  کودک
 • نوجوان
 • سطح
  D
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • اقلام همراه
  شامل 400 تکه قطعات ساختنی
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی بافرزندان مدل آجره کد 102025

ساختنی بافرزندان مدل آجره کد 102025

مشخصات

 • ابعاد
  280x270x290 میلی‌متر
 • وزن
  1830 گرم
 • رده سنی
  یک سال به بالا
 • ویژگی‌های حرکتی
  قابلیت حرکت
 • تعداد قطعات
  45
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • اقلام همراه
  – قطعات خانه سازی بزرگ شامل:
  – آجر‌ها
  – قطعات دارای چاپ برای ساخت آدمک و گربه
  – چرخ و قطعات تکمیلی جهت ساخت قطار و ماشین
  – همراه با دفترچه راهنما و ایده ساخت
 • سایر توضیحات
  – دارای نشان استاندارد ملی ایران و گواهی ایزو 9001 و GMP
  – قابلیت حرکت از طریق قطعه چرخ
مشاهده این محصول در دیجی کالا
لگو با فرزندان مدل آجره 70 قطعه

لگو با فرزندان مدل آجره 70 قطعه

مشخصات

 • ابعاد
  310x260x130 میلی‌متر
 • وزن
  2100 گرم
 • سری
  قلعه‌سازی
 • رده سنی
  خردسال
 • کودک
 • نوجوان
 • تعداد قطعات
  70
 • اقلام همراه
  70 قطعه لگو
 • سایر توضیحات
  70 قطعه
  چند رنگ
  کیف پلاستیکی
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ساختنی سلام بازی مدل میله هزار کاره کد 200

ساختنی سلام بازی مدل میله هزار کاره کد 200

مشخصات

 • ابعاد
  250*200*60 میلی‌متر
 • وزن
  500 گرم
 • سری
  خانه سازی
 • رده سنی
  نوجوان
 • تعداد قطعات
  200
 • سطح
  C
 • مخاطرات
  خطر بلعیدن
 • وزن بسته‌بندی
  500
 • اقلام همراه
  200قطعه رنگی
 • سایر توضیحات
  افزایش خلاقیت و دقت کودکان
  افزایش قدرت حافظه و تمرکز کودک
  شناخت رنگ ها و اشکال
  افزایش قدرت هماهنگی دست و چشم
مشاهده این محصول در دیجی کالا

ضمن تشکر ما امیدواریم که شما این اطلاعات را مفید پیدا کرده باشید و به شما در خرید لگو با کیفیت کمک کرده باشد. در ادامه ای مطلب خواندن بهترین بازی فکری بزرگسالان و کودکان و پرفروش ترین اکشن فیگور شخصیت ها مختلف را نیز به شما همراهان عزیز توصیه میکنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا