چاپ صفحه

راهنمای خرید لگو ساختنی جذاب ارزان قیمت

خرید لگو
چکیده این مطلب :

انتشار: ۰۹ مرداد ۰۰

زمان مطالعه: 9 دقیقه

دسته بندی ها: اسباب بازی، کودک و نوزاد

هیچ نظر

راهنمای خرید بهترین لگو ساختنی جذاب و معرفی پرفروش ترین و بهترین لگو ساختنی جذاب ارزان و خرید اینترنتی انواع لگو برای سنین مختلف
دوستان عزیز محصولات معرفی شده جزء پرفروش ترین ها هستند به همین منظور ممکن است به مرور زمان به دلایل مختلف در بازار و فروشگاه ، سایت های معرفی شده ناموجود شوند در این صورت شما عزیزان میتوانید از محصولات مشابه و دسته بندی اصلی مراجعه کنید.

راهنمای خرید لگو ساختنی سالهاست که وقتی به اسباب بازی های ساختمانی بچه ها فکر می کنیم ، یک کلمه به ذهن می آید: لگو یا خانه بازی که LEGO یک شرکت اسباب بازی دانمارکی است که در سال 1930 تأسیس شد و از سال 1949 آنها بلوک های مشهوری را که همه ما در آن مقطع کودکی خود بازی کرده ایم ، ساخته اند یا شاید نه چندان دور. ا

ین بلوک های رنگی در اندازه ها و شکل های متنوعی مانند شکل مستطیل اصلی ، مربع ها ، اشکال گرد ، چرخ ها و مجسمه ها به شکل شخصیت های فیلم یا حیوانات به چشم می خورد. طیف وسیعی از مجموعه ها شامل ابتدایی ترین بلوک ها ، که لگو کلاسیک است ، به انواع سازه های پیچیده تر با مضامین مانند Avengers ، فیلم LEGO و Star Wars می باشد.

راهنمای خرید لگو ساختنی یکی از بهترین بازی ها برای کودکان است ، آنها مهارت های شناختی خود را توسعه می دهند و به مهارت مهارت هماهنگی بین چشم و دست کمک می کنند. علاوه بر تقویت توانایی های حرکتی خوب کودکان. بازی های لگو همچنین تخیل کودک را تقویت می کند و مهارت های زبانی و شناختی او را تقویت می کند.

نکاتی که قبل از خرید لگو باید بدانید

خرید لگو

معیارهای خرید لگو

دنیای LEGO بسیار بزرگ است و با مدل ها و مضامین بسیار زیادی ، قابل درک است که می توانید کمی احساس غرق شدن کنید و واقعاً نمی دانید چه چیزی را انتخاب کنید.

برای پیدا کردن مدل مناسب ، خواه برای فرزند یا دختر خود به عنوان یک هدیه یا برای خودتان ، باید معیارهای خرید زیر را در نظر بگیرید:

علایق کودک

منافع کودک نیز باید در راهنمای خرید لگو ساختنی تأثیر داشته باشد. مطمئناً ، همیشه انتخاب لگو کلاسیک را انتخاب می کنید ، اگر می خواهیم هدیه بگیریم و چیزهای زیادی درباره علایق کودک نمی دانیم گزینه خوبی است.

با این حال ، امروز در آمریکای شمالی تنوع بسیار زیادی از مضامین و محصولات لگو وجود دارد این گزینه به شما امکان می دهد کودک را به هیجان بیاندازد و مجموعه ای را به منافع خود اختصاص دهد. این همیشه به انگیزه بیشتر برای شروع ساختمان منجر می شود.

سن کودک

احتمالاً مهمترین و بارزترین جنبه ای که باید قبل از خرید مدل بلوک ساختمانی LEGO در نظر بگیرید سن کودک است. همانطور که قبلاً بحث کردیم ، سن کودک تعیین می کند که آیا اسباب بازی کم و بیش پیچیده است ، البته تعداد بیشتری از قطعات مناسب تر برای کودکان بزرگتر یا نوجوانان است.

نسخه های ویژه

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، مجموعه هایی که مضمون مشخصی دارند می توانند توسط کودکان بهتر دریافت شوند. لگو ویرایش های ویژه متعددی دارد که در آن از همان تم برای ایجاد انواع مجموعه های بلاک استفاده می کند. برخی از معروف ترین تم های موجود دیزنی ، جنگ ستارگان یا هری پاتر هستند.

قیمت لگو

وقتی به قیمت لگو نگاه می کنیم ، نسبت کیفیت به قیمت بسیار مناسب در نظر گرفته می شود ، زیرا مدل هایی برای همه بازه قیمت و جیب وجود دارد. به عنوان مثال ، جعبه آجری کلاسیک متوسط حدود 40 دلار قیمت دارد در حالی که مجموعه ای با قطعات کمتر مانند ست دایناسور کمتر از 20 دلار است.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید بهترین موتور شارژی پرفروش

تعداد بازیکنان

اگر می خواهید یک مجموعه لگو ساختنی را بخرید، ما می خواهیم پیشنهادی را تهیه کنید که می تواند توسط بیش از یک نفر انجام شود. این کار باعث تشویق کار گروهی ، همکاری و همدلی می شود. حتی یک مجموعه تخصصی برای بزرگسالان به نام LEGO® SERIOUS PLAY ™ وجود دارد که برای ایجاد یک محیط کار بهتر از طریق استفاده از این بلوک ها در جلسات شرکت طراحی شده است.

چگونه بازی های لگو مهارت ها و توانایی های کودکان را توسعه می دهد؟

خرید لگو

1. مهارت های حرکتی خوب را تقویت کنید

نصب مکعب های لگو در اندازه های مختلف نیاز به دقت و قدرت زیادی در عضلات دست و انگشتان دارد. در جایی که کودک باید از فشار خاصی برای جداسازی و نصب استفاده کند. بنابراین ، کودکان بازی با این مکعب های سرگرم کننده مهارت های حرکتی خوب خود را تقویت می کنند ، که برای تسلط بر مهارت نوشتن در مدرسه بسیار مهم است.

2. توسعه مهارت های اجتماعی

کودکان معمولاً برای نصب شکل های مختلف لگو با برادران یا دوستانشان بازی می کنند. بنابراین ، آنها مهارت های مشارکت و بازی تیمی را توسعه می دهند ، که این یک مهارت اساسی اجتماعی برای کودکان محسوب می شود. کودکان همچنین در انتظار نقش های خود و بحث در مورد ایده های مختلف در مورد طراحی نهایی این مکعب ها عادت خواهند داشت. که تواناییهای اجتماعی آنها را تا حد زیادی بهبود می بخشد.

3. تشویق خلاقیت

هنگامی که کودکان از شکل ها ، رنگ ها و اندازه های مختلف مکعب های لگو استفاده می کنند ، این باعث افزایش خلاقیت آنها می شود. بازی های لگو با دادن فضای زیادی به تفکر و تخیل در کودکان مشخص می شوند ، در هنگام نصب هر شکل ، هیچ قانون و قوانینی وجود ندارد که باعث خلاقیت کودک شود. به همین دلیل است که او می تواند خلاق و راحت باشد.

4. آموزش حل مسئله

اسباب بازی های لگو کودکان را ترغیب می کند توانایی خود را در حل مشکلات تقویت کنند. آنها را آموزش می دهد تا به شکل های مختلف ، بطور مستقل و بدون کمک بزرگسالان ، نصب کنند. همچنین توانایی کودکان در تمرکز ، توجه به جزئیات و پیروی از دستورالعمل های دقیق و دقیق را تقویت می کند.

5. مهارت های ارتباطی را تقویت کنید

اسباب بازی های لگو با تشویق کودک به داشتن ارتباط مفید و لذت بخش با سایر فرزندان راهی عالی برای خلاص شدن از استرس و تنش است. در جایی که کودک مهارت های گفتگوی متفاوتی را ایجاد می کند ، وقتی او ایده های خود را به فرزندان دیگر توضیح می دهد ، یا هنگام اظهار نظر در مورد دستاوردهای آنها ، و هنگام صحبت با آنها در مورد مراحل نصب و تغییراتی که ایجاد می کند ، و چالش هایی که در این زمینه با آنها روبرو است ، می گوید.

6. آموزش اصرار

حتماً قبل از بازسازی آن ، برج عظیمی را که کودک شما در آن ساخته شده بود دیده اید. این مکعب های خلاق باعث تقویت روحیه عزم در کودکان می شوند و به آنها آموزش می دهند تا تلاش خود را ادامه دهند و تسلیم نشوند. این شخصیت آنها را تقویت می کند ، آنها را برای زندگی عملی آماده می کند و به طور موثر با آنها مقابله می کند.

بیشتر بخوانید
بهترین چادر بازی کودک ارزان قیمت

7. افزایش اعتماد به نفس

وقتی کودک مکعب های کوچکی را نصب می کند تا به محصول نهایی در تخیل خود برسد ، با چالش های زیادی روبرو می شود و به زمان زیادی نیاز دارد. اما هنگامی که او آرایش را تمام کرد ، لبخندی گسترده به وجود می آورد که ناشی از موفقیت و سرخوشی موفقیت است. این تأثیر مثبتی در تقویت اعتماد به نفس کودک و تقویت شخصیت وی دارد.

8. مهارت های تفکر و برنامه ریزی را توسعه دهید

پیروی از دستورالعمل های موجود در مورد اسباب بازی های لگو به کودکان کمک می کند تا مهارت های مختلف برنامه ریزی را توسعه دهند. همچنین کودک را ترغیب می کند در صورت مواجهه با هر گونه مشکل یا چالشی ، به روش های مختلفی فکر کند. کودک باید متوقف شود ، مراحل خود را تجزیه و تحلیل کند ، دوباره ارزیابی کند و آن را تغییر دهد تا نتیجه مطلوبی حاصل کند.

9. افزایش مهارت های علمی

یکی از اولین درسی که کودک در درس های علوم می آموزد علت و معلول است. این واقعیت کودک می آموزد هنگامی که برج های بلند با بلوک های لگو می سازد و سپس تماشای سقوط آنها را مشاهده می کند. بازی های لگو درسهای مختلف علمی ارائه می دهند ، که کودک با تمام شادی و اشتیاق به دانش دریافت می کند.

10. جذب کودک به دنیای فناوری و مهندسی

هنگامی که کودک سفینه فضایی یا بولدوزر مکعب های لگو ساخته می شود ، از یک درب جالب و جذاب وارد دنیای مهندسی و فناوری می شود. ترکیب و حل مسئله ای که این مکعب ها به فرزند شما ارائه می دهند ، یک روز آنها را به یک مهندس خلاق یا ستاره ای از فناوری و اختراع تبدیل می کند.

11. مهارت های ریاضی را تقویت کنید

کودک هنگام بازی با اسباب بازی های لگو ، بسیاری از اصول ریاضی مانند اندازه ، کمیت ، قوام ، تقارن و الگوهای و همچنین شمارش ، اضافه کردن و تفریق را یاد می گیرد. همچنین کودک متوجه خواهد شد که هر قطعه ، هرچقدر هم که کوچک باشد ، از ارزش خاصی برخوردار است که برای دستیابی به شکل نهایی مهم است کودک کودک مهارت جیره بندی و توزیع دقیق را به دست می آورد.

لگو برای چه سنی مناسب است؟

سنین مشخصات
از 1 تا 2 سال این بلوک ها بزرگتر هستند و شامل قطعات کوچکی نیستند که توسط کودکان نوپا قابل بلعیدن باشند. رنگ ها بسیار روشن هستند و سازه ها در هنگام مونتاژ به سادگی مشخص می شوند. در میان بسیاری دیگر می توانید مواردی مانند مزارع ، خانه های کوچک یا حیوانات احداث کنید.
از 3 تا 5 سال در این حالت ، سازه ها کمی پیچیده تر و با تعداد بیشتری قطعه و جزئیات به دست می آیند. این مدل هایی مانند “Lego Juniors” و سبک اصلی بلوک های ساختمانی هستند.
از 6 تا 8 سال با رشد و تغییر علاقه کودک ، اینجاست که LEGO موضوعی ابرقهرمانان مارول و دی سی ، دیزنی و نینجاگو بازی می شوند.
از 9 تا 11 سال مهارتی که آنها از سالها ساخت به دست آورده اند به آنها امکان می دهد اسباب بازی های بسیار پیچیده تری بسازند و از مجموعه های پیچیده تری استفاده کنند ، تا بچه ها بتوانند خود را سرگرم کنند.
بیش از 12 سال سرانجام ، با تعداد بیشتری قطعه ، پیشرفته ترین سازه ها وجود دارد. در این براکت سنی گذشته از بیشترین تعداد قطعه و جزئیات عالی ، حتی می توانید مکانیسم ها و نورپردازی را نیز پیدا کنید.
بیشتر بخوانید
جدیدترین و بهترین بازی فکری بزرگسالان و کودکان 2021

راهنمای خرید لگو ساختنی اسباب بازی های لگو یکی از بهترین راه حل ها برای رفع اضطراب و استرس است که فرزندان شما در نوجوانی احساس می کنند. همچنین روشی ایده آل برای منحرف کردن توجه آنها از بازی های الکترونیکی است که در درصد زیادی از آنها معتاد شده اند. ما مجموعه ای از اسباب بازی های لگو را که در سایت دیجیکالا موجود است انتخاب کرده ایم تا کودک خود را انتخاب کنید.

چه نوع لگو را می توانیم پیدا کنیم؟

همانطور که مشاهده کردید ، دامنه LEGO بسیار گسترده است و با پیشرفت سن ، مدل های جدیدی وجود دارند که بطور فزاینده ای دقیق تر هستند. در زیر لیستی از رایج ترین انواع لگو که می توانید در بازار خریداری کنید:

 • LEGO DUPLO
 • داستان اسباب بازی
 • لگو شهر
 • لگوکلاسیک
 • لگو دیزنی
 • لگو جنگ ستارگان
 • لگو مارول
 • لگو ژوراسیک جهانی
 • لگو تکنیک
 • لگو دوستان
 • لگو خالق
 • لگو هری پاتر
 • لگو کارشناس خالق
 • لگو معماری

آیا باید با فرزندانم لگو بازی کنم؟

همانگونه که ساختن گروهها می تواند کار و همکاری تیمی را ترغیب و بهبود بخشد ، مشارکت با فرزندانتان در این اقدامات می تواند مزایای دیگری به همراه داشته باشد. به یاد داشته باشید که LEGO محصولی است

که نه تنها برای کودکان طراحی شده است بلکه می تواند در بزرگسالان نیز از آن بهره مند شود تا از اثرات آرامش بخش آن بهره مند شود. فراموش نکنید که این اسباب بازی ها به دلیل تزئینی و جمع آوری بسیار مشهور هستند.

هنگام بازی با فرزندتان با این بلوک های ساختمانی ، توصیه می شود همیشه به او فرصت دهید تا خود بخود مشکل خود را حل کند. بعضی اوقات آنها برای دستیابی به چیزی مونتاژ شده از شما کمک می خواهند ، اما در بیشتر موارد دیگر آنها با کمی صبر و شکیبایی قادر به انجام این کار هستند.

این یک روش عالی برای آنها است که یاد بگیرند چگونه در عین حال که از نظر عاطفی از طرف شما پشتیبانی می شوند ، همچنان به استقامت و حل چالش بپردازند.

در ادامه 30 مدل از پرفروش ترین لگو های وبسایت دیجیکالا که با امکان پرداخت درب منزل میتوانید با کلیک روی دکمه قیمت روز، موجودی و خرید اینترنتی با ارزان ترین قیمت سفارش دهید.

1. لگو کوبی مدل smallarmy Focke Wulf Fw 190 ساخت اروپا(لهستان).

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 360 × 60 × 240 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 450 گرم
 • سری: نظامی
 • رده سنی: کودک , نوجوان
 • تعداد قطعات: 255 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد

سایر توضیحات

 • مناسب برای کودکان بالای 6 سال
 • قابلیت تکمیل با سری‌های دیگر
 • قابل بازیافت
 • مناسب با محیط‌زیست
 • نامناسب برای کودکان زیر 3 سال
 • در کابین با قابلیت باز و بسته شدن
 • دارای یک ملخ با قابلیت چرخش
 • دو فیگور به طول 4.5 سانتی‌متر
 • محتویات بسته: 250 تکه به همراه 2 فیگور

2. لگو کوبی مدل smallarmy Messerschmitt Bf 109E

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 360 × 60 × 240 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 450 گرم
 • سری: نظامی
 • رده سنی: کودک , نوجوان
 • قابلیت حرکت: دارد
 • تعداد قطعات:250 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد

سایر توضیحات

 • مناسب برای کودکان بالای 6 سال
 • قابلیت تکمیل با سری‌های دیگر
 • قابل بازیافت
 • مناسب با محیط‌زیست
 • نامناسب برای کودکان زیر 3 سال
 • دارای یک ملخ با قابلیت چرخش
 • یک فیگور به طول 4.5 سانتی‌متر
 • محتویات بسته: 250 تکه به همراه 1 فیگور

3. لگو کوبی مدل small army-T17EI staghoundmik 1

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 60×240×350 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 440 گرم
 • سری: نظامی
 • رده سنی: کودک , نوجوان , بزرگسال
 • تعداد قطعات: 200 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد
 • محتویات بسته: 200 قطعه به همراه 2 مینی فیگور

4 لگو کوبی مدل monsters zombies

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 60×200×250 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 180 گرم
 • سری: خانه سازی
 • رده سنی: کودک , نوجوان , بزرگسال
 • تعداد قطعات: 81 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد
 • محتویات بسته: 81 قطعه به همراه 1 مینی فیگور

5 لگو کوبی مدل Smallarmy-is-3

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 70 × 300 × 500 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 800 گرم
 • سری: نظامی
 • رده سنی: کودک , نوجوان , بزرگسال
 • تعداد قطعات: 590 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد
 • محتویات بسته: 590 قطعه به همراه 2 مینی فیگور

6 ساختنی لگو اسکیمو کد 20000

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 300x200x200 میلی‌متر
 • وزن: 400 گرم
 • سری: قطار
 • رده سنی: خردسال , کودک
 • قابلیت حرکت: دارد
 • تعداد قطعات: 33 تکه
 • خطر بلعیدن: ندارد
بیشتر بخوانید
بهترین تشک نوزادی آنتی رفلاکس گارد دار نوزاد

سایر توضیحات

 • جنس محصول پلاستیک
 • دارای گوشه های گرد و نرم ایمن برای خردسالان
 • دارای ابعاد مناسب دست کودک
 • دارای رنگهای شاد و شفاف غیر سمی
 • گروه سنی 1 تا 9 سال
 • دارای چرخ
 • باکس پلاستیکی دسته دار و چرخدار قابل حمل
  محتویات بسته: 33 قطعه ساختنی همراه با چرخهای قطار
 • باکس کشنده چرخدار

7 لگو کوبیWinx – Mega music stage –

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 357 × 60 × 500 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 1000 گرم
 • سری: رویای دختران
 • رده سنی: کودک , نوجوان , بزرگسال
 • قابلیت حرکت: ندارد
 • تعداد قطعات: 500 تکه
 • خطر بلعید: ندارد

8 لگو کوبی مدل smallarmy Military Transport Air Force Hercules

خرید لگو

ساخت اروپا (لهستان).

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 500 ×70 × 310 میلی‌متر
 • وزن: بسته بندی980 گرم
 • سری: نظامی
 • رده سنی: کودک , نوجوان
 • قابلیت حرکت: دارد
 • تعداد قطعات: 340 تکه
 • خطر بلعید: ندارد

سایر توضیحات

 • مناسب برای کودکان بالای 6سال
 • ابعاد بسته‌بندی50× 7 × 31 سانتی‌متر
 • قابل بازیافت
 • با قابلیت تکمیل با مدل‌های دیگر
 • دارای چهار ملخ با قابلیت حرکت
 • نامناسب برای کودکان زیر سه سال
 • دارای دو فیگور به طول 4.5 سانتی‌متر
 • محتویات بسته: دو فیگور به همراه 340 تکه

9 لگو کوبی مدلsmallarmy-vtol vertical take off olane

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 350× 60 × 230 میلی‌متر
 • وزن: بسته بندی460 گرم
 • سری: نظامی
 • رده سنی: کودک , نوجوان
 • قابلیت حرکت: دارد
 • تعداد قطعات: 250 تکه
 • خطر بلعید: ندارد

سایر توضیحات

 • مناسب برای کودکان بالای 6سال
 • ابعاد بسته‌بندی35× 6 × 23 سانتی‌متر
 • قابل بازیافت
 • با قابلیت تکمیل با مدل‌های دیگر
 • دارای دو ملخ در قسمت فوقانی با قابلیت حرکت
 • نامناسب برای کودکان زیر سه سال
 • دارای دو فیگور به طول 4.5 سانتی‌متر
 • محتویات بسته
 • دو فیگور به همراه 250 تکه

10 لگو کوبی مدل (small army-kawaski ki-61-1 hien (tony

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 60×240×360 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 450 گرم
 • سری: هواپیما
 • رده سنی: کودک , نوجوان , بزرگسال
 • تعداد قطعات: 450 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد
 • محتویات بسته: 260 قطعه به همراه 1 مینی فیگور

11 لگو کوبی مدل smallarmy-M5A1 Stuart VI

خرید لگو

 

اطلاعات کلیلگو

 • ابعاد: 360 × 60 × 240 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 470 گرم
 • سری: نظامی
 • ساخت اروپا (لهستان).
 • رده سنی: کودک , نوجوان
 • تعداد قطعات: 345 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد
بیشتر بخوانید
10 مدل از بهترین نوع پستانک برای نوزاد

سایر توضیحات

 • مناسب برای کودکان بالای 6 سال
 • دارای 1 مینی‌فیگور به طول 4.3 سانتی‌متر
 • دارای یک تانک با قابلیت حرکت
 • قابلیت تکمیل با مدل‌های دیگر
 • قابل بازیافت
 • سازگار با محیط‌زیست
 • نامناسب برای کودکان زیر 3 سال
 • محتویات بسته: 345 تکه به همراه 1 مینی‌فیگور

12 ساختنی اسکیمو لگو کد 51

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 270x150x150 میلی‌متر
 • وزن: 576 گرم
 • وزن بسته بندی: 576 گرم
 • سری: خانه سازی
 • رده سنی: خردسال , کودک
 • قابلیت حرکت: ندارد
 • تعداد قطعات: 51 تکه
 • خطر بلعیدن: ندارد
 • محتویات بسته: لگو اسکیمو 30 تکه

13 لگو کوبی مدل smallarmy-panzer i ausf.b

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 360×60 ×240 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 510 گرم
 • سری: نظامی
 • رده سنی: کودک , نوجوان
 • قابلیت حرکت: دارد
 • تعداد قطعات: 350 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد

سایر توضیحات

 • مناسب برای کودکان بالای 6 سال
 • دارای 1 مینی‌فیگور به طول 4.3 سانتی‌متر
 • دارای یک تانک با قابلیت حرکت دارای
 • قابلیت تکمیل با مدل‌های دیگر
 • قابل بازیافت
 • سازگار با محیط‌زیست
 • نامناسب برای کودکان زیر 3 سال
 • محتویات بسته
 • 350 تکه به همراه 1 مینی‌ فیگور

14. لگو کوبی مدل smallarmy Curtiss P-40k Warhawk l Lego

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 360×60 × 240 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 480 گرم
 • سری: نظامی
 • رده سنی: کودک , نوجوان
 • قابلیت حرکت: دارد
 • تعداد قطعات: 265 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد

سایر توضیحات

 • مناسب برای کودکان بالای6 سال
 • ابعاد بسته‌بندی: 36 × 6 × 24 سانتی‌متر
 • قابل بازیافت
 • با قابلیت تکمیل با مدل‌های دیگر
 • دارای یک ملخ با قابلیت حرکت
 • نامناسب برای کودکان زیر سه سال
 • دارای یک فیگور به طول 4.5 سانتی‌متر
 • محتویات بسته: یک فیگور به همراه 265 تکه

15 لگو کوبی مدلsmallarmy Mitsubishi A6M2 Zero

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 360 × 6 × 240 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 450 گرم
 • سری: نظامی
 • رده سنی: کودک , نوجوان
 • قابلیت حرکت: دارد
 • تعداد قطعات: 250 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد

سایر توضیحات

 • مناسب برای کودکان بالای 6 سال
 • قابلیت تکمیل با سری‌های دیگر
 • قابل بازیافت
 • مناسب با محیط‌زیست
 • نامناسب برای کودکان زیر 3 سال
 • دارای یک ملخ با قابلیت چرخش
 • یک فیگور به طول 4.5 سانتی‌متر
 • محتویات بسته: 250 تکه به همراه 1 فیگور

16 ساختنی لگو گودی اسلایم سری Zoo babies مدل 30-0868 سری کامل 6 بسته و 6 طرح

خرید لگو

اطلاعات کلی

 • ابعاد: 135*105*175 میلی‌متر
 • وزن: 180 گرم
 • وزن بسته بندی: 10 گرم
 • سری: موجودات
 • رده سنی: کودک , نوجوان , بزرگسال
 • قابلیت حرکت: ندارد
 • تعداد قطعات: 353 تکه
 • خطر بلعید: ندارد

سایر توضیحات

 • 6 بسته و 6 طرح

17 لگو کوبی مدل small army-m-10-wolverine

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 60×310×400 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 800 گرم
 • سری: نظامی
 • رده سنی: کودک , نوجوان , بزرگسال
 • تعداد قطعات: 450 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد
 • محتویات بسته: 450 قطعه به همراه 2 مینی فیگور

18 لگو کوبی مدل m24 chaffee – small army

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 60×240×360 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 570 گرم
 • سری: نظامی
 • رده سنی: کودک , نوجوان , بزرگسال
 • تعداد قطعات: 360 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد
 • محتویات بسته: 360 قطعه به همراه 1 مینی فیگور

19 لگو کوبی مدل smallarmy-sd. kfz.173 jagdpanther

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 400 × 60× 400 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 810 گرم
 • سری: نظامی
 • رده سنی: کودک , نوجوان
 • قابلیت حرکت: دارد
 • تعداد قطعات: 400 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد
بیشتر بخوانید
راهنمای کامل خرید روروک بچه از بهترین مارک ها

سایر توضیحات

 • مناسب برای کودکان بالای شش سال
 • قابلیت تکمیل با سری‌های دیگر
 • ابعاد بسته‌بندی: 40 ×6 × 40 سانتی‌متر
 • قابل بازیافت
 • مناسب با محیط‌زیست
 • نامناسب برای کودکان زیر 3 سال
 • جایگاه فرمانده با قابلیت باز و بسته شدن
 • لوله اصلی توپ با قابلیت حرکت به بالا و پایین
 • دارای دو فیگور به طول 4.5 سانتی‌متر
 • محتویات بسته: 400 تکه به همراه دو فیگور

20 لگو کوبی مدل PZL23B KARASnn

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 60×280×360 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 550 گرم
 • سری: هواپیما
 • رده سنی: کودک , نوجوان , بزرگسال
 • تعداد قطعات: 280 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد
 • محتویات بسته: 280 قطعه به همراه 2 مینی فیگور

21 لگو کوبی مدل smallarmy-M.26 Pershing

خرید لگو

 

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 400 × 6 × 310 میلی‌متر
 • ساخت اروپا (لهستان).
 • وزن بسته بندی: 870 گرم
 • سری: نظامی
 • قابلیت حرکت: دارد
 • تعداد قطعات: 450 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد

سایر توضیحات

 • مناسب برای کودکان بالای 6 سال
 • دارای 2 مینی‌فیگور به طول 4.3 سانتی‌متر
 • دارای یک تانک الگوبرداری شده از نمونه واقعی
 • چرخ‌های تانک با قابلیت حرکت
 • در ورودی تانک با قابلیت باز و بسته شدن
 • دارای یک لوله چرخان در تانک با قابلیت بالا و پایین رفتن
 • قابلیت تکمیل با مدل‌های دیگر
 • قابل بازیافت
 • سازگار با محیط‌زیست
 • نامناسب برای کودکان زیر 3 سال
 • محتویات بسته: 450 تکه به همراه 2 مینی‌فیگور

22 لگو کوبیNativity Scene – Nativity Scene 200 blocks –

خرید لگو

 

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 240 × 55 × 280 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 488 گرم
 • ساخت اروپا (لهستان).
 • سری: Loving World
 • رده سنی: کودک , نوجوان , بزرگسال
 • قابلیت حرکت: ندارد
 • تعداد قطعات: 200 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد

23 لگو کوبیWinx – Frutti music bar

خرید لگو

 

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 305 × 56 × 400 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 790 گرم
 • سری: رویای دختران
 • ساخت اروپا (لهستان).
 • رده سنی: کودک , نوجوان , بزرگسال
 • قابلیت حرکت: ندارد
 • تعداد قطعات: 400 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد

24 بازی ساختنی لگو اسکیمو طرح کوله پشتی مدل 4000-40 قطعه

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 200x210x70 میلی‌متر
 • وزن: 480 گرم
 • سری: خانه سازی
 • رده سنی: خردسال , کودک
 • خطر بلعیدن: ندارد

سایر توضیحات

 • جنس محصول پلاستیک
 • گروه سنی 1 تا 9 سال
 • کوله پشتی کوچک زیپ دار
 • محتویات بسته: 40 قطعه لگو خانه سازی

25 لگو کوبی مدل smallarmy-sherman M4A1

خرید لگو

اطلاعات کلی لگو

 • ابعاد: 400 ×60 × 310 میلی‌متر
 • وزن بسته بندی: 700 گرم
 • سری: نظامی
 • رده سنی: کودک , نوجوان
 • قابلیت حرکت: دارد
 • تعداد قطعات: 400 تکه
 • خطر بلعیدن: دارد

سایر توضیحات

 • مناسب برای کودکان بالای 6 سال
 • دارای 2 مینی‌فیگور به طول 4.3 سانتی‌متر
 • دارای یک تانک الگوبرداری شده از نمونه واقعی
 • چرخ‌های تانک با قابلیت حرکت
 • در ورودی تانک با قابلیت باز و بسته شدن
 • دارای یک لوله چرخان در تانک با قابلیت بالا و پایین رفتن قابلیت تکمیل با مدل‌های دیگر
 • قابل بازیافت
 • سازگار با محیط‌زیست
 • نامناسب برای کودکان زیر 3 سال
 • ابعاد بسته‌بندی:40 × 6× 31 سانتی‌متر
  محتویات بسته
  400 تکه به همراه 2 مینی‌فیگور

ضمن تشکر ما امیدواریم که شما این اطلاعات را مفید پیدا کرده باشید و به شما در خرید لگو با کیفیت کمک کرده باشد. در ادامه ای مطلب خواندن بهترین بازی فکری بزرگسالان و کودکان و پرفروش ترین اکشن فیگور شخصیت ها مختلف را نیز به شما همراهان عزیز توصیه میکنیم.

5/5 - (1 امتیاز)