چاپ صفحه

پرفروش ترین تاب بازی خانگی ارزان

تاب بازی
چکیده این مطلب :

انتشار: 18 تیر 99

زمان مطالعه: 13 دقیقه

دسته بندی ها: اسباب بازی، کودک و نوزاد

هیچ نظر

دراین مطلب به راهنمای خرید پرفروش ترین تاب بازی خانگی ومعرفی بهترین تاب بازی خانگی موجود در بازار وراه های خرید اینترنتی تاب کودک میپردازیم .

رفتن به پارک درخواست همیشگی کودکان است و پر طرفدار ترین وسیله بازی هم در پارک، تاب است. والدین همیشه صف‌های طولانی تاب را در پارک‌ها در زمان کودکی خود به یاد دارند و می‌دانند که لذت تاب خوردن با هیچ بازی برابری نمی‌کند. این روزها یکی از اسباب بازی‌های پرطرفدار تاب‌هایی هستند که به راحتی در منزل قابل استفاده‌اند و حتی می‌توان آن را در سفر به همراه برد.

یک دسته از تاب‌ها نیز مخصوص نوزادان یا کودکان بسیار کم سن است که هنوز نمی‌توانند به صورت کامل راه بروند. این تاب‌ها به محلی مثل بارفیکس وصل می‌شوند و کودک با سوار شدن به آن در هوا معلق است و برای مدت طولانی سرگرم می‌شود. اگر در منزل کارهای زیادی دارید و نمی‌توانید دائم فرزندتان را در آغوش نگه دارید پیشنهاد می‌کنیم از این محصول استفاده کنید.

در این مطلب به معرفی بهترین تاب‌های آویزی در بازار پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

1. تاب کودک مدل Musical

تاب کودک مدل Musical

تاب موزیکال ساخته شده از جنس پلاستیک که مناسب برای استفاده کودکان ۲ سال به بالا است. وزن آن یک کیلو هفتصد گرم است و توان تحمل وزن تا ۳۰ کیلوگرم را نیز دارد. این تاب برای پخش موزیک سه باتری ساعتی می‌خورد، محافظ جلو دارد و در سه حالت قابل استفاده است. این محصول را می‌توانید به کمک دو قلاب و طناب پلاستیکی که همراه دارد به بارفیکس نیز نصب کنید.

2. تاب کودک روناک مدل ستاره‌ای

تاب کودک روناک مدل ستاره‌ای

تاب پارچه‌ای مناسب برای استفاده کودکان ۱۲ تا ۳۶ ماهه که کمتر از ۲ کیلوگرم وزن دارد. این تاب که توان تحمل تا ۲۰ کیلوگرم وزن را دارد به راحتی در منزل یا طبیعت قابل استفاده است. تشک این تاب جدا می‌شود و می‌تواند به عنوان تشک خواب به صورت جداگانه استفاده شود. همچنین به دلیل جدا شدن تشک امکان شستشوی تمام اجزای این محصول حتی طناب‌ها وجود دارد. پارچه تشک آن ضد حساسیت است و یک کمربند محافظ دارد بنابراین می‌توانید فرزندتان را بدون هیچ نگرانی در آن قرار دهید.

3. تاب موزیکال مدل کیتی

تاب موزیکال مدل کیتی

 

تاب موزیکالِ پلاستیکی به شکل گربه کیتی که در دو رنگ بنفش و یاسی تولید شده است. وزن این محصول ۲.۵ کیلوگرم است و توان تحمل وزن تا ۳۰ کیلوگرم را دارد. از این تاب برای کودکان ۶ ماه تا ۷ سال مناسب است، یک محافظ در جلو دارد و در سه حالت مختلف می‌توانید استفاده کنید. ابعاد این تاب ۴۷.۵*۲۵.۵*۳۹ سانتیمتر است و توسط طناب‌های مخصوصی که همراهش دارد به محل مورد نظر متصل می‌شود.

4.تاب کودک سپیده تویز مدل ۱۰۴

تاب کودک سپیده تویز مدل ۱۰۴

 

بیشتر بخوانید
بهترین بالش شیردهی نوزاد موجود در بازار

تاب ثابت ساخته شده از پلاستیک با پایه‌های فلزی که مناسب برای استفاده کودکان ۱ تا ۴ سال است. وزن این محصول حدود ۹ کیلوگرم است و توان تحول وزن تا ۱۵ کیلوگرم را دارد. پایه‌های ثابت و جاپایی که در این محصول وجود دارد امکان استفاده از آن در هر محیطی داخل یا خارج از منزل را امکان‌پذیر کند. از دیگر قابلیت‌های این تاب امکان پخش موزیک است و برای پخش موزیک سه باتری ساعتی می‌خورد. کمربند ایمنی، تسمه‌های ثابت نگه‌داری و پشتی ثابت از دیگر قابلیت‌های این محصول است.

5. تاب کودک مدل الین

تاب کودک مدل الین

تاب کودک مدل مبلی با بکارگیری چوب مرغوب، طناب کنفی و همچنین پارچه مبلی ضخیم، نشیمن گاهی راحت برای کودکتان فراهم آورده و می تواند کودک دلبندتان را ساعت ها سرگرم کند. با تجربه چند ساله تولید اسباب بازی و به ویژه تاب کودک ، مرکز ثقل تاب به گونه ای طراحی شده است که بدون استفاده از کمربند، کودک در تاب ازادانه حرکت کرده و تاب به جلو یا عقب واژگون نخواهد شد.

همچنین با باریک تر شدن قسمت پایینی محافظ هیچ گونه فشاری به پاهای کودک وارد نمی شود. این تاب با تحمل وزن 20 کیلوگرم برای کودکان 6 ماهه تا 4 ساله مناسب خواهد بود. طناب مورد استفاده در این تاب در برابر نور خورشید و خیس شدن مقاومت خود را ار دست نخواهد داد و می تواند در محیط منزل و فضای باز مورد استفاده قرار گیرد.

6. تاب کودک مدل 30-1590

تاب کودک مدل 30-1590

ما با بهره گیری از دانش روز و متخصصان مجرب خویش در زمینه طراحی ارگونومیک و بهداشت و سلامت کودک و نوزاد اقدام به طراحی ، تولید و عرضه تاب چوبی کودک نموده ایم. هلورک با طراحی و ساخت تاب چوبی، لذت تماشای فرزند خود بر روی تاب را به داخل خانه شما آورده است.

ما در تولید این محصول خاصیت ضدآب بودن چوب تاب و قابل شستشو بودن آن و همچنین استفاده از پارچه ضد حساسیت برای تشک تاب را مدنظر قرار داده ایم. از دیگر مزیت های استفاده از این تاب کودک، نصب آسان آن میباشد. ایمنی فوق العاده بالای این محصول به علت طراحی بی عیب و نقص و همینطور استفاده از کمربند تضمین شده است.

7. تاب کودک مدل الینا

تاب کودک مدل الینا

تاب کودک مدل مبلی با بکارگیری چوب مرغوب، طناب کنفی و همچنین پارچه مبلی ضخیم، نشیمن گاهی راحت برای کودکتان فراهم آورده و می تواند کودک دلبندتان را ساعت ها سرگرم کند. با تجربه چند ساله تولید اسباب بازی و به ویژه تاب کودک ، مرکز ثقل تاب به گونه ای طراحی شده است که بدون استفاده از کمربند، کودک در تاب ازادانه حرکت کرده و تاب به جلو یا عقب واژگون نخواهد شد. همچنین با باریک تر شدن قسمت پایینی محافظ هیچ گونه فشاری به پاهای کودک وارد نمی شود.

بیشتر بخوانید
خرید مبل کودک؛ بهترین مبل کودک موجود در بازار

این تاب با تحمل وزن 20 کیلوگرم برای کودکان 6 ماهه تا 4 ساله مناسب خواهد بود. طناب مورد استفاده در این تاب در برابر نور خورشید و خیس شدن مقاومت خود را ار دست نخواهد داد و می تواند در محیط منزل و فضای باز مورد استفاده قرار گیرد.

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید واکر کودک در اختیار شما قرار دهد.همچین خواندن مطلب 30 نمونه لگو راهنمای خرید لگو جذاب و بهترین تفنگ اسباب بازی ارزان هم به شما توصیه می‌شود.