راهنمای خرید فرز انگشتی و فرز مینیاتوری و معرفی بهترین ها

راهنمای خرید فرز انگشتی
چکیده این مطلب :

دسته بندی ها: ابزارآلات, ابزارآلات برقی

بروزرسانی: ۰۸ مهر ۹۹

زمان مطالعه: 10 دقیقه

هیچ نظر

در این مطلب به راهنمای خرید فرز انگشتی و فرز مینیاتوری و معرفی پرفروش ترین و بهترین فرز انگشتی و فرز مینیاتوری موجود در بازار میپردازیم.

فرز مینیاتوری چیست؟

دستگاه فرز ابزاری است که محور آن با سرعت بسیار بالایی می چرخد. در قسمت این محور انواع ابزارهای برش ، سنگ زنی ، برس ، انواع سنگ های سنباده، انواع تیغه های فرز برای پرداخت ، حکاکی ، صیقل دادن، تراش ابزار برش ، برش و موارد دیگر بسته شده است. انواع مختلفی از برش وجود دارد که به کوچکترین عنصر آن فرز مینیاتوری یا فرز حکاکی گفته می شود.

این فرز بسیار سبک و دارای سرعت بسیار بالایی است و مانند یک قلم بزرگ در دست نگه داشته می شود و می توان آن را به راحتی صیقل داد و روی موادی مانند چوب ، فلز ، پلاستیک ، شیشه و … حک کرد. فرز مینیاتوری یا فرز حکاکی شده با مارک های مختلف در بازار ایران موجود است. که در ادامه ای مطلب آنها را معرفی میکنیم.

فرز انگشتی چیست؟

فرز انگشتی نیز یکی از اعضای خانواده بزرگ دستگاه های فرز است که کمی بزرگتر از دستگاه فرز مینیاتوری است اما از سنگ فرز مستقیم که در دو نوع فرز انگشتی گردن بلند و فرز کوتاه موجود است ، کوچکتر است.
فرز انگشتی نوعی برش مستقیم است که شفت خروجی یا اسپیندل آن در جهت شفت خروجی موتور قرار دارد و بر خلاف سنگ فرز یا مینی برش که با زاویه 90 درجه نسبت به موقعیت موتور قرار دارد ، دستگاه فرز نیز در همان جهت قرار دارد.

فرز انگشتی بسیار صنعتی تر از فرز مینیاتوری است و بیشتر برای ترش و فرز کاری بیشتر استفاده می شود ، اما به دلیل اندازه و ابعاد و اندازه این ابزار برای کارهای ظریف و ابزارهایی که روشن هستند استفاده می شود برای استفاده با فرز انگشتی موجود است. آنها همچنین ظریف تر و کاملاً متفاوت از ابزار فرز یا مینی فرز هستند.
مهمترین ویژگی فرز انگشتی اندازه کولت 6 میلی متری است. در موارد محدود، فرز انگشتی وجود دارد که کلت 8 میلی متری بر روی آنها نصب شده است و در بعضی موارد برخی از فرزها وجود دارد که می توانند کلت های 6 و 8 میلی متری را نصب کنند. .

انواع فرز مینیاتوری و کاربرد آن ها

فرز های مینیاتوری از نوع برقی ، بی سیم و پنوماتیک (پنوماتیک) هستند که هر کدام در جای خود استفاده می شوند.

فرز مینیاتوری بادی

فرز بادی مینیاتوری دارای بدنه ای است که دارای چرخ دنده هایی است که به شفت مرکزی دستگاه متصل می شوند. این چرخ دنده ها در اثر فشار باد می چرخند و شفت دستگاه را با سرعت زیاد می چرخانند. این دستگاه به دلیل کمبود موتور الکتریکی می تواند بسیار ظریف و کارآمد باشد.

فرز پنوماتیک مینیاتوری (پنوماتیک) در صورت داشتن کیفیت خوب برای تولید می تواند عمر طولانی داشته باشد. برای افزایش طول عمر دستگاه بهتر است قبل از ورود هوای فشرده به دستگاه رطوبت گیر نصب شود تا رطوبت هوای فشرده شده جذب شده و هوای فشرده خشک وارد دستگاه شود. علاوه بر این ، با روغنکاری مناسب در فواصل مناسب ، می توان عمر مفید این دستگاه را افزایش داد.

فرز مینیاتوری برقی و شارژی

فرز مینیاتوری برقی دارای یک موتور آرمیچری است که سرعت آن را از چرخ دنده های مختلف به 40000 دور در دقیقه می رساند. فرز مینیاتوری بی سیم نیز ساختاری مشابه برش مینیاتوری برقی دارد ، تنها تفاوت در این است که به عنوان شارژر برای شارژ کار می کند و در انتهای باتری قرار دارد که قابل شارژ است. اکثر سازندگان این دستگاه یک دیمر برای تعویض دو دستگاه قرار می دهند تا سرعت چرخش دستگاه برای اهداف مختلف تغییر کند.

شفت این دستگاه دارای یک کلت روی سر است. اندازه این کولت در حالت استاندارد 3 میلی متر است. یک مهره روی این کولت قرار داده می شود و با محکم کردن آن ، هر تیغه داخل آن جمع و محکم می شود.

نکاتی که قبل از خرید فرز انگشتی باید به آنها توجه کنید:

راهنمای خرید فرز انگشتی

این نوع فقط فرز در گروه ابزار های نجاری، قالب سازی و منبت کاری استفاده می شود. دارای یک موتور کوچک و چندین دنده است که وظیفه چرخاندن شافت اصلی دستگاه را بر عهده دارد.در ادامه این مطلب به نکاتی که قبل از خرید فرز انگشتی باید به آنها توجه کنید میپردازیم:

نوع

در دو نوع گردن بلند و گردن کوتاه موجود است. آنها بزرگتر از نوع انگشت و کوچکتر از مینی فرزها هستند و اسپیندل آن در جهت شافت خروجی موتور طراحی شده است.

 • گردن بلند: شافت بلندی دارد بنابراین می تواند به راحتی وارد سوراخ ها و لوله شود. گوشه ها و گوشه های سنگی و سنگ زنی با این ویژگی بسیار ساده و راحت خواهد بود.
 • گردن کوتاه: برای سنگ زنی ، آسیاب و برش استفاده می شود و تنها تفاوت آن با گردن بلند در شافت خروجی است و تفاوت زیادی در نوع کار ندارند.

سرعت

اولین و مهمترین فاکتور توجه به سرعت دستگاه است که با دور در دقیقه مشخص می شود. این وسیله مممکن است سرعتی در حدود ۳۰۰۰۰ دور در دقیقه داشته باشد.

سایز کولت

معمولا سایزی در حدود ۶ یا ۸ میلی متر برای این دستگاه تعریف می شود اما معمولا سایز کولت ۶ میلی متری دارند اما برخی از مدل ها قابلیت نصب کولت ۸ میلی متری نیز دارند.

میزان توان

توان یا به اصطلاح قدرت موتور از دیگر مواردی است که در هنگام خرید حتما باید به آن توجه نماید. این مولفه با وات مشخص شده و هر چه بالاتر باشد نشان دهنده قدرت موتور بالاتری است.

سرعت دور موتور

اولین و مهمترین عامل سرعت دستگاه است که با توجه به سرعت در دقیقه تعیین می شود. این دستگاه می تواند حدود 30،000 دور در دقیقه سرعت داشته باشد.

اندازه کولت

معمولاً اندازه ای در حدود 6 یا 8 میلی متر برای این دستگاه مشخص می شود ، اما معمولاً اندازه کولت 6 میلی متر است ، اما بعضی از مدل ها می توانند کولت 8 میلی متری را نیز نصب كنند.

سرعت قدرت

قدرت یا اصطلاحاً قدرت موتور نکته دیگری است که هنگام خرید باید به آن توجه داشته باشید. این جز مولفه ها در وات مشخص شده و هرچه بالاتر باشد ، قدرت موتور بیشتر می شود.

تفاوت فرز مینیاتوری و فرز انگشتی چیست؟

فرز انگشتی قدرت و همچنین وزن بیشتری نسبت به فرز مینیاتوری دارد و قطر نریان برای فرز انگشتی نیز بیشتر است.

همچنین تیغه هایی که به آن متصل شده اند بزرگتر از فرزهای مینیاتوری هستند و برای کارهایی که به قدرت بیشتری نیاز دارند مانند صاف کردن جوش های فلزی ، پلیسه کاری ، تراشیدن فلزات مختلف و شکل دادن به سطوح چوبی استفاده می شود.

یکی از فرق های چشم گیر فرز مینیاتوری و فرز انگشتی حجم و اندازه آنهاست. فرز انگشتی نسبت به فرز مینیاتوری دقت بالاتری دارد. همچنین قدرت موتور، حجم و وزن دستگاه و ابعاد آن کاملا مشخص است مهمترین تفاوت و ویژگی آسیاب مینیاتوری و انگشتی اندازه کلت یا کارفرمای آنهاست که معمولاً 6 یا 8 میلی متر از سایز انگشت کلت است اما فرزهای مینیاتوری از شمع های کوچکتر استفاده می کنند.

بهترین مارک فرز انگشتی و فرز مینیاتوری کدامند؟

از بهترین مارک های انواع فرز میتوان به سیلور (SILVER)، اینهل (EINHELL)، رونیکس (RONIX)، هیوندای (HYUNDAI)، کرون (CROWN)،درمل (DREMEL)، محک (MAHAK) و اکتیو (ACTIVE) از جمله برندهای معروف فرز انگشتی موجود در بازار هستند.
در میان این مارک های مختلف و محصولات مختلف موجود در بازار ، برخی از آنها در بین مشتریان بسیار بهتر استقبال می شود. از مارک ها و مدل های مورد پسند و با کیفیت این محصول می توان به دستگاه فرز مینیاتوری رونیکس ، مدل 3402 و مدل 3401 و همچنین دستگاه فرز مینیاتوری اینهل مدل TC-MG-135E اشاره کرد. قیمت مناسب این مدل ها به همراه طراحی مناسب و در دسترس بودن اقلام مختلف با این محصولات از جمله دلایل استقبال از آنهاست.

30 مدل از پرفروش ترین فرز انگشتی موجود در بازار

فرز انگشتی سیلور مدل GTP01A15

فرز انگشتی سیلور مدل GTP01A15

مشخصات

 • ابعاد
  22x5x4 سانتی‌متر
 • وزن
  2.07 کیلوگرم
 • توان
  130 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  8000-33000
 • سایر توضیحات
  – ولتاژ: 230 ولت
  – فرکانس: 50/60 Hz
  – دارای 200 قلم ابزار مجزا جهت سوراخکاری، صیقل و ساب
  – ابعاد بسته‌بندی: 33.5 × 8 × 22 سانتی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی مینیاتوری سیلور مدل GT-M 135 W

فرز انگشتی مینیاتوری سیلور مدل GT-M 135 W

مشخصات

 • ابعاد
  27x5x3 سانتی‌متر
 • وزن
  0.650 کیلوگرم
 • توان
  135 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  8000-30000
 • ویژگی‌های صفحه
  مناسب برای سنگ
 • سایر توضیحات
  شرکت سیلور تولید کننده ی انواع ابزار آلات دستی و برقی با کیفیت و قیمت مناسب می باشد. فرز حکاکی مینیاتوری سیلور مدل GT M 135W دیمردار نیز تولید شرکت سیلور است. فرز های مینیاتوری ابزار های ظریف و دقیقی هستند که جهت طراحی بر روی فلز یا چوب و سطوحی از این قبیل ، برش دادن فلز یا چوب و … استفاده می شود ، می توان تمامی کار های پولیش ، ساب و صیقل توسط ابزار هایی انجام می شود که بر روی فرز مینیاتوری نصب می شود. این مدل فرز مینیاتوری سیلور بدون متعلقات و ابزار های همراه ارائه می شود. فرز حکاکی سیلور دارای موتور 135 وات و دور گردش 8000 تا 30000 دور در دقیقه می باشد. شما می توانید از طریق لینک ست ابزار های فرز حکاکی مینیاتوری ابزار ها و لوازم مورد نیاز جهت فرآیند فرز کاری را تهیه نماید. همچنین نیز می توانید با تهیه جداگانه ی شلنگ و پایه و گیره ی فرز مینیاتوری از طریق همان لینک ست ابزار های فرز حکاکی مینیاتوری ؛ و نصب استفاده ی آن از فرز های مینیاتوری به دو صورت بهره برداری نمایید.
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز مینیاتوری درمل مدل Dremel 9100-21 Fortiflex

فرز مینیاتوری درمل مدل Dremel 9100-21 Fortiflex

مشخصات

 • توان
  300 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  20000
 • سایر توضیحات
  برترین فرز مینیاتوری دنیا در نگاه کاربران شرکت و فروشگاه های آمازون آمریکا
  کسب نمره کیفی 9.9 از 10 در بین کاربران آمازون
  برترین فرز مینیاتوری به انتخاب شرکت و فروشگاه های اینترنتی ای بی (eBay)
  موتور آویز با قدرت زیاد 1.3 اسب بخار
  خرطومی فلکسی فشارقوی درمل
  شلنگ خرطومی با قابلیت انعطاف پذیری بسیار بالا قابل استفاده برای پروژه های دقیق
  موتور قدرتمند 300 وات با گشتاور بسیار بالا در سرعت های پایین
  کاربرد های ظرفیت در عین حال سنگین ، از جمله تراشیدن و سنگ زنی و…
  استفاده از پدال شستی مربوطه می توانید به راحتی و بدون استفاده از دست، دور فرز Fortiflex را توسط اعمال فشار پا کنترل نمایید
  طراحی بهینه دسته رابط دقیق با امکان کنترل و راحتی در استفاده طولانی
  سه نظام با قابلیت سازگاری با طیف گسترده ای از متعلقات با شفت های مختلف
  قابل استفاده با کلیه لوازم جانبی ابزار چرخان درمل و دیگر برندها
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز مینیاتوری درمل مدل 5-200

فرز مینیاتوری درمل مدل 5-200

مشخصات

 • توان
  125 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  35000 و 15000
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  صفحه ساب
 • صفحه همراه
 • قابلیت کنترل سرعت
 • مناسب برای چوب
 • مناسب برای سنگ
 • مناسب برای فلز
 • اقلام همراه
  – فرز مینیاتوری سری 200
  – 2 عدد دیسک برش
  – یکعدد رابط دیسک برش
  – یکعدد سنگ الماسه
  – یکعدد سنباده
  – اچار مخصوص
 • سایر توضیحات
  – ساخت مکزیک
  – دارای 5 سر اضافه کاربردی
  – یک ابزار فوق العاده برای تازه کارها که کم هزینه و مقرون بصرفه کار می کنند.
  – بدنه ای با سایز کوچک و جمع و جور در فضا های تنگ و کوچک عملکرد مطلوب خواهید داشت.
  – قابل اعتماد با قیمتی مقرون بصرفه.
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز مینیاتوری شارژی سیلور مدل GT-CG3.6

فرز مینیاتوری شارژی سیلور مدل GT-CG3.6

مشخصات

 • سرعت حرکت آزاد
  5000-15000
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی خرطومی سیلور مدل GTP01A12

فرز انگشتی خرطومی سیلور مدل GTP01A12

مشخصات

 • ابعاد
  22.5×4.5×5.5 سانتی‌متر
 • وزن
  0.63 کیلوگرم
 • توان
  135 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  10000-32000
 • سایر توضیحات
  – ولتاژ: 230 ولت
  – دارای خرطومی و دفترچه راهنما
  – حداکثر ظرفیت سه نظام: 3.2 میلی‌متر
  – قابلیت حمل آسان
  – فرکانس: 50/60 Hz
  – دارای 40 قلم ابزار مجزا جهت سوراخکاری، صیقل و ساب
  – ابعاد بسته‌بندی: 33.5 × 8 × 22 سانتی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی سیلور مدل GT-CG7.2

فرز انگشتی سیلور مدل GT-CG7.2

مشخصات

 • ابعاد
  21x4x4 سانتی‌متر
 • وزن
  2.65 کیلوگرم
 • توان
  7.2 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  5000-25000
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی سیلور مدل H.M1011

فرز انگشتی سیلور مدل H.M1011

مشخصات

 • توان
  135 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  8000-30000
 • اقلام همراه
  -دارای 12 سری سنباده‌زن
  -دارای 10 سری سنباده‌زن
  – دارای 1 سری پارچه‌ای
  -دارای 1 سری نمدی
  -دارای 4 سری نمدی
  -دارای 1 سری نمدی نقطه‌ای
  دارای 7 سری الماسی
  دارای 3 سری برش برای سرعت‌های زیاد
  دارای 1 سری میله‌ای سنباده‌زن
  دارای 2 عدد مته آلومینیوم اکسید
  دارای 2 عدد مته آلومینیوم اکسید
  دارای 2 عدد مته آلومینیوم اکسید
  دارای 6 عدد سری آلومینیوم اکسید
  دارای 2 عدد مته سیلیکون کاربید
  دارای 2 عدد مته سیلیکون کاربید
  دارای 6 عدد سری سیلیکون کاربید
  دارای 1 برس مویی محوری
  دارای 1 برس مویی محوری
  دارای 1 برس مویی شعاعی
  دارای 1 برس فلزی محوری
  دارای 1 برس فلزی محوری
  دارای 1 برس فلزی شعاعی
  دارای 1 برس برنجی محوری
  دارای 1 برس برنجی محوری
  دارای 1 برس برنجی شعاعی
  دارای 1 سری جلازن ترکیبی
  دارای 30 سری برش برای کارهای سنگین
  دارای 36 سری برای کارهای معمولی
  دارای 4 عدد کولت
  دارای 1 عدد شفت انعطاف‌پذیر
  دارای 1 سنباده لاستیکی
  -دارای 6 عدد جلازن فلزی برای سرعت‌های زیاد
  -دارای 1 عدد سنباده میله‌ای
  دارای 2 عدد ماندلر مناسب برای برش
  دارای 1 عدد ماندلر پارچه‌ای
  دارای 1 عدد ماندلر نمدی
  دارای 1 عدد سنباده سنگ
  دارای 1 عدد خرطومی به طول 108 سانتی‌متر
 • سایر توضیحات
  – ولتاژ: 230 ولت
  – فرکانس: 50 Hz
  – دارای 165 قلم ابزار مجزا جهت سوراخکاری، صیقل و ساب
  – ابعاد بسته‌بندی: 36.5 × 35.8 × 4.9 سانتی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز مینیاتوری درمل مدل 5-3000

فرز مینیاتوری درمل مدل 5-3000

مشخصات

 • ابعاد
  25x19x5 سانتی‌متر
 • وزن
  550 کیلوگرم
 • توان
  130 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  سرعت متغیر 10000 تا 30000 دور در دقیقه در 5 مد
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  برقی
 • صفحه همراه
 • اقلام همراه
  عدد دیسک برش – یکعدد رابط دیسک برش – یکعدد سنگ الماسه – یکعدد سنباده با رابط
 • سایر توضیحات
  – ساخت مکزیک – دارای 5 سر اضافه کاربردی – یک ابزار فوق العاده برای تازه کارها که کم هزینه و مقرون بصرفه کار می کنند. – بدنه ای با سایز کوچک و جمع و جور در فضا های تنگ و کوچک عملکرد مطلوب خواهید داشت. – قابل اعتماد با قیمتی مقرون بصرفه – ابزارگیر مهره کولت با سیستم کلاهک EZ Twist – سرعت متغیر 10000 تا 30000 دور در دقیقه با شستی در دسترس راحتی را در استفاده و کنترل دستگاه به ارمغان می آورد. موتور بهینه 130 وات عملکردی مطلوب در کارکرد‌های مختلف ارائه خواهد داد.
  دریچه‌های خنک کننده بهینه موتور با بدنه ارگونومیک با دستگیره‌ای نرم و ضد حساسیت برای لرزش کمتر و خستگی کم دست شما طراحی گردیده است.
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی المکس مدل MMA-EL-312

فرز انگشتی المکس مدل MMA-EL-312

مشخصات

 • توان
  160 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  0 تا 30000
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  قابلیت کنترل سرعت
 • مناسب برای چوب
 • مناسب برای سنگ
 • مناسب برای فلز
 • اقلام همراه
  زغال ، آچار مخصوص ، سنگ فرز تست
مشاهده این محصول در دیجی کالا
مینی فرز حکاکی پروکسون مدل 28635

مینی فرز حکاکی پروکسون مدل 28635

مشخصات

 • ابعاد
  6 × 18 × 28 سانتی‌متر
 • وزن
  1.08 کیلوگرم
 • توان
  6 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  20000
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  مناسب برای فلز
 • مناسب برای چوب
 • اقلام همراه
  یک دستگاه تغذیه 12 ولت
  یک لیوان شیشه ای برای تست و آزمایش حکاکی شما قبل از انجام کار اصلی
  دارای 6 عدد ابزار الماسه (بیت های سنگ زنی) که هر کدام مخصوص کاری طراحی شده
  بیت های سنگ زنی الماس به سایز 1.0 و 1.8 میلی متری با سر کروی برای حکاکی و کار خطاطی
  بیت های سنگ زنی کاربید سیلیکون در هر دو شکل مخروطی و گلوله ای برای شیشه و سرامیک
 • سایر توضیحات
  مناسب برای حکاکی بر روی سطوحی مانند شیشه – طلق – پلاستیک – تخم پرندگان – فلزات غیر آهنی مثل مس و برنج
  طراحی منحصر بفرد و ارگونومیک
  دارای منبع تغذیه 12 ولت
  لیوان شیشه ای تست
  ابزار الماسه (بیت)
  جنس فوق العاده مستحکم و مقاوم
  ساخت آلمان
   

مشاهده این محصول در دیجی کالا
مجموعه 10 عددی فرز انگشتی سیلور مدل GT-MG-18V

مجموعه 10 عددی فرز انگشتی سیلور مدل GT-MG-18V

مشخصات

 • ابعاد
  17x3x3 سانتی‌متر
 • وزن
  0.110 کیلوگرم
 • توان
  18 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  13000
 • اقلام همراه
  – آداپتور
  – سری سمباده
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی سیلور کد 172

فرز انگشتی سیلور کد 172

مشخصات

 • توان
  130 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  8000-33000
 • ویژگی‌های صفحه
  مناسب برای سنگ
 • سایر توضیحات
  ولتاژ: 230 ولت
  – فرکانس: 50/60 Hz
  – دارای 172 قلم ابزار مجزا جهت سوراخکاری، صیقل و ساب
  – ابعاد بسته‌بندی: 6 × 25 × 30 سانتی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی پروکسون کد 28462

فرز انگشتی پروکسون کد 28462

مشخصات

 • ابعاد
  24.5×6.4×3.3 سانتی‌متر
 • وزن
  0.628 کیلوگرم
 • توان
  100 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  3,000 – 15,000
 • ویژگی‌های صفحه
  مناسب برای آهن
 • سایر توضیحات
  مناسب برای انجام کار های فرز ، سنباده ، پولیش ، برش و حکاکی
  طراحی منحصر بفرد و ارگونومیک
  دارای جنس مقاوم
  ساخت کشور آلمان
   

مشاهده این محصول در دیجی کالا
مینی فرز مینیاتوری پروکسون مدل 28492

مینی فرز مینیاتوری پروکسون مدل 28492

مشخصات

 • ابعاد
  13×19.8×33 سانتی‌متر
 • وزن
  1.7 کیلوگرم
 • توان
  100 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  3,000 – 15,000
 • ویژگی‌های صفحه
  مناسب برای آهن
 • اقلام همراه
  6 کالت با سایز 1.0 – 1.5 – 2.0 – 2.4 – 3.0 – 3.2
 • سایر توضیحات
  مناسب برای برای انجام فرز و سوراخ کردن قطعات خاص
  طراحی منحصر بفرد و ارگونومیک
  جنس فوق العاده مستحکم و مقاوم
  ساخت کشور آلمان
   

مشاهده این محصول در دیجی کالا
مجموعه 257عددی فرز انگشتی سیلور مدل GT-RT257

مجموعه 257عددی فرز انگشتی سیلور مدل GT-RT257

مشخصات

 • توان
  130 وات
مشاهده این محصول در دیجی کالا
 فرز انگشتی پروکسون مدل 28481

فرز انگشتی پروکسون مدل 28481

مشخصات

 • ابعاد
  33.5x22x11 سانتی‌متر
 • وزن
  0.499 کیلوگرم
 • توان
  100 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  5,000 – 20,000
 • ویژگی‌های صفحه
  مناسب برای سنگ
 • اقلام همراه

  34 عدد انواع مته ، صفحه برش و تمیز کننده

   

 • سایر توضیحات
  مناسب برای منبت کاری، ظریف کاری های نجاری، قالب سازی ها و حکاکی، طراحی، سوراخکاری، شیارکاری، هنر های چوبی ، ازبین بردن رنگ روی سطوح
  طراحی منحصر بفرد و ارگونومیک
  دارای 34 عدد متعلقات
  جنس فوق العاده مستحکم و مقاوم
  ساخت کشور آلمان
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی سیلور مدل GT-DG420

فرز انگشتی سیلور مدل GT-DG420

مشخصات

 • ابعاد
  38x7x7 سانتی‌متر
 • وزن
  1.82 کیلوگرم
 • توان
  420 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  27000
 • اقلام همراه
  دوعدد آچاردو عدد ذغال
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی سیلور مدل GT-600W PT

فرز انگشتی سیلور مدل GT-600W PT

مشخصات

 • ابعاد
  11x11x8 سانتی‌متر
 • وزن
  0.6 کیلوگرم
 • توان
  600 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  20000
 • ویژگی‌های صفحه
  مناسب برای فولاد
 • اقلام همراه
  پدال پا، دو عدد ذغال، آچار سه نظام، سری حکاکی و قطعه جهت ساب
 • سایر توضیحات
  قدرت موتور 600 وات
  کم لرزش و کم صدا
  قابلیت تنظیم سرعت از 500 تا 20000 دور در دقیقه
  قابلیت کنترل سرعت . برش با زاویه
  قطر سه نظام 1 الی 6 میلیمتر
  مناسب حکاکی بر روی فلزات
  قابلیت نصب بر روی پایه و سقف
  مناسب برای کار روی جواهرات،چوب و سنگ
  مجهز به خرطومی سه نظام دار
  ظرفیت سه نظام 1 تا 4 میلی متر
  قابلیت کنترل سرعت و برش با زاویه
  امکان نصب بر روی پایه
  محصول با کیفیت دارای کاربری بالا و قیمت مناسب
  جهت سوراخکاری ، صیقل و ساب
  کاربرد به صورت عمومی ، حرفه ای و نجاری
  دارای کلید الکترونیکی ( دیمر ) کنترل سرعت
  به همراه شلنگ ، خرطومی و پایه نگه دارنده
  قابلیت حمل آسان محصول
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی سیلور مدل GT-DG180

فرز انگشتی سیلور مدل GT-DG180

مشخصات

 • ابعاد
  27x5x5 سانتی‌متر
 • وزن
  0.795 کیلوگرم
 • توان
  180 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  33000
 • اقلام همراه
  یک عدد آچار 2 عدد ذغال 2عدد کولت
 • سایر توضیحات
  قطر فشنگی 3 میلیمتر و چهار میلیمتر می باشد
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی سیلور مدل GTP01A24

فرز انگشتی سیلور مدل GTP01A24

مشخصات

 • توان
  135 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  8000-30000
 • اقلام همراه
  دارای 20 سری سنباده‌زن
  دارای 1 سری پارچه‌ای
  دارای 3 سری نمدی
  دارای 1 سری نمدی نقطه‌ای
  دارای 2 برس نایلونی
  دارای 6 عدد جلازن
  دارای 2 سری میله‌ای سنباده‌زن
  دارای 6 سری الماسی
  دارای 3 سری فلزی
  دارای 2 عدد مته آلومینیوم اکسید
  دارای 4 عدد سری آلومینیوم اکسید
  دارای 2 عدد مته سیلیکون کاربید
  دارای 4 عدد سری سیلیکون کاربید
  دارای 2 عدد برس فلزی
  دارای 2 عدد برس برنجی
  دارای 45 عدد صفحه سنباده‌ای
  دارای 1 آچار
  دارای 5 عدد سری برش عادی
  دارای 3 عدد ماندلر
  دارای 3 عدد کولت
   

 • سایر توضیحات
  – ولتاژ: 230 ولت
  – فرکانس: 50 Hz
  – دارای 119 قلم ابزار مجزا جهت سوراخکاری، صیقل و ساب
  – ابعاد بسته‌بندی: 36 × 5.8 × 20 سانتی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی سیلور مدل 0135W

فرز انگشتی سیلور مدل 0135W

مشخصات

 • ابعاد
  6x14x38 سانتی‌متر
 • توان
  135 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  8000-30000
 • ویژگی‌های فرز و سنگ رومیزی
  قابلیت کنترل سرعت
 • مناسب برای چوب
 • مناسب برای سنگ
 • مناسب برای فلز
 • سایر توضیحات
  فرز انگشتی 135 وات سیلور
  8000 تا 30000 دور در دقیقه
  قدرت موتور 135 وات
  وزن 700 گرم
  موارد استفاده این فرز عموما در صنایع چوبی ،منبت کاری ، ظریف کاری ، صنایع شیشه، سنگ و فلزاتی نظیر طلا و نقره می باشد
  طول دستگاه 28 سانت
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی سیلور مدل GTP01A21

فرز انگشتی سیلور مدل GTP01A21

مشخصات

 • ابعاد
  22x5x4 سانتی‌متر
 • وزن
  1.552 کیلوگرم
 • توان
  135 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  8000-30000
 • سایر توضیحات
  – ولتاژ: 230 ولت
  – فرکانس: 50 Hz
  – دارای 23 قلم ابزار مجزا جهت سوراخکاری، صیقل و ساب
  – ابعاد بسته‌بندی: 30.4 × 20 × 20 سانتی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
مجموعه 242 عددی فرز انگشتی سیلور مدل GT-RT242

مجموعه 242 عددی فرز انگشتی سیلور مدل GT-RT242

مشخصات

 • توان
  135 وات
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی پروکسون مدل 28472

فرز انگشتی پروکسون مدل 28472

مشخصات

 • توان
  100 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  5,000 – 20,000
 • اقلام همراه
  43 پارچه از انواع مته ، صفحه برش ، تمیز کننده
  یک کیف دستی از جنس پلی پروپیلن
 • سایر توضیحات
  مناسب برای منبت کاری، ظریف کاری های نجاری، قالب سازی ها و حکاکی، طراحی، سوراخکاری، شیارکاری، هنر های چوبی ، ازبین بردن رنگ روی سطوح
  طراحی منحصر بفرد و ارگونومیک
  جنس فوق العاده مستحکم و مقاوم
  ساخت آلمان
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی پروکسون کد 28485

فرز انگشتی پروکسون کد 28485

مشخصات

 • ابعاد
  33x7x5 سانتی‌متر
 • وزن
  0.63 کیلوگرم
 • توان
  100 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  5,000 – 20,000
 • ویژگی‌های صفحه
  مناسب برای آهن
 • اقلام همراه
  سری به سایز 1، 1.5، 2، 2.4، 3 و 3.2 میلی متر
 • سایر توضیحات
  فرز انگشتی فک بلند مینیاتوری
  مناسب برای برای عملیات فرز ، سوراخ کاری ، سنگ زنی و پرداخت
  طراحی منحصر بفردو ارگونومیک
  دارای جنس مقاوم
  ولتاژ ورودی 230
  مناسب ساخت مدل و کار دستی
  ساخت کشور آلمان
مشاهده این محصول در دیجی کالا
مجموعه 23 عددی فرز مینیاتوری شارژی سیلور مدل GTP01A21

مجموعه 23 عددی فرز مینیاتوری شارژی سیلور مدل GTP01A21

مشخصات

 • ابعاد
  22x5x4 سانتی‌متر
 • وزن
  1.6 کیلوگرم
 • توان
  135 وات
 • سرعت حرکت آزاد
  8000-30000
 • ویژگی‌های صفحه
  مناسب برای آهن
 • سایر توضیحات
  – دارای 2 باطری 12ولت
  – فرکانس: 50 Hz
  – دارای 23 قلم ابزار مجزا جهت سوراخکاری، صیقل و ساب
  – ابعاد بسته‌بندی: 30.4 × 20 × 20 سانتی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
مجموعه فرز انگشتی سیلور مدل GT-RT12

مجموعه فرز انگشتی سیلور مدل GT-RT12

مشخصات

 • توان
  18 وات
 • اقلام همراه
  دسته: ابزار حکاکی, فرزانگشتی
  برچسب: ابزار حکاکی, فرز, فرز انگشای, فرز انگشتی 12 پارچه, فرز انگشتی 12 پارچه 18 وات, فرز انگشتی 18 وات
 • سایر توضیحات
  یکی از انواع فرز ها ، فرز انگشتی ( مینیاتوری ) می باشد .
  موارد استفاده این فرز عموماً در صنایع چوبی و منبت کاری ، صنایع ظریف کاری مورد استفاده قرار می گیرد .
  این نوع فرز در صنایع شیشه ، سنگ و فلز ( نظیر طلا و نقره ) نیز کاربرد دارد .
  از این فرز ها در هنر های زیر نیز استفاده می شود :
  معرق
  منبت
  مشبک
  صیقل کاری
  سوراخ زدن
  پولیش کردن
  حکاکی روی شیشه و چرم
  طلاسازی و نقره سازی
مشاهده این محصول در دیجی کالا
فرز انگشتی سیلور مدل KLO-250-PS

فرز انگشتی سیلور مدل KLO-250-PS

مشخصات

 • ابعاد
  40x30x30 سانتی‌متر
 • وزن
  3 کیلوگرم
 • اقلام همراه
  گیره مخصوص فرز انگشتی
  شلنگ مخصوص
  250 عدد سری مختلف
  جعبه ابزار
مشاهده این محصول در دیجی کالا

ضمن تشکر، امیدواریم این مطلب در راستای انتخاب و خرید فرز انگشتی مفید بوده باشد در ادامه ای مطلب بهترین مینی فرز موجود در بازار ایران و راهنمای خرید دریل چکشی بعلاوه معرفی بهترین دریل چکشی را نیز به شما همراهان عزیز توصیه میکنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا