راهنمای خرید دستگاه بخور سرد و گرم

بهترین-دستگاه-بخور
چکیده این مطلب :

دسته بندی ها: ابزار سلامت, ابزارآلات

بروزرسانی: ۰۴ آبان ۹۹

زمان مطالعه: 7 دقیقه

هیچ نظر

در این مطلب به راهنمای خرید دستگاه بخور سرد و گرم و معرفی پرفروش ترین و بهترین دستگاه های بخور و رطوب ساز خانگی و شرکتی سرد و گرم میپردازیم.

در زمستان، در حالی که هوا خشک و سرد می شود، میکروب ها و ذرات معلق محیط را برای آلرژی و سرماخوردگی فراهم می کنند.

یکی از راه های محافظت از عوامل بیماری زا در محیط استفاده از دستگاه های بخور است. علاوه بر این ، مرطوب سازی هوا و از بین بردن باکتری ها شرایط بهتری را برای تنفس و مراقبت از پوست فراهم می کند.

بخصوص امروزه، به دلیل شیوع ویروس کرونا، استفاده از بخور در خانه ضروری و حیاتی به نظر می رسد. همانطور که می دانید ویروس کرونا علاقه زیادی به یک محیط خشک دارد.

بسیاری از پزشکان معتقدند که اگر گلو شما خشک باشد ، ویروس کرونا به راحتی وارد گلو می شود و وارد مجاری تنفسی می شود و باعث عفونت تنفسی می شود ، اما اگر گلو خشک نباشد ، ویروس می تواند به سطح گلو بچسبد. وارد دستگاه گوارش نمی شود و توسط بدن دفع می شود.

بنابراین ، اگر می خواهید ریه ها و سیستم تنفسی شما همیشه مرطوب باشد، بهتر است از بخور استفاده کنید. دستگاه های بخور در دو نوع مختلف در بازار وجود است،

ما در این مطلب به بررسی و راهنمای خرید هر دو نوع آن میپردازیم و اطلاعات کافی در مورد این دستگاه و نکات مهمی که هنگام خرید دستگاه بخور باید به آنها توجه کنید را در اختیار شما قرار می دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

دستگاه بخور چیست؟

دستگاه‌ بخور، وسیله ای است که آب یا مایعات دیگر را به بخار تبدیل می کند که هوای خشک محیط شما را مرطوب می کند. این دستگاه برای مناطق خشک آب و هوایی مناسب است.

از دستگاه‌های بخور یا رطوبت ساز از زمان های بسیار قدیم و به اشکال مختلف استفاده می شده است. این دستگاه که هم برای مصارف خانگی و هم برای استفاده های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد ، در مدل ها و طرح های مختلف موجود است.

اما هنگام خرید دستگاه بخور ، علاوه بر قیمت و مارک ، سوالاتی نیز در مورد گرم یا سرد بودن آن وجود دارد ما در ادامه این مطلب به راهنمای خرید دستگاه‌ بخور میپردازیم باما همراه باشید.

دستگاه بخور صورت چیست؟

دستگاه بخور صورت وسیله ای برای بخور دادن برای پوست صورت است، گرما دادن به پوست صورت ، پوست شما را زیبا و شاداب می کند. همانطور که می دانید ، آنها در گذشته پوست را برای زیبایی پوست و صورت گرم می کردند ، از پوشیدن حوله داغ تا بخار دادن با آب جوش که خطرات زیادی نیز به همراه داشت. اما امروز با خرید بخور صورت می توانید پوستی نرم ، زیبا و جوان با سهولت و بدون خطر داشته باشید.

آشنایی با انواع دستگاه بخور

انواع دستگاه بخور

دستگاه بخور سرد

این دستگاه مصرف برق کمتری دارد زیرا از سیستم گرمایشی برای تولید بخار آب استفاده نمی کند و همچنین صدای کمتری نسبت به دستگاه بخور گرم ایجاد می کند. بخور سرد برای تابستان مناسب است و برای جلوگیری از سوختگی اضافی در اتاق کودک استفاده می شود.

دستگاه بخور گرم

این دستگاه دارای سیستم گرمایشی است که از طریق آن آب داخل مخزن به بخار تبدیل شده و توسط یک فن در محیط پخش می شود. این دستگاه دارای مخزن دارویی جداگانه ای است که می توانید دارو را با بخار به هوا بپاشید. این مدل بیشتر در زمستان استفاده می شود زیرا دمای اتاق را نیز گرم می کند.

دستگاه بخور سرد و گرم

این دستگاه دارای هر دو سیستم است، به این معنی که اگر به مدت 4 فصل سال به دنبال دستگاه بخور هستید می توانید هم بخار گرم و هم بخار سرد تولید کنید ، این دستگاه دو منظوره بهترین گزینه برای خرید است. البته تجربه نشان می دهد که دستگاه های تک منظوره تخصصی تر و کارآمدتر هستند.

چرا از بخور استفاده كنیم؟

به طور کلی ، رطوبت ایده آل در داخل و هر فضای بسته دیگر بین 30 تا 50 درصد است ، اما از آنجا که این مقدار معمولاً کمتر از مقدار استاندارد در یک محیط بارگیری شده است ، باید از دستگاه بخور استفاده کرد. زیرا رطوبت سازها با افزایش بخار آب موجود در هوا و ایجاد میزان رطوبت مورد نیاز در محیط ، میزان خشکی محیط را افزایش می دهند.

بنابراین ، با کاهش سطح رطوبت در زمستان و افزایش تابستان، استفاده از بخور سرد و گرم برای از بین بردن مشکلات و علائم سرماخوردگی و بیماری های تنفسی توصیه می شود.

به طور کلی ، اواپراتورهای امروزی از سه قسمت اصلی تشکیل شده اند ، مخزن آب متحرک، خروجی و تنظیم کننده بخار با قابلیت چرخش 360 درجه و فضای کمی برای ریختن انواع خوشبو كننده‌ ها و رایحه های دستگاه.

البته ، اکثر دستگاه ها عملکردهای مختلف دیگری مانند چراغ قوه ، کلیدهای تایمر و. . در دستگاه قرار داده شده است که می توانید با چند فلش علامت گذاری کنید.

فواید استفاده از دستگاه بخور چیست؟

فواید استفاده از دستگاه بخور

از فواید استفاده از دستگاه بخور میتوان به جلوگیری از خشکی پوست، خشکی چشم و حملات سینوسی اشاره کرد ، بنابراین برای درمان آلرژی ، سرماخوردگی و خون دماغ به دلیل خشکی هوا مناسب است. مناسب برای افرادی که عادت به خروپف دارند. در اتاق خواب این افراد کافی است که بخور بگذارید و به معجزه این وسیله در درمان خروپف پی ببرید.

این دستگاه تأثیر مثبتی در حفظ کیفیت نقاشی ، پارکت و مبلمان چوبی شما دارد. و زمستان عمر این دستگاهها را افزایش می دهد زمستان برای درمان و بهبود سرفه خشک و برای بیماران کرونایی بسیار مناسب است. همانطور که می دانید ، این ویروس با خشک کردن ریه ها باعث عفونت در ریه ها و سرفه خشک می شود.

تفاوت دستگاه بخور سرد یا گرم چیست؟

خیلی کوتاه اگر بخواهیم در چند جمله تفاوت اصلی بخور گرم و سرد را توضیح دهیم. بخور گرم دارای قسمتی برای دارو است، اما بخور سرد این امکان را ندارد، بخور گرم به علت داشتن المنت مصرف برق بالایی دارد اما دستگاه بخور سرد دارای مصرف انرژی کمتری می باشد.

بخور گرم به علت بالا بردن دمای آب تا ۱۰۰ درجه بسیاری از باکتری های داخل آب را از بین می برد و در فضا پراکنده نمی کند اما دستگاه بخور سرد با تکنولوژی های جدید آب را بدون حرارت بخار می کند که این باکتری ها در فضا پخش می شوند.

بخور گرم به علت گرم کردن دمای محیط مناسب فصل زمستان می باشد و بخور سرد در تابستان فضا را خنک می کند.

به طور خلاصه ، اگر بخواهیم تفاوت اصلی بخور سرد و گرم را در چند جمله توضیح دهیم.

 • بخور گرم دارای قسمتی برای دارو است اما بخش برای بخور سرد امکان پذیر نیست.
 • بخور گرم به دلیل وجود عنصری مصرف انرژی بالایی دارد اما دستگاه بخور سرد انرژی کمتری مصرف می کند.
 • بخور گرم به دلیل بالا رفتن دمای آب تا 100 درجه ، بسیاری از باکتری های موجود در آب را از بین می برد و در فضا پراکنده نمی شود ، اما دستگاه بخور سرد با فناوری جدید ، آب بدون گرما را تبخیر می کند و این باعث پخش شدن این باکتری ها در فضا می شود.
 • بودن. بخور گرم به دلیل سرد شدن دمای محیط برای زمستان مناسب است و بخور سرد در تابستان فضا را خنک می کند.

بخورهای گرم

برای دانستن اندکی تفاوت بین دستگاه های رطوبت ساز سرد و گرم بهتر است بگوییم که بخور گرم توسط اکثر پزشکان در فصول سرد سال توصیه می شود و با مرطوب نگه داشتن محیط در درمان گرفتگی و عفونت موثر است.

آلرژن ها را کاهش داده و سرفه های خشک را تسکین می دهد. . این نوع بخورها برای افرادی که از سینوزیت رنج می برند نیز از نیمه دوم سال گزینه بسیار خوبی است. در دستگاه بخور گرم ، آب توسط یک عنصر گرم کننده گرم می شود و پس از تبدیل آن به بخار به فضا آزاد می شود.

مزایا

این بخور بهترین گزینه در زمستان برای جلوگیری از خشکی و التهابات تنفسی و پوستی است.

معایب

بخور گرم بخاطر عنصر گرمایشی نسبتاً قوی مورد استفاده ، سر و صدا و مصرف انرژی بیشتری خواهد داشت و از دیگر معایب آن این است که دستگاه گرم می شود و نباید برای کودکان و سالخوردگان قابل دسترسی باشد.

بخورهای سرد

این دستگاه مورد تایید متخصصان برای افراد مبتلا به انواع حساسیت ها و خشکی پوست برای مرطوب و خنک نگه داشتن محیط ، کنترل گرد و غبار و بوی بد دهان است ، ضمن ایجاد شرایط تنفس راحت تر ، علائم جزئی آلرژی، سرماخوردگی و استرس را از بین می برد و تازگی و طراوت را در فضا پراکنده کنید.

مزایا

بخور سرد به دلیل مصرف کمتر انرژی و کمبود خطرات احتمالی مانند سوختگی و جلوگیری از هوای محیط ، پیشنهاد بهتری برای بهار و تابستان و همچنین ضد عفونی کننده موثر برای محل کار یا اتاق کودکان است.

معایب

بخور سرد محل مناسبی برای تولید باکتری ها و قارچ ها است و با پراکنده شدن قطرات بخار، باکتری ها همراه با آب در اتاق پخش می شوند ، بنابراین مخزن بخور سرد باید هر روز با آب و مواد شوینده شسته شود.

كدام بخور مناسب شماست؟

اگر تصمیم به خرید بخور دارید ، بهتر است هدف خود را در تهیه آن مشخص کنید. حتی می توانید با مشورت با پزشک خود و ارائه سابقه آلرژی ، بیماری و حتی شرایط محیطی که در آن قرار دارید بهترین انتخاب را انجام دهید. پزشک شما مطمئناً به شما می گوید که کدام بخور گرم برای شما بهتر است یا بخور سرد.

فاکتور های مهم که هنگام خرید دستگاه بخور بابد به آنها توجه کنید:

خرید دستگاه بخور

نوع دستگاه

مشخص کنید که برای چه نوع کاربردی می خواهید بخور بخرید، همانطور که در بالا ذکر شد ، انواع مختلف بخور وجود دارد. بخور گرم ، بخور سرد ، بخور صورت و … متناسب با نیاز خود بخرید.

اندازه دستگاه

شما باید متناسب با اندازه اتاق نوع دستگاه را مشخص کنید. اندازه دستگاه بخور ، مانند بخاری و تهویه مطبوع ، باید متناسب با مساحت و فضای مورد نیاز انتخاب شود.

میزان بخار خروجی

در بسیاری از مدل های بخور، میزان بخار خروجی را می توان با یک یا چند اهرم تنظیم کرد. همچنین می توانید حالت توزیع بخار را روی حالت اتوماتیک یا چرخشی تنظیم کنید.

نوع صدا

به میزان صدای توجه کنید، دستگاه های بخور گرم صدای بیشتری نسبت به دستگاه های بخور سرد تولید می کنند. اگر در صدای دستگاه مشکلی دارید، بخور سرد بخرید.

خدمات پس از فروش

به دنبال محصولاتی باشید که دارای گارانتی یا خدمات پس از فروش باشند. این محصولات از کیفیت بالاتری نسبت به محصولاتی که تضمین ندارند ، برخوردار هستند. این شرکت هرگز کیفیت محصول را تا زمان اطمینان از آن تضمین نمی کند. بنابراین می توانید به راحتی آنها را خریداری کنید.

قیمت دستگاه

مهمترین چیز هنگام خرید بخور قیمت آن است ، قیمت نقش مهمی در انتخاب شما دارد. ابتدا تعیین کنید که برای خرید این دستگاه چقدر هزینه خواهید کرد. وقتی بودجه تعیین می کنید ، بسیاری از محصولات به طور خودکار از انتخاب شما خارج می شوند و روند انتخاب برای شما آسان تر می شود.

بهترین مارک دستگاه بخور کدامند؟

انواع مختلف بخور برای سرد و گرم از مدل های پیچیده و کوچک گرفته تا مدل های بزرگ و رومیزی با قیمت های مختلف در بازار موجود است. مارک های بیورر(Beaver)، فلر(Feller )، های تک، متیو یا متئو(Mateo)، آلپکس(Alpex) و… از جمله نمونه های ارائه شده در بازار ایران است.

پرفروش ترین دستگاه های بخور گرم و سرد

دستگاه بخور سرد مدل Nano-L2

دستگاه بخور سرد مدل Nano-L2

مشخصات

 • وزن
  50 گرم گرم
 • نوع بخور
  گرم
 • اقلام همراه
  کابل شارژ USB
 • ظرفیت مخزن آب
  0.02 لیتر
 • سایر مشخصات
  – مرطوب کننده پوست
  – قابل حمل
  – دارای آینه
 • منبع انرژی
  برق و باتری
 • ابعاد
  10x3x3 سانتی متر میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه رطوبت ساز و بخور سرد مدل DQ-107

دستگاه رطوبت ساز و بخور سرد مدل DQ-107

مشخصات

 • وزن
  106 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نوع بخور
  سرد
 • امکانات ابزار
  چراغ خواب
 • میزان کارکرد مداوم
  4
 • ظرفیت مخزن آب
  0.3 لیتر
 • سایر مشخصات
  قابلیت کار کرد به صورت منقطع تا مدت زمان 6 ساعت
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  78x78x119 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد مدل 601

دستگاه بخور سرد مدل 601

مشخصات

 • وزن
  96 گرم
 • مناسب برای محیط
  اداری
 • خانه
 • مدرسه و دانشگاه
 • کاربرد به صورت
  حرفه‌ای
 • خانگی
 • انواع کلید
  کلید پاور روی دسته
 • نوع بخور
  سرد
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  دکمه‌ی روشن/خاموش
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت کنترل رطوبت محیط
 • ظرفیت مخزن آب
  260ML لیتر
 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • ابعاد
  100x80x80 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد مدل NMS 2022

دستگاه بخور سرد مدل NMS 2022

مشخصات

 • وزن
  44 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نوع بخور
  سرد
 • اقلام همراه
  کابل شارژ
 • ظرفیت مخزن آب
  0.03 لیتر
 • منبع انرژی
  باتری
 • ابعاد
  100x30x30 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور صورت کوپکس مدل CH-6515

دستگاه بخور صورت کوپکس مدل CH-6515

مشخصات

 • وزن
  1400 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نوع بخور
  گرم
 • ظرفیت مخزن آب
  1.5 لیتر
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  200x200x210 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز سرد مدل Ultrasonic

دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز سرد مدل Ultrasonic

مشخصات

 • وزن
  2000 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • انواع کلید
  کلید تنظیم بخار
 • نوع بخور
  سرد
 • امکانات ابزار
  چراغ خواب
 • ظرفیت مخزن آب
  2.4 لیتر
 • سایر مشخصات
  – دارای بخار سرد
  – عملکرد بی صدا
  – از بین رونده خشکی هوا
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  20×20×32 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور گرم آنی ساز مدل MF 2010

دستگاه بخور گرم آنی ساز مدل MF 2010

مشخصات

 • وزن
  700 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نوع بخور
  گرم
 • انواع مخزن
  مخزن خوشبو کننده
 • میزان کارکرد مداوم
  24
 • ظرفیت مخزن آب
  4.3 لیتر
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  30x20x28 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور گرم آنی ساز مدل F7 20123

دستگاه بخور گرم آنی ساز مدل F7 20123

مشخصات

 • وزن
  100 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نوع بخور
  گرم
 • ظرفیت مخزن آب
  1 لیتر
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  19x20x27 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد درما مدل DEM-F600

دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد درما مدل DEM-F600

مشخصات

 • وزن
  1200 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نوع بخور
  سرد
 • اقلام همراه
  آداپتور برق
  دفترچه راهنما
 • میزان کارکرد مداوم
  12
 • ظرفیت مخزن آب
  5 لیتر
 • سایر مشخصات
  دکمه لمسی برای کار با دستگاهنمایشگر دیجیتالی برای نمایش میزان رطوبت و دماتنظیم شدت بخار دهی منبع آب 5 لیتریقابلیت تشخیص دمای محیطفوق العاده کم صدا ( Ultra Quiet )حجم صدای 36 دسی بلدسته پنهان برای راحتی حمل و زیباییحالت شب بدون هیچگونه روشنایی برای عدم مزاحمت هنگام خواب
 • حداکثر فضای مناسب
  35-20
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • مشخصات نمایشگر
  دارد
 • ابعاد
  187x200x295 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز درما مدل DEM-F325

دستگاه بخور سرد و رطوبت ساز درما مدل DEM-F325

مشخصات

 • وزن
  1000 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نوع بخور
  سرد
 • ظرفیت مخزن آب
  5 لیتر
 • سایر مشخصات
  توان: 25 واتولتاژ: 220 ولت – 50 هرتز
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  220x220x285 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد و گرم بیورر مدل 88

دستگاه بخور سرد و گرم بیورر مدل 88

مشخصات

 • وزن
  3000 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • انواع کلید
  کلید تنظیم بخار
 • نوع بخور
  گرم و سرد
 • انواع مخزن
  مخزن خوشبو کننده
 • امکانات ابزار
  چراغ خواب
 • میزان کارکرد مداوم
  12
 • ظرفیت مخزن آب
  6 لیتر
 • حداکثر فضای مناسب
  50
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  350x250x280 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد مدل R12

دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد مدل R12

مشخصات

 • وزن
  90 گرم
 • نوع بخور
  سرد
 • ظرفیت مخزن آب
  0.22 لیتر
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  80x80x120 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
بخور سرد میگل مدل GAH 60

بخور سرد میگل مدل GAH 60

مشخصات

 • وزن
  2700 گرم گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • انواع کلید
  کلید تنظیم بخار
 • نوع بخور
  سرد
 • امکانات ابزار
  چراغ خواب
 • اقلام همراه
  دارای توان ورودی 35 وات
 • ظرفیت مخزن آب
  6 لیتر
 • سایر مشخصات
  دارای کنترل پنل مکانیکی
  نوع رطوبت ساز: التراسونیک
  دارای چراغ ال ای دی درون مخزن آب
  دارای سیستم ایمنی در صورت اتمام آب
  دارای فیلتر سختی گیر آب
  دارای عملکرد یون ساز
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  215 × 335 × 395 میلی‌متر میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد مدل BKH110

دستگاه بخور سرد مدل BKH110

مشخصات

 • وزن
  50 گرم
 • نوع بخور
  سرد
 • امکانات ابزار
  چراغ خواب
 • اقلام همراه
  کابل شارژ دستگاه
 • ظرفیت مخزن آب
  0.36 لیتر
 • سایر مشخصات
  دستگاه بخور سرد جیبی شارژی
  قابلیت اتصال به لپ تاپ ، پاوربانک
  نوع بخور سرد
  منبع تغذیه باتری قابل شارژ
  شارژ کامل 2 ساعت
  کارکرد بر اساس استفاده حدود 45 دقیقه
  USB شارژ
  مناسب استفاده خانگی ، مسافرتی
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  3x3x10 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد مدل قلب

دستگاه بخور سرد مدل قلب

مشخصات

 • وزن
  30 گرم
 • مناسب برای محیط
  خانه
 • کاربرد به صورت
  نیمه حرفه‌ای
 • نوع بخور
  سرد
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • اقلام همراه
  کابل شارژر
 • ظرفیت مخزن آب
  دارد لیتر
 • منبع انرژی
  باتری قابل شارژ
 • ابعاد
  12x7x3 میلی‌متر
 • سایر توضیحات
  حجم 30 ml
  ارتفاع 12 cm
  مناسب جهت مرطوب سازی پوست صورت
  حجم بخار تولید شده در 1 دقیقه : حدود 1.35 میلی لیتر
  با نور LED
  کوچک و سبک
  جنس بدنه از پلاستیک سازگار با محیط زیست
  دکمه on/off
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد مدل UPOT-0997

دستگاه بخور سرد مدل UPOT-0997

مشخصات

 • وزن
  140 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نوع بخور
  سرد
 • امکانات ابزار
  چراغ خواب
 • اقلام همراه
  کابل رابط تغذیه
  یک عدد فیلتر اضافه
 • میزان کارکرد مداوم
  24
 • ظرفیت مخزن آب
  0.13 لیتر
 • سایر مشخصات
  کلید روشن و خاموش لمسی
  با هر بار لمس بعد از روشن شدن تغییر رنگ نور مخزن
  منبع تغذیه : 5 ولت توسط رابط قابل اتصال به پورت USB
  راه حل کار نکردن بعلت استفاده از آب سخت : تمیز کردن قسمت فلزی از بالا با الکل و گوش پاک کن
 • حداکثر فضای مناسب
  8
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  95x95x145 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد صورت مدل Heart

دستگاه بخور سرد صورت مدل Heart

مشخصات

 • وزن
  25 گرم
 • نوع بخور
  سرد
 • امکانات ابزار
  چراغ خواب
 • اقلام همراه
  کابل USB
 • ظرفیت مخزن آب
  0.03 لیتر
 • سایر مشخصات
  وزن کم
  ابعاد کوچک
  قابل حمل
  شارژی
 • منبع انرژی
  برق و باتری
 • ابعاد
  11x4x4 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
بخور سرد مدل Lemon

بخور سرد مدل Lemon

مشخصات

 • وزن
  140 گرم
 • نوع بخور
  سرد
 • امکانات ابزار
  چراغ خواب
 • اقلام همراه
  کابل USB
 • میزان کارکرد مداوم
  7
 • ظرفیت مخزن آب
  0.18 لیتر
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  11.5x8x8 سانتی متر میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد مدل badonya189

دستگاه بخور سرد مدل badonya189

مشخصات

 • وزن
  74 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نوع بخور
  سرد
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • اقلام همراه
  کابل شارژر
  دفترچه راهنما
 • ظرفیت مخزن آب
  250 لیتر
 • منبع انرژی
  کابل USB
 • ابعاد
  90x90x100 میلی‌متر
 • سایر توضیحات
  برای روشن کردن دستگاه دکمه را یکبار فشار دهید.
  برای روشن کردن شب خواب دکمه را چند ثانیه نگه دارید.
  هرگز بدون آب روشن نکنید.
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد مدل 188

دستگاه بخور سرد مدل 188

مشخصات

 • وزن
  80 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نوع بخور
  سرد
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • اقلام همراه
  کابل شارژ
  دفترچه راهنما
 • ظرفیت مخزن آب
  250 لیتر
 • منبع انرژی
  کابل USB
 • ابعاد
  90x90x100.5 میلی‌متر
 • سایر توضیحات
  برای روشن کردن بخور دکمه پشت آن را یکبار فشار دهید و برای روشن کردن شب خواب دکمه را چند ثانیه نگه دارید.
  بدون آب هرگز روشن نکنید.
مشاهده این محصول در دیجی کالا
بخور سرد مدل Bulb

بخور سرد مدل Bulb

مشخصات

 • وزن
  160 گرم
 • نوع بخور
  سرد
 • امکانات ابزار
  چراغ خواب
 • اقلام همراه
  دستگاه بخور
  نوار پنبه ای ،
  کابل USB ،
  کتابچه راهنمای کاربر انگلیسی و چینی
  به همراه سنگ و درخت نخل فانتزی تزئینی
 • میزان کارکرد مداوم
  6
 • ظرفیت مخزن آب
  0.4 لیتر
 • سایر مشخصات
  بخور USB
  کاهش آلودگی
  ایجاد بخار خشک و رطوبت در هوا
  محافظت از پوست
  مناسب برای بیماران آسمی و ریوی
  دارای دکمه On/Off
  قابلیت تنظیم رطوبت
  استفاده راحت و آسان
  قابلیت اضافه نمودن خوشبوکننده
  دارای ظاهر شبیه لامپ 100 آکواریمی بسیار شیک
  قابلیت تغییر زاویه دلخواه 45 درجه یا ایستاده
  دارای مخزن جداشونده جهت پرکردن آب یا مواد خوشبو کننده
  دارای چراغ LED رنگی کالرفول(دارای چراغ شب خواب با قابلیت تغییر رنگ)
  کلید فشاری برای کنترل عملکرد دستگاه
  بدون صدا
  تولید یون منفی
  کاهش استرس
  کار کرد با تمامی شارژر های استاندارد موبایل ، پاوربانک ، کامپیوتر ، لپ تاپ ، شارژر فندکی خودرو و…
  مصرف انرژی بسیار پایین
  استفاده در منزل ، محل کار ، خودرو ، کنار گلدان های گل و گیاه و…
  از بین بردن اثرات مخرب و مضر خشکی هوا و اشعه های مانیتور کامپیوتر
  حدود 6 ساعت بخاردهی
  جنس بدنه PVC – پلاستیک ABS/PP/PET
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  15 * 8 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد کد 5001

دستگاه بخور سرد کد 5001

مشخصات

 • وزن
  72 گرم گرم
 • نوع بخور
  سرد
 • اقلام همراه
  کابل USB
 • میزان کارکرد مداوم
  یک
 • ظرفیت مخزن آب
  0.03 لیتر
 • منبع انرژی
  باتری
 • ابعاد
  2.8*3.8*10 سانتي متر میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
بخور سرد و گرم سایلن مدل MH-502T

بخور سرد و گرم سایلن مدل MH-502T

مشخصات

 • وزن
  1.8 کیلوگرم گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • انواع کلید
  کلید تنظیم بخار
 • نوع بخور
  گرم و سرد
 • انواع مخزن
  مخزن خوشبو کننده
 • امکانات ابزار
  چراغ خواب
 • اقلام همراه
  – دو عدد نمد مخصوص اسانس
  – برس پاکسازی
  – پودر پاکسازی
 • میزان کارکرد مداوم
  20
 • ظرفیت مخزن آب
  5.2 لیتر
 • سایر مشخصات
  – قابلیت تولید بخار گرم با دمای 45 تا 50 درجه‌ی سانتی‌گراد
  – مدت زمان گرم شدن بخار: 10 تا 15 دقیقه
  – قابلیت تولید یون
  – دارای دکمه‌ی روشن/خاموش کردن یون‌ساز
  – شدت بخار: 475 میلی‌لیتر در ساعت
  – دارای دکمه‌های لمسی با نور پس زمینه
  – دارای خروجی بخار قابل تنظیم و جابجایی
  – توان در حالت بخور سرد: 30 وات
  – توان در حالت بخور گرم: 110 وات
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  18 × 18 × 27 سانتی‌متر میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد و گرم مدل A939

دستگاه بخور سرد و گرم مدل A939

مشخصات

 • وزن
  2000 گرم
 • نوع بخور
  گرم و سرد
 • ظرفیت مخزن آب
  2 لیتر
 • سایر مشخصات
  ابعاد دستگاه همراه با پایه نگهدارنده 40X40X120 سانتی متر قابل تنظیم
  ازون دار با مخزن بزرگ
  داشتن پایه چرخی ضمن جابه جایی راحت
  بازوی هدایت دهنده بخار به سوی پوست صورت
  دکمه های لمسی و دیجیتالی دستگاه
  دارای هر دو نوع بخور سرد و گرم
  قابلیت تنظیم ارتفاع
  پاکسازی عمیق پوست
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • مشخصات نمایشگر
  لمسی
 • ابعاد
  70x30x100 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد سایلن مدل MH-501

دستگاه بخور سرد سایلن مدل MH-501

مشخصات

 • وزن
  1300 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نوع بخور
  سرد
 • میزان کارکرد مداوم
  15
 • ظرفیت مخزن آب
  4.2 لیتر
 • حداکثر فضای مناسب
  40-50
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  200x185x345 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد آی هوم مدل LP-2111A

دستگاه بخور سرد آی هوم مدل LP-2111A

مشخصات

 • وزن
  745 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • انواع کلید
  کلید تنظیم بخار
 • نوع بخور
  سرد
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • ظرفیت مخزن آب
  2.6 لیتر
 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • ابعاد
  237x150x150 میلی‌متر
 • سایر توضیحات
  توان 18 وات
  بیشینه بخاردهی: 250 تا 280 میلی‌لیتر در ساعت
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ - 2008B1

دستگاه بخور سرد وکتو مدل HQ – 2008B1

مشخصات

 • وزن
  1440 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • انواع کلید
  کلید تنظیم بخار
 • نوع بخور
  سرد
 • ظرفیت مخزن آب
  5 لیتر
 • سایر مشخصات
  موتور قدرتمند 30 وات
  دارای گواهینامه CE اروپا
  کم صدا
  تنظیم میزان بخار خروجی در سه حالت کم و متوسط و زیاد
  تایمر 4 حالته
  قطع اتومات, پس از اتمام آب دستگاه
  مجهز به فیلتر جهت رسوب زدایی آب مخزن
  عملکرد بسیار ساده
  لامپ LED حین کار دستگاه
 • حداکثر فضای مناسب
  30
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  34*25*25 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد شیائومی مدل ZNJSQ01DEM

دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد شیائومی مدل ZNJSQ01DEM

مشخصات

 • وزن
  1900 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • انواع کلید
  کلید تنظیم بخار
 • نوع بخور
  سرد
 • امکانات ابزار
  چراغ خواب
 • قابلیت‌های ابزار
  کنترل اتوماتیک رطوبت محیط
 • اقلام همراه
  دستگاه رطوبت ساز – آداپتور برق – دفترچه راهنما
 • میزان کارکرد مداوم
  16
 • ظرفیت مخزن آب
  4.5 لیتر
 • سایر مشخصات
  کنترل کامل از راه دور ، زمان بندی و… از طریق اینترنت
  16 ساعت کار با یک بار پر کردن مخزن
  استفاده از اپلیکیشن Mi Home برای نمایش میزان رطوبت و دما
  یک دکمه لمسی برای کار با دستگاه
  پشتیبانی از دستیار صوتی Amazon Alexa و Google Assistant
  دارای لامپ UV-C ضد باکتری
  ارسال نوتیفیکیشن به گوشی موبایل
  قابلیت اتصال به خانه هوشمند
  دارای 3 حالت مه سازی بصورت دستی و یا اتوماتیک
  دارای سنسور رطوبت سنج داخلی
  کارکرد بصورت بسیار آرام و با صدایی کمتر از 38 دسی بل
  سازگار با سیستم عامل اندورید و iOS
 • حداکثر فضای مناسب
  120
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  190x190x353 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
بخور سرد جیپاس مدل GUH2484

بخور سرد جیپاس مدل GUH2484

مشخصات

 • وزن
  840 گرم گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • انواع کلید
  کلید تنظیم بخار
 • نوع بخور
  سرد
 • میزان کارکرد مداوم
  9
 • ظرفیت مخزن آب
  2.6 لیتر
 • سایر مشخصات
  توان مصرفی : 32 وات
  میزان تبدیل آب به بخار : 250 میلی لیتر بر ساعت
  ولتاژ کار : 240 ~ 100ولت AC ( برق شهر )
 • حداکثر فضای مناسب
  80
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  27×21×18 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور گرم مروارید مدل Newfane

دستگاه بخور گرم مروارید مدل Newfane

مشخصات

 • وزن
  180 گرم
 • مناسب برای محیط
  خانه
 • کاربرد به صورت
  نیمه حرفه‌ای
 • نوع بخور
  گرم
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • اقلام همراه
  یک عدد برگه راهنما
 • ظرفیت مخزن آب
  0.25 لیتر
 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • ابعاد
  25×19×19 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور گرم سیندال مدل VS 40

دستگاه بخور گرم سیندال مدل VS 40

مشخصات

 • وزن
  960 گرم
 • مناسب برای محیط
  خانه
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نوع بخور
  گرم
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • میزان کارکرد مداوم
  24 ساعت
 • ظرفیت مخزن آب
  4.3 لیتر
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  280x220x300 میلی‌متر
 • سایر توضیحات
  دارای کلاهک تنظیم جهت خروج بخار
  نشانگر میزان اب داخل دستگاه
مشاهده این محصول در دیجی کالا
بخور سرد طرح قطره

بخور سرد طرح قطره

مشخصات

 • وزن
  300 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نوع بخور
  سرد
 • امکانات ابزار
  چراغ خواب
 • اقلام همراه
  سینی زیر دستگاه ، کابل یو اس بی
 • میزان کارکرد مداوم
  8
 • ظرفیت مخزن آب
  250 لیتر
 • سایر مشخصات
  قابل استفاده در منزل ، محل کار و …
  – دارای کابل برق
  – میزان تولید صدا: کمتر از ۲۵ دسی بل
  – ابعاد: 16×12.5 سانتی متر
  – طراحی بسیار زیبا
  – ارائه شده در رنگ های متنوع
  – ظرفیت مخزن : 250 میلی لیتر
  – توان: کمتر از 2 وات
  – دبی اسپری: ۳۰ میلی لیتر در ساعت
  – جنس: ABS – PP و PET
  – نوع انتشار بخار سرد : فواره ای
  – دارای چراغ LED
 • حداکثر فضای مناسب
  20
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  13*11*16 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد و گرم ویونت مدل LH-2030A

دستگاه بخور سرد و گرم ویونت مدل LH-2030A

مشخصات

 • وزن
  1007 گرم
 • مناسب برای محیط
  اداری
 • خانه
 • درمانگاه و بیمارستان
 • غیر خانگی
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • نیمه حرفه‌ای
 • انواع کلید
  کلید تنظیم بخار
 • نوع بخور
  گرم و سرد
 • انواع مخزن
  مخزن آب
 • امکانات ابزار
  تایمر
 • قابلیت‌های ابزار
  قابلیت خاموشی خودکار بعد از اتمام آب
 • میزان کارکرد مداوم
  16 الی 18 ساعت در حالت عادی
 • ظرفیت مخزن آب
  4 لیتر
 • حداکثر فضای مناسب
  40
 • منبع انرژی
  برق خانگی
 • مشخصات نمایشگر
  دارای نمایشگر میزان شدت بخور، مدت زمان عملکرد و حالت سرد یا گرم
 • ابعاد
  172x172x320 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US424 کد S24

دستگاه بخور سرد امسیگ مدل US424 کد S24

مشخصات

 • وزن
  1500 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • انواع کلید
  کلید تنظیم بخار
 • نوع بخور
  سرد
 • میزان کارکرد مداوم
  15
 • ظرفیت مخزن آب
  5.2 لیتر
 • سایر مشخصات
  مخزن آب 5.2 لیترمخزن ABS نشکن و شفافدارای دستگیره بر روی مخزنفضای مورد استفاده 50 تا 100 متر مکعبمصرف برق بسیار پایین 25 واتخروجی بخار بسیار عالیولوم تنظیم خروجی بخاردارای 2 دهانه خروجی بخور قابل تنظیمخروجی بخار 350 میلی لیتر بر ساعتخاموشی خودکاردارای فیلتر رایگان ضد رسوب و باکتری آبکاملا بی صدامصرف انرژی کمتکنولوژی حرفه ای به روزبدون تغییر دماچراغ LED هشدار کمبود آب واترلس چشمک زنرطوبت سازی برای تمیز کردن هوابرای همه سنین
 • حداکثر فضای مناسب
  100
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  250x200x300 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد شیائومی مدل Smart humidifier

دستگاه بخور و رطوبت ساز سرد شیائومی مدل Smart humidifier

مشخصات

 • وزن
  3500 گرم
 • کاربرد به صورت
  خانگی
 • انواع کلید
  کلید تنظیم بخار
 • نوع بخور
  سرد
 • امکانات ابزار
  چراغ خواب
 • قابلیت‌های ابزار
  کنترل اتوماتیک رطوبت محیط
 • میزان کارکرد مداوم
  16
 • ظرفیت مخزن آب
  4.5 لیتر
 • حداکثر فضای مناسب
  120
 • منبع انرژی
  آداپتور برق
 • ابعاد
  220x220x440 میلی‌متر
مشاهده این محصول در دیجی کالا

سخن پایانی

یک رطوبت ساز خوب و دستگاه بخور خوب می تواند به شما در خواب بهتر و احساس سلامتی کمک کند. هوای تمیز منزل و رطوبت کافی می تواند سوزش چشم و خشکی گلو را برطرف کرده و باعث سرحال شدن شود.

ضمن تشکر امیدواریم این مطلب در راستای انتخاب و خرید دستگاه بخور مفید بوده باشد در ادامه ای مطلب خواندن راهنمای خرید فشارسنج و راهنمای خرید میز ناهار خوری را نیز به شما همراهان عزیز توصیه میکنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا