بهترین منبع تغذیه یا پاور کامپیوتر ارزان در بازار

منبع تغذیه
چکیده این مطلب :

دسته بندی ها: کالای دیجیتال, کامپیوتر و لوازم جانبی

بروزرسانی: ۰۵ مرداد ۹۹

زمان مطالعه: 7 دقیقه

1 نظر

راهنمای خرید پاور کامپیوتر یا منبع تغذیه و معرفی بهترین پاور کامپیوتر در بازار و راه های خرید اینترنتی پاور کامپیوتر ارزان قیمت میپردازیم

منبع تغذیه یا پاور قلب الکتریکی یک کامپیوتر است. و اگر به تازگی کامپیوتر خود را با مؤلفه های قدرتمندتر به روز کرده اید (یعنی شما به نیروی بیشتری از منبع تغذیه قدیمی احتیاج دارید) ، قطعاً به یک منبع تغذیه یا پاور جدید احتیاج خواهید داشت.در انتخاب منبع تغذیه جدید لازم است مدلی را انتخاب کنید که برای کامپیوتر مناسب باشد و دارای کابل های صحیح برای مطابقت با اجزای سخت افزاری باشد.

منبع تغذیه چیست؟

منبع تغذیه منیعی از برق در داخل کامپیوتر است که برق مورد نیاز قطعات کامپیوتر را تأمین می کند، که منبع تغذیه بخش مهمی است که بدون آن کامپیوتر قادر به کار نخواهد بود.

منبع تغذیه چگونه کار می کند؟

طرز کار منبع تغذیه ساده است و وظیفه آن تبدیل برق از AC به DC است. برق خانگی از شارژ AC استفاده می کند در حالی که برق مورد استفاده در کامپیوتر از DC استفاده می کند. بنابراین ما به یک منبع تغذیه نیاز داریم تا یک را تبدیل بین آنها باشد. این به این دلیل است که امواج AC در فرکانس ثابت نیستند در حالی که امواج DC فرکانس ثابت دارند.

اگرچه ترانسفورماتورهای برقی مختلفی وجود دارد ، ما به همین دلیل نمی توانیم از کامپیوتر برای آنها استفاده کنیم به همین دلیل کامپیوتر در هر مسیر الکتریکی (جریان) دارای حداقل و حداکثر است و این نکته باعث شده است که ما به جای استفاده از ترانسفورماتورهای دیگر ، به منبع تغذیه ویژه ای نیاز داشته باشیم تا کامپیوتر را به کار گیریم.

واحد اندازه گیری منبع تغذیه چیست؟

ظرفیت تأمین انرژی در وات محاسبه می شود در حالی که ولتاژ خروجی در ولت محاسبه می شود. یعنی برق گرفته شده از خانه در داخل منبع ذخیره می شود و سپس به صورت ولت به دی سی و خروجی منتقل می شود.

پاور چه نقشی را در سیستم برعهده دارد؟

نقش منبع تغذیه (پاور) تامین انرژی مورد نیاز قطعات مختلف است. تهیه‌ی یک پاور با توان پایین‌تر از انرژی مورد نیاز قطعات می‌تواند بر عملکرد قطعات تاثیر منفی داشته باشد و باعث کم‌شدن عمر مفید قطعات شود. تامین انرژی قطعات کامپیوتر به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم انجام می‌شود. درواقع هر قطعه‌ی الکترونیکی که در کامپیوتر مشاهده می‌کنیم، برای تامین انرژی نیاز به برق دارد.

در قسمت پشتی پاورها کانکتورهایی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را به قطعاتی مانند مادربرد، هارد، درایو نوری و… متصل کرد؛ قطعاتی که به این صورت انرژی مورد نیاز خود را تامین می‌کنند را اصطلاحاً قطعاتی با تامین انرژی مستقیم می‌نامند. در این بین قطعاتی هستند که به‌صورت غیرمستقیم انرژی مورد نیاز خود را تامین می‌کنند. رم کامپیوتر یکی از این قطعات است که با اتصال به اسلات حافظه می‌تواند انرژی مورد نیاز خود را تامین کند.

میزان توان مصرفی قطعات شما چقدر است؟

منبع تغذیه

برای به دست آوردن توان مصرفی یک به یک قطعات رایانه باید به دفترچه راهنمای آن قطعه مراجعه کنید یا از روی جعبه آن میزان توان مصرفی را مشاهده نمایید و در نهایت اعداد مورد نظر را با یکدیگر جمع کنید و سپس مقدار به دست آمده را در یک ضریب مورد اطمینان ضرب نمائید. مقدار عددی که در نهایت حاصل می شود را می توان به عنوان توان مصرفی قطعات مورد استفاده در نظر گرفت.

البته برای انجام این کار راه ساده تری نیز وجود دارد. برخی از وب سایت ها با انتخاب قطعات، میزان توان مصرفی سیستم انتخاب شده را برای شما محاسبه کرده و ارائه می دهند: نمونه این سایت ها: محاسبه‌گر گرین

برای انتخاب توان خروجی مناسب، با توجه به قطعات باید به این موضوع توجه کرد که آیا طی یک یا دوسال آینده قصد ارتقاء سیستم فعلی و به‌خصوص کارت گرافیک خود را دارید یا خیر؟ یکی از پرمصرف‌ترین قطعات در کامپیوترها کارت گرافیک است. وجود یک کارت گرافیک حرفه‌ای در سیستم می‌تواند بسیاری از محاسبات را تغییر دهد. مثلا اگر سیستم شما از کارت گرافیک مجزا استفاده نمی‌کند یا اصطلاحاً کارت گرافیک آن آنبرد (On Board) است،

نیازی به تهیه‌ی پاوری با توان خروجی بالا وجود ندارد و با معمولی‌ترین مدل‌های موجود می‌توان انتخابی مناسب داشت. پس حتما قبل از انتخاب توان خروجی برای پاور علاوه‌بر مصرف انرژی قطعات فعلی باید به مصرف انرژی قطعاتی که در آینده ممکن است برای کامپیوتر خود تهیه کنید، توجه شود.

سیستم متوسط رو به پایین:

 • جریان مورد نیاز 310 وات
 • منبع تغذیه توصیه شده 360 وات
 • میانگین مصرف 140 وات

سیستم میان رده:

 • جریان مورد نیاز 388 وات
 • منبع تغذیه توصیه شده تا 438 وات
 • میانگین مصرف 262 وات

سیستم نیمه حرفه ای:

 • جریان مورد نیاز 505
 • منبع تغذیه توصیه شده 555 وات
 • میانگین مصرف 345 وات

سیستم حرفه ای:

 • جریان مورد نیاز 812 وات
 • منبع تغذیه توصیه شده 862 وات
 • میانگین مصرف 688 وات

مزایای انتخاب پاور متناسب با سخت افزار

عملکرد بهتر قطعات سخت افزاری

تناسب توان پاور با سخت افزار، موجب افزایش دقت ولتاژ خروجی پاور و همچنین رگولاسیون بهتر پاور در بارگذاری های متقابل می شود که نهایتا باعث عملکرد بهتر قطعات تغذیه شونده خواهد شد.

کاهش مصرف انرژی کامپیوتر

تناسب توان پاور با سخت افزار، موجب کارکرد پاور در دامنه 20 الی 80 درصد توان خروجی اش می شود. این محدوده دارای بهترین شرایط برای عملکرد پاورهای استاندارد در بحث کاهش اتلاف انرژی می باشد.

تثبیت طول عمر قطعات سخت افزاری

تناسب توان پاور با سخت افزار، موجب کاهش نویز و ریپل در ولتاژ خروجی پاور می شود که این موضوع باعث عملکرد بهتر رگولاتورها و کاهش دمای آنها و نهایتا تثبیت طول عمر قطعات خواهد شد.

آینده نگری در ارتقای قطعات سخت افزاری

تناسب توان پاور با سخت افزار، موجب ایجاد محدوده ای امن برای ارتقای محدود قطعات سخت افزاری در آینده خواهد شد و شما نیاز به پرداخت هزینه مجدد برای تهیه پاور جدید نخواهید داشت.

چه کابل هایی مورد نیاز هستند؟

کابل منبع تغذیه

کابل هایی که از منبع تغذیه تا مؤلفه های مختلف یک کامپیوتر اجرا می شون ، معمولاً استاندارد هستند ، اما سه نوع خاص وجود دارد که می خواهید برای سازگاری با دستگاه خود بررسی کنید:

کابل مادربورد با 24 عدد پین

نیروی الکتریسیته مورد نیاز Motherboard برای فعالیت را تامین می کند. بزرگترین خروجی و تعداد پین که 24 عدد است مختص این خروجی کابل است. بسیاری از موارد ممکن است شما یک کابل 20 پین داشته باشید که در کنار همان کابل یک کابل 4 پین دیگر هم وجود دارد ، در هر صورت شما می توانید هر دو را کنار هم قرار بدهید و تبدیل به سوکت 24 پین مادربورد کنید

کابل مادربورد با 4 عدد پین

علاوه بر آن کابل 24 پینی که گفتیم یک کابل 4 پین دیگر نیز وجود دارد که بر روی Power شما قرار دارد و آن نیز بایستی بر روی سوکت مورد نظر مشابه تصویر بالا بر روی مادربورد وصل شود. نحوه اتصال آن هم ساده است و دقیقا مشابه وصل کردن کابل 24 پینی است که قبلا نصب کردید.

کابل پردازنده مادربرد : این کابل در مادربرد نیز کار می کند ، اما برای تغذیه پردازنده استفاده می شود. این کابل ها در انواع پین های 4 ، 6 و 8 دندان قرار دارند .
برخی از مادربردهای ترکیب پیشرفته (مانند 8 سال و لینک به 4 سال دیگر) به استقرار تاخیر ولتاژ ، اما است نادر است.

کابل های برق GPU

اگر شما از کارت گرافیک های حرفه ای استفاده می کنید که نیازمند قدرت زیادی هستند حتما باید کابل برق اختصاصی آن را از Power دریافت و به کارت گرافیک مورد نظر متصل کنید. به همین منظور بر روی Power شما یک کابل 6 پین مختص کارت های گرافیکی یا کارت های PCI ای که نیاز به الکتریسیته خاص هستند مطابق شکل بالا در نظر گرفته شده است.

این کابل تا حدود زیادی شبیه به کابل های 4 پین و 24 پینی است که قبلا صحبت کردیم و بایستی در انتهای کارت گرافیک شما وصل شود. دقت کنید که همه کارت های گرافیک قرار نیست این ورودی برق را داشته باشند ، اگر کارت گرافیک شما فاقد این سوکت است قطعا نیازی به استفاده کردن از آن نخواهد بود.

نکاتی که قبل از خرید منبع تغذیه یا پاور باید بدانید:

بدانید به چند وات نیاز دارید

حداکثر توانی که یک منبع تغذیه می‌تواند ارائه دهد را با واحد وات می‌سنجند. پاورهای امروزی بازار بین 200 تا 1800 وات هستند تا قادر باشند انرژی مورد نیاز قطعات داخلی و بیرونی کیس را تامین کنند.

در خرید منبع تغذیه این مورد اهمیت بسیاری دارد. باید تمامی قطعاتی که استفاده می‌کنید را بررسی کرده و با جمع کردن میزان وات مورد نیاز برای استفاده همزمان از همه آنها یک مقدار تقریبی را به‌دست آورد.

کانکتورهای مورد نیازتان را بشناسید

کانکتورها مدام در حال تغییر هستند و مدل‌های جدیدی به بازار عرضه می‌شوند. در هنگام خرید باید به قطعاتی که دارید توجه کرده و بررسی کنید که همخوانی با پاور را داشته باشند.

به دنبال یک پاور کامپیوتر با راندمان بالا باشید

این راندمان در منبع تغذیه به صورت یک نماد بر حسب عدد بیان می‌شود. این عدد مشخص می‌کند که میزان وات اعلام شده، پس از قرار گرفتن تحت بار(Load) با چه درصدی در دسترس خواهد بود؛ به عبارت دیگر، پاور شما چند درصد از برق متناوب ورودی (AC) را به برق مستقیم (DC) تبدیل می‌کند.

درک درستی از مفهوم ماژولار بودن پاور کامپیوتر پیدا کنید

منظور از ماژولار بودن به کابل کشی منبع تغذیه مربوط می‌شود. پاورها دارای سه حالت ماژولار، نیمه ماژولار و غیر ماژولار دسته بندی می‌شوند.

 • پاورهای ماژولار: هر دو طرف کابل برق با سوکت است. هم بخشی که از پاور خارج می‌شود و هم بخشی که به مادربورد متصل می‌شود ماژولار است. اگر مشکلی مانند پارگی برای کابل رخ دهد به راحتی می‌توانید یک کابل نو بخرید بدون اینکه نیاز باشد پار را باز کرده و تعمیر کنید. همچنین تنها زمانی که به یک کابل نیاز دارید استفاده کرده و سیم اضافه درون کیس نخواهید داشت.
 • پاورهای نیمه ماژولار: درست مانند نمونه قبل هستند با این تفاوت که کابل برقی که از دوشاخه پریز به خود پاور متصل است را نمی‌توان جدا کرد.
 • پاوزهای غیرماژولار: این نوع هم طوری هستند که یک خروجی دایره در خود داشته و سیم‌ها از همین سوراخ به بیرون در دسترس هستند و در بسیار موارد برخی سیم‌ها بلا استفاده هستند. البته این نوع دیگر کمتر یافت می‌شود.

سنگین‌تر همیشه بهتر است!

در منبع تغذیه سنگین از خازن‌های بزرگ و چوک‌های سنگین استفاده می‌شود که در برخی از آنها نیز از هیت‌سینک‌ (صفحه‌های دفع حرارت) ضخیم و فن‌های بزرگ برای کاهش تولید گرما استفاده می‌شود. در نتیجه با وزن بیشتری روبه‌رو هستیم که با چشم بسته هم می‌توان بهترین بودن آنها را تشخیص داد.

بعد از این با نکات راهنمای خرید منبع تغذیه کامپیوتر آشنا شدید در ادامه ای مطلب فهرستی از 20 مدل از بهترین پاور های کامپیوتر باکیفیت موجود در بازار را با مشخصات کلی گردآوری کرده ایم برای مشاهده این محصول در دیجی کالا با امکان پرداخت درب منزل روی دکمه ای (مشاهده این محصول در دیجی کالا) کلیک کنید:

30 مدل از بهترین پاور های کامپیوتر باکیفیت موجود در بازار

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP700A-GED

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP700A-GED

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • ابعاد
  86mm x 150mm x 140mm
 • کانکتور 8 پین E-ATX
  دو عدد
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  شش عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  50 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  18 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  58.3 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  47-63 هرتز
 • استانداردهای عمومی
  FCC, CE, CB, cTUVus, TUV, CCC, Wee
 • بازده
  89% – 85%
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور 8 پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور 6 پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور 4 پین ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Bronze
 • محدوده جریان ورودی
  5 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  200-240Vac RMS ولت
 • توان خروجی
  700W
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 570W

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 570W

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان 3.3+ ولت
  18 آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX12V V2.3
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • ابعاد
  88 × 140 × 150
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • جریان 12+ ولت دوم
  نامشخص
 • کانکتور 4 پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  دو عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  0.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.5 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  18 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  18 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  50 تا 60 هرتز
 • بازده
  نامشخص
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • استانداردهای عمومی
  CE
 • استانداردهای حفاظتی
  نامشخص
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 6 پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • مشخصات تکمیلی
  دارای سیستم مدیریت کابل
 • محدوده جریان ورودی
  6 تا 12 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  180 تا 245 ولت
 • توان خروجی
  230
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه گرین مدل GP800B-HP EVO

منبع تغذیه گرین مدل GP800B-HP EVO

مشخصات

 • بازده
  800
 • جریان 5+ ولت
  22 آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • ابعاد
  150x140x86
 • کانکتور 4 پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  نه عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  3 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  800 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  22 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  800 ولت
 • محدوده فرکانس ورودی
  47-63 هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • نوع پاور
  نیمه ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Gold
 • محدوده جریان ورودی
  10 آمپر
 • توان خروجی
  800
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP450A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP450A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  50 هرتز
 • فرم فاکتور
  GP450A-ECO Rev3.1
 • ابعاد
  140x150x86
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین Molex
  چهار عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  چهار عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  38 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  18 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  18 آمپر
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • بازده
  Standard
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUP, CB, FCC,CUL
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  4.5 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  245 ولت
 • توان خروجی
  450
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP500A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP500A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  50 هرتز
 • فرم فاکتور
  GP500A-ECO Rev3.1
 • ابعاد
  140x150x86
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین Molex
  چهار عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  چهار عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  38 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  18 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  18 آمپر
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • بازده
  Standard
 • استانداردهای حفاظتی
  دارد
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  4.5 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  200-240Vac RMS ولت
 • توان خروجی
  500
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه گرین مدل GP350A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه گرین مدل GP350A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان 5+ ولت
  15 آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • ابعاد
  140x150x86
 • کانکتور 4 پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  چهار عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  15 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  26 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  21 آمپر
 • بازده
  103
 • محدوده فرکانس ورودی
  47 – 63 هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, SCP, SIP
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  3.5 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  200 – 240 ولت
 • توان خروجی
  312
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر بی کوایت مدل System Power 9 600W

منبع تغذیه کامپیوتر بی کوایت مدل System Power 9 600W

مشخصات

 • محدوده فرکانس ورودی
  100-240 هرتز
 • فرم فاکتور
  ATX
 • کانکتور 8 پین E-ATX
  یک عدد
 • تعداد ریل 12 ولت
  دو عدد
 • جریان 12+ ولت دوم
  3
 • کانکتور 4 پین Molex
  پنج عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  پنج عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  3 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  52 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  15 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  24 آمپر
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • بازده
  92
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP/OCP/OPP/SCP/UVP
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  دو عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور 8 پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور 6 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور 4 پین ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  24 پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Silver
 • توان خروجی
  600
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP600A-GED

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP600A-GED

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • ابعاد
  86mm x 150mm x 140mm
 • کانکتور 8 پین E-ATX
  یک عدد
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  شش عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  50 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  18 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  18 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  47-63 هرتز
 • استانداردهای عمومی
  FCC, CE, CB, cTUVus, TUV, CCC, Wee
 • بازده
  89% – 85%
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 8 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 6 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور 4 پین ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Bronze
 • محدوده جریان ورودی
  5 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  200-240Vac RMS ولت
 • توان خروجی
  600W
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP300A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP300A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • بازده
  300
 • جریان 3.3+ ولت
  21 آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • اقلام همراه
  کابل برق
 • ابعاد
  150x140x86
 • کانکتور 8 پین E-ATX
  یک عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  چهار عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  23 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  15 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  63 – 47 هرتز
 • محدوده ولتاژ ورودی
  220 – 240 ولت
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUV, CB, FCC, CUL
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, SCP, SIP
 • کانکتور 6 پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  3.0 آمپر
 • توان خروجی
  300
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر اف اس پی مدل CANNON 2000W

منبع تغذیه کامپیوتر اف اس پی مدل CANNON 2000W

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • استانداردهای عمومی
  FCC | CE|cUL | CB | CCC | FCC | TUV | Weee | RoHS
 • فرم فاکتور
  ATX12V V2.4
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین Molex
  پنج عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  چهارده عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  4 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.5 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  166.6 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  25 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  25 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  50-60 هرتز
 • سایز فن
  135 میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP | OVP | SCP | OPP | OTP | UVP
 • بازده
  92 درصد
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  18 عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  28 پین
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Gold
 • محدوده جریان ورودی
  12-15 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  100-240 ولت
 • توان خروجی
  2000 وات
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 650W

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 650W

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان 3.3+ ولت
  20 آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX12V V2.3
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • ابعاد
  88 × 140 × 150
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • جریان 12+ ولت دوم
  تعریف نشده
 • کانکتور 4 پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  چهار عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.5 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  20 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  17.5 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  50 تا 60 هرتز
 • بازده
  نامشخص
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • استانداردهای عمومی
  CE
 • استانداردهای حفاظتی
  نامشخص
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 6 پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • مشخصات تکمیلی
  دارای LED آبی رنگ روی فن منبع تغذیه
  دارای سیستم مدیریت کابل
 • محدوده جریان ورودی
  6 تا 12 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  180 تا 245 ولت
 • توان خروجی
  250
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر ایسوس مدل ROG Strix 750G

منبع تغذیه کامپیوتر ایسوس مدل ROG Strix 750G

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  135 میلی‌متری
 • فرم فاکتور
  ATX12V
 • اقلام همراه
  کابل برق
  کابل برق مادربرد x 1 (610mm)
  CPU کابل x 2 (1000mm)
  PCI-E کابل x 2 (675mm)
  SATA کابل x 2 (810mm/860mm)
  تجهیزات جانبی x 1 (450mm)
  لوگوی برچسبی x 3
 • ابعاد
  86x150x160
 • کانکتور 8 پین E-ATX
  دو عدد
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  هشت عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  3 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.5 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  70 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  25 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  25 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  50-60 هرتز
 • استانداردهای عمومی
  CE/TUV/TUV-SUDNRTL/FCC/GOST/CCC/BSMI/C-tick/KCC
 • بازده
  90 درصد
 • استانداردهای حفاظتی
  OPP/OVP/SCP/OCP/OTP
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور 8 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 6 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور 4 پین ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Gold
 • مشخصات تکمیلی
  خنک کننده ROG
  فن Axial Tech ایسوس
 • محدوده جریان ورودی
  5-10 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  100-240 ولت
 • توان خروجی
  750
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 1000GA

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 1000GA

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان 3.3+ ولت
  20 آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX12V V2.3
 • ابعاد
  150x140x86
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  شش عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  29 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  20 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  50-60 هرتز
 • بازده
  نامشخص
 • استانداردهای حفاظتی
  نامشخص
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 8 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  24 پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • محدوده جریان ورودی
  6-12 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  200-240 ولت
 • توان خروجی
  500
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP430A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP430A-EUD

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  50 هرتز
 • ابعاد
  86 × 140 × 150
 • کانکتور 4 پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  چهار عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  35.8 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  18 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  18 آمپر
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • محدوده ولتاژ ورودی
  200 تا 240 ولت
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  نیمه ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Bronze
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: 100,000 ساعت
  دامنه دمای محیط کاری: 0 تا 40 درجه سانتی‌گراد
  تنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صدا
  پشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMI
  طول کابل های اصلی خروجی: 45 سانتی‌متر
  نداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load)
  کابل‌های اصلی از نوع تخت
  پشتیبانی از توپولوژی DC-DC
 • توان خروجی
  430
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر ایسوس مدل ROG STRIX 1000W

منبع تغذیه کامپیوتر ایسوس مدل ROG STRIX 1000W

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان 3.3+ ولت
  25 آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX 12V
 • اقلام همراه
  کابل برق
  کابل برق مادربرد x 1 (610mm)
  CPU کابل x 2 (1000mm)
  PCI-E کابل x 3 (675mm)
  SATA کابل x 2 (810mm/860mm)
  تجهیزات جانبی x 1 (450mm)
  لوگوی برچسبی x 3
 • ابعاد
  160x150x86
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  هشت عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  3 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  83 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  25 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  50-60 هرتز
 • بازده
  90%
 • سایز فن
  135 میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OPP/OVP/SCP/OCP/OTP
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  شش عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  24 پین
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Gold
 • مشخصات تکمیلی
  – قابلیت اتصال 2 CPU
 • محدوده جریان ورودی
  5-10 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  100-240 ولت
 • توان خروجی
  1000 وات وات
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه گرین مدل GP400A-ECO Rev3.1

منبع تغذیه گرین مدل GP400A-ECO Rev3.1

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  63 – 47 هرتز
 • فرم فاکتور
  ATX 12V
 • ابعاد
  150x140x86
 • کانکتور 15 پین SATA
  چهار عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  360 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  15 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  21 آمپر
 • استانداردهای عمومی
  CE, TUV, CB, FCC, CUL
 • بازده
  400
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OPP, SCP, SIP
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  4.0 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  240 200 ولت
 • توان خروجی
  400
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP580A-EUD

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP580A-EUD

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  50 هرتز
 • ابعاد
  86 × 140 × 150
 • کانکتور 4 پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  شش عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  48.3 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  20 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  20 آمپر
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • محدوده ولتاژ ورودی
  200 تا 240 ولت
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Bronze
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: 100,000 ساعت
  دامنه دمای محیط کاری: 0 تا 40 درجه سانتی‌گراد
  تنظیم اتوماتیک دور فن: SNTC بی صدا
  پشتیبانی از فیلترینگ ورودی EMI
  طول کابل های اصلی خروجی: 45 سانتی‌متر
  نداشتن محدودیت در بارگزاری متقابل (Cross-Load)
  کابل‌های اصلی از نوع تخت
  پشتیبانی از توپولوژی DC-DC
 • توان خروجی
  580
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 750 White

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل MWE 750 White

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان 12+ ولت اول
  62 آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX
 • ابعاد
  140 * 150 * 86
 • کانکتور 8 پین E-ATX
  یک عدد
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • جریان 12+ ولت دوم
  62
 • کانکتور 4 پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  شش عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  3 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  20 آمپر
 • بازده
  80PLUS
 • جریان 3.3+ ولت
  20 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  50-60 هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, SCP, OPP,OTP
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  24 پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  پایه
 • محدوده جریان ورودی
  6 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  200تا240 ولت
 • توان خروجی
  750
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP1350B-OCDG

منبع تغذیه کامپیوتر گرین مدل GP1350B-OCDG

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • سایز فن
  135 میلی‌متری
 • فرم فاکتور
  SSI EPS12V Ver2.92 / ATX12V Ver2.4
 • ابعاد
  80 × 150 × 180
 • کانکتور 4 پین Molex
  هشت عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  دوازده عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  3 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  112.5 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  25 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  25 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  50 تا 60 هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, UVP, OCP, OPP, SCP, OTP, NLO, SIP
 • بازده
  92 تا 94 درصد در شرایط استاندارد
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  دوازده عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Platinum
 • مشخصات تکمیلی
  عمرمفید در شرایط استاندارد: 120000 ساعت
  دامنه دمای محیط کاری: 0 تا 50 درجه سانتی گراد
  مدت زمان صدور سیگنال PG: برابر با 100 تا 500 میلی ثانیه
  دارای فیلترینگ ورودی EMI
  دارای کابل های تخت
  رانسفورماتور با تکنولوژی سیم پیچ تخت Flat Wire Winding
  خان های بسیار باکیفیت
  توپولوژی Half-Bridge
  کانکتورهای HCS+ با روکش طلا و قابلیت عبور 150% جریان بیشتر
 • محدوده جریان ورودی
  حداکثر 15 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  100-240 ولت
 • توان خروجی
  1350
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر سادیتا مدل SP-300

منبع تغذیه کامپیوتر سادیتا مدل SP-300

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان 12+ ولت اول
  18 آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX 12V V2.31
 • اقلام همراه
  کابل
 • ابعاد
  150x140x85
 • تعداد ریل 12 ولت
  چهار عدد
 • جریان 12+ ولت دوم
  18
 • کانکتور 4 پین Molex
  یک عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  سه عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.5 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  18 آمپر
 • بازده
  310 وات
 • جریان 3.3+ ولت
  20 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  50 تا 60 هرتز
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  RoHS
 • کانکتور 4 پین ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • محدوده جریان ورودی
  2 تا 4 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  180 تا 245 ولت
 • توان خروجی
  300
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 700W

منبع تغذیه کامپیوتر تسکو مدل TP 700W

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  50 تا 60 هرتز
 • فرم فاکتور
  ATX12V V2.3
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما
 • تعداد ریل 12 ولت
  دو عدد
 • جریان 12+ ولت دوم
  16 آمپر
 • کانکتور 4 پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  سه عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.5 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  16 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  30 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  28 آمپر
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • بازده
  نامشخص
 • استانداردهای عمومی
  CE
 • استانداردهای حفاظتی
  نامشخص
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 6 پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • مشخصات تکمیلی
  دارای LED آبی رنگ روی فن منبع تغذیه
  دارای سیستم مدیریت کابل
 • محدوده جریان ورودی
  6 تا 12 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  180 تا 245 ولت
 • توان خروجی
  350
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر بی کوایت مدل PURE POWER 11 600W

منبع تغذیه کامپیوتر بی کوایت مدل PURE POWER 11 600W

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان 3.3+ ولت
  16 آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX
 • اقلام همراه
  دفترچه راهنما، کابل تبدیل
 • کانکتور 8 پین E-ATX
  یک عدد
 • تعداد ریل 12 ولت
  دو عدد
 • جریان 12+ ولت دوم
  2.5
 • کانکتور 4 پین Molex
  چهار عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  پنج عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  141 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  15 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  150-260 هرتز
 • بازده
  92درصد
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP/OCP/OPP/SCP/UVP
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  دو عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  شش عدد
 • کانکتور 8 پین PCI-E
  شش عدد
 • کانکتور 6 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  دو عدد
 • کانکتور 4 پین ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  24 پین
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Gold
 • توان خروجی
  600وات
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه سرور سیلوراستون مدل SST-GM1000-2UG

منبع تغذیه سرور سیلوراستون مدل SST-GM1000-2UG

مشخصات

 • محدوده فرکانس ورودی
  90~264 هرتز
 • فرم فاکتور
  1+1 2U redundant form factor
 • کانکتور 8 پین E-ATX
  دو عدد
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین Molex
  هشت عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  چهارده عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  3.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.8 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  83 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  25A آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  25 آمپر
 • بازده
  1000
 • استانداردهای حفاظتی
  Over current protection Over power protection Over voltage protection Short circuit protection Over temperature protection
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 8 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 6 پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Gold
 • توان خروجی
  1000 ولت
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه گرین مدل GP500A-UK PLUS

منبع تغذیه گرین مدل GP500A-UK PLUS

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  47 – 63 هرتز
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • اقلام همراه
  4 عدد پیچ مخصوص نصب
  دفترچه راهنما
  بست کمربندی جهت مدیریت کابل کشی
 • ابعاد
  86 * 140 * 150
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  شش عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  3 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  41.6 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  20 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  20 آمپر
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • بازده
  91%
 • استانداردهای عمومی
  FCC, CE, CB, cTUVus, TUV, CCC, Wee
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Gold
 • محدوده جریان ورودی
  4.5 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  200-240 ولت
 • توان خروجی
  500
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر ایسوس مدل TUF Gaming 750B

منبع تغذیه کامپیوتر ایسوس مدل TUF Gaming 750B

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • فرم فاکتور
  ATX
 • ابعاد
  150x150x80.6
 • کانکتور 8 پین E-ATX
  یک عدد
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین Molex
  دو عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  شش عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  12 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  12 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  5 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  3.3 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  60 هرتز هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP
 • بازده
  750
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  دو عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور 8 پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور 6 پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین ATX
  دو عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Bronze
 • محدوده جریان ورودی
  25 الی 3 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  3.3 الی 12 ولت
 • توان خروجی
  750
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه ماژولار گرین مدل GP850B-OCPT

منبع تغذیه ماژولار گرین مدل GP850B-OCPT

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان 5+ ولت
  25 آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX
 • ابعاد
  86 × 150 × 180
 • کانکتور 8 پین E-ATX
  یک عدد
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین Molex
  یک عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  سه عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  4 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  70 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  25 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  100 تا 240 ولت
 • محدوده فرکانس ورودی
  50 تا 60 هرتز
 • استانداردهای عمومی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP
 • استانداردهای حفاظتی
  FCC, CE, CB, UL, cUL, cTUVus, TUV, CCC, Wee
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  سه عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  کاملا ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Platinum
 • محدوده جریان ورودی
  10 آمپر
 • توان خروجی
  850
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل ELITE 400

منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر مدل ELITE 400

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • جریان 3.3+ ولت
  14 آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX 12V
 • ابعاد
  86*140*150
 • تعداد ریل 12 ولت
  یک عدد
 • کانکتور 4 پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  شش عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  30 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  2.5 آمپر
 • محدوده فرکانس ورودی
  50 هرتز
 • بازده
  75%
 • استانداردهای حفاظتی
  OVP, OPP, OTP, SCP
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور 8 پین PCI-E
  یک عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  24 پین
 • قابلیت‌های منبع تغذیه کامپیوتر
  Active PFC
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • محدوده جریان ورودی
  4 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  200تا240 ولت
 • توان خروجی
  400
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر سایلنت مدل 004

منبع تغذیه کامپیوتر سایلنت مدل 004

مشخصات

 • بازده
 • جریان 5+ ولت
  30 آمپر
 • فرم فاکتور
 • ابعاد
  150x150x100
 • کانکتور 4 پین Molex
  دو عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.8 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  19 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  30 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  230 ولت
 • محدوده فرکانس ورودی
  50 هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  ندارد
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  24 پین
 • نوع پاور
  نیمه ماژولار
 • محدوده جریان ورودی
  5 آمپر
 • توان خروجی
  230
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه کامپیوتر گیم دیاس مدل KRATOS E1 500

منبع تغذیه کامپیوتر گیم دیاس مدل KRATOS E1 500

مشخصات

 • تعداد فن
  یک عدد
 • محدوده فرکانس ورودی
  47 تا 63 هرتز
 • فرم فاکتور
  ATX12V v2.4
 • ابعاد
  300x140x200
 • کانکتور 4 پین Molex
  دو عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  2.5 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  32 آمپر
 • جریان 5+ ولت
  15 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  15 آمپر
 • سایز فن
  120 میلی‌متری
 • بازده
  80 درصد
 • استانداردهای حفاظتی
  UVP/ OPP/ SCP
 • کانکتور 4 پین فلاپی
  یک عدد
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  دو عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • نوع پاور
  غیر ماژولار
 • محدوده جریان ورودی
  3.5 تا 7.5 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  220 تا 240 ولت
 • توان خروجی
  500
مشاهده این محصول در دیجی کالا
منبع تغذیه گرین مدل GP700B-HP EVO

منبع تغذیه گرین مدل GP700B-HP EVO

مشخصات

 • بازده
  700
 • جریان 5+ ولت
  22 آمپر
 • فرم فاکتور
  ATX PS2
 • ابعاد
  150x140x86
 • کانکتور 4 پین Molex
  سه عدد
 • کانکتور 15 پین SATA
  نه عدد
 • جریان 5+ ولت استندبای
  3 آمپر
 • جریان 12- ولت
  0.3 آمپر
 • جریان 12+ ولت اول
  700 آمپر
 • جریان 3.3+ ولت
  22 آمپر
 • محدوده ولتاژ ورودی
  100-240 ولت
 • محدوده فرکانس ورودی
  47-63 هرتز
 • استانداردهای حفاظتی
  OCP, OVP, UVP, OPP, SCP, OTP, SIP, NLO
 • کانکتور 2+6 پین PCI-E
  چهار عدد
 • کانکتور 4+4 پین E-ATX / ATX
  یک عدد
 • کانکتور مادربرد
  20+4 پین
 • نوع پاور
  نیمه ماژولار
 • گواهینامه 80PLUS
  Gold
 • محدوده جریان ورودی
  10 آمپر
 • توان خروجی
  700
مشاهده این محصول در دیجی کالا

کلام آخر

برخلاف تصوری که عموم مردم از تهیه‌ی پاور برای کامپیوتر خود دارند، باید موارد زیادی را برای تهیه‌ی آن در نظر گرفت و تنها توان خروجی پاور نمی‌تواند عامل انتخاب برای کاربر باشد. اگر بخواهیم اصلی‌ترین مواردی که در تهیه‌ی یک پاور مهم هستند را نام ببریم، می‌توان به توان خروجی با توجه به نیاز حال و آینده (ارتقاء سیستم)، میزان بازدهی با توجه به گواهینامه‌ی 80 Plus، تنوع در کانکتورها و نوع ریل اشاره کرد. در نظر نگرفتن هر کدام از این موارد باعث می‌شود که کاربر در آینده‌ هزینه‌ی زیادی را برای تهیه‌ی یک پاور دیگر متقبل شود.

ضمن تشکر امیدواریم این مطلب در راستای انتخاب و خرید بهترین پاور کامپیوتر مفید بوده باشد در ادامه ای مطلب خواندن معرفی بهترین پردازنده مرکزی (cpu) در سال 2021 و بهترین سیستم خنک کننده آبی کامپیوتر را نیز به شما همراهان عزیز توصیه میکنیم

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا