چاپ صفحه

بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی از نظر خریدارن

بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی
چکیده این مطلب :

انتشار: 03 دی 99

زمان مطالعه: 13 دقیقه

دسته بندی ها: خانه و آشپزخانه

هیچ نظر

در این مطلب به راهنمای خرید بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی و معرفی پرفروش ترین و بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی در بازار میپردازیم.

یخچال خوب یکی از مهمترین و ضروری ترین لوازم خانگی در هر خانه ای است. زندگی برای افراد بدون یخچال امکان پذیر نیست. همچنین یخچال مهمترین و گرانترین نماینده خانواده بزرگ لوازم خانگی است. وسیله ای که معمولاً برای مدت طولانی در خانه شما کار می کند و تا زمانی که به آن نیاز نداشته باشید به فکر تعویض آن نیستید.

وقتی برای خرید یخچال به بازار می روید، چندین فاکتور برای خرید بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی موجود در بازار را تعیین می کند. شکل ظاهری هر یخچال و مشخصات فنی آن در اولویت خواهد بود و اندازه و حجم آن نیز مهم خواهد بود.

مارک های ایرانی جایگاه خود را در بازار یخچال دارند و طراحی متفاوت آنها تا حدی در انتخاب مشتری بسیار مهم است امروز در این مطلب قصد داریم بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی از نگاه کاربران را بررسی کنیم و نکات مهمی که برای خرید انواع یخچال فریزر ایرانی باید بدانید را شرح دهیم

یخچال و فریزر چیست؟

امروزه با وجود آپارتمان ها و کمبود فضای آشپزخانه ها، یخچال و فریزرها روی هم ساخته شده اند، یعنی مثل گذشته از هم جدا نشده اند. به همین دلیل به آنها یخچال و فریزر گفته می شود. برخی در کنار یکدیگر قرار می گیرند که به آنها یخچال و فریزر دوقلو گفته می شود و برخی روی یکدیگر قرار داده می شوند که به آنها یخچال و فریزر چسبیده می گویند.

آشنایی انواع مدل های یخچال و فریزر

آشنایی انواع مدل های یخچال و فریزر

بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی چیه؟

اگر بدنبال خرید یخچال فریزر ایرانی هستید باید بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی که در بازار جزء پرفروش ترین و بهترین یخچال فریزر ایرانی موجود در بازار هستند را بشناسید، که از بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی میتوان به برندهای همچون: یخچال مارک امرسان (Emersun)؛ یخچال مارک برفاب (Barfab)؛ یخچال مارک اسنوا (Snowa)؛ یخچال مارک هیمالیا (Himalia)؛ یخچال مارک الکترواستیل (electrosteel)؛ یخچال مارک یخساران (Yakhsaran)؛ و… اشاره کرد.

9 عامل مهم برای خرید یخچال و فریزر که باید بدانید

یخچال و فریزر دوقلو

این نوع از یخچال و فریزر های موجود در بازار می تواند به صورت جداگانه مورد استفاده قرار گیرد و یا می تواند به یکدیگر متصل شود زیرا به یکدیگر متصل شده، که اصطلاحا به آنها یخچال و فریزر دوقلو گفته میشود

بیشتر بخوانید
بهترین لوسترهای سقفی و مدرن پذیرایی و آشپزخانه و اتاق خواب

یخچال تک درب

این مدل از قدیمی ترین نوع یخچال ها هستند. از زمان های بسیار قدیم تا به امروز، به دلیل کوچک بودن و سهولت جابجایی، در بسیاری از خانه ها، محیط های کاری، داروخانه ها و هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند.

مدل بالا و پاییین

یخچال های بالا پایین که اکثرا این مدل یخچال ها در قسمت بالا فضای یخچال و در قسمت پایین فریزر قرار داد

یخچال های ساید بای ساید

یخچال های قدیمی اکنون جای خود را به سری جدید یخچال فریزرهای جدید داده اند که یخچال های ساید بای ساید نامیده می شوند. برخلاف مدل های دوتایی، این یخچال و فریزرها فضای یکسانی برای یخچال و فریزر ندارند و نیازی به داشتن مقدار یکسان از هر دو دستگاه ندارید.

1. توجه به قیمت محصول

مهمترین عامل در انتخاب هر دستگاه قیمت آن است، ابتدا تعیین کنید که برای خرید این دستگاه چه میزان هزینه خواهید کرد. پس از تعیین بودجه، بسیاری از مارک ها به طور خودکار از انتخاب شما خارج می شوند و انتخاب برای شما راحت تر خواهد بود.

2. اندازه یخچال‌ و فریزر

اندازه یخچال فریزر خود را با توجه به اندازه آشپزخانه خود انتخاب کنید. بخاطر داشته باشید که اندازه یخچال فریزر باید به گونه ای باشد که بتوانید به راحتی از درب آشپزخانه یا هنگام عبور از داخل آپارتمان عبور کنید، بنابراین می توانید داخل پله ها راه بروید.

3. قابلیت تنظیمات رطوبت

فضای داخلی اکثر یخچال های نسل جدید دارای فیلتر محافظت از بو است. این فیلتر از بوی نامطبوع داخل یخچال جلوگیری می کند. میوه ها و سبزیجات همچنین دارای بخشی است که می توانید رطوبت هوا را تنظیم کرده و فساد میوه ها و سبزیجات را به دلخواه کاهش دهید.

4. فضای یخچال ‌و فریزر

فضای یخچال ‌و فریزر
قبل از خرید یخچال مشخص کنید که چه میزان فضای برای یخچال و چه فضای بیشتری برای یخچال نیاز دارید، اگر به یخچال بزرگ احتیاج دارید بهتر است مدل هایی با دوقلو انتخاب کنید.

5. توجه به مصرف انرژی یخچال ‌و فریزر

یکی از مهمترین عواملی که هنگام خرید یخچال باید در نظر گرفت، مصرف انرژی آن است که توسط برچسب انرژی تعیین می شود. برچسب انرژی با حروف الفبای لاتین شروع می شود و هرچه به حرف آخر جدول نزدیکتر باشد، انرژی دستگاه بیشتر می شود. بخاطر داشته باشید که اگر به برچسب انرژی توجه نکنید هزینه های زیادی را متحمل خواهید شد.

بیشتر بخوانید
بهترین تابلو فرش های ماشینی موجود در بازار

6. توجه به عنصر برفک زدایی

برخی از مدل های قدیمی یخچال و فریزر ماهانه مقدار زیادی یخ زدایی تولید می کنند که باید با دست تمیز شوند، اما در برخی از مدل ها سیستم برفک زدایی وجود دارد که یا خیلی دیر یخ می زند و یا اصلاً برفک نمی کند. حتما هنگام خرید به این عناصر توجه کنید.

7. قابلیت سیستم آبسرد کن یا یخ ساز

برخی از یخچال فریزر ها دارای سیستم آب سردکن و برخی دارای سیستم یخ ساز هستند. برخی مدل ها هم هر دو تکنولوژی را با هم دارند. با توجه به نیاز خود به این دو سیستم یخچال و فریزر مورد نظر خود را خریداری کنید.

برخی از یخچال ها و فریزرها دارای سیستم خنک کننده آب هستند، در حالی که در برخی دیگر از آنها سیستم یخ سازی وجود دارد. بعضی از مدل ها هر دو فناوری را با هم دارند. با توجه به نیاز خود به این دو سیستم ، یخچال مورد نظر خود را بخرید.

8. قسمت کنترل دما در یخچال فریزر

یکی از مهمترین قسمت هایی که باید در نظر گرفت. قسمت کنترل دما است که در مدلهای قدیمی طبقه بندی می شود. اما در سری های دیجیتال جدید، آنها صفحه ای دارند که دمای داخلی یخچال را نشان می دهد. وقتی فراموش کنید در یخچال یا فریزر را ببندید، به شما هشدار می دهد که درب باز مانده است. بیشتر آنها دارای صفحه لمسی برای کنترل دما هستند.

9. تنظیمات حالت holiday یا Eco

هنگامی که نمی خواهید از یخچال خود به مدت طولانی استفاده کنید، این بهترین حالت برای مصرف انرژی است به عنوان مثال، وقتی درب یخچال کمتر باز و بسته می شود به مسافرت بروید یا شب قبل از خواب در این وضعیت باشید زیرا مصرف برق کمتری دارد.

در نکات قبل با راهنمای خرید یخچال فریزر ایرانی خوب آشنا شدیم در ادامه ای مطلب برای سهولت در انتخاب شما عزیزان 10 مدل از پرفروش ترین و بهترین یخچال فریزر ایرانی از نظر کاربران موجود در بازار زا فهرست کرده ایم

10 مدل از پرفروش ترین یخچال فریزر های ایرانی در بازار

1.یخچال فریزر اسنوا مدل SN4-0250TI

یخچال-و-فریزر-ساید-بای-ساید-اسنوایخچال فریزر SNOWA SN4-0250TI با کلاس انرژی + A دارای حجم خوبی از فضا است و خوراکی ها و نوشیدنی را تازه و خنک نگه می دارد. یخچال فریزر SNOWA دارای یک تخلیه خارجی است که آب مخزن داخل یخچال را خنک می کند و مشکل لوله کشی را برطرف می کند، علاوه بر این با جلوگیری از باز و بسته شدن مکرر درب یخچال، عمر دستگاه افزایش یافته و مصرف انرژی کاهش می یابد. این دستگاه دارای یک کمپرسور با بازده بالا با 20٪ صرفه جویی در انرژی بیشتر و مجهز به سیستم خنک سازی سریع یخچال است. فریزر دستگاه در پایین قرار دارد و دارای سیستم 100٪ بدون برفک زدایی است.

بیشتر بخوانید
بهترین گوشت کوب برقی های باکیفیت موجود در بازار

مشخصات کلی محصول

 • نمودار مصرف انرژی
  +A
 • اطلاعات نوع یخچال
  یخچال و فریزر بالا پایین
 • نوع مقاومت در برابر برفک
  نوفراست

مشخضات کامل

2.یخچال و فریزر امرسان مدل FN15DEL-RH15DEL

یخچال و فریزر امرسان مدل FN15DEL-RH15DELیکی از بهترین یخچال و فریزر های ایرانی یخچال و فریزر امرسان مدل FN15DEL-RH15DEL که یکی از یخچال های دوتایی این شرکت است که دارای فریزر بزرگ مناسب برای کسانی که به فضای زیادی برای انجماد مواد غذایی نیاز دارند.

ظرفیت یخچال های این محصول هر کدام 15 فوت است و در مجموع 30 فوت فضا برای شما فراهم کرده اند. فضای داخلی یخچال با چندین طبقه، کشو و قفسه توزیع غذا را تسهیل می کند. کشوی یخچال توانایی تنظیم رطوبت را دارد و برای ذخیره میوه ها و سبزیجات ایده آل است.

محفظه فریزر از کفهای کشویی تشکیل شده است که دسترسی به مواد پایین قفسه را تسهیل می کند. روی بدنه یخچال دو صفحه دیجیتال جداگانه وجود دارد که می توان از آنها برای تنظیم تنظیماتی مانند دمای کار استفاده کرد.

این پنل ها در ارتفاع زیادی قرار دارند و برای کودکان قابل دسترسی نیستند و به قفل کودک نیز مجهز هستند. این محصول امرسون از کلاس انرژی A استفاده می کند و همچنین دارای سیستم کاهش انرژی است. گفتنی است این مدل دارای عملکردی آرام و بی صدا با حداکثر سر و صدای 43 دسی بل است.

مشخصات کلی محصول

 • نمودار مصرف انرژی
  A
 • اطلاعات نوع یخچال
  دوقلو
 • وزن
  134 کیلوگرم
 • نوع مقاومت در برابر برفک
  نوفراست

مشخضات کامل

3.یخچال و فریزر امرسان مدل FN15D-RH15D

یخچال و فریزر امرسان مدل FN15D-RH15Dیخچال و فریزر امرسان مدل FN15D-RH15D محصولی کارآمد و با کیفیت کاملا ایرانی است که در گروه یخچال و فریزرهای دوتایی قرار دارد. این دستگاه در واقع از دو یخچال بزرگ، مجهز و مجزا برای هر دو قسمت یخچال و فریزر بهره می برد و بدین ترتیب فضای کافی برای خنک سازی و یخ زدگی غذا در اختیار شما قرار می دهد.

روی بدنه یخچال دو LED دیجیتال جداگانه وجود دارد که می توان از آنها برای تنظیم تنظیماتی مانند دمای کار استفاده کرد. این پنل ها در ارتفاع زیادی قرار دارند و برای کودکان قابل دسترسی نیستند و به قفل کودک نیز مجهز هستند.

بیشتر بخوانید
بهترین سرویس لحاف و روتختی زیبا و شیک

وجود زهکشی خارجی دسترسی به یک لیوان آب خنک و گوارا را بدون نیاز به باز و بسته شدن در یخچال تسهیل می کند. جای آب به صورت دستی پر می شود و ظرف آن در درب یخچال قرار دارد. ظرفیت یخچال های این محصول هر کدام 15 فوت است و در مجموع 30 فوت فضا برای شما فراهم کرده اند. فضای داخلی یخچال با چندین طبقه ، قفسه و کشو توزیع غذا را تسهیل می کند. کشوهای یخچالی توانایی تنظیم رطوبت را دارند و برای ذخیره میوه ها و سبزیجات ایده آل هستند. قابلیت یخ زدگی سریع یکی دیگر از مزایای این مدل است که برای خنک سازی مواد تازه خریداری شده بسیار مفید است.

مشخصات کلی محصول

 • نمودار مصرف انرژی
  A
 • اطلاعات نوع یخچال
  دوقلو
 • وزن
  133.5 کیلوگرم
 • نوع مقاومت در برابر برفک
  نوفراست

مشخضات کامل

4.یخچال و فریزر امرسان مدلBFN20D321

یخچال و فریزر امرسان مدلBFN20D321یخچال و فریزر مدل BFN20D321 یک وسیله کاربردی از شرکت Emerson است که در گروه یخچال های بالا و پایین قرار دارد. با استفاده از این مدل می توان یخچال را در بالا و فریزر را در پایین و یا برعکس قرار داد. ظرفیت فریزرهای پایین ظرفیت بیشتری نسبت به فریزرهای بالا دارند. دسترسی به غذاهای منجمد در فریزرهای سطح پایین آسان تر است.

این فریزرها معمولاً به صورت کشو طراحی می شوند. در یخچال های فریزر در پایین، مصرف انرژی کارآمدتر است. علاوه بر این ، فضای در نظر گرفته شده برای یخچال در بالا برای نگهداری غذاهای بزرگ و بزرگ مناسب خواهد بود. طراحی ترکیبی یا بالا و پایین مدت هاست که یکی از محبوب ترین سبک ها برای طراحی یخچال و فریزر است و ویژگی اصلی آن اندازه کوچک و جمع و جور آن است.

مشخصات کلی محصول

 • نمودار مصرف انرژی
  A
 • اطلاعات نوع یخچال
  یخچال فریزر بالا پایین
 • وزن
  75 کیلوگرم
 • نوع مقاومت در برابر برفک
  نوفراست

مشخضات کامل

5.یخچال و فریزر جی پلاس مدل GRF-J505

یخچال و فریزر جی پلاس مدل GRF-J505اگر آشپزخانه شما فضای کافی برای تهیه یخچال در کنار شانه را ندارد، باید یک مدل بالا و پایین یا ترکیبی را انتخاب کنید. مارک GePlus در زمینه لوازم خانگی فعال است و یخچال GRF-J505 یکی از محصولات این برند است. یخچال این مدل 3 طبقه و 3 کشو دارد. استفاده از کشو و قفسه تفکیک غذا را تسهیل می کند.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید بین بگ، مبل شنی و هپی چیر باکیفیت

ویژگی دیگر این مدل دو محفظه مخصوص میوه و سبزیجات است. ظرفیت کل این محصول 525 لیتر است که برای مصارف خانگی و خانواده های کوچک یا متوسط مناسب است. برای تهویه بهتر ، این مدل به چندین سیستم هوای تمیز مجهز است. این یخچال موفق به دریافت نمودار مصرف انرژی A ++ شد و همین امر باعث شد تا در رده یخچال های با مصرف بهینه انرژی قرار بگیرد. از دیگر ویژگی های این مدل می توان به محفظه خاصی برای تازه نگه داشتن غذا اشاره کرد.

مشخصات کلی محصول

 • نمودار مصرف انرژی
  ++A
 • اطلاعات نوع یخچال
  بالا پایین
 • وزن
  105 کیلوگرم

مشخضات کامل

6.یخچال و فریزر دوقلو یخساران مدل U8001M-U8005M

یخچال و فریزر دوقلو یخساران مدل U8001M-U8005Mاین یخچال دوقلو یخساران یکی از محصولات شرکت یاخساران است. سیستم گردش هوا نصب شده در این محصول اجباری است و باعث ایجاد طراوت ویژه در تمام مواد غذایی در یخچال و ماندگاری آنها می شود. این محصول به کولر آبی با کیفیت نیز مجهز است. که به شما گواوا آبی می دهد. لازم به ذکر است که کفهای شیشه نشکن (Securit) که در این محصول تعبیه شده اند حداکثر محافظت از کفها را ایجاد می کنند و شما می توانید به راحتی و بدون نگرانی از شکستن از یخچال خود استفاده کنید.

مشخصات کلی محصول

 • نمودار مصرف انرژی
  +A
 • اطلاعات نوع یخچال
  یخچال و فریزر دوقلو
 • وزن
  155 کیلوگرم
 • نوع مقاومت در برابر برفک
  نوفراست

مشخضات کامل

7.یخچال و فریزر دوقلوی آنتیک مدل F65-R65

یخچال و فریزر دوقلوی آنتیک مدل F65-R65این یخچال و فریزر ایرانی ترکیبی از دو دستگاه مستقل و همزمان است. این مجموعه با ظرفیت 420 لیتر برای یخچال و 320 لیتر برای فریزر ، فضای بسیار وسیعی را برای ذخیره و انجماد مواد غذایی در اختیار شما قرار می دهد.

به طور کلی یخچال و فریزر دو نفره برای کسانی که مقدار زیادی مواد منجمد را در خود ذخیره می کنند مناسب است. کف فریزر کشویی است که دسترسی به قسمتهای انتهایی طبقات را تسهیل می کند. لازم به ذکر است که این یخچال مجهز به آب خوری است که نیاز به باز شدن درب یخچال را کاهش می دهد. مخزن آبریز در درب یخچال قرار می گیرد و به صورت دستی پر می شود. لامپ موجود در این یخچال از نوع LED 20 فوت است و گرمای کمی تولید می کند.

بیشتر بخوانید
16 مدل از بهترین مارک سرویس قابلمه گرانیتی

مشخصات کلی محصول

 • نمودار مصرف انرژی
  B
 • اطلاعات نوع یخچال
  یخچال و فریزر

مشخضات کامل

8.یخچال و فریزر دوقلوی پارس مدل LRDST170WD-FRZNF170

یخچال و فریزر دوقلوی پارس مدل LRDST170WD-FRZNF170مشخصات کلی محصول

 • نمودار مصرف انرژی
  B
 • اطلاعات نوع یخچال
  یخچال و فریزر
 • وزن
  1 کیلوگرم

مشخضات کامل

9.یخچال و فریزر دوقلوی هیمالیا مدل NR440p-NF280p

یخچال و فریزر دوقلوی هیمالیا مدل NR440p-NF280pمشخصات کلی محصول

 • نمودار مصرف انرژی
  A
 • اطلاعات نوع یخچال
  دو قلو
 • وزن
  190 کیلوگرم
 • نوع مقاومت در برابر برفک
  نوفراست

مشخضات کامل

10.یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-3320SS

یخچال و فریزر ساید بای ساید اسنوا مدل SN8-3320SSیخچال و فریزر SNOWA SN8-3320SS همه ای سلیقه ها را به خود جلب می کند. این محصول در کنار یکدیگر یکی از محبوب ترین و در عین حال زیباترین یخچال و فریزرهای این شرکت است. این مدل گالری نیز نامیده می شود و دارای درب سوم است.

طراحی استاندارد این یخچال ها کاملاً مطابق با کابینت آشپزخانه مدرن است و حمل آن آسان است. کمپرسور دیجیتال اینورتر در یخچال ساید بای ساید SNOWA SN8-3320SS با موتور اینورتر می توان جریان متناوب را با فرکانس دلخواه به موتور رسانده و موتور را با سرعت دلخواه کنترل کرد.

اینورتر در هنگام راه اندازی به طور خودکار منبع تغذیه را به مقدار مورد نیاز افزایش می دهد و در حین کار آن را به مقدار لازم کاهش می دهد، به طوری که به طور کلی هزینه مصرف برق به طور قابل توجهی کاهش می یابد.

مشخصات کلی محصول

 • نمودار مصرف انرژی
  +A
 • اطلاعات نوع یخچال
  یخچال و فریزر ساید بای ساید
 • نوع مقاومت در برابر برفک
  نوفراست

مشخضات کامل

ضمن تشکر امیدواریم این مطلب در راستای انتخاب و خرید بهترین مارک یخچال فریزر ایرانی مفید بوده باشد در ادامه ای مطلب خواندن بهترین یخچال های برند اسنوا و راهنمای خرید یخچال و فریزر دوقلو را نیز به شما همراهان عزیز توصیه میکنیم.