مجله اینترنتی لیموتاپ مگمد و پوشاکراهنمای خرید انواع چادر مشکی عربی، دانشجویی، لبنانی و…

چاپ صفحه

راهنمای خرید انواع چادر مشکی عربی، دانشجویی، لبنانی و…

انواع-چادر-مشکی-عربی
چکیده این مطلب :

انتشار: 22 دی 99

زمان مطالعه: 11 دقیقه

دسته بندی ها: مد و پوشاک

هیچ نظر

در این مطلب به راهنمای خرید انواع چادر مشکی عربی، دانشجویی، لبنانی، قجری، و به معرفی پرفروش ترین چادر مشکی های بازار میپردازیم.

استفاده از چادر اصلی ترین و زیباترین حجاب برای زنان است. از زمان های بسیار قدیم همیشه از چادر در بین زنان ایرانی استفاده می شده است. چادر به زنان تزئین و زیبایی خاصی می بخشد. حتی کسانی که روزانه از چادر استفاده نمی کنند برای مراسم های مختلف از جمله عزاداری و شرکت در مهمانی ها باید در کمد لباس خود چادر داشته باشند. به طور کلی ، می توان گفت که زنان خود را با چادر می پوشانند. این یکی از پاک ترین و در عین حال اصلی ترین پوشش هاست.

در گذشته بیشتر خانمها چادرهای ساده ای می پوشیدند که دوخت آنها ساده بود و بسیاری از خانم ها خیاطی را بلد بودند میتوانستند این مدل چادر ها را بدوزند. اما به تدریج مدل های جدید چادر در بازار عرضه می شود که علاوه بر ایجاد پوشش کامل برای خانم ها، استفاده از آن از چادرهای معمولی نیز راحت تر است و خانم ها با پوشیدن آن می توانند در جمع بهتر ظاهر شوند.

چادرهای مشکی از نظر پارچه تنوع زیادی دارند و همچنین طرح های مختلفی از آنها در بازار موجود است به همین دلیل تفاوت زیادی در قیمت ها دارند. بنابراین برای خرید یک چادر مشکی خوب ، باید اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید. در این مقاله ابتدا انواع چادر مشکی را بررسی خواهیم کرد و سپس پارچه های چادر را بر اساس سبک بودن، وزن و کاربرد آنها بررسی خواهیم کرد.

آشنایی با انواع چادر مشکی

به دلیل تنوع بالا انواع چادر مشکی در بازار اما با توجه به این که سبک لباس سلیقه ای است ، هر یک از مدل ها مشتریان و طرفداران خاص خود را دارند. که اگر بخواهیم پرطرفدارترین آنها را معرفی کنیم ابتدا چادر دانشجویی، سپس چادر عربی اصلی و در آخر چادر لبنانی هستند. یک چادر با طرح ساده بیشتر مورد علاقه مچالس و جلسات است. در ادامه به معرفی انواع چادر مشکی در بازار میپردازیم.

چادر ساده

چادر معمولی به شکل نیم دایره است و یک چادر ایرانی محسوب می شود. این چادر تا چند سال پیش در بین افراد محجبه محبوب بود اما با طراحی چادرهای آستین دار ، استفاده از آن در فعالیت های روزمره کاهش یافته و بیشتر در مهمانی ها و مجالس مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر برای فعالیت های روزانه چادر می خواهید، خرید این مدل چادر را به دلیل سخت بودن کنترل این چادر توصیه نمی کنیم. البته برخی از افراد به دلیل علاقه به این سبک چادر و یا راحت بودن آن برای آنها تمایلی به کنار گذاشتن این نوع چادر ها ندارند

چادر دانشجویی

چادر دانشجویی تقریباً شبیه چادر معمولی ایرانی است ، با این تفاوت که شکاف هایی برای بیرون آوردن دست وجود دارد کهزنان می توانند به راحتی با دو دست خود برای انجام کارهای روزمره مانند حمل کیف و نگه داشتن دست کودک استفاده کنند. در چادر دانشجویی امکان استفاده از کیف زیر چادر وجود دارد، قسمت جلو و پشت چادر کاملاً شبیه چادر سنتی ایرانی است. پوشاندن در این چادر مانند یک چادر سنتی ایرانی امکان پذیر است و همچنین به لطف کش نصب شده در ناحیه سر چادر روی سر میماند

چادر ملائکه

این چادر شبیه چادر دانشجویی است با این تفاوت که شکافی در زیر آستین و این تغییر شکل به آن شکل زیباتر از دانشجویی معمولی می دهد ، بنابراین مورد استقبال خانم های جوان قرار می گیرد.

چادر ملی

شکل و ظاهر چادر ملی از یک چادر ساده ایرانی می آید با این تفاوت که برای دست ها آستین دارد و قسمت جلویی آن با دکمه های مخفی بسته شده و فرم چادر دانشجویی حالتی اندامی تر دارد. این چادر به گونه ای است که زنان می توانند هنگام انجام کارهای روزمره آزادی و راحتی بیشتری داشته باشند.

بیشتر بخوانید
بهترین مارک شلوار بارداری موجود در بازار با تخفیف

چادر قجری یا کمری

انواع-چادر-مشکی-عربی

چادر قجری یا قاجاری یکی از قدیمی ترین مدل های چادر در ایران است که در زمان قاجار محبوب بود. این مدل چادر دارای یک قسمت دامن مانند است که با بستن بندهایی به دور کمر قسمت تحتانی بدن را می پوشاند و قسمت بالایی آن که کاملاً شبیه یک چادر معمولی ایرانی است به راحتی با کش روی سر نگه داشته می شود.

چادر کمری

چادر کمریِ در واقع یک مدل به روز شده از چادر قجری است و این چادر از چادر قجری زیباتر است. تفاوت اصلی چادر کمریِ با چادر قجری در دو قسمت اصلی است. زیرا فقط قسمت جلوی آن دو تکه است و از پشت به کمر بسته می شود اما قسمت پشت آن دقیقاً مانند یک چادر معمولی است و باز است و دسته های آن به دامن متصل است.

چادر عربی

این مدل چادر یکی از محبوب ترین و شیک ترین مدل های چادر مشکی است که طرح اصلی آن متعلق به کشور عراق است اما با نام های “چادر جده” یا “عربی اصلی” نیز شناخته می شود. این چادر مانند اکثر چادرهای عربی راحت است. این چادر بدون زیپ ، دکمه و کش است اما برخی از خانم ها برای راحتی بیشتر آن را می دوزند. اگر به دنبال یک چادر بسیار عریض و شیک هستید ، چادر عربی گزینه مناسبی برای شماست.

چادر بحرینی

چادر بحرین از نظر اندازه شبیه چادر عربی اصلی است. قسمت بالای سر با نقاب جلوه زیبایی از چادر می دهد. نقاب توسط یک کش روی سر نگه داشته می شود. این چادر نقاب دارد و برای خانم های قدبلند بسیار زیبا خواهد بود. چادر بحرینی دارای مچ 10 سانتی متر است.

چادر لبنانی

چادر لبنانی از چادر عربی نشأت گرفته و بیشتر در لبنان استفاده می شود. این چادر کوچکتر از چادر عربی و بحرینی است اما برای افرادی که عرض کمی دارند بسیار راحت است. آستین مچ 15 سانتی متر است. در جلو زیپ یا دکمه دوخته شده است.

چادر اماراتی

چادر اماراتی همانطور که از نامش پیداست یکی از انواع چادرهای عربی است با این تفاوت که این چادر به دلیل آستین های 40 سانتی متری نسبت به سایر مدل های عربی گشادتر است. در حقیقت ، چادر اماراتی طرحی بین چادر لبنانی و چادر ملی دارد. قسمت جلوی این چادر باز است و می توان آن را زیپ دار کرد و یا با انواع دکمه ها دوخت

چادر جلابیب

چادر جلابیب که توسط خانم معصومه کریمی طراحی شده دارای ویژگی های منحصر به فردی است. شکل ظاهری این چادر شبیه چادر ایرانی است و به دلیل وجود شبه نقاب می توان از آن بدون روسری و نقاب استفاده کرد. برای دوخت جلابیب از پارچه های غیر بدن نما استفاده می شود و این به زنان اجازه می دهد حتی با لباس راحتی منزل و بدون مانتو از این چادر استفاده کنند

چادر شالدار

چادر شالدار بیشتر شبیه مانتو است و از طاهر اندامی تری مدل های قبلی برخوردار است. البته در بعضی موارد به صورت آزاد دوخته می شود. این مدل در جلوی خود زیپ دارد و روسری نسبتاً بلندی که به چادر متصل است آن را پنهان می کند. چادرهای شالی در دو نوع شال بلند و شال کوتاه موجود است. در مدل شال بلند، طول شال تا مچ پا ادامه دارد و در مدل شال کوتاه ، طول شال تا آرنج است.

بیشتر بخوانید
40 مدل طرح بهترین پیراهن زنانه شیک و مجلسی

14 مدل از پرفروش ترین و بهترین انواع چادر مشکی موجود در بازار

1.چادر اماراتی کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8026

چادر اماراتی کرپ حریرالاسودچادر اماراتی شهر حجاب یک مدل چادر عربی است اما از مدل عربی جده عبایی راست تر است ، با این تفاوت که آستین دارد و این باعث واضح تر شدن راه رفتن می شود. این مدل همانطور که از نامش پیداست یکی از انواع چادرهای عربی برای امارات و کویت است با این تفاوت که به دلیل آستین های سی و پنج سانتی متری اندامی تر نسبت به سایر مدل های عربی است. قسمت جلوی این چادر باز است و می توان آن را مطابق با سلیقه های مختلف ، با زیپ و دکمه ها یا بندهای مختلف بست تا از راحتی بیشتری برخوردار شود.

یکی از ویژگی های چادر اماراتی به لطف آستین ، سهولت در نگهداری کودک ، رانندگی ، خرید و موارد دیگر است. چادر اماراتی به دلیل بزرگی آن در مقایسه با سایر مدل های عربی ، بسیار راحت است. این چادر با استقبال گسترده زنان جوان به ویژه دانشجویان دختر روبرو شده و از پارچه کرپ ابریشم سیاه ساخته شده است. پارچه ابریشمی مشکی مورد استفاده در مجموعه حجاب سیتی دارای تراکم 500 و پارچه ای بسیار سبک و در عین حال سیاه و ضخیم است.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ

مشاهده تصاویر بیشتر و قیمت امروز

2.چادر بیروتی حجاب فاطمی مدل Har 1161

چادر بیروتی حجاب فاطمیچادر بیروتی نوعی چادر با سبک عربی است و این چادر یکی از مدل های خاص کویت و بحرین است. چادر بیروتی ترکیبی از چادر جده (عبا) با چادر لبنانی است. مزایای ویژه چادر در بیروت را می توان به شرح زیر بیان کرد: ابتدا آن را در جلوی چادر روی هم قرار داده و از یک طرف با یک حافظه نهان نصب می کنید که در بازوی مقابل قرار دارد و در طرف دیگر با یک مخفی بسته می شود. دکمه. مورد دوم داشتن یک کاپ روی سر است که به شکل سر در پیشانی قرار دارد و باعث می شود چادر خیلی راحت روی سر قرار بگیرد و موها اصلاً دیده نشوند.

همچنین این چادر نقاب دارد که با دو دکمه به چادر متصل است که می تواند به جای مقنعه یا در صورت تمایل در پوشیه بسته شود و دارای حجاب اختصاصی باشد و در صورت عدم تمایل به استفاده داخل چادر قرار گرفته و به هیچ وجه دیده نمی‌شود. در مدل جدید به قسمت خروجی دست‌ها از چادر مچ افزوده شده تا نیاز به استفاده از ساق دست نباشد.پاها نیست.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ)
 • طرح پارچه
  ساده
 • کشور تولید کننده
  ایران

سایر مشخصات

 • توضیحات جنس: کرپ حریر اسود کره ای YYT
 • نگهداری: شستشو با آب سرد و بدون استفاده از مواد شوینده آنزیم دار و خشک کردن در برابر نور غیر مستقیم خورشید
 • یادآوری: در مدل جدید به قسمت خروجی دست ها از چادر مچ افزوده شده تا نیاز به استفاده از ساق دست نباشد

3.چادر بیروتی حجاب فاطمی مدل ira 1063

چادر بیروتی حجاب فاطمیچادر یکی از پوشش هایی است که زنان مسلمان از آن استفاده می کنند. این پوشش باید دارای خصوصیاتی مانند نرمی و حتی خنکی باشد. چادر بیروتی کرپناز ایرانی چادر بیروت نوعی چادر با سبک عربی است. این چادر از مدل‌های خاص کشور‌های کویت و بحرین است. چادر بیروتی ترکیبی از چادر جده (عبا) با چادر لبنانی بوده و امتیازات ویژه چادر بیروتی را می‌توان به ادامه شرح بیان داشت. اولین مورد که جلوی چادر بر روی هم قرار گرفته و از یک طرف با کش تعبیه شده که در بازوی مقابل قرار گرفته و از طرف دیگر با دکمه مخفی بسته می‌شود.

بیشتر بخوانید
بهترین سرهمی زنانه موجود در بازار

دومین مورد دارا بودن کاپ بر روی سر که حالت یک هد در روی پیشانی بوده و باعث می‌شود چادر خیلی راحت روی سر قرار گرفته و به‌هیچ‌وجه موها نمایان نشود، همچنین دارا بودن نقاب که با دو دکمه به خود چادر متصل است که در صورت تمایل به جای مقنعه و یا در حالت پوشیه بسته شود و حجاب فوق‌العاده‌ای را فراهم می‌‌آورد و در صورت عدم تمایل به استفاده داخل چادر قرار گرفته و به‌هیچ‌وجه دیده نمی‌شود.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ حریر
 • طرح پارچه
  ساده
 • کشور تولید کننده
  ایران

4.چادر بیروتی شهر حجاب کد 8071

چادر بیروتی شهر حجابچادر بیروتی یا بحرینی ترکیبی از چادر جده عبای و چادر لبنانی است. قسمت جلوی چادر در بیروتی روی هم چیده شده است ، اما در یک طرف با کش تعبیه شده که در بازوی مقابل قرار گرفته و از طرف دیگر با دکمه جفتی بسته میشود‏.‏ چادر باید خیلی راحت روی سر قرار بگیرد و موها به هیچ وجه دیده نشوند.

همچنین حجاب یقه ای، که به خود چادر متصل است ، که می تواند به جای مقنعه یا در مورد پوشیه بسته شود ، و یک حجاب اختصاصی را فراهم می کند و اگر نمی خواهید از آن استفاده کنید ، می تواند داخل چادر قرار گیرد و به هیچ وجه دیده نمی شود‏.‏

این چادر مچهای 6 سانتی متر دارد. این چادر از پارچه کرپ حریر اسود ساخته و عرضه می شود. پارچه ابریشمی مشکی به کار رفته در مجموعه شهر حجاب دارای تراکم 500 و پارچه ای بسیار سبک و در عین حال سیاه و ضخیم است. لازم به توضیح است که به طور کلی این چادر شامل 7 اندازه به شکل 145-150-155-160-165-170-175 سانتی متر است که بر اساس ارتفاع داده شده به نزدیکترین اندازه ارسال می شوند.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
 • طرح پارچه
  ساده

5.چادر جده عبایی حریرالاسود شهر حجاب مدل 8044

چادر جده عبایی حریرالاسودچادر جده عبایی شهر حجاب اصلی ترین چادر به سبک عربی است و به دلیل شباهت های زیادی که بین مدل چادر جده و عبا وجود دارد به چادر عبایی نیز معروف است. از پارچه های زیادی در چادر جده استفاده شده است و همین امر باعث پهن بودن مدل می شود و پهنای گسترده آن پوششی کامل و راحت را برای خانم ها فراهم می کند. جلوی چادر در جده باز است.

در چادرهای جده ساخته شده در شهر حجاب به دلیل استفاده از پارچه های پهن در پشت چادر ، هیچ درز در ناحیه کمر وجود ندارد و این زیبایی خاصی به این چادر عربی اصیل می بخشد. امکان استفاده از کیف زیر چادر وجود دارد.

این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 500 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
 • جزییات
  چادر جده عبایی حریراسود شهر حجاب

6.چادر حجاب فاطمی مدل اسرا کد Kan 1048

چادر حجاب فاطمیچادر اسراء مدل جده عربی با سنگ کاری مجلسی ( عبای مجلسی ) برند حجاب فاطمی اصیل ترین چادر سبک عربی می باشد و به واسطه شباهت بسیاری که الگوی چادر جده به عبا دارد به چادر عبایی نیز معروف است.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید زنجیر طلا زنانه لاکچری و شیک

در چادر جده پارچه زیادی به کار رفته شده و همین امر باعث عریض شدن این مدل می گردد و عرض زیاد آن پوشش کامل و راحتی را برای بانوان به همراه دارد. جلوی چادر جده باز می باشد. در چادر های جده تولید شده حجاب فاطمی به دلیل استفاده از پارچه های عریض در پشت چادر هیچ گونه دوختی در ناحیه کمر وجود ندارد و زیبائی خاصی را به این چادر اصیل عربی داده است.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کن کن
 • طرح پارچه
  ساده
 • کشور تولید کننده
  ایران

7.چادر دانشجویی حجاب فاطمی کد Ira 1022

چادر دانشجویی حجابچادر دانشجویی یکی از انواع چادرهای به سبک ایرانی است ، چادر دانشجویی کاملاً شبیه چادر معمولی ایرانی است ، با این تفاوت که شکاف هایی برای برداشتن دست وجود دارد که خانم ها به راحتی و بدون شکستن شکل می توانند از هر دو دست استفاده کنند. روی چادر برای کارهای روزمره مانند حمل کیف ؛ کودک را با دست بگیرید یا کالسکه حمل کنید ، در چادر مدرسه می توان از کیسه ای در زیر و چادر استفاده کرد ، قسمت جلو و عقب چادر کاملاً شبیه چادر سنتی ایرانی است ، همچنین به دلیل کش نصب شده در ناحیه سر ، روی سر نیز می ماند.

این چادر از پارچه کرپناز ایرانی ساخته و ارائه شده است که به طور خلاصه در مورد کیفیت پارچه توضیح داده می شود: پارچه کرپناز مورد استفاده در مجموعه حجاب فاطمی از شرکت حجاب شهرکرد با مارک Elegance است. پارچه این پارچه تراکم 500 و پارچه ای بسیار سبک و در عین حال سیاه و ضخیم است.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ حریر
 • طرح پارچه
  ساده
 • کشور تولید کننده
  ایران

8.چادر دانشجویی حجاب فاطمی مدل جلوه کد Har 1092

چادر دانشجویی حجاب فاطمیچادر جلوه یکی از انواع مدل چادرها با سبک ایرانی است , چادر جلوه کاملا شبیه به چادر ساده ایرانی هست با این تفاوت که برای بیرون آوردن دست‌ها مچ‌هایی در نظر گرفته شده که بانوان می‌توانند بدون به هم زدن فرم چادر، به راحتی از دو دست خود برای انجام کارهای روز مره از قبیل حمل کیف ؛ گرفتن دست کودک و یا حمل کالسکه نوزاد استفاده کنند ، در چادر جلوه امکان استفاده از کیف در زیر و روی چادر وجود دارد ، نمای جلو و پشت چادر کاملا شبیه به چادر سنتی ایرانی است ، امکان روگیری در این چادر همانند چادر سنتی ایرانی فراهم شده و همچنین به واسطه کش تعبیه شده در ناحیه سردر صورت عدم رو گیری بر روی سر می‌ماند.

این چادر از پارچه کرپناز ایرانی تولید و تقدیم می‌گردد که در ذیل توضیح مختصری در مورد کیفیت پارچه ارائه می‌شود: پارچه کرپناز استفاده شده در مجموعه‌ی حجاب فاطمی از شرکت حجاب شهرکرد با مارک الگانس است. تار و پود این پارچه با تراکم 500 است و پارچه‌ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم هست ‏.‏

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ حریر
 • طرح پارچه
  ساده

9.چادر دانشجویی شهر حجاب کد 8027

چادر دانشجویی شهر حجاب÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷÷چادر دانشجویی مچ دار حریر الاسود شهر حجاب یکی از انواع مدل چادرها با سبک ایرانی می باشد، چادر دانشجویی مچدار کاملا شبیه به چادر ساده ایرانی می باشد، با این تفاوت که برای بیرون آوردن دستها شکاف هایی به همراه مچ 6 سانتیمتری در نظر گرفته شده که بانوان می توانند بدون به هم زدن فرم چادر، به راحتی از دو دست خود برای انجام کارهای روز مره از قبیل حمل کیف، گرفتن دست کودک، حمل کالسکه نوزاد و … استفاده کنند.

بیشتر بخوانید
بهترین مارک لباس پلیس بچه گانه در بازار

در چادر دانشجویی امکان استفاده از کیف در زیر چادر و روی چادر وجود دارد ، نمای جلو و پشت چادر کاملا شبیه به چادر سنتی ایرانی می باشد، امکان روگیری در این چادر همانند چادر سنتی ایرانی فراهم است و همچنین به واسطه کش تعبیه شده در ناحیه سردر صورت عدم رو گیری بر روی سر میماند. جلوی این چادر باز بوده که می توانید بنا به سلیقه تان با زیپ یا دکمه ببندید. این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
 • طرح پارچه
  ساده

10.چادر سنتی ایرانی کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8007

چادر سنتی ایرانی کرپ کریستالچادر ایرانی سنتی از قدیمی ترین و مرسوم ترین چادر های مشکی و متداول در بین خانم ها می باشد. این نوع چادر مرسوم ترین چادر ایرانی می باشد. این چادر از پارچه کرپ کریستال عرض کم (120 سانتیمتر) تولید و تقدیم میگردد. پارچه کرپ کریستال دبل استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 650 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز می باشد.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ , کرپ کریستال
 • جزییات
  چادر سنتی ایرانی کرپ کریستال شهر حجاب

11.چادر کمری حسنا کرپ حریرالاسود شهر حجاب مدل 8053

چادر کمری حسنا کرپ حریرالاسودچادر کمری حسنا شهر حجاب با استفاده از پارچه های با عرض زیاد تولید شده در نتیجه پشت چادر درز ندارد. این چادر دارای قسمتی شبیه به دامن بوده که با بستن بندهایی به دور کمر، پایین تنه را می پوشاند و قسمت بالایی آن، که کاملا شبیه به چادر ساده ایرانی می باشد، به راحتی با کش بر روی سر نگاه داشته می شود. این چادر شبیه چادر قجری بوده با این تفاوت که در حسنا ، دستک های چادر از قسمت پایین به کمر دوخته میشود ولی در مدل قجری باز و آویز است، از این جهت در هنگام رو گرفتن ، حسنا به چادر معمولی شبیه تر است.همچنین چادر قجری از پشت دارای درز و دوخت می باشد ولی پشت چادر کمری حسنا یک تکه می باشد.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
 • جزییات
  چادر کمری حسنا کرپ حریرالاسود شهر حجاب

ویژگی ها

 • چون به کمر بسته میشود از سنگینی چادر گرفته شده و وزن آن از روی سر برداشته میشود .
 • پایین چادر ، با سطح زمین تماس پیدا نمی کند و همیشه تمیز و مرتب است .(بدلیل بسته شدن به کمر)
 • در تمام فعالیتها و حرکات ، این چادر آراسته و منظم است .
 • برای خانمهای چاق و باردار حجابی کامل و راحت است.

12.چادر لبنانی شهر حجاب مدل 8031

چادر لبنانی شهر حجاب مدلچادر لبنانی صدفی همانگونه که از نامش مشخص است از سبک چادر های عربی می باشد که همانند سایر چادرهای عربی از عرض زیادی بهره مند است و گشادی و راحتی خاصی دارد و به دلیل داشتن آستین های دو لایه 15 سانتی آزادی عمل در کارهای روز مره را برای بانوان محجبه فراهم نموده است‏.‏ چادر لبنانی صدفی دارای کاپ روی سر ‏(‏جایگزین هد‏)‏ جهت عدم خروج موها از زیر چادر و نقاب جایگزینی بجای مقنعه و در حالت دیگر پوشیه می باشد است‏.‏

همچنین جلوی چادر با زیپ مخفی بسته شده تا آزادی عمل ویژه ای برای بانوان فراهم کند‏.‏ امکان استفاده از کیف در زیر چادر فراهم است‏.‏ این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 500 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد.

بیشتر بخوانید
بهترین کفش مخصوص پیاده روی مردانه ایرانی ارزان قیمت

لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
 • طرح پارچه
  ساده

13.چادر مانتو افرا کرپ کریستال شهر حجاب مدل 8062

چادر مانتو افرا کرپ کریستال شهرچادر مانتو افرا را می توان شبیه چادر حسنا دانست. چادر مانتو افرا یکی از جدیدترین و زیباترین چادرهای ایرانی می باشد که از دو قسمت تشکیل شده است که از پشت به هم وصل می باشند. قسمت اول بالاتنه چادر که دارای آستین می باشد و از بالا پوشیده می شود و قسمت بعد که شامل دستکهای چادر می باشد و تا زانو پایین می آید و به وسیله کش روی سر ثابت میشود.

این قسمت هیچ وقت با سطح زمین تماس پیدا نمی کند و همیشه تمیز و مرتب است. چادر مانتو افرا مانند چادر کمری حسنا از پشت شبیه چادر ساده ایرانی می باشد و گشادی چادر های معمولی را دارد و همچنین قابلیت رو گیری را دارد. نحوه استفاده این چادر به گونه ای است که شما اول قسمت گردنی را تن میکنید و بعد چادر متصل به آن را می پوشید. این چادر مانتو از پارچه کرپ کریستال تایتانیک تولید و تقدیم میگردد.

پارچه کرپ کریستال تایتانیک استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 650 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر مانتو شامل 5 سایز بصورت S-M-L-XL-XXL می باشد که بر اساس سایز داده شده ارسال می شود.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  کرپ , کرپ کریستال
 • جزییات
  چادر مانتو افرا کرپ کریستال شهر حجاب

14. چادر ملی شهر حجاب کد 8028

چادر-ملی-شهر-حجابچادر ملی برگرفته از چادر ساده ایرانی است با این تفاوت که دارای آستین هایی بلند برای بیرون آوردن دست ها می باشد و جلوی آن با دکمه های مخفی بسته می شود و نسبت به چادر دانشجویی حالتی اندامی تر دارد. طراحی این چادر به نوعی است که بانوان بتوانند هنگام انجام امور روزمره،آزادی و راحتی بیشتری داشته باشند.

اگر چادر شما به قدری فضا نداشته باشد که کیف دستی را در زیر چادر حمل کنیم و مجبور شویم کیف را روی چادر بر روی شانه بیاندازیم ، برجستگی بدن را نمایان کرده و از حالت حجاب خارج میشود که البته مدل موجود در فروشگاه شهر حجاب گشادی مناسب را دارد. این چادر به دلیل اینکه در بین خانم های کارمند مورد استقبال واقع شده به چادر اداری نیز نامیده می شود‏.‏

این چادر از پارچه کرپ حریر اسود تولید و تقدیم میگردد. پارچه حریر اسود استفاده شده در مجموعه شهر حجاب با تراکم 500 می باشد و پارچه ای بسیار سبک وزن و در عین حال مشکی و ضخیم می باشد. لازم به توضیح است که بطور کلی این چادر شامل 7 سایز بصورت 145-150-155-160-165-170-175 سانتیمتر می باشد که بر اساس قد داده شده نزدیکترین سایز ارسال می شود.

مشخصات کلی محصول

 • جنس
  حریر اسود (کرپ) , کرپ
 • طرح پارچه
  ساده
 • جزییات
  چادر ملی اداری حریرالاسود شهر حجاب

ضمن تشکر امیدواریم این مطلب در راستای انتخاب و خرید انواع چادر مشکی عربی، دانشجویی، لبنانی مفید بوده باشد در ادامه ای مطلب خواندن بهترین کفش طبی زنانه چرم و بهترین نیم بوت زنانه شیک  را نیز به شما همراهان عزیز توصیه میکنیم.

تبلیغات در لیموتاپ مگ
1399/10/22 14:49:04

دیدگاه خود را بنویسید

رفتن به بالا