20 راهکار طبیعی افزایش میل جنسی زنان

تحریک‌کننده میل جنسی زنان
چکیده این مطلب :

دسته بندی ها: سلامت جنسی

بروزرسانی: ۱۹ بهمن ۹۸

زمان مطالعه: 9 دقیقه

هیچ نظر

دلایل مختلفی وجود دارد که برروی شهوت و میل جنسی زنان تاثیرات منفی میگذارد، خوشبختانه راه های مختلفی برای افزایش میل جنسی زنان وجودارد که در ادامه این مطلب..

میل جنسی بین زنان متفاوت است و ممکن است به دلیل شرایطی که او با آن روبرو است و تغییراتی که در طول زندگی او رخ می دهد تغییر کند. برای همین مردان باید این را بفهمند و بداند که عدم میل جنسی در یک زن ممکن است ناشی از تغییرات هورمونی باشد که در بدن او رخ می دهد.

اگر از کاهش میل به رابطه جنسی رنج می برید ، که شما را آزار می دهد و همسرتان را اذیت می کند ، برخی از تغییرات در شیوه زندگی و روش های برقراری رابطه جنسی وجود دارد که ممکن است روحیه جنسی شما را بهبود بخشد و میل شما را بهبود بخشد ، این تغییرات پیشنهادی چیست؟

از جمله رایج ترین مواردی که بر میل جنسی و میل جنسی زن تأثیر می گذارد، استرس است، به طوری که آرامش در صورت لزوم امکان پذیر است.اما چندین روش طبیعی دیگر وجود دارد که می توانید با کمبود رابطه جنسی مقابله کرده و شهوت زنان را برانگیخته باشید. در زیر در مورد آن بدانید:

عوامل مختلفی وجود دارد که بر شهوت زن تأثیر می گذارد، اما خوشبختانه روشهای ساده بسیاری برای غلبه بر این عوامل وجود دارد.با روشهای تحریک تمایل زن آشنا شوید:

افزایش میل جنسی زنان

افزایش میل جنسی زنان
افزایش میل جنسی زنان

در دوره های زمانی طولانی در طول زندگی ، برخی از خانم ها میل جنسی را از دست می دهند و این نشانه عدم احساس احساسات بین دو طرف نیست ، اما شاید به دلیل فشارهای روزمره و مشکلات روزمره و دیگر دلایل سلامتی باشد که در گزارش بعدی قابل شناسایی است.

علل کاهش میل جنسی

از بین رفتن میل جنسی می تواند بر اساس هورمون هایی که بدن او را کنترل می کنند، در دوره های مختلف زندگی خود بر زن تأثیر بگذارد ، و معالجه نهفته است که دلیل آن را می دانید قبل از شروع برنامه درمانی که به دو نوع بستگی دارد که یکی از آنها یکی دارو و دیگری هورمونی و برخی از داروهای خانگی است.

در بسیاری از موارد، یک زن می تواند در نتیجه عوامل روانی مانند اضطراب و استرس یا به دلیل عدم تعادل هورمونی ناشی از تغییر در بدن، میل جنسی را از دست بدهد و عواملی مانند عبور زن از برخی از اختلالات و موقعیت ها می تواند دلیل اصلی از بین رفتن میل جنسی در بسیاری از خانم ها باشد.

دلیل کمبود میل جنسی شما هر چه باشد نباید باعث اضطراب یا خجالت بیشتر در مقابل شریک زندگی شود زیرا شما نمی خواهید با او رابطه جنسی داشته باشید، چرا این اتفاق می افتد؟ کمبود میل جنسی در اثر عوامل مختلفی ایجاد می شود و روش های مختلفی برای درمان و افزایش این بیماری وجود دارد.

چه زمانی میل جنسی در زنان افزایش می یابد چیست؟

1. در دوره تخمک گذاری

در نتیجه سطح بالای هورمون پروژسترون در یک زن، دوره تخمک گذاری در یک زن برای روابط جنسی با شریک زندگی بهترین است.

دوره تخمک گذاری حدود یک هفته پس از پایان چرخه قاعدگی خواهد بود و ممکن است زن متوجه بروز برخی ترشحات جزئی در این دوره به عنوان نشانه بارز دوره تخمک گذاری شود، اما شرطی برای بروز آن محسوب نمی شود.

توضیح این افزایش تمایل در هنگام تخمک گذاری این است که بدن در حالت لقاح قرار دارد.

خانم ها در آن دوره نسبت به محرک های جنسی حساس تر هستند و به همین دلیل توصیه می شود در دوره تخمک گذاری رابطه جنسی برقرار کنند، به خصوص اگر تمایل به فرزندی با هر دو همسر وجود داشته باشد.

2.در زمان استراحت و تعطیلات

کار باعث ایجاد استرس زیاد در خانم می شود، این امر بر روان او تأثیر منفی می گذارد ، و بنابراین بیشتر اوقات برای داشتن روابط جنسی غیرمجاز می شود.

مادر شاغل نیز به دلیل یافتن وقت برای مراقبت از خود، بار زیادی را تحمل می کند و این باعث می شود احساس اضطراب و ناراحتی شود و این باعث می شود که او در بسیاری از مواقع از روابط جنسی فرار کند.

اما در زمان استراحت از کار، چه در تعطیلات آخر هفته و چه به مناسبت های رسمی و همچنین در تعطیلات مسافرتی، فشار و مسئولیت های وی از حد معمول کمتر می شود و همین امر باعث می شود زمان او برای مراقبت از خود و فکر کردن در مورد رابطه با شریک زندگی خود باشد.

3. بعد از تمرین ورزشی

ورزش به بهبود سلامتی و تناسب اندام زن یا مرد کمک می کند و نعمت و قوام زن باعث می شود تا اعتماد به نفس بیشتری داشته باشد و نسبت به برخورد جنسی با شوهر مطیع تر باشد.

با پایان دوره رفتن به ورزشگاه، روان زن بهبود می یابد و احساس تمایل جنسی او افزایش می یابد.همچنین ورزش باعث افزایش جریان خون و رسیدن آن به تمام قسمت های بدن می شود و سپس میل به تمرین صمیمیت را افزایش می دهد.

4. بعد از خوردن غذاهای خاص

بعضی از غذاها وجود دارد که میل جنسی را در خانم ها افزایش می دهد پس از خوردن مدت کوتاهی به ترشح هورمونهای جنسی کمک می کند و در نتیجه احساس هیجان می کند.

5. از برجسته ترین این غذاها:

صدف: حاوی اسیدهای آمینه است که ترشح هورمونهای جنسی را تحریک می کند و این محدود به زنان نمی شود بلکه باعث افزایش میل جنسی یک مرد می شود.
شکلات تیره: شکلات تیره باعث بهبود وضعیت روانی می شود و احساس آرامش در نتیجه حاوی برخی از مواد باعث افزایش میل جنسی مانند سروتونین می شود.
آجیل: به خصوص بادام ، زیرا حاوی مقدار زیادی منیزیم و ویتامین هایی است که در میل جنسی تأثیر می گذارد.

6.فصل بهار و تابستان

در این فصل ها ، پرتوهای خورشید قوی تر می شود و زن می تواند برای مدت طولانی در معرض آنها قرار بگیرد ، که این امر به تأمین بدن ویتامین D لازم برای افزایش میل جنسی کمک می کند .

هرچه میزان ویتامین D در خون بالاتر باشد ، میزان تستوسترون هورمون نر نیز بیشتر است ، که در افزایش احساس میل جنسی نقش مهمی در آقایان و خانم ها دارد.

به طور کلی، قرار گرفتن در معرض زن در معرض نور خورشید در اوقات صبح، میل جنسی او را تحریک می کند، حتی اگر در فصل زمستان باشد.

راه های افزایش میل جنسی در زنان

به منظور افزایش میل جنسی در خانمها ، توصیه می شود این نکات را رعایت کنید:

از تنش خلاص شوید: به عنوان تنش عامل بزرگ در ضعف از میل جنسی زنان، و این از طریق آرامش و استراحت را از اضافه بار کار و استرس است. همچنین خوابیدن به احساس فعال، پرانرژی و انرژی لازم برای فعالیتهای جنسی کمک می کند.

ماساژ: یکی از مهمترین روشهای تحریک کننده میل جنسی در خانمها، ماساژ بین همسران است، با استفاده از یک روغن ضروری که باعث افزایش احساس هیجان و آرامش می شود.
خوردن غذای سالم: کمبود غذا و احساس ضعف، احتمال پرهیز از فعالیتهای جنسی را افزایش می دهد ، زیرا غذای یکپارچه شامل عناصر مهمی برای افزایش فعالیت و تحریک میل در زنان و مردان است.
ورزش: به خصوص تمریناتی که به زن کمک می کند تناسب اندام خود را بازیابد ، زیرا این ورزش برای تحریک گردش خون در بدن و بالا بردن احساس میل جنسی کار می کند.

20 راهکار طبیعی تحریک‌کننده میل جنسی زنان

افزایش میل جنسی زنان
افزایش میل جنسی زنان

چندین روش درمانی غیر پزشکی و خانگی وجود دارد که باعث می شود عادتهای سالم در شیوه زندگی روزمره اتخاذ شود و برخی از این عادت ها می توانند به تنهایی برای افزایش انگیزه جنسی خود امتحان شوند. یکی از دلایل اصلی عدم وجود حرکت جنسی زنانه این است که بسیاری از آنها ورزش نمی کنند، زیرا ورزش برای بدست آوردن سلامتی مطلوب برای بدن ضروری است و به همین دلیل پزشک یا درمانگر شما ممکن است پیشنهاد کند که برخی از ورزش ها را به سبک زندگی خود اضافه کنید تا به افزایش تمایل کمک کند. ملیت شما

1 – زندگی سالم را تمرین کنید.

انجام برخی از ورزش ها ، که چیزی بیش از یک پیاده روی روزانه به فروشگاه های مواد غذایی یا باغچه ای در کنار منزل شماست، بهترین محرک جنسی است که می توانید به صورت رایگان دریافت کنید ، ممکن است فقط برای شما چند قطره عرق هزینه کند ، اما نتایج آن پس از مدت کوتاهی ظاهر می شود و برانگیختگی جنسی شما باز خواهد گشت. .

بیشتر پزشکان می توصیه به ورزش ورزش های هوازی به طور مداوم، به دلیل آن کمک خواهد کرد شما احساس راحتی و اعتماد به نفس و این خواهد شد در زندگی خود را در انعکاس اتاق خواب. هر کاری را که باید انجام دهید ، چه یوگا باشد و چه فقط دویدن از یک منطقه به منطقه دیگر یا شاید دویدن در اطراف باغ در نزدیکی خانه شما باشد ، همه اینها به شما کمک می کند تا با بدن خود ارتباط برقرار کنید و با خودتان بیشتر آشنا شوید ، همانطور که ورزش خود را تمرین می کنید یک قدم از بازگشت فاصله خواهید داشت. شهوت بعد از آن

آیا ورزش خاصی را ترجیح می دهید؟ یا از تمریناتی که به شما می دهد آگاه هستید و به شما شجاعت می دهند؟ به عنوان مثال، برخی از افراد ترجیح می دهند در کلاس های بوکس شرکت کنند، زیرا این تمرینات به شما شجاعت و اعتماد به نفس لازم را می دهد که می توانید از نظر جسمی بدست آورید ، در صورتی که به دلیل از دست دادن اعتماد به نفس یا پایین بودن اعتماد به نفس یا برخورد شما با مشکلات روحی روانی ، از دست دادن میل جنسی رنج ببرید.

علاوه بر ورزش منظم، انجام برخی از تمرینات لگن می تواند به شما بسیار کمک کند، به خصوص در ناحیه عضله لگن و فشار آن را برای استراحت، به همین دلیل بسیاری از پزشکان پیشنهاد می کنند تمرینات کگل را برای کمک به ناحیه لگن انجام دهند، زیرا عضلات آنجا وظیفه انقباض در هنگام ارگاسم هستند. تمرین شما از این نوع ورزش ممکن است قطعه گمشده ای باشد که شما هنوز امتحان نکرده اید.

2 – مقابله با استرس

یادگیری نحوه مقابله با استرس به صورت مثبت و صحیح می تواند دلیلی بر افزایش انگیزه جنسی باشد. بروز استرس و اضطراب در بیان های صورت شما به تنهایی ، به شما کمک نمی کند تا میزان استرس شما را متوجه شوید، این فقط حالت تنش را افزایش می دهد و شما باید به نوعی از تنش خود خلاص شوید.

پزشک ممکن است به شما توصیه کند که مراقبه کنید، زیرا این یکی از بهترین راه های مقابله با استرس است. هر وقت احساس اضطراب یا فشار روبرو در نتیجه یک وضعیت می کنید، می توانید به اتاق خود یا هر مکان آرام که انتخاب کرده اید بروید و در آنجا از شر همه افکار مزاحم خلاص می شوید و باید مراقب باشید در مورد چند چیز مانند زندگی چقدر زیباست و این واقعیت که شریک زندگی شما هنوز هم آرزوی شما را دارد و این روش یکی از بهترین ها محسوب می شود کاملاً روشهایی که بتوانید با استرس و اضطراب روبرو شوید.

شما باید استرس را به عنوان یک کاتالیزور برای کار در جهت بهبود همه امور مربوط به سبک زندگی خود مشاهده کنید و سعی کنید تغییرات مثبتی ایجاد کنید ، و از این طریق هنگامی که با تمام فشارهای زندگی که می تواند با شما روبرو شود ، بدن شما آرام خواهد شد، به شما کمک می کند تا میل جنسی را به طور طبیعی و سالم ترمیم کنید .

3- با شریک زندگی خود صحبت کنید

افزایش میل جنسی زنان

مهم است که وقت خود را بگذرانید و با شریک زندگی خود صحبت کنید که ممکن است در ترمیم تمایل جنسی شما نقش داشته باشد، زیرا هر زن ، صرف نظر از این که چقدر شلوغ است، باید حداقل 20 دقیقه از وقت خود را برای صحبت با شریک زندگی خود اختصاص دهد و این دوره باید اختصاص یابد. شریک زندگی فقط با چندین مورد از جمله رسانه های اجتماعی و یا هرگونه استفاده از وسایل الکترونیکی مانند رایانه یا تلفن همراه قطع می شود.

تماس با شریک زندگی شما در تلاش برای برقراری ارتباط و توضیح مسئله پیش روی شما کمک می کند و بدین ترتیب خواهید فهمید که چگونه در بازگرداندن میل جنسی خود به شما کمک بیشتری می کنید ، سعی خواهید کرد که بدانید آیا پیش نمایش طولانی شما را تحت تأثیر قرار می دهد و شما را ترمیم می کند یا شاید با روشی حساس و عاطفی با شما صحبت کند که سودمند باشد ، اما نتایج ممکن است طولانی باشد. برای ظاهر شدن در صورت پیروی از این روش ، زیرا به درک و ارتباط بین دو شریک نیاز دارید.

4 – اضافه کردن چیزهای جدید به زندگی عاطفی خود

داشتن تنها یک روش مناسب برای شما و استفاده از آن در ابتدای فعالیت جنسی و هر بار تکرار آن ، می تواند در تمایل جنسی زن مشکل ایجاد کند و منجر به حالت بی حوصلگی و روال شود و هر دو همسر به تدریج علاقه خود را از دست دهند.

در این مورد توصیه می شود که با علاقه به زندگی عاطفی خود فکر کنید و به دنبال بهبود آن باشید ، با تلاش برای اعمال موقعیت های جدید یا روش های مختلف دیگری برای برانگیختن همسر خود، یا مواردی یا روش های دیگری را که می تواند شما را برانگیزد و تحسین کند، به او بگویید و استفاده از این موارد جدید یکی از موارد مهم در مقابله با میل است. ملیت پایین برای زنان.

5- خواب کافی داشته باشید

سبک زندگی پرتحرک بر سیستم خواب شما تأثیر می گذارد و باعث می شود احساس خستگی ، اضطراب و استرس داشته باشید . خواب به آرامش اعصاب شما کمک می کند ، در نتیجه بدن شما به طور طبیعی و راحت کار می کند. وقتی فقط چند ساعت می خوابید ، این کار بدن و اعصاب شما را تحت فشار بیش از حد قرار می دهد ، بنابراین تمایل خواهید داشت که علاقه زیادی به چیزهای زیادی در زندگی خود داشته باشید.

خستگی برانگیختگی جنسی را به شدت کاهش می دهد، بنابراین خوابیدن کافی و یا چرت زدن طولانی، و در صورت همراهی با یک رژیم غذایی سالم و سرشار از پروتئین، می تواند پس از مدت زمانی کوتاه منجر به بازگشت و افزایش فشار جنسی شما شود .

6- ارتباط و گفتار

برقراری ارتباط زناشویی سالم، برقراری ارتباط بین همسران ضروری و مهم است و در حل مشکلات زناشویی نقش دارد، که این امر می تواند مانعی در مسیر برانگیختن خواست زنان باشد.

اگر زن متوجه نشود که شوهرش به او گوش می دهد، به او احترام می گذارد و به او اهمیت می دهد، ممکن است احساس خشم کند و این می تواند میل جنسی را برطرف کند.

مهم این است که با شریک زندگی خود ارتباط برقرار کرده و در مورد موضوعاتی که شما را آزار می دهد و مشکلاتی که با آن روبرو هستید صحبت کنید و در صورت بروز این مشکلات دشوار ، توصیه می شود با یک مشاور روابط زناشویی مشورت کنید.

7- کاهش فشار

همانطور که قبلاً ذکر شد، استرس در کاهش میل جنسی نقش اساسی دارد.  مؤلفه هایی که بدن ما برای تولید هورمون های استرس از آنها استفاده می کند همان اجزایی هستند که برای تولید هورمون های جنسی استفاده می شوند. بدن همیشه بر تولید هورمونهای استرس بیش از هر چیز اولویت دارد و در نتیجه بدن شما به رابطه جنسی اهمیت نخواهد داد.

مشکل این است که در هنگام استرس زا و زندگی در خانه، ما دائماً هورمونهای استرس تولید می کنیم، و اغلب اجازه نمی دهیم بدن مان هورمونهای دیگری مانند هورمونهای جنسی تولید کند.

علاوه بر این، اگر به اندازه کافی خواب نبینیم، می توانیم انطباق با موقعیتهای دشوار را پیدا کنیم و بعد نتوانیم به طور موثر با استرس روبرو شویم، امکان استراحت و خوابیدن دشوار است و همه این عوامل بر شهوت تأثیر می گذارد.

8- روغن های روان کننده

از روغن های روان کننده برای تحریک میل زن استفاده می شود، ترجیحا این روغن ها طبیعی هستند و توصیه می شود با کمک این روغن ها همسر را لمس کرده و دلپذیر کنید تا آنها را تحریک کند، زیرا برای حفظ رطوبت منطقه، برای تحریک میل لازم است.

با افزایش سن، هورمونهای جنسی ما بطور طبیعی کاهش می یابد و به دلیل از بین رفتن استروژن که ممکن است باعث انقباض بافت در دستگاه تناسلی شود و باعث حساسیت کمتری به همه چیز شود.

کمبود استروژن منجر به از بین رفتن ترشحات واژن می شود که این امر باعث ناراحتی جنسی می شود. در اینجا روان کننده ها نقش خود را ایفا می کنند و واژن را مرطوب می کنند.

9- بعضی از غذاهای خاص

بعضی از غذاها می توانند میل زن را تحریک کنند، که شامل موارد زیر است:

شکلات تیره : به خوردن شکلات تیره با کیفیت بالا که حاوی درصد بالایی از کاکائو است توصیه می شود، زیرا به دلیل داشتن ماده مغذی به نام فنتیل آمین، به شما آرامش می بخشد و به شما لذت می بخشد.
شکلات باعث تحریک هورمون هایی می شود که احساس خوبی به شما نشان می دهد، علاوه بر عامل لذت، باعث تریپتوفان نیز می شود که یک ماده شیمیایی عالی برای استراحت است ؛ و به آرامش هرگونه اضطراب کمک می کند.
 ریحان: می تواند به افزایش گردش خون، تحریک برانگیختگی جنسی و افزایش باروری کمک کند. با کمال تعجب، بوی ریحان میل جنسی را تحریک می کند.
غذاهای سرشار از منیزیم : سعی کنید غذاهای سرشار از منیزیم را در رژیم غذایی خود بگنجانید ، مانند دانه کدو تنبل، آفتابگردان، ماهی سرسبز و سبزیجات. به آرامش عضلات و اعصاب کمک می کند.

10- ورزش

ورزش بسیار مهم است، زیرا باعث تحریک جریان خون و جلوگیری از گردش خون ضعیف می شود. گردش خون ضعیف و جریان خون می تواند منجر به انرژی راکد در بدن شود. گردش خون مناسب به اندامهای جنسی برای برانگیختگی و تحریک جنسی، به ویژه برای برانگیختن شهوت زن لازم است.

ورزش یکی از راه های افزایش جریان خون است. سعی کنید حداقل 20 دقیقه از تمرین روزانه ضربان قلب خود را به روال خود اضافه کنید. این می تواند به آسانی پیاده روی سریع یا بازدید از یک سالن ورزشی باشد.

11- مدیتیشن و یوگا

مراقبه، یوگا و دیگر اشکال ورزش می تواند برای عزت نفس و انرژی در جریان باشد مفید باشد. یوگا و ورزش به تسکین ماهیچه ها در قسمت های لگن کمک می کنند و خون و انرژی به داخل لگن کمک می کند. از طرف دیگر، مراقبه به آرامش ذهن کمک می کن ، که به پرورش افکار و احساسات مثبت کمک می کند.

12.کاهش استرس

شاید یافتن راههای بهتری برای مقابله با فشار کار ، فشار مالی و مشکلات روزمره باعث تقویت انگیزه جنسی شما می شود.

13. آسایش

از استرس، فشار کار و مشکلات روزمره خلاص شوید و تأثیر بسیار زیادی بر روابط صمیمی داشته باشد ، بنابراین باید درجه ای از استراحت جسمی و همچنین روانی حاصل شود که این امر تا حد زیادی در ترمیم میل جنسی تأثیر می گذارد.

14. زمان یک رابطه را کنار بگذارید

اختصاص زمان برای صمیمیت ، باعث نگرانی هر دو طرف می شود ، اما با خلاص شدن از روال و پیروی از برخی از اعمال که باعث نزدیکی آنها می شود

15. سیگار کشیدن را متوقف کنید

تحریک‌کننده میل جنسی زنان
تحریک‌کننده میل جنسی زنان

سیگار کشیدن، یکی از دلایلی است که میل جنسی همسر را تضعیف می کند، بنابراین باید از این عادت کنار بیایید و از زندگی سالم تری لذت ببرید.

16. داروی جایگزین

داروی جایگزین می تواند مشکل بی اختیاری در خانم ها را حل کند ، فقط مخلوطی از گیاهان عملکرد جنسی را بهبود می بخشد و به احساس راحتی و تسکین فشار عصبی کمک می کند که برجسته ترین آنها جینسنگ و پستان دار است ، اما ترجیحا بر روی مواد گیاهی تکیه نکنید بدون مشورت با پزشک متخصص.

17. برخی از انواع داروها را مصرف کنید

داروهای مختلفی برای افزایش برانگیختگی جنسی زنان وجود دارد ، اما مطمئن شوید که قبل از شروع هرگونه تحریک جنسی بهبود یافته برای خانمها ، از مشورت با پزشک و متخصصان در ابتدا استفاده کنید ، جایی که فقط پزشک می تواند به شما بگوید بدن شما قادر به مقابله با این داروها و بهبودها است و از کدام یک می توان استفاده کرد این متناسب با وضعیت سلامتی شما است.

بعضی از گیاهان حاوی آلکالوئیدها یا مواد خاصی وجود دارند که باعث تقویت میل جنسی خانمها می شوند و می توانند به عنوان داروی طبیعی استفاده شوند ، اما لازم است قبل از شروع هرگونه داروی گیاهی یا دریافت داروهای سنتی با پزشک مشورت کنید.

18.  هورمون درمانی

عدم تعادل هورمونی می تواند یکی از دلایل تمایل جنسی پایین در زنان باشد و به منظور اصلاح این وضعیت و تولید نتایج مؤثر ، پزشکان به این خانم ها توصیه می کنند هورمون درمانی دریافت کنند ، به منظور تقویت هورمونهای مختلف در بدن ، به خصوص هورمونهای دخیل در لذت تحریک جنس سالم و لذت بخش است و در پایان مهم است که به پزشک خود اجازه دهید نوع و نوع درمان هورمونی را که باید بعد از ارزیابی دقیق از وضعیت سلامتی خود پیشنهاد کنید ، پیشنهاد کند.

19. استفاده از داروهای گیاهی برای بهبود عملکرد جنسی

مطالعات و تحقیقات کمی وجود دارد که تأثیر داروهای گیاهی در بهبود فعالیت های جنسی در مردان و زنان را تأیید می کند، و با وجود تعداد کمی از آنها، در حال حاضر در بهبود عملکرد جنسی مفید هستند، و در همان سطح یک مطالعه دیگر انجام شده در سال 2015 نیز نقش یک گروه را تأیید کرد. از جمله گیاهان برای بهبود میل جنسی در هر دو جنس ، از جمله:

  • جینسنگ (برای درمان اختلال عملکرد جنسی در هر دو جنس و تسهیل نعوظ در مردان استفاده می شود)
  • جینکو (ممکن است اختلال عملکرد جنسی مانند اختلال نعوظ یا تمایل جنسی پایین را درمان کند و توانایی بهبود سطح خون را دارد که باعث بهبود گردش خون از طریق آنوریسم می شود)
  • Tribulus (در درمان اختلالات جنسی نقش دارد)
  • MACA (ریشه های ماکا در ارتقاء میل جنسی هر دو جنس و درمان ناتوانی جنسی در زنان نقش دارند)

20. حفظ وزن سالم

برخی از دانشمندان وجود دارند که تأکید می کنند که میزان وزن ناشی از کاهش میل جنسی در هر دو جنس است، علاوه بر سایر عوامل مرتبط با باروری و هورمون ها، مانند تستوسترون پایین در بدن، خطر افزایش وزن نهفته است در این واقعیت که منجر به تأثیر منفی بر وضعیت روانی فرد می شود ، که این امر اعتماد به نفسش به بدنش را کاهش می دهد.

بنابراین، حفظ وزن سالم و ایده آل بدن باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می شود و این باعث افزایش میل جنسی او می شود. بنابراین ، رسیدن به یک وزن سالم، از طریق ورزش و یک رژیم غذایی سالم لازم است.

چه موقع می توانم با یک متخصص مشورت کنم؟

تحریک‌کننده میل جنسی زنان
تحریک‌کننده میل جنسی زنان

اگر فردی نگران کاهش میل جنسی خود باشد ، می تواند با پزشک متخصص صحبت کند تا در مورد علل این بیماری و راه های درمان آن ، از او مشاوره و اطلاعاتی را ارائه دهد و همچنین روش های درمانی جایگزین و مکمل که فرد می تواند برای درمان این مشکل متوسل شود.

و در موارد زیر باید با پزشک مشورت کنید.

  • احساس درد در طول رابطه جنسی
  • احساس تنگی نفس در طی یک رابطه صمیمی
  • قرار گرفتن در معرض جراحی
  • علائم اضافی مانند فشار خون بالا

کلام آخر

در پایان، شما با استفاده از این روش ها، دوباره می توانید از زندگی زناشویی خود در اتاق خواب لذت ببرید، اما بعد از اینکه راه طولانی ای در درمان داشته اید تا میل جنسی شما بیشتر شود، این امر به شما و شریک زندگی تان یک زندگی جنسی سالم و شاد می بخشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا