چاپ صفحه

راهنمای خرید نورافکن دستی پرقدرت و حرفه ای

نورافکن دستی
چکیده این مطلب :

انتشار: 17 تیر 99

زمان مطالعه: 7 دقیقه

دسته بندی ها: ابزار آلات

هیچ نظر

در این مطلب به راهنمای خرید نورافکن دستی پرقدرت ومعرفی بهترین نورافکن دستی موجود در بازار و راه های خرید اینترنتی نورافکن دستی میپردازیم .

شاید شما هم دوست داشته باشید شب را در قلب طبیعت سپری کنید. در این حالت مهمترین ابزاری که برای شما مفید خواهد بود داشتن نورافکن دستی است. این دستگاه می تواند تاریکی شب را برای شما دلپذیر کند و در تاریکی کامل احساس آرامش بیشتری کنید. همانطور که می دانید ، در یک شب تاریک ، بسیاری از حیوانات وحشی از مخفیگاه خود برای یافتن غذا بیرون می آیند و به شکار می روند. داشتن یک نورافکن دستی می تواند این حیوانات را از محل استراحت شما دور کند.

در دوران باستان، انسانهای اولیه یا انسانهای اولیه برای محافظت از گزش حیوانات وحشی ، در ورودی خانه خود آتش بزرگی روشن می كردند كه معمولاً غاری بود.این آتش معمولاً با نور روز و حیوانات وحشی با نور روشن می شد. و آنها بسیار از آتش می ترسند و به آن نزدیک نمی شوند ، بنابراین اگر می خواهید یک شب را بدون ترس از حیوانات وحشی در طبیعت بگذرانید ، حتما یک یا چند نورافکن دستی با خود داشته باشید ، نور آنها را طوری تنظیم کنید بخشی که کاملاً مشخص خواهد شد.

اگر قصد خرید پروژکتور دستی را دارید ، اما اطلاعات کافی برای خرید این دستگاه را ندارید ، با ما همراه باشید تا انواع نورافکن دستی و نکات مهمی را که هنگام خرید چراغ دستی باید به آنها توجه کنید ، به شما معرفی کنیم.

نورافکن دستی چیست؟

نورافکن از یک کاسه که منعکس کننده قوی است و یک لامپ قوی که در مرکز آن قرار دارد ساخته شده است. از این دستگاه برای روشن کردن محیط های بزرگ استفاده می شود. به وسیله یک نورافکن می توانید فاصله ۱۰۰ تا ۵۰۰ متری خود را به خوبی روشن کنید. به علت اینکه نورافکن های دستی پرتابل یا قابل حمل هستند و به راحتی می توان آن ها را در دست گرفت به آن ها نورافکن دستی گفته می شود.

قسمت های تشکیل دهنده نورافکن:

 • رفلکتور(منعکس کننده نور): باعث تابش نور تولید شده در یک نقطه مشخص تابیده شود. این منعکس کننده ها معمولا از جنس آلومینیوم شفاف، پلاستیک براق و حتی آینه قوس دار ساخته می شوند.
 • سرپیچ: معمولا دارای یک سرپیچ هستند که لامپ بر روی آن قرار می گیرد، سرپیچ باعث می شود که هنگام تعویض لامپ به راحتی این کار را انجام دهید. البته در مدل های ال ای دی و اس ام دی فاقد سرپیچ هستند.
 • بدنه نورافکن: اصلی ترین قسمت دستگاه می باشد که تمامی قطعات نورافکن درون آن قرار می گیرد.
 • دسته یا پایه: این قسمت در واقع در برخی مدل ها فقط به صورت دسته و در برخی مدل ها دارای هر دو می باشد. به کمک دسته نور افکن در دست گرفته می شود و به راحتی حمل می شود و به وسیله پایه نورافکن بر روی دیوار یا زمین قرار می گیرد.
 • جعبه اتصالات: در این قسمت بردهای الکترونیکی، باتری، استارتر، بالاست، و ترمینال قرار می گیرد. این جعبه معمولا ضد آب می باشد.

انواع نورافکن دستی:

 • نورافکن دستی واگرا: در نورافکن های واگرا نور در جلوی نورافکن به تمامی قسمت ها پخش می شود و حجم وسیعی از محیط را روشن می کنند. به این نورافکن ها نورافکن پهن یا واید گفته می شود.
 • نورافکن دستی همگرا: در نور افکن های همگرا نور یک نقطه خاص در فاصله های طولانی را مشخص می کند. به این نورافکن ها نورافکن نقطه ای هم گفته می شود چون یک نقطه خاص را روشن می کنند.
بیشتر بخوانید
بهترین نردبان های موجود در بازار

تفاوت نورافکن دستی و چراغ قوه:

چراغ قوه در اندازه های کوچک ساخته می شود و معمولا قسمت خیلی کمی از فضای اطراف را روشن می کند اما نورافکن دارای اندازه بزرگتری است و برای روشن کردن حجم بیشتری از فضا استفاده می شود. معمولا از نورافکن ها برای روشن کردن محوطه های بزرگ استفاده می شود، اما از چراغ قوه برای روشن کردن مسیر حرکت استفاده می شود.

نکات مهم و کاربردی هنگام خرید نورافکن دستی:

 • قیمت نورافکن: مهم ترین اصل در انتخاب هر وسیله ای قیمت آن می باشد، قیمت نقش مهمی در انتخاب شما ایفا می کند. ابتدا مشخص کنید برای خرید نورافکن چه میزان قرار است هزینه کنید. زمانی که میزان بودجه مشخص شود خود به خود خیلی از محصولات از انتخاب شما حذف می شوند.
 • نوع نورافکن: همان طور که در قسمت های قبلی گفته شد نورافکن ها انواع مختلفی دارند، از واگرا گرفته تا نوع همگرا مشخص کنید چه نوع نورافکنی نیاز دارید، نور افکن را برای روشن کردن حجم زیادی از محیط می خواهید یا برای روشن کردن نقطه ای اجسام دور دست.
 • وزن و اندازه نورافکن: وزن و اندازه نور افکن را با توجه به نوع استفاده خود مشخص کنید، اگر قرار است نورافکن را مدام با خود حمل کنید و برای کمپ های شبانه کوهنوردی می خواهید بهتراست نوع کم حجم و سبک تری انتخاب کنید و اگر با جابه‌جا کردن آن مشکلی ندارید نمونه های بزرگتر و سنگین تری انتخاب کنید زیرا از نور و قدرت بیشتری برخوردار هستند.
 • نوع لامپ نورافکن: در ساخت نورافکن ها معمولا از سه نوع لامپ استفاده می شود. لامپ رشته ای که نور آن زرد رنگ است و مصرف باتری بیشتری دارد، لامپ ال ای دی ساده و اس ام دی که در رنگ های مختلف وجود دارد و معمولا نسبت به لامپ رشته ای باتری کمتری مصرف می کند و عمر طولانی تری دارد. و در آخر لامپ های cob این لامپ ها علاوه بر داشتن نور فوق العاده قوی مصرف باتری کمتری نسبت به لامپ های رشته ای دارند اما متاسفانه تعویض لامپ آن ها توسط خود شخص انجام نمی شود.
 • منبع انرژی نورافکن: معمولا انرژی نور افکن های دستی از دو طریق صورت می گیرد، یکی استفاده از باتری های قابل تعویض و دیگری باتری های قابل شارژ. نورافکن های قابل شارژ بعد از اتمام شارژ باتری غیرقابل استفاده می شوند و حتما باید آن ها را به وسیله برق شارژ نمود. اما مدل های باطری قابل تعویض می توانید تعداد زیادی باتری با خود ببرید و تا چند روز هم بدون نیاز به برق می توان از آن ها استفاده کرد.
 • کیفیت و جنس بدنه: به جنس بدنه دقت کنید، اگر نورافکن را مدام با خود به نقاط مختلف حمل می کنید به دنبال مدل هایی باشید که جنس بدنه آن ها بسیار محکم است، زیرا هر لحظه موقع جابه‌جایی ممکن است از دست شما بی افتد و آسیب ببیند پس مدل های نشکن و فلزی بهتر هستند.
 • نوع دسته و پایه: نوع دسته هم خیلی مهم است، بیشتر به دنبال نور افکن هایی بروید که دارای دسته ای باشد که بتوان آن را با یک دست گرفت، در این صورت دست دیگر شما برای کارهای دیگر آزاد می ماند. همچنین موقعی که در نقطه ای ثابت از آن استفاده می کنید بهتر است دارای پایه ای باشد که بتوان آن را در جاهای مختلف نصب کرد و نور آن را روی قسمت خاصی تنظیم کرد.
 • میزان وات روی دستگاه: میزان مصرف انرژی در تمامی وسایل برقی با واحد وات سنجیده می شود. هرچه وات دستگاه بیشتر باشد دستگاه مصرف انرژی بیشتری دارد و باتری بیشتری هم مصرف می کند. میزان وات مصرفی بر روی دستگاه به وسیله برچسب مشخص می شود.
بیشتر بخوانید
راهنمای خرید میکروسکوپ دیجیتال، دانش آموزی و حرفه ای

در این مطلب از راهنمای خرید نورافکن دستی توجه شما را به ۲۵ مدل برتر از این نوع محصولات جلب می نماییم. ناگفته نماند تمام این نورافکن های دستی از کیفیت قابل توجهی برخوردار هستند و دارای مناسب ترین قیمت نیز می باشند. شما عزیزان می توانید با مطالعه هر مورد به اطلاعات بیشتر در خصوص محصول انتخابی تان دست پیدا کنید.

1. نورافکن دستی دی پی مدل 7045B

1نورافکن دستی دی پی مدل 7045B-min

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • ابعاد
  150 × 120 × 220 میلی‌متر
 • وزن
  700 گرم

2. نورافکن دستی هنگ یان مدل HY-8006

2نورافکن دستی هنگ یان مدل HY-8006-min

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  50×130×230 میلی‌متر

3. نورافکن دستی مدل W100

3نورافکن دستی مدل W100-min

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  180 × 130 × 45 میلی‌متر
 • وزن
  325 گرم

4. نورافکن دستی اسمال سان مدل T20

4نورافکن دستی اسمال سان مدل T20-min

چراغ قوه پلیسی مدل 4 باتری شارژی که قابلیت روشن شدن با یک باتری را نیز دارد. دارای 4 باتری اصلی مارک اسمال سان که باعث شده میزان شارژ مناسبی در اختیار مصرف کننده قرار دهد . لامپ ال ای دی از نوع تی 6 که دارای نوری سفید میباشد از مزایای این چراغ میباشد . .

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  160x70x80 میلی‌متر
 • وزن
  400 گرم

5. نورافکن دستی مدل YD-106T

5نورافکن دستی مدل YD-106T-min

این نور افکن دارای سه نوع نوردهی متفاوت می باشد . در این نورافکن یک لامپ 3 وات ، 16 عدد ال ای دی و یک لامپ COB تعبیه شده است . همچنین یکی از چراغ های آن قابلیت چرخش را نیز دارا می باشد . این چراغ قوه دارای باتری داخلی شارژی و شارژ به صورت خورشیدی و سولار می باشد. .

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • ابعاد
  180x60x60 میلی‌متر
 • وزن
  100 گرم

6. نورافکن دستی کنزاکس مدل USB Intelligent

6نورافکن دستی کنزاکس مدل USB Intelligent-min

نورافکن دستی «کنزاکس» مدل «USB Intelligent» شامل سه منبع نور مختلف است تا بتوان بنا به شرایط از یکی از آن‌ها استفاده کرد. چراغ اصلی این نورافکن نور مناسبی دارد و نهایت برد آن برابر با 300 متر است که باعث می‌شود این محصول برای زمان سفر به مناطق گوناگون کاربردی باشد. همچنین این چراغ دارای دو حالت نوردهی پرنور و کم‌نور است و بنا به موقعیت می‌توان یکی از آن‌ها را انتخاب کرد. دو منبع نوردهی دیگر این محصول نیز به شکل صفحه‌هایی قرمز و سفید و در طرفین قرار گرفته‌اند. صفحه‌ی قرمز حالتی چشمک‌زن دارد و می‌تواند به‌عنوان چراغ‌خطر مورداستفاده قرار بگیرد.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید انواع اره زنجیری برقی و بنزینی

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • ابعاد
  108 × 145 × 200 میلی‌متر
 • وزن
  452 گرم

7. نورافکن دستی رونیکس مدل Sunny

7نورافکن دستی رونیکس مدل Sunny-min

نورافکن دستی رونیکس (Ronix) مدل Sunny با برد نور 1000 متر، محصولی کاربردی وزیباست که می توان از آن برای مصارف عمومی و حرفه ای استفاده کرد. استفاده از این نورافکن بسیار ساده بوده و می توان به راحتی آن را شارژ نموده و ساعت ها از آن استفاده کرد. در مکان هایی که نیاز به نور کافی دارید می توانید بدون نگرانی از این نور افکن استفاده کنید. این نور افکن دارای سه نوع نورپردازی متفاوت شامل “لامپ LED با تکنولوژی SMD جهت بالاترین حد روشنایی” و “چراغ مطالعه LED با مدت زمان استفاده بیش از 10 ساعت” و “چراغ چشمک زن SOS” می باشد. این نورافکن همچنین قابلیت استفاده به عنوان پاور بانک جهت شارژ موبایل و.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  175*125*250 میلی‌متر
 • وزن
  850 گرم

8. نورافکن دستی کینگ اسلایت مدل KB2932

8نورافکن دستی کینگ اسلایت مدل KB2932-min

انواع چراغ های اضطراری و چراغ قوه های اس ام دی یا ال ای دی یا پروژکتوری محصولاتی هستند که در مناطق و جاهایی که با قطعی زیاد برق و خاموشی ها و تاریکی های ی متوالی روبرو هستند دارای کاربرد گسترده ای می باشند. همانطور که می دانید تقریبا تمامی تکنولوژی های موجود وابسته به حضور این منبع قوی یعنی انرژی برق می باشند به همین دلیل در نبود این انرژی یا قطع شدن آن قطعا صنایع ، کارخانه ها و به طور کلی بخش بزرگی از زندگی شهری تحت تاثیر قرار می گیرد، اما یکی از جوانب مهمی که برق دارد امر روشنایی است. یکی از محصولاتی که در تاریکی و قطع برق مورد استفاده قرار میگیرد چراغ قوه ی اضطراری می باشد. چراق قوه کینگ اسلایت یکی از چراغ قوه های موجود است. چراغ قوه کینگ اسلایت از مواد اولیه با درجه کیفی بالا ساخته شده است.

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  24 × 15 × 15 میلی‌متر
 • وزن
  1249 گرم

9. نورافکن دستی کد 800

9نورافکن دستی کد 800-min

نورافکن دستی که دارای دو عدد باتری شارژی قوی یک شارژر برق شهری و یک شارژر ماشینی می باشد این محصول را کاربردی تر می کند زیرا علاوه بر شارژ در داخل منزل امکان شارژ این نور افکن در داخل ماشین را میسر می کند . این نور افکن قابلیت تنظیم زوم نور را داشته و بدنه فلزی این محصول استحکام خوبی به آن می دهد که عزیزانی که در کوه و صحرا بخواهند از این محصول استفاده کنند با خیالت راحت میتوانند از این محصول استفاده کنند.

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • ابعاد
  180×100×70 میلی‌متر
 • وزن
  500 گرم

10. نورافکن دستی مدل B002

10نورافکن دستی مدل B002-min

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  190x90x100 میلی‌متر
 • وزن
  420 گرم

11. نورافکن دستی مدل TD-5800

11نورافکن دستی مدل TD-5800-min

«نورافکن دستی» مدل «TD-5800» مقاومت بالایی در برابر آب و رطوبت دارد و شما در هر شرایط آب‌وهوای به‌راحتی از آن استفاده خواهید کرد بدون اینکه نگران از کار افتادن چراغ خود در رطوبت باشید. همچنین در زمان نوردهی ضعیف تا 9 ساعت قابلیت نگهداری شارژ داشته و شما از نور آن در محیطی تاریک استفاده می‌کنید. درعین‌حال که در نور قوی تا 5 ساعت می‌توانید از این چراغ‌قوه استفاده نمایید. در زمانی که شارژ این چراغ‌قوه تمام می‌شود شما آن را 8 الی 10 ساعت شارژ کنید تا بتوانید از آن بدون نگرانی استفاده نمایید. بندی برای حمل آسان این چراغ‌قوه طراحی‌شده تا حمل رودوشی یا دستی آن را آسان و راحت نماید.

بیشتر بخوانید
بهترین قوزبند طبی موجود در بازار کدام است؟

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  100×100×190 میلی‌متر
 • وزن
  1052 گرم

12. نورافکن دستی پاورلاین مدل GREE XML-L2

12نورافکن دستی پاورلاین مدل GREE XML-L2-min

«چراغ اضطراری پاورلاین» مدل «GREE XML-L2» طراحی بسیار جالب توجه‌ای داشته و وسیله‌ای مناسب برای قرار دادن آسان روی هر سطحی است. ابعاد آن حمل این چراغ را بسیار راحت می‌کند. علاوه بر این دارای دو پایه است که یکی از پایه‌ها به صورت 90 درجه قرار گرفته و دیگری به صورت مربع دور تا دور چراغ اضطراری را در بر می‌گیرد. شما به آسانی آن را روی سطوح یا مکان مورد نظر قرار داده و روشن می‌کنید. از ویژگی بارز آن منبع تغذیه 12 تا 24 ولتی است و به راحتی قابل شارژ کردن است.

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  249 × 175 × 145 میلی‌متر
 • وزن
  376 گرم

13. نورافکن دستی گوسونیک مدل 358

13 نورافکن دستی گوسونیک مدل 358-min

چراغ لنترنی سفری گوسونیک یه پیشنهاد عالی برای کوهنوردان , طبیعت گردان , کمپینگ و پیک نیک های خانوادگی است. چراغ لنترنی گوسونیک دارای باتری شارژی داخلی است , که به راحتی قابل تعویض است و همچنین نوع باتری داخل فروشگاهها به راحتی قابل تهیه است. باتری داخلی آن سیلید اسید است , با مشخصات 6 ولت 5 آمپر ,که با استفاده صحیح دارای 5سال طول عمر است. چراغ لنترنی گوسونیک دارای رادیو های اف ام و ای ام است. این کالای بسیار پر کاربرد , دارای ساعت دیجیتالی است.

مشخصات کل

 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • ابعاد
  240x120x300 میلی‌متر
 • وزن
  1500 گرم

14. نورافکن دستی طرح مثلث مدل XF-6889

14نورافکن دستی طرح مثلث مدل XF-6889-min

این نورافکن شارژی به شکل مثلث خطر می باشد . این نورافکن دارای دستگیره ای می باشد که همزمان می تواند قابلیت پایه را نیز ایفا کند . این نورافکن دارای حالت های مختلف نور به صورت نور اصلی سفید با قدرت 500 لومن و چراغ های قرمز به صورت ثابت و چشمک زن می باشد . از این چراغ می توان در مواقع هشدار ، کمپینگ و به صورت نورافکن نیز استفاده کرد. همچنین این چراغ دارای شارژ خورشیدی ، پاوربانک و باتری شارژی داخلی نیز می باشد.

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • ابعاد
  170x170x30 میلی‌متر
 • وزن
  400 گرم

15. نورافکن دستی کد W5

15نورافکن دستی کد W5-min

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • ابعاد
  30×130×170 میلی‌متر
 • وزن
  243 گرم

16. نورافکن دستی کامیسیف مدل mk-2662

16نورافکن دستی کامیسیف مدل mk-2662-min

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  115*115*165 میلی‌متر
 • وزن
  433 گرم

17. نورافکن دستی مدل TD-6000

17نورافکن دستی مدل TD-6000-min

«نورافکن دستی» مدل «TD-6000» از سه حالت نوردهی برخوردار بوده که شامل حالت ضعیف، قوی و چشمک‌زن است. هنگامی‌که نورافکن را در مواقع ضروری یا تاریکی روشن می‌کنید در حالت نور قوی تا 5 ساعت قابل‌استفاده خواهد بود. درعین‌حال که در زمان استفاده از نور ضعیف تا 9 ساعت روشن خواهد ماند در این صورت به‌آسانی و بدون نگرانی در هر شرایطی از آن استفاده می‌کنید. شما به مدت 8 الی 10 ساعت آن را در داخل شارژ قرار داده تا شارژ شود.  از دیگر ویژگی‌های این نورافکن می‌توان به مقاومت آن در برابر رطوبت اشاره کرد تا امکان استفاده از آن را در هر شرایط آب‌وهوای یا مکانی که دارای رطوبت است ممکن سازد.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید آچار فرانسه اصلی و باکیفیت

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  127×127×215 میلی‌متر
 • وزن
  1533 گرم

18. نورافکن دستی جی پاس مدل GSL7822

18نورافکن دستی جی پاس مدل GSL7822-min

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  210x135x123 میلی‌متر
 • وزن
  780 گرم

19. نورافکن دستی کری ال ای دی کد 6000874

19نورافکن دستی کری ال ای دی کد 6000874-min

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  240 × 185 × 170 میلی‌متر
 • وزن
  1050 گرم

20. نورافکن دستی مدل XM-L T6

20نورافکن دستی مدل XM-L T6-min

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  7 × 150 میلی‌متر
 • وزن
  300 گرم
 • جنس بدنه
  آلومینیوم

21. نورافکن دستی دی پی مدل 7058

21نورافکن دستی دی پی مدل 7058-min

نور افکن دی پی 7058 یکی دیگر از محصولات روشنایی شرکت DP می باشد. این نورافکن از یک ال ای دی با توان 3 وات با بازدهی بالا و نور بسیار قوی بهره می برد. باتری داخلی دستگاه که قابل شارژ است از نوع سیلد اسید با ظرفیت 2800 میلی آمپر ساعت است. شارژ باتری داخلی دستگاه توسط یک سیم دوشاخه که در پشت دستگاه زیر یک دریچه مخفی شده است انجام می گیرد. .

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  210 × 130 × 130 میلی‌متر
 • وزن
  690 گرم

22. نورافکن دستی مدل tag25

22نورافکن دستی مدل tag25-min

پروژکتور خورشیدی مدل tag25 از جمله تولیدات ویژه در بین چراغ های شارژی موجود در بازار است این وسیله دارای یک باتری قابل شارژ داخلی بوده که هم با انرژی خورشید و هم از طریق کابل دی سی شارژ می شود. نوردهی این پروژکتور نیز با داشتن 29 لامپ کوچک ال ای دی بسیار مناسب بوده و در هنگام شب نورکافی را برای کمپ شما تامین خواهد کرد. ضمنا داشتن یک پایه فنری فلزی امکان استفاده از این چراغ را روی زمین یا میز در میسر نموده است. .

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • ابعاد
  120*120*25 میلی‌متر
 • وزن
  250 گرم

23. نورافکن دستی مدل 750

23نورافکن دستی مدل 750-min

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  170*130*40 میلی‌متر
 • وزن
  446 گرم

24. نورافکن دستی مدل HB-9707B-2

24نورافکن دستی مدل HB-9707B-2-min

این محصول قابل حمل ، دارای سه حالت نور متفاوت جهت استفاده به عنوان روشنایی محیط ، چراغ قوه و چراغ اضطراری ؛ مناسب برای نگهبانان ، کوهنوردان ، کمپ های مسافرتی و آنهایی که اهل سفر هستند میباشد. پروژکتور دستی فوق با قابلیت شارژ از طریق نور خورشید و یا هر مدل شارژر اندرویدی ، به عنوان چراغ اضطراری در هنگام نبود برق در منزل و محل کار نیز میتوان قابل استفاده باشد. این چراغ دارای کابل یو اس بی جهت شارژ تلفن همراه در مواقع اضطراری نیز میباشد. .

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید کمپرسور باد فندکی و صنعتی پرقدرت

مشخصات کلی

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  55*135*190 میلی‌متر
 • وزن
  320 گرم

25. نورافکن دستی دی پی مدل DP-716B

25نورافکن دستی دی پی مدل DP-716B-min

نورافکن ال ای دی دستی -دی بی مدل DP-716B دارای 30 ال ای دی می باشد که می تواند محیط را روشن نماید. ظرفیت باتری 1300 میلی آمپر است . دارای دکمه خاموش روشن است . .

مشخصات کل

 • نحوه حمل
  دستی , آویزی
 • ابعاد
  70x45x245 میلی‌متر
 • وزن
  320 گرم

26. نورافکن دستی یاجیا مدل YJ-2886

نورافکن دستی یاجیا مدل YJ-2886«نورافکن دستی یاجیا» مدل «YJ-2886» دارای باتری اسیدی است. این باتری عمر طولانی‌ داشته و به‌آسانی قابل شارژ است. امکان نگهداری شارژ در مدت‌زمان طولانی‌‌تری را فراهم می‌کند. به‌علاوه این باتری عمر مفید بیشتر درعین‌حال انرژی بیشتری به چراغ‌قوه برای شارژ می‌دهد. مدت‌زمان نوردهی در حالت تک چراغ قوی به مدت 15 ساعت و در حالت نور ضعیف 28 ساعت امکان‌پذیر خواهد بود.

در این صورت به‌آسانی متناسب با شرایط خود آن را به همراه خواهید داشت و از تاریکی لذت بیشتری می‌برید. برای حمل آسان آن یک بند طراحی‌شده تا شما این چراغ‌قوه را توسط شانه یا با دست حمل کنید. مدت‌زمان لازم برای قرار دادن چراغ‌قوه در شارژ 4 الی 5 ساعت است و بعد از آن زمان استفاده در مکان‌های تاریک را آسان می‌کند. «نورافکن دستی یاجیا» مدل «YJ-2886» دارای منبع تغذیه 240 ولتی است و به‌راحتی با برق شهری شارژ می‌شود. شما با داشتن آن احساس بهتری از سفر و کمپینگ در محیط تاریک دارید.

مشخصات کل

 • نحوه حمل
  دستی
 • ابعاد
  100×100×190 میلی‌متر
 • وزن
  963 گرم
 • جنس بدنه
  پلاستیک

سایر توضیحات

 • نوع باتری به کار رفته شده باتری اسیدی قابل شارژ 4 ولت و 5500 میلی آمپر
 • دارای USB 500 MAH
 • مدت زمان لازم برای شارژ شدن به صورت کامل 4 الی 5 ساعت
 • مدت زمان نوردهی در حالت تک چراغ قوی 15 ساعت و نور معمولی 28 ساعت
 • دارای منبع تغذیه 240 ولت

27. نور افکن شارژی ام دی مدل MD3000

نور افکن شارژی ام دی مدل MD3000

نور افکن شارژی ام دی محصول جدید از برند MD است. این محصول مناسب برای فضاری بازو به عنوان نور سوپر روشن برای استفاده در کمپینگ ، پیاده روی، ماهیگیری، تعمیر خودرو و… است.با وجود طراحی بی نظیر می‌توان درزیر زمین و گاراژ از آن استفاده کرد. این چراغ قوه مجهز بعه سیستم SOS و در 3 حالت نوری فعال است.این محصول در کیفیت بالا ساخته شده و از باطری لیتیومی تغذیه می‌شود.این نور افکن دارای پاوربانک است و ار طریق USBمی‌توان گوشی را شارژنمود.

طول عمر بالا این محصول نشان از کیفیت ساخت است. جنسه بدنه نور افکن های ام دی از آلومینیوم است و همچنین ضد آب و مقاوم در برابر زنگ هست.نور افکن ام دی شارژر و آدابنور نیز داراست.این محصول وزن سبکی دارد و بسیار خوش دست است.

مشخصات کل

 • تعداد لامپ
  30 عدد
 • میزان روشنایی
  2400 لومن
 • باتری داخلی
  دارد ( منبع تغذیه )
 • تعداد باتری
  3
 • نوع باتری
  لیتیومی
 • مقاوم در برابر آب
  بله

ضمن تشکر و امیدواری از مفید بودن این مطلب در راستای انتخاب و خرید شما، خواندن راهنمای خرید چراغ پیشانی و خرید چراغ قوه را نیز به شما توصیه می کنیم.