چاپ صفحه

راهنمای خرید بهترین دوچرخه های ثابت و لاغری

دوچرخه ثابت
چکیده این مطلب :

انتشار: 25 خرداد 99

زمان مطالعه: 7 دقیقه

دسته بندی ها: تفریحی و ورزشی

هیچ نظر

651 بازدید

دوچرخه ثابت یک وسیله کاربردی برای ورزش در خانه است و به لاغری و کاهش وزن کمک میکند در این مطلب بهترین دوچرخه های ثابت را معرفی میکنم.


کاهش وزن، همواره یکی از معضلاتی بوده که در زندگی مدرن، انسان‌ها را به تلاش واداشته اما در بسیاری مواقع، آن‌ها نتوانسته‌اند بر این مسئله غلبه کنند. طبق مطالعات، اضافه وزن یکی از شایع‌ترین مشکلات در میان مردان و زنان سراسر جهان است و علاوه بر ایجاد خطر بیماری‌های قلبی و عروقی، در افراد موجب نارضایتی از وضعیت ظاهری می‌شود.

بسیاری از افراد برای کم کردن وزن خود به روش‌های مختلفی نظیر داروها و قرص‌های مختلف متوسل می‌شوند اما طبق آنچه منابع علمی می‌گویند، کم کردن وزن و تناسب اندام ممکن نیست، مگر با ورزش مکرر و داشتن یک رژیم غذایی سالم و صحیح.

همانطور که می‌دانید، ورزش‌های هوازی یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای سوزاندن چربی اضافه در بدن هستند و به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین ورزش‌های هوازی که می‌تواند مقدار بسیار زیادی از کالری مصرفی روزانه‌ی شما را بسوزاند، می‌توان به دوچرخه‌سواری اشاره کرد. با انجام این ورزش، شما می‌توانید با درگیر کردن ماهیچه‌های پا، هم قدرت ماهیچه‌ها و توان بدنی‌تان را بیشتر کنید و هم کالری بیشتری بسوزانید تا بدنتان به‌ناچار، چربی اضافه‌ای که ذخیره کرده است را بسوزاند و وزن شما هم کمتر شود.

اما از آنجا که دوچرخه‌سواری آنقدرها هم در دنیای امروز ساده نیست و ملزومات زیادی لازم دارد، افراد بسیاری به تهیه‌ی دوچرخه‌های ثابت روی آورده‌اند که استفاده از آن‌ها بسیار ساده‌تر از استفاده از یک دوچرخه‌ی واقعی است. دوچرخه‌های ثابت را می‌توان در باشگاه‌های ورزشی و منازل استفاده کرد و مزیت آن‌ها این است که همه‌ی اعضای خانواده می‌توانند از آن استفاده کنند.

انواع دوچرخه ثابت:

دوچرخه ثابت ها با توجه به نوع استفاده به دو دسته تقسیم می شوند که در مورد هر کدام توضیحاتی داده می شود.

 • دوچرخه ثابت خانگی: این وسیله هم مانند تردمیل دارای دو نوع خانگی و باشگاهی است. طبیعی است که استقامت وسایل خانگی نسبت به باشگاهی مقداری کمتر است و از قیمت پایین تری برخوردارند. این دوچرخه ها نسبت به باشگاهی اندازه کوچکتری دارند و فضای کمتری را در منزل اشغال می کنند.
 • دوچرخه ثابت باشگاهی: یکی از وسایلی که در باشگاه های بدنسازی طرفداران زیادی دارد دوچرخه ثابت می باشد. طبیعی است به دلیل استفاده افراد مختلف با وزن های نامشخص باید نسبت به مدل های خانگی مقاوم تر باشند. به همین علت قیمت آن ها هم کمی بیشتر است.

انواع دوچرخه ثابت باشگاهی:

 • دوچرخه ثابت نشسته: این مدل از دوچرخه برای افرادی ساخته شده است که دارای مشکل کمردرد و زانو درد هستند. همچنین کسانی که مشکلال حرکتی دارند مانند بیماران ام اس بسیار مفید می باشد. این مدل بیشتر کاربرد پزشکی دارد و شما می توانید با برنامه پزشکی مشخص به وسیله آن وزن کم کنید.
 • دوچرخه ثابت ایستاده: این نوع دوچرخه دارای یک زین یا صندلی قابل تنظیم است. نسبت به مدل های نشسته شما به وسیله آن می توانید کالری بیشتری بسوزانید. برای افرادی که دوست دارند بدون نشستن و در حالت ایستاده دوچرخه سواری کنند هم مناسب است. این دوچرخه به لاغر شدن شما و تقویت ماهیچه پا کمک می کند.
 • دوچرخه ثابت اسپینینگ: یکی از حرفه ای ترین مدل های دوچرخه ثابت است. این نوع دوچرخه ظاهری دقیقا مشابه دوچرخه کورسی دارد و کسانی که می خواهند به واقعیت دوچرخه سواری نزدیک شوند این مدل گزینه مناسبی است. شما به وسیله این دوچرخه می توانید به صورت نیم خیز رکاب بزنید و میزان بیشتری کالری بسوزانید.

انواع دوچرخه ثابت از نظر مقاومت:

 • دوچرخه ثابت مگنتی: در این مدل دوچرخه شما می توانید به وسیله یک پیچ به صورت دستی و مکانیکی سفتی و نرمی پدال را تا ۸ درجه شل یا سفت کنید.
 • دوچرخه ثابت الکترومگنتی: مقاومت دستگاه یا همان شل و سفت شدن رکاب در این مدل به وسیله الکتریکی تغییر می کند و شما می توانید با فشار دادن یک دکمه به صورت خیلی ساده رکاب را شل یا سفت کنید همچنین تغییرات را می توانید درون مانیتور مشاهده کنید.
بیشتر بخوانید
نکاتی که قبل از خرید دوربین تک چشمی ارزان باید بدانید

معایب و مزایای استفاده از دوچرخه ثابت:

دوچرخه های ثابت با توجه به اینکه میزان کمتری از فضا را نسبت به وسیله های دیگر اشغال می کند و به سبب ایجاد شادی و نشاط ایجاد می کند. همچنین شما با استفاده از این دستگاه می توانید در هر شرایط آب و هوایی به ورزش دوچرخه سواری بپردازید. مقاومت ماهیچه های شما را زیاد می کند و با دور کردن استرس سبب ترشح هورمون اندروفین می شود. متاسفانه این وسیله برای افرادی که دچار مشکل آرتروز هستند، همچنین خانم های باردار و افرادی که مشکل سیاتیکی دارند مناسب نیست.

نکات مهمی که موقع خرید دوچرخه ثابت باید به آن ها توجه کنید:

تنظیم رکاب

به طور کلی دو نوع سیستم تنظیمبرای دوچرخه ثابت وجود دارد. نوع اول مکانیکی و نوع دوم الکترونیکی. در مدل مکانیکی به وسیله یک پیچ به وسیله قدرت دست میزان قدرت رکاب مشخص می شود. اما مدل های الکتریکی به وسیله یک صفحه نمایش و فشار دادن چند دکمه بدون نیاز به هیچ زحمت خاصی رکاب دوچرخه شل یا سفت می شود.

سیستم مقاومت دوچرخه

دوچرخه های ثابت برخلاف دوچرخه های معمولی فاقد دنده می باشند. برای این دوچرخه ها نوعی سیستم مقاومت تعبیه شده است. که به دو دسته تقسیم می شوند. یکی سیستم مقاومت تسمه نمدی و دیگری سیستم مقاومت مگنتی. سیستم های مقاومت تسمه نمدی شباهت زیادی به دوچرخه های معمولی دارند ولی سیستم مگنتی دارای دو آهنربای قوی می باشد. که در بین پدال و بدنه قرار دارند.

نوع برنامه دهی

حتما موقع خرید دوچرخه ثابت به سیستم برنامه دهی دستگاه توجه داشته باشید، برخی مدل ها فاقد سیستم برنامه دهی هستند. اگر قصد دارید برای لاغر شدن طبق برنامه ورزشی پیش بروید از فروشنده بخواهید به شما مدل هایی را معرفی کند که قابلیت برنامه ریزی دارند این دوچرخه ها مقداری از مدل های معمولی گران تر هستند. این دوچرخه ها دارای مانیتوری هستند که میزان کالری مصرفی و ضربان قلب را به شما نمایش می دهد.

نوع صفحه نمایش

اگر می خواهید میزان مسافت طی شده و تعداد رکاب زدن ها را بر روی صفحه نمایش مشاهده کنید و یا می خواهید هنگام ورزش کردن با لمس صفحه نمایش موزیک دلخواه خود را پخش نمایید به دنبال مدل های گران تر بروید این مدل ها دارای آپشن های زیادی هستند.

تنظیم صندلی

دوچرخه ثابت هایی را خریداری کنید که زین یا همان صندلی آن ها قابل تنظیم هست در برخی مدل ها زین دوچرخه ثابت است و به دلیل عدم اندازه بودن فاصله پا با رکاب هنگام استفاده از آن دچار کمر درد و زانو درد می شوید.

میزان تحمل وزن دستگاه

دوچرخه های ثابت هم مانند تردمیل برای اشخاص با وزن های مختلف طراحی می شوند اگر برای استفاده در منزل می خواهید فقط کافی است وزن تمام اشخاصی که قرار است از این وسیله استفاده کنند را به فروشنده بدهید تا با توجه به وزن شما دوچرخه مناسب وزن شما را پیشنهاد نماید. اگر برای باشگاه ورزشی می خواهید به دلیل اینکه وزن شخص استفاده کننده نا مشخص است به دنبال قوی ترین مدل دوچرخه ثابت بروید.

حمل و نقل آسان

نکته مهم دیگری که موقع خرید باید به آن توجه داشته باشید وزن دوچرخه ثابت است. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که مدام دوچرخه را جابه‌جا می کنید بهتر است به دنبال دوچرخه های سبک بروید این دوچرخه ها راحت تر جابه‌جا می شوند. البته دوچرخه های باشگاهی معمولا وزن زیادی دارند و دوچرخه های خانگی سبک تر هستند.

قیمت دوچرخه

مشخص کنید که چه مقدار برای خرید دوچرخه قرار است هزینه کنید، زمانی که شما میزان بودجه خرید را مشخص کنید خود به خود خیلی از مدل ها از دایره انتخاب شما خارج می شوند.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید طناب ورزشی قدرتی و محکم

با توجه به نکاتی که گفته شد؛ می توانید دوچرخه ثابت مورد نظرتان را خریداری نمایید. ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۱۶ نمونه دوچرخه ثابت مقاوم، پرفروش و باکیفیت موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک کردن روی هر تصویر یا زدن دکمه ی زیر هر آیتم، می توانید اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.

در ادامه قصد داریم تعدادی از بهترین دوچرخه‌های ثابتی که می‌توانید تهیه کنید را به شما معرفی کنیم. ما را همراهی کنید.

پرفروش ترین دوچرخه های ثابت موجود در بازار

1. دوچرخه ثابت تایتان فیتنس مدل ۰۰۲E

دوچرخه ثابت تایتان فیتنس مدل ۰۰۲E

دوچرخه ثابت تایتان فیتنس مدل ۰۰۲E

بر خلاف دوچرخه‌ی قبلی، این دوچرخه از ساختار متفاوتی بهره می‌برد و برای ورزشکاران حرفه‌ای بسیار مناسب‌تر است. پدال‌های این دوچرخه را می‌توانید در ۸ حالت مختلف تنظیم کنید تا قدرت بدنی خود را هر طور که مایلید به چالش بکشید و میزان مصرف کالری را بیشتر کنید. این دوچرخه همچنین امکان تغییر ارتفاع نشیمن‌گاه را به‌صورت افقی و عمودی در اختیار شما قرار می‌دهد تا فارغ از قد و وزن و جنسیت و سن، بتوانید از آن استفاده کنید.

این دستگاه یک مانیتور هم دارد که به نسبت مدل قبلی کیفیت بسیار بهتری دارد و می‌تواند اطلاعات بسیار دقیق‌تری را به شما ارائه دهد. اطلاعاتی مانند ضربان قلب، مدت‌زمان استفاده، مسافت طی شده و کالری سوزانده شده به‌صورت تقریبی را می‌توانید از طریق این مانیتور مشاهده کنید. این دستگاه همچنین دستگیره‌هایی در دوطرف مانیتور دارد تا هم به حفظ تعادل کمک کند و هم استفاده از آن ساده‌تر باشد. این دستگاه برای استفاده در خانه‌ها بسیار مناسب است و می‌تواند بازه‌ی وزنی بین ۱۰۰ تا ۱۲۵ کیلوگرم را تحمل کند.

مشخصات

 • ابعاد
  110x60x115 سانتی متر
 • وزن
  46 کیلوگرم
 • بازه ظرفیت وزنی
  100-125 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  120 کیلوگرم
 • صفحه نمایش
  دارد
 • نمایش سرعت
  دارد

نقاط قوت:

 • کیفیت ساخت عالی
 • نمایش ضبان قلب و کالری مصرفی
 • نصب آسان

نقاط ضعف:

 • وزن نسبتا زیاد
 • عدم وجود قابلیت تنظیم برنامه به‌صورت دستی

2. دوچرخه ثابت ATMED پایی مدل ۳۴۸۱

دوچرخه ثابت ATMED پایی مدل ۳۴۸۱

نخستین دستگاهی که قصد معرفی‌اش را داریم، برای آن دسته مخاطبانی است که نیاز حرفه‌ای به ورزش هوازی ندارند اما بدشان هم نمی‌آید هر از گاهی مقداری کالری بسوزانند. این دوچرخه به نسبت سایر محصولاتی که به شما معرفی می‌کنیم، قیمت پایین‌تری دارد و تقریبا برای همه‌ی اقشار جامعه مناسب است. از این دستگاه می‌توانید زیر میز کارتان استفاده کنید و حتی مواقعی که مشغول انجام دادن کارهای روزانه هستید، ورزش هم بکنید و فعال باشید.

وزن پایین، یک صفحه‌ی نمایش کوچک و نمایش سرعت، ضربان قلب و کالری سوزانده شده از دیگر ویژگی‌های این دستگاه است. خوبی دیگر آن هم این است که به راحتی باز و بسته می‌شود و فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. اگر از رژیم غذایی خاصی پیروی می‌کنید، ویژگی نمایش کالری سوزانده شده در این دستگاه خیلی به دردتان می‌خورد؛ چراکه می‌توانید در نهایت متوجه شوید چقدر در کاهش وزن خود موفق بوده‌اید. البته به‌عنوان نقاط ضعف نیز باید گفت این دوچرخه اصلا به درد ورزشکاران حرفه‌ای و کسانی که قرار است برای ساعت‌های زیادی ورزش کنند، مناسب نیست.

حتی اگر مدت‌زمان زیادی از آن استفاده کنید، بخش فلزی آن ممکن است داغ کند و پوست بدن را بسوزاند. دیگر نکته‌ی بد این دوچرخه نیز این است که نمی‌توانید سطوح مختلفی را برای میزان مقاومت رکاب‌ها تعیین کنید.

مشخصات

 • ابعاد
  درحالت باز شده : 22.5*39*44//در حالت جمع شده : 12*26.5*39 سانتی متر
 • وزن
  1.1 کیلوگرم
 • صفحه نمایش
  دارد
 • ابعاد صفحه نمایش
  9.5*8.5 اینچ

نقاط قوت:

 • سایز کم و قابلیت تا شدن
 • نمایش کالری و ضربان قلب
 • قیمت پایین

نقاط ضعف:

 • داغ شدن بیش از حد بخش فلزی
 • نبود قابلیت تغییر میزان مقاومت پدال‌ها
 • نامناسب برای ورزش حرفه‌ای

3. دوچرخه ثابت تایوانی اسپینینگ خانگی فیول مدل SB350

دوچرخه ثابت تایوانی اسپینینگ خانگی فیول مدل SB350

این دوچرخه نسبت به مدل قبلی کمی گران‌تر است و علت عمده‌ی آن نیز ساختار و اسکلتی است که در آن به کار رفته. این مدل از طراحی پیشرفته‌تری بهره می‌گیرد و برای مصارف حرفه‌ای‌تر مناسب‌تر است. این طراحی باعث شده وزن این دوچرخه تا اندازه‌ی قابل توجهی از مدل قبلی کمتر باشد و میزان وزنی که تحمل می‌کند نیز در همان محدوده باشد. این دوچرخه نیز می‌تواند سرعت حرکت شما و میزان کالری مصرف شده را نمایش دهد. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این دوچرخه ترمزهایی هستند که می‌توانید با استفاده از آن‌ها دیسک در حال چرخش آن را متوقف کنید.

بیشتر بخوانید
بهترین شیکر بدنسازی ارزان راهنمای خرید

این ترمزها باعث می‌شوند پاهای شما از آسیب‌های احتمالی در امان بمانند و پدال‌ها طبق برنامه‌ای که شما در نظر دارید بچرخند. البته این دستگاه یک نکته‌ی ضعف عجیب هم دارد و بر خلاف همه‌ی مدل‌های قبلی، نمی‌تواند ضربان قلب شما را نشان دهد. پس اگر برایتان مهم است که هنگام ورزش از ضربان خود مطلع باشید، می‌توانید از دیگر مدل‌ها استفاده کنید.

مشخصات

 • ابعاد
  90 × 60 × 116 سانتی متر
 • وزن
  36 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  100 کیلوگرم
 • قدرت موتور
  ندارد اسب بخار
 • محدوده سرعت
  ندارد متر بر ثانیه
 • صفحه نمایش
  دارد

نقاط قوت:

 • طراحی باکیفیت اسکلت دستگاه
 • پشتیبانی از بلوتوث
 • ترمز اضطراری

نقاط ضعف:

 • عدم نمایش ضربان قلب
 • نداشتن قابلیت تنظیم برنامه‌ی دستی

4. دوچرخه ثابت تایتان فیتنس مدل A2100G

 

دوچرخه ثابت تایتان فیتنس مدل A2100G

این دوچرخه گران‌قیمت‌ترین محصولی است که در این لیست به شما معرفی می‌کنیم؛ دوچرخه‌ای که می‌توانید با هر شرایطی که دوست داشتید از آن استفاده کنید. چه برای مصارف حرفه‌ای، چه برای باشگاه‌های ورزشی و بدن‌سازی و چه برای مصرف شخصی در خانه. تنظیمات متعددی که این دستگاه برای شخصی‌سازی در اختیار شما قرار می‌دهد تعداد و تنوع بسیار بالایی دارند و این مسئله باعث می‌شود همه‌ی اعضای خانواده به سادگی از آن استفاده کنند.

این دوچرخه که ساخت تایوان است، حتی توانایی تولید برق را هم دارد که از این ویژگی در جهت بهبود تجربه‌ی شما استفاده می‌کند. قطعات و اجناسی که در آن استفاده شده‌اند تقریبا رقیب دیگری ندارند و آنقدر مقاومند که احتمالا هر کاری هم با آن‌ها انجام دهید، صدمه نمی‌بینند و پاره نمی‌شوند. این دستگاه می‌تواند ۱۶ درجه سختی متفاوت برای پدال‌هایش داشته باشد و همه‌ی اطلاعاتی که ورزشکاران حرفه‌ای باید درباره‌ی فعالیت‌شان بدانند را روی نمایشگرش نشان می‌دهد. برنامه‌های ورزشی مختلف نیز از دیگر ویژگی‌های خوب این دوچرخه است که کمک می‌کند بهتر و موثرتر ورزش کنید.

این دوچرخه همچنین از یک پورت AUX هم بهره می‌برد تا بتوانید هنگام استفاده از آن به موسیقی هم گوش کنید. لازم به ذکر است که این محصول همچنین در میان همه‌ی محصولاتی که معرفی کردیم، بیشترین بازه‌ی ظرفیت وزنی را هم دارد و می‌تواند تا ۱۷۵ کیلوگرم وزن افراد را تحمل کند. این یعنی اگر اضافه وزن شما بسیار زیاد است، همچنان می‌توانید از آن استفاده کنید.

مشخصات

 • ابعاد
  175x68x125 سانتی متر
 • وزن
  80 کیلوگرم
 • بازه ظرفیت وزنی
  150-175 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  150 کیلوگرم
 • صفحه نمایش
  دارد

نقاط قوت:

 • طراحی هوشمندانه و بی‌رقیب
 • بازه‌ی طرفیت وزنی بسیار بالا
 • امکانات متعدد برای سهولت در استفاده

نقاط ضعف:

 • عدم وجود قابلیت تغییر شیب

5. دوچرخه ثابت تایوانی مگنت برقی و برنامه دار فیول مدل SU135-40

دوچرخه ثابت تایوانی مگنت برقی و برنامه دار فیول مدل SU135-40

این دوچرخه از هر دو مدل پیشین حرفه‌تر و بهتر است و می‌تواند نیازهای گوناگون ورزشکاران حرفه‌ی و غیرحرفه‌ای را برآورده کند. طراحی مدرن و کارآمد اسکلت این دوچرخه، باعث شده یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها برای کم کردن وزن باشد و قابلیت تنظیم میزان سختی و نرمی پدال‌ها در ۲۴ حالت مختلف، باعث می‌شود شما بتوانید تا هرجا که دل‌تان خواست، از عظلات پایتان کار بکشید.

قابلیت تنظیم برای قدها و وزن‌های مختلف هم یکی دیگر از عواملی است که باعث می‌شود استفاده از این دستگاه هم برای آقایان و هم برای بانوان ساده‌تر باشد. یکی دیگر از ویژگی‌های مهم این دوچرخه این است که می‌توانید برنامه‌های شخصی خودتان برای ورزش را در آن وارد کنید و تجربه‌ی ورزشی خود را شخصی‌سازی کنید. این دستگاه از یک مانیتور رنگی با وضوح تصویر بالا هم پشتیبانی می‌کند که نسبت به مدل‌های قبلی تجربه‌ی بسیار بهتری را فراهم می‌کند.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید توپ بسکتبال و معرفی چند مدال توپ بسکتبال خیابانی

این مانیتور همچنین دارای اسپیکر نیز هست. این دوچرخه ۳۵ کیلوگرم وزن دارد و به نسبت قابلیت‌ها و کارایی‌هایش، سبک محسوب می‌شود. نمایش کالری مصرفی و سنسورهایی که می‌توانند ضربان قلب شما را با دقت ثبت کنند نیز از دیگر ویژگی‌های این دوچرخه محسوب می‌شوند.

مشخصات

 • ابعاد
  100 × 140 × 60 سانتی متر
 • وزن
  35 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  110 کیلوگرم
 • صفحه نمایش
  دارد
 • نمایش سرعت
  دارد
 • نمایش ضربان قلب
  دارد

نقاط قوت:

 • مناسب برای ورزشکاران حرفه‌ای
 • تنظیم سختی و نرمی پدال در ۲۴ حالت مختلف
 • برنامه‌های ورزشی متعدد

نقاط ضعف:

 • گزینه‌های کم برای تنظیم صحیح زین

6. دوچرخه ثابت کراس فیتنس مدل ERUN 100دوچرخه ثابت کراس فیتنس مدل ERUN 100

دوچرخه ثابت یکی از محصولاتی است که چه برای افرادی که حرفه ای ورزش می کنند و چه افرادی که در منزل و به صورت غیر حرفه ای فعالیت دارند می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

دوچرخه ثابت دستگاهی است که عملکردی مشابه دوچرخه دارد و در نتیجه علاوه بر مزایایی که دوچرخه سواری به همراه دارد و در دوچرخه ثابت شبیه سازی شده است، می تواند برای دوچرخه سواران حرفه ای که به طور مثال به دلیل شرایط آب و هوایی امکان دوچرخه سواری در فضای باز را ندارند، می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا عضلات آن ها آمادگی خود را از دست ندهند.

دوچر خه ثابت بر خلاف باور غلطی که در بین مردم رایج شده است کمترین میزان آسیب به اندام های بدن را برخلاف دیگر دستگاه های باشگاهی و لاغری دارد.

مشخصات

 • ابعاد
  116*56*140 سانتی متر
 • وزن
  34 کیلوگرم
 • فاصله قدم
  ندارد سانتی متر
 • بازه ظرفیت وزنی
  125-150 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  150 کیلوگرم

7. دوچرخه ثابت لیدر اسپرت مدل S2000T

دوچرخه ثابت لیدر اسپرت مدل S2000T

لیدر اسپرت یکی از کارخانجات پیشرو در تولید دوچرخه های اسپینینگ می باشد ، که با تنوع محصول و استفاده از تکنولوژی روز و مواد درجه یک در تولید همیشه سعی در جلب نظر مصرف کننده داشته است . این شرکت با توجه به کیفیت ساخت بالای قطعات و از طرفی احترام به حقوق مصرف کننده که در نوع خود و نسبت به دیگر رقبا در بازار مثال زدنی و قابل توجه است .

دوچرخه ی اسپینینگ لیدر اسپرت مدل S 2000 T یکی از مدل های موفق باشگاهی بوده که با تحمل وزن 150 کیلوگرم واقعی قابلیت استفاده در منزل ، مراکز فیزیوتراپی و باشگاه را دارا می باشد .

مشخصات

 • ابعاد
  83*26*120 سانتی متر
 • وزن
  50 کیلوگرم
 • بازه ظرفیت وزنی
  150-175 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  150 کیلوگرم
 • صفحه نمایش
  دارد

8. دوچرخه ثابت لیدر اسپرت مدل 5022

دوچرخه ثابت لیدر اسپرت مدل 5022

لیدر اسپرت یکی از کارخانجات پیشرو در تولید دوچرخه های اسپینینگ می باشد ، که با تنوع محصول و استفاده از تکنولوژی روز و مواد درجه یک در تولید همیشه سعی در جلب نظر مصرف کننده داشته است . این شرکت با توجه به کیفیت ساخت بالای قطعات نسبت به دیگر رقبا در بازار مثال زدنی و قابل توجه است .

دوچرخه ی اسپینینگ لیدر اسپرت مدل 5022 یکی از مدل های موفق بوده که با تحمل وزن 125 کیلوگرم واقعی قابلیت استفاده در منزل، مراکز فیزیوتراپی و باشگاه های مخصوص بانوان را دارا می باشد .

مشخصات

 • ابعاد
  86*27*99 سانتی متر
 • وزن
  35 کیلوگرم
 • بازه ظرفیت وزنی
  125-150 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  125 کیلوگرم
 • صفحه نمایش
  دارد
 • نمایش سرعت
  دارد

9. دوچرخه ثابت پاورلند مدل 8719R

دوچرخه ثابت پاورلند مدل 8719R

مشخصات

 • ابعاد
  165x70x110 سانتی متر
 • وزن
  54 کیلوگرم
 • بازه ظرفیت وزنی
  125-150 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  120 کیلوگرم
 • صفحه نمایش
  دارد

10. دوچرخه ثابت لیدر اسپرت مدل 760

دوچرخه ثابت لیدر اسپرت مدل 760

لیدر اسپرت یکی از کارخانجات پیشرو در تولید دوچرخه های اسپینینگ می باشد ، که با تنوع محصول و استفاده از تکنولوژی روز و مواد درجه یک در تولید همیشه سعی در جلب نظر مصرف کننده داشته است . این شرکت با توجه به کیفیت ساخت بالای قطعات و از طرفی احترام به حقوق مصرف کننده که در نوع خود و نسبت به دیگر رقبا در بازار مثال زدنی و قابل توجه است .

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید انواع کباب پز گازی ارزان قیمت

دوچرخه ی اسپینینگ لیدر اسپرت مدل 760 از قوی ترین و موفق ترین مدل های باشگاهی بوده که با تحمل وزن آزاد قابلیت استفاده در منزل ، مراکز فیزیوتراپی و باشگاه بانوان را دارا می باشد این مدل بواسطه ی طراحی خاص تنه یکی از مدل های ویژه و پر طرفدار برای انجام ورزش اسپینینگ می باشد .

مشخصات

 • ابعاد
  83*24*105 سانتی متر
 • وزن
  54 کیلوگرم
 • بازه ظرفیت وزنی
  175-200 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  200 کیلوگرم
 • صفحه نمایش
  دارد

11. دوچرخه ثابت تایوانی مگنت برقی و برنامه دار ؛ فیول مدلSR146-40 پلاس (بغل مانیتور دسته دار)

دوچرخه ثابت تایوانی مگنت برقی و برنامه دار ؛ فیول مدلSR146-40 پلاس (بغل مانیتور دسته دار)

اغلب برند های موجود در بازار ایران به خاطر پائین آوردن قیمت از ساختاری خیلی ضعیف استفاده میشوند که این نکته باعث پائین آمدن 100% کیفیت خواهد شد ؛

ساختار مهندسی به روز شده و شاسی ( اسکلت ) مستحکم دستگاه ؛ نکته بسیار بسیار مهمی در دستگاه های فوق میباشد ؛

برند فیول ( FUEL ) با قدمتی خیلی طولانی در کشور تایوان در طراحی و تولید در عرصه مدرنترین تجهیزات هوازی خانگی و باشگاهی با کسب استاندارد های جهانی فعالیت دارد دوچرخه ثابت ( پشتی دار ) فیول مدل SR146-40 مگنت برقی ؛

پشتی دار و اورجینال ؛ ساخت و مونتاژ و بسته بندی تایوان با سیستم برقی الکترو مگنتیک پیشرفته و قابل تنظیم در 24 حالت (سختی و نرمی) دستگاه فوق هوازی مفیدی برای بالا بردن گردش خون و افزایش متابولیسم بدن و چربی سوزی قوی میباشد با سیستم پیشرفته الکترو مگنت قابل تنظیم و ساختاری قوی و مدرن و کیفیت بالا در پدال زدن و ساخت قطعات دستگاه و قابل استفاده برای آقایان و بانوان با طول قد های متفاوت

( قابلیت تنظیم نشیمنگاه در ریل مربوطه ) و مانیتور پیشرفته با نمایشگر که نمایش دهنده کلیه آیتم ها و نمودار برنامه انتخاب شده به صورت همزمان ( در حالت دستی یا برنامه های از پیش تعین شده کارخانه ) با اسپیکر و همچنین دستگیره های قوی در بغل نشیمنگاه برای حفظ تعادل و یا کمک به بلند شدن از روی نشیمنگاه و سنسور های دستی شمارش ضربان قلب با گارانتی معتبر 12 ماه فروشگاه ورزشی صادقی ( تاسیس 1336 ) و مصرف خانگی میباشد .

ضمنا بسته بندی دستگاه فوق ( اسمبل نشده ) در کارتن میباشد که باید طبق دفترچه نصب موجود در داخل کارتن اقلام ؛

اسمبل و نصب شود ؛ در صورت نیاز ؛ نصاب ارسال خواهد شد که ملزم به پرداخت هزینه توسط خریدار محترم میباشد . .

مشخصات

 • ابعاد
  165.5 × 108.8 × 70 سانتی متر
 • وزن
  48 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  110 کیلوگرم
 • قدرت موتور
  – اسب بخار
 • محدوده سرعت
  – متر بر ثانیه

12. دوچرخه ثابت لیواسترانگ مدل LS5-0R

دوچرخه ثابت لیواسترانگ مدل LS5-0R

LS5. 0R به دلیل طراحی راحت و مهندسی شده باعث می شود تا یک تمرین خوب و گام به گام به راحتی در دسترس هر کاربر باشد. این طراحی فریم باعث شده تا LS5.

مشخصات

 • ابعاد
  116*66*162 سانتی متر
 • وزن
  53 کیلوگرم
 • فاصله قدم
  15 سانتی متر
 • بازه ظرفیت وزنی
  100-125 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  120 کیلوگرم

13. دوچرخه ثابت کتلر مدل Ergometer Axiom

دوچرخه ثابت کتلر مدل Ergometer Axiom

طراحی و ساخت این برند در کشور آلمان انجام می شود برند Kettler به طور جهانی شناخته شده و نماد کیفیت، سبکی و دوام است در واقع همه چیزی است که شما از یک محصول ساخته شده در آلمان انتظار دارید. دوچرخه ثابت های ERGOMETER AXION KETTLER از سری دوچرخه های راحت و مقاوم کمپانی آلمانی KETTLER است . این دوچرخه ثابت همراه قابلیت اتصال به پورت USBو نشانگر 7 اینچی با نور پس زمینه آبی برای نمایش کالری مصرفی توسط کاربر,ضربان قلب و صفحه کلید ضد آب می باشد.

مشخصات

 • ابعاد
  12*54*119 سانتی متر
 • وزن
  60 کیلوگرم
 • بازه ظرفیت وزنی
  175-200 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  180 کیلوگرم
 • صفحه نمایش
  دارد

14. دوچرخه ثابت کراس فیتنس مدل Track 3

دوچرخه ثابت کراس فیتنس مدل Track 3دوچرخه ثابت ايستاده کراس فيتنس TRACK 3)B009) از کیفیت خیلی خوبی برخوردار است ، این دستگاه میتواند در تمرینات به شما کمک کند تا در هر زمانی از روز که دوست دارید به تمرین کردن بپردازید و با رکاب زدن بر روی آن به سلامت اندامتان کمک کنید. دوچرخه سوار از هر نوعی باعث کاهش چربی بدن و کاهش وزن شما در تمام اندام های بدن شده و برای سلامت قلب و عضلات هم بسیار مفید است. حتی برای کسانی که توان دوچرخه سواری در بیرون را ندارند یک دوچرخه ثابت و رکاب زنی ملایم روزانه در منزل و ایجاد تحرک و فعالیت در بدن میتواند بسیار کار آمد باشد و به سلامت استخوان بندی و مفاصل کمک کند.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید وسایل ضروری کوهنوردی و کمپینگ با تخفیف

مشخصات

 • ابعاد
  120x30x14 سانتی متر
 • وزن
  50 کیلوگرم
 • بازه ظرفیت وزنی
  100-125 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  110 کیلوگرم
 • صفحه نمایش
  دارد

15. الپتیکال کراس فیتنس مدل VEGAS 200

دوچرخه ثابت یکی از محصولاتی است که چه برای افرادی که حرفه ای ورزش می کنند و چه افرادی که در منزل و به صورت غیر حرفه ای فعالیت دارند می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. دوچرخه ثابت دستگاهی است که عملکردی مشابه دوچرخه دارد و در نتیجه علاوه بر مزایایی که دوچرخه سواری به همراه دارد و در دوچرخه ثابت شبیه سازی شده است، می تواند برای دوچرخه سواران حرفه ای که به طور مثال به دلیل شرایط آب و هوایی امکان دوچرخه سواری در فضای باز را ندارند، می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا عضلات آن ها آمادگی خود را از دست ندهند.

دوچر خه ثابت بر خلاف باور غلطی که در بین مردم رایج شده است کمترین میزان آسیب به اندام های بدن را برخلاف دیگر دستگاه های باشگاهی و لاغری دارد. از این محصول می توانید در فضای خانه یا باشکاه استفاده کنید و محدودیت سنی برای استفاده از آن وجود ندارد. دوچرخه ثابت محصولی است که سلامتی شما را ارتقا می دهد و به داشتن اندامی متناسب به دلیل اینکه جز ورزش های هوازی بوده و به تقویت عضلات و چربی سوزی کمک بسیار می کند. دوچرخه ٍثابت کراس فیتنس مدل VEGAS 100 محصولی است که توسط آن می توانید به اهداف ورزشی خود را به دست آورید.

مشخصات

 • ابعاد
  170*66*143 سانتی متر
 • وزن
  62 کیلوگرم
 • فاصله قدم
  ندارد سانتی متر
 • بازه ظرفیت وزنی
  125-150 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  150 کیلوگرم
 • قدرت موتور
  ندارد اسب بخار

16. الپتیکال مدل YK-CT94B

الپتیکال

اسکی فضایی یا الپتیکال یکی از محبوب ترین وسایل در بین ورزشکاران است. این دستگاه به دلیل عملکرد عالی و چربی سوزی زیاد طرفداران بسیاری دارد. اسکی فضایی وسیله ای است که در دو نوع خانگی و باشگاهی تولید می شود. این دستگاه برای همه افراد در سنین مختلف مناسب است و به دلیل کوچک بودن قابل استفاده در هر فضایی (مخصوصاً فضای کم) است.

از آنجا که این محصول از نوع خانگی نیز برخوردار است ، می توانید از مزایای بیشمار این دستگاه در خانه نیز بهره مند شوید. . از بدن کامل خود استفاده کرده و به آن دست یابید ، خصوصاً برای افرادی که به دلیل مشغله زیاد فرصت رفتن به باشگاه و حضور در محیط های ورزشی را ندارند ، می توانند با استفاده مداوم از الپتیکال در خانه بالغ از سالن بدنسازی استفاده کنند و سلامت جسمی آنها را تضمین کنند.

مشخصات

 • وزن
  38.5 کیلوگرم
 • بازه ظرفیت وزنی
  100-125 کیلوگرم
 • حداکثر تحمل وزن
  120 کیلوگرم
 • صفحه نمایش
  دارد
 • نمایش سرعت
  دارد
 • نمایش ضربان قلب
  دارد

ضمن تشکر امیدواریم این مطلب در راستای انتخاب و خرید دوچرخه ثابت مفید بوده باشد در ادامه ای مطلب خواندن راهنمای خرید طناب ورزشی و راهنمای خرید کفش کوهنوردی را نیز به شما همراهان عزیز توصیه میکنیم