چاپ صفحه

خرید توربان زنانه و معرفی بهترین توربان زنانه

خرید توربان زنانه
چکیده این مطلب :

انتشار: 29 خرداد 99

زمان مطالعه: 8 دقیقه

دسته بندی ها: مد و پوشاک

هیچ نظر

838 بازدید

در این مطب به راهنمای خرید توربان زنانه و معرفی بهترین توربان زنانه موجود در بازار میپردازیم و راه های خرید اینترنتی توربان زنانه را معرفی میکنیم


توربان این روزها جزو اکسسوری های ضروری خانم های محجبه و البته برخی از خانم های غیر محجبه به حساب می آید. به خصوص در فضای مجازی استفاده از توربان بسیار رواج پیدا کرده است. برخی از افراد توربان را با استفاده از روسری و یا شال هایی که در خانه دارند، درست می کنند. اما توربان هایی که به صورت آماده وجود دارند، نیز از جذابیت های خاص خود بر خوردارند. مدل های تمام توربان ها اکثرا یکی است و تنها تفاوت در نوع و جنس پارچه است.

چگونه یک توربان مناسب انتخاب کنیم؟

اگر به دنبال یک توربان برای حفظ حجاب خود هستید، پیشنهاد ما به شما استفاده از توربان های ساده آن هم به رنگ مشکی است. اما برای افرادی که به دنبال توربان برای مهمانی و یا مراسم خاصی هستند، استفاده از توربان های طرحدار که با پارچه های طرحدار و یا تزئین شده دوخته شده اند، مناسب تر است.

در کنار این موضوع باید به انتخاب رنگ توربان نیز دقت کنید. سعی کنید توربانی را انتخاب کنید که رنگ آن با چهره و استایل شما متناسب باشد. در ادامه ده مورد از پرفروش ترین توربان ها از نظر مردم را مورد بررسی قرار داده ایم.

در ادامه ای مطلب به معرفی بهترین توربان زنانه موجود در بازار و راه های خرید اینترنتی توربان زنانه مپردازیم با ما همراه باشید

1. توربان کد GM-1025

توربان کد GM-1025

این توربان یک پوشش مناسب برای مهمانی، روزمره و یا مسافرت است. از توربان GM-1025 می توان در زیر روسری و شال استفاده کرد. جنس توربان از نخ بود و بسیار خنک است. توربان در قسمت پشتی دارای کش است که بر روی سر به خوبی محکم می شود. خنکی پارچه به کار رفته در آن باعث می شود تا بتوانید از آن در فصل تابستان نیز استفاده کنید. این توربان در رنگ های مختلف موجود است. پارچه توربان به وسیله پولک های ریز تزئین شده است.

 • خنک
 • پولک دوزی شده

2. توربان کد pk36

توربان کد pk36

این توربان برای افراد با حجاب بسیار مناسب است. پارچه توربان از جنس نخی و ساده است. توربان در قسمت پشتی دارای کش بوده و به خوبی بر روی سر می ایستد. توربان pk36 به رنگ مشکی است.

 • پارچه خنک
 • پارچه ساده
بیشتر بخوانید
20 مدل از بهترین تیشرت های زنانه موجود دربازار

3. توربان مدل pk49

توربان مدل pk49

توربان pk49 از جنس الاستین است. این توربان مانند یک کلاه برای بانوان است. توربان در قسمت پشتی دارای کش است و بر روی سر به خوبی می ایستد. توربان برای خانم های با حجاب بسیار مناسب است. پارچه بسیار با کیفیت بوده و قابل شست و شو می باشد.

 • پارچه ساده
 • پارچه قابل شست و شو

4. توربان مدل RM-6979

توربان مدل RM-6979

این توربان برای مهمانی، روزمره و مسافرت بسیار مناسب است. توربان دارای پارچه نخی است. بر روی پارچه توربان اکلیل وجود دارد که باعث افزایش زیبایی آن شده است. این توربان بسیار خنک بوده و برای فصول گرم سال نیز مناسب است. همچنین دارای رنگ بندی های مختلفی است که می توانید با توجه به استایل خود آن ها را انتخاب کنید. توربان به وسیله کش در پشت سر محکم می شود.

 • دارای اکلیل بر روی پارچه
 • خنک

5. توربان مدل G-LAND 784

توربان مدل G-LAND 784

توربان G-LAND 784 با استفاده از پارچه لمه دوخته شده است. این پارچه از نوع براق بوده و دارای رنگ بندی های متفاوتی است. طرح براق این توربان باعث شده تا بتوانید از آن در مهمانی ها و مراسم رسمی استفاده کنید.

 • پارچه براق

6. توربان کد Khl509

توربان کد Khl509

توربان بعدی در لیست پر فروش ترین ها از جنس لمه است. براق بودن پارچه توربان آن را برای مهمانی ها و مراسم رسمی مناسب ساخته است. این توربان برای افراد با حجاب مناسب نیست. چرا که پارچه آن کمی نازک است و ممکن است موها از زیر آن نمایان شود.

 • جنس لمه مجلسی

7. توربان زنانه کد PLT0010

توربان زنانه کد PLT0010

این توربان کاملا برای مراسم رسمی و مهمانی ها مناسب است. در ساخت توربان از پارچه نخ و ابریشم مرغوب و الیاف لطیفی استفاده شده که باعث می شود بر روی سر به زیبایی بایستد. پارچه به کار رفته در دوخت توربان، به دلیل انتقال جریان هوا، از تعریق جلوگیری می کند. بر روی توربان پولک های ریز کار شده و حالت براقی را به آن بخشیده است. این توربان در رنگ های مختلف موجود است.

 • دارای منجق و طراحی زیبا

8. توربان کد GM-15502

توربان کد GM-15502

توربان GM-15502 از نوع توربان های طرح دار است. این توربان از نخ و پلی استر و ویسکوز دوخته شده است. بر روی توربان یک پاپیون قرر داده شده که باعث افزایش زیبایی آن شده است. این توربان به رنگ مشکی است.

 • مدل دار

9. توربان کد HRM-1010

توربان کد HRM-1010

آخرین توربان در لیست پر فروش ترین ها از جنس نخی است. پارچه توربان از نوع طرح دار بوده و دارای اکلیل است. در پشت توربان کشی قرار داده شده که باعث می شود روی سر محکم بایستد. توربان دارای رنگ بندی های متفاوتی است.

 • دارای پارچه اکلیلی

10. توربان شایان کد ۱۱۰۳

توربان شایان کد ۱۱۰۳

توربان شایان با استفاده از پارچه لمه اکلیلی دوخته شده است. این توربان به دلیل دارا بودن ظاهر براقش برای مهمانی ها و مراسم رسمی بسیار مناسب است. توربان دارای رنگ بندی های مخلتف است و شما می توانید با توجه به استایل خود آن را انتخاب کنید.

 • پارچه اکلیلی و براق

ضمن تشکر، امیدواریم این مطلب در راستای انتخاب و خرید توربان مفید بوده باشد در ادامه ای مطلب خواندن بهترین کیف رودوشی زنانه و بهترین سرهمی زنانه را نیز به شما همراهان خودرو میپردازیم.