تمرینات عضلات پشت؛ مزایای آنها و نحوه تمرینات عضلات پشت

تمرینات عضلات پشت
چکیده این مطلب :

دسته بندی ها: رژیم و تغذیه

بروزرسانی: ۰۳ بهمن ۹۸

زمان مطالعه: 13 دقیقه

هیچ نظر

عضلات پشت جزو عضلات خلفی تنه محسوب می شوند و شامل ۸ عضله ذوزنقه، پشتی بزرگ، متوازی الاضلاع، گوشه ای و.. می باشد که در این مطلب به تقویت عضلات پشت میپردازیم

فهرست مطالب

اگر به آمادگی جسمانی، عضله سازی، ورزش کردن و ورزش منظم علاقه دارید، آیا به فکر انجام تمرینات پشت نیز هستید یا فقط به تمرین بازو ، قفسه سینه ، شکم و پاها تمرکز می کنید؟ بسیاری از افراد ممکن است از تمرینات عضلانی پشت استفاده کنند و فقط روی مناطق دیگر تمرکز کنند، اما انجام این تمرین ورزشی نیز حائز اهمیت است و در این مقاله ما در مورد مزایای تمرینات عضلات پشت و بهترین تمریناتی که می توانید انجام دهیم صحبت خواهیم کرد ، بنابراین در ادامه با ما همراه باشید.

تمرینات عضلات پشت

می توان گفت برخی از افراد احتمالاً کمی در ورزش از کمر آنها غافل می شوند ، در حالی که به احتمال زیاد تمرین سینه و بازو را به عنوان روال برای بالاتنه انتخاب می کنند ، بنابراین بعید است که پشت با همان درمان روبرو شود.

در حالی که دیدن مزایای آموزش کمر در مقایسه با ظاهر کمر کوچک یا بازوهای بزرگ ممکن است دشوار باشد ، اما مزایای بی شماری برای آموزش کمر شما وجود دارد ، زیرا به سادگی پشت ، پیوند و محافظت همانطور است که ما به صورت استعاری می گوییم ، بنابراین باید به پشت خود توجه زیادی کنید. اگر فقط جبهه محافظت از شما بود.

اهمیت تمرینات عضلات کمر

اهمیت تمرینات عضلات کمر
اهمیت تمرینات عضلات کمر

اگر بیشتر هفته خود را در محل کار خود در حال نشستن در محل کار خود گذرانده اید ، به احتمال زیاد کمر شما در این سمت طی هفته ها و ماه های گذشته و حتی سال هایی که در آن کار می کنید تحت استرس بوده است.

تمرینات پشت به راحتی به رفع وضعیت خواب شما کمک خواهد کرد ، از درد ناشی از نشستن و کار در محل کار خلاص خواهید شد و عضلات ضعیف تر را برای رشد ترغیب می کنید ، این به افزایش قدرت در مکان های دیگر که ممکن است انتظار نداشته باشید کمک می کند و مفاصل شانه در همه موارد بسیار پایدار و قوی تر خواهد بود. شما برنده هستید

فواید تمرینات پشت چیست؟

تمرینات پشت نه تنها در سطح رسمی بلکه در سطح سلامت نیز مزایای مهمی را برای بدن به همراه دارد:

تمرینات پشت باعث ایجاد تناسب اندام در بدن می شود

علاوه بر شفاف تر بودن عضلات شکمی و بازوهای بزرگتر ، تمایل به تشکیل بدن V شکل یکی از عادی ترین موارد موجود در لیست تناسب اندام مردان است ، صرف وقت بیشتر در ورزش های کمر به شما کمک می کند تا یک بدن فوقانی V شکل بدست آورید .

تمرینات کمر درد کمر را کاهش می دهد

با تقویت ستون فقرات و شانه ها ، تمرینات کمر نشان داده شده در زیر باعث تقویت کمر و شروع به پاک کردن استرس کمردرد می شود که این امر مرتباً هر روز زندگی هزاران نفر را نقض می کند ، به لطف این اقدامات روزمره و حرکات پویا ، این حرکات هنگام انجام صحیح انجام می شود. برای اینکه کمردرد چیزی از گذشته باشد.

نحوه انجام تمرینات عضلات پشت

این تمرین با استفاده از توپ تمرینی فولادی انجام می شود و در کار بر روی زنجیر کمر و تقویت مهره ها بسیار موثر است ، در نتیجه درد کمر کاهش می یابد ، اما با وزنه سبک تری شروع کنید و سپس به تدریج آن را افزایش دهید.

 • توپ آهنی را چند پا در مقابل خود قرار دهید.
 • پاهای خود را کمی پهن تر از عرض شانه کنید.
 • زانوهای خود را خم کنید تا به جلو خم شوید و دسته توپ را با هر دو دست نگه دارید.
  پشت خود را صاف نگه دارید ، بازوهای خود را درگیر کنید تا بتوانید وزنه را بین پاها بکشید (مراقب دامنه چرخش عمیق خود باشید) ، سپس باسن خود را به جلو بکشید و در حالی که بازوها را مستقیماً در مقابل خود قرار
 • دهید ، توپ را تا ارتفاع شانه بکشید.
 • به حالت شروع برگردید و بدون توقف تکرار کنید.

تمرینات عضلانی را با بلند کردن وزنه ها به ران انجام دهید

تمرینات لیفت ران
تمرینات لیفت ران

خاصیت واقعی حرکات ترکیبی بلند کردن آهن است ، این یک حرکت کامل بدن است که پاها ، پشت ، شانه ها و بازوها را قوی تر می کند ، همانطور که شما در یک مجموعه کامل از حرکت کار می کنید ، ماهیچه های پشتی به سمت بالا پرواز می کنند که به صاف نگه داشتن پیچ و مهره کمک می کند ، در عین حال از نزدیک شدن و ایجاد عقب جلوگیری می کند. در آسیب دیدگی

 • چمباتمه را به سمت پایین و دستگیره های آهنی را تقریباً در سراسر شانه بگیرید.
 • قفسه سینه را بالا نگه دارید ، شانه های خود را به عقب بکشید و در هنگام بلند کردن میله مستقیم به جلو نگاه کنید.
 • تمرکز مجدد وزنه بر روی پاشنه پا و نگه داشتن تسمه در حد ممکن به بدن خود در همه زمان ها.
 • به سطح کشاله ران بالا بروید ، سپس مکث کنید ، سپس تحت کنترل به موقعیت شروع برگردید.

تمرینات عضلانی را با بلند کردن وزنه به سینه انجام دهید

تمرینات لیفت سینه
تمرینات لیفت سینه

در حین تمرین با آهن ، باید بتوانید شیوه انجام وزنه برداری را بیش از آنکه نوار آهنی را به سمت ران خود برسانید تغییر دهید. انجام این کار به شما کمک می کند تا به رشد عضلات بیشتری دست پیدا کنید ، در حالی که مجدداً پره های شانه خود را برای جلوگیری از ساق زدن ، که باعث فشار دیگری غیر از توجیهی برای او در قسمت پایین پشت.

 • آهن را با چنگال جانبی با دستها کمی پهن تر از عرض شانه نگه دارید.
 • پاها را کمی خم کنید ، پشت خود را کاملاً صاف نگه دارید و بدنه فوقانی خود را به جلو خم کنید تا تقریباً عمود بر کف باشد.
 • از اینجا وزنه خود را تا پایین سینه بلند کنید.
 • مکث کنید ، سپس تحت کنترل به موقعیت شروع برگردید.

تمرینات عضلانی را با بالا کشیدن وزنه بالا ببرید (تمرکزی)

بارفیکس با وزنه
بارفیکس با وزنه

اگر می خواهید تناسب اندام با وزن بدن V شکل داشته باشید ، به همین دلیل تمرین می کنید ، باید وزنه برداری انجام دهید ، به طور مستقیم قسمت بالایی را هدف قرار دهید ، یک قاب گسترده تر از بالا به دست می آورید و وسط آن نازک تر به نظر می رسد.

 • دستگیره های نوار ذهن را با کف دست خود دور کنید و بازوهای خود را کاملاً کشیده بگیرید.
 • دستان شما باید در حدود عرض شانه باشد.
 • تیغه های شانه خود را به هم بچسبانید ، بازدم کنید و آرنج ها را به سمت باسن خود فشار دهید تا چانه خود را از بالای میله بکشید.
 • دوباره تحت کنترل قرار بگیرید تا موقعیت شروع شود.

منبع:

menshealth

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا