پودر سفیده تخم مرغ

پودر-سفیده-تخم-مرغ
چکیده این مطلب :

دسته بندی ها: خواص خوراکی ها

بروزرسانی: ۱۷ آذر ۹۸

زمان مطالعه: 7 دقیقه

هیچ نظر

سفیده تخم مرغ یکی از با کیفیت ‌ترین و غنی ترین منابع تامین پروتئین برای بافت های بدن است. در این مطاب به خواض پودر سفیده تخم مرغ میپردازیم.

تخم مرغ یکی از کامل ترین و متنوع ترین مواد غذایی است که در دسترس ماست. که با شرایط مالی میتوان گفت جزء ارزان ترین وعده های غذایی هم هست،تخم مرغ بخصوص سفیده تخم مرغ یکی از با کیفیت ‌ترین انواع منابع پروتئینی جهت ساخت بافت های ماهیچه‌ ای مورد علاقه بدنسازان است و همچنین از منابع غنی ویتامینی محسوب می ‌شود.

اوالبومین تقریبا ۵۵ درصد و اوتوترسفررین حدود ۱۰ درصد از پروتئین‌های سفیده را تشکیل می‌دهند. اوتوترسفررین یک پروتئین تشکیل دهنده آهن در بدن است که خواص ضد میکروبی نیز دارد. علاوه بر پروتئین، سفیده تخم مرغ شامل اسید آمینه (آمینو اسید) مختلف نیز است، اسید‌هایی مانند لوسین، ایزولیزین و والین که برای سنتز پروتئین عضلانی حیاتی هستند و منجر به رشد عضلات می‌شوند.

سفیده ی تخم مرغ یکی از با کیفیت ‌ترین و غنی ترین منابع تامین پروتئین برای بافت های بدن است.علاوه بر این موارد مصرف سفیده تخم مرغ ویتامین های مورد نیاز بدن را تامین می کند.

در این مطلب قصد داریم شما را با خواص پودر سفیده ی تخم مرغ و کارکرد های استفاده و صد داریم پروتئین های پودر سفیده تخم مرغ رو با پودر آب پنیر و پروتئین نخود مقایسه کنیم و درآخر نحوه ای ساخت یه پودر بدنسازی برای ورزشکاران و یه ماسک آرایشی بهداشتی برای خانم ها درست کنیم با ما همراه باشید.

اهمیت مصرف پروتئین

پودر-سفیده-تخم-مرغ
پودر سفیده تخم مرغ

اکثر ورزشکاران برای ترمیم بافت های ماهیچه ها بعداز ورزش به مصرف پروتئین روی می آورند. همچنین شواهد زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه خوردن میان وعده هایی با پروتئین به شما احساس سلامتی بیشتری می دهد، بنابراین به شما در حفظ وزن سالم کمک می کنند.

معمولا میان وعده های پروتئینی که اکثر ما  مصرف میکنیم نخم مرغ و یا منابع گیاهی است. که هر منبع پروتئینی مزایای منحصر به فرد خود را ارائه میدهد با ما همراه باشید تا بدانیم کدام منبع پروتئین بهترین است؟

انتخاب ما

میان وعده های ساخته شده با پروتئین کامل مانند سفیده تخم مرغ. میان وعده با پروتئین کامل بدان معنی است که حاوی نسبت کافی از هر 9 اسید آمینه ضروری در رژیم غذایی انسان است که بدن به تنهایی قادر به ساخت آن نیست. بحث های زیادی بین پروتئین های گیاهی و حیوانی وجود دارد ،از جمله سفیده تخم مرغ، بنابراین ما مقایسه های جانبی را انجام دادیم تا نشان دهیم کدام منبع برای شما در جستجوی پروتئین در آنجا بهترین است.

سفیده تخم مرغ بهترین منبع پروتئین غیر گوشتی در جهان است و ما می خواهیم در مورد دلیل امروز صحبت کنیم.

کامل ترین منبع پروتئین طبیعت

پودر-سفیده-تخم-مرغ
پودر سفیده تخم مرغ

سفیده تخم مرغ تقریباً پروتئین خالص است و تقریباً هیچ ماده اضافی غیر بهداشتی ندارد. مهمتر از این ،تعداد بسیار کمی از رژیم های غذایی سفیده تخم مرغ را حذف می کنند. هیچ رژیم غذایی مذهبی مصرف تخم مرغ را ممنوع نمی کند و همچنین گیاهخواران لاکتو-اوو می توانند از فواید سفیده تخم مرغ نیز بهره مند شوند.

متأسفانه سفیده تخم مرغ با رژیم های غذایی وگان سازگار نیستند، زیرا آنها حاضر نیستند هیچ ترکیب حیوانی را به سفره‌شان بیاورند؛ اما مشکلی که رژیم غذایی وگان دارد هنگام تلاش برای ساختن توده عضلانی است که هیچ مکمل پروتئینی در واقع وجود ندارد،که مثل سفیده تخم مرغ به رژیم غذایی آنها نزدیک باشد.

فایده ای دیگر مصرف سفیده تخم مرغ این است که شما میتوانید تقریباً به همان مقدار پروتئین که میتوانید از بسیاری از گوشت ها با این تفاوت که بدون چربی و عوارضی دریافت کنید.البته دیگر احساس گناه نمیکنید! زیرا بعضی از افراد از خوردن گوشت حیوانات احساس گناه میکنند. اگر رژیم غذایی شما خواستار کاهش مصرف گوشت بود ، و شما فقط به غذاهای دریایی (که غیر معمول نیست) نیستید ، این یک جایگزین عالی است که بسیار خوشمزه و متنوع است.

اگر کسی به شما سفیده تخم مرغ را پیشنهاد می کند، چشم پوشی نکنید ،زیرا اکنون شما بهتر می دانید. آنها یک غذای فوق العاده پروتئین هستند، و هنگامی که آنها به طور صحیح آماده شدند ، آنها بخشی از یک تخم مرغ سرخ شده نیستند که معمولاً به آن فکر می کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تخم مرغ و سایر نکات غذایی سالم ،با ما همراه باشید.

پروتئین در تخم مرغ چقدر است؟

پودر-سفیده-تخم-مرغ
پودر سفیده تخم مرغ

یک تخم مرغ واحد از یک تخم متوسط به طور متوسط حاوی 4 گرم پروتئین است. برعکس ، کلسترول ندارد ، کمتر از یک گرم کربوهیدرات و چربی اشباع نیز ندارد. این خالص ترین و ساده ترین پروتئین آلی است که می توانید دریافت کنید.

رژیم غذایی با دو عدد سفیده تخم مرغ به عنوان صبحانه به شما مقدار کافی پروتئین می دهد تا در شام دوام بیاورد ، اگر دوست دارید سالاد ناهار میل کنید. بعلاوه ،سفیده تخم مرغ دیگری که در یک سالاد در وعده ناهار وجود دارد می تواند 4 گرم پروتئین اضافی برای شما فراهم کند تا بعد از ظهر وقتی انرژی شما کم می شود ، از آن استفاده کنید.

معمولا یک تخم مرغ متوسط حاوی 4 گرم پروتئین و تنها 17 کالری را تأمین می کنند. این می تواند برای افرادی که سعی در کاهش وزن دارند ، آنها را به عنوان یک ماده غذایی مناسب انتخاب کند.

بر خلاف کافئین، قند و سایر مواد شیمیایی تهیه شده توسط “نوشیدنی های انرژی زا” یا میان وعده های حاوی کربوهیدرات، پروتئین سوخت و سوز کند دراد برای همین هیچ گونه خستگی و افزایش وزن درپی ندارد.

پروتئین های موجود در تخم مرغ

پودر سفیده تخم مرغ
پودر سفیده تخم مرغ

اوآلبومین

این پروتئین 60 درصد از پروتئین کل سفیده را تشکیل می دهد و شبیه سرم آلبومین موجود در پلاسمای خونی می باشد.

کونالبومین

تفاوت کونالبومین با اوآلبومین در قسمت کربوهیدراتی می باشد و دارای اسید نورامینیک نبوده و از بخش های مساوی از مانوز و گلونالبومین تشکیل می گردد. این پروتئین دارای نقش بازدارندگی بر روی باکتری های معینی می باشد.

اووموکوئید

اووموکوئید یک گلیکو پروتئین غنی از گلوکز آمین در حدود 14 درصد می باشد. همچنین دارای 7 درصد مانوز و یک مقداری گالاکتوز و مقداری اسید نورامینیک می باشد.

اووموسین

اووموسین هم یک گلیکو پروتئین می باشد؛ اما ساختمان آن در مقایسه با ساختمان اووموکوئید از شناسایی کمتری برخوردار می باشد. این ترکیب نسبت به اووموکوئید دارای اسید نورامینیک بیشتری است.

لیزوزیم

در بین پروتئین های سفیده تخم مرغ لیزوزیم اهمیت خاصی دارد. لیزوزیم امروزه در صنایع غذایی برای شبیه ساختن شیر گاو به شیر مادر و در صنعت داروسازی به کار می رود.

در ادامه با ارزش غذایی تخم مرغ بیشتر آشنا میشویم.

خواص تخم مرغ

پودر-سفیده-تخم-مرغ
پودر سفیده تخم مرغ

1.ارزش غذایی تخم مرغ کامل و سفیده تخم مرغ

سفیده تخم مرغ مایع شفاف و ضخیمی است که زرده زرد روشن یک تخم را احاطه کرده است.

سفیده تخم مرغ از حدود 90٪ آب و 10٪ پروتئین تشکیل شده است.

حقایقی جالب از تخم مرغ امروز قصد داریم فرق ارزش غذایی سفیده تخم مرغ و تخم مرغ کامل را باهم برسی کنیم:

مواد مغذیسفیده تخم مرغ
تخم مرغ کامل
کالری۱۶۷۱
پروتئین۴ گرم۶ گرم
چربی۰ گرم۵ گرم
کلسترول۰ گرم۲۱۱ میلی گرم

ویتامین A
۰% از نیاز روزانه۸% از نیاز روزانه
ویتامین B12۰% از نیاز روزانه۵۲% از نیاز روزانه
ویتامین B2۶% از نیاز روزانه۱۲% از نیاز روزانه
ویتامین B51% از نیاز روزانه35% از نیاز روزانه
ویتامین D
۰% از نیاز روزانه21% از نیاز روزانه
فولات
۰% از نیاز روزانه29% از نیاز روزانه
سلنیم۹% از نیاز روزانه۹۰% از نیاز روزانه

بنابراین اگر زرده را جدا کرده و فقط سفیده تخم مرغ را انتخاب می کنید ، پس ارزش غذایی تخم مرغ شما به میزان قابل توجهی تغییر می کند.

همانطور که مشاهده می کنید ، سفیده تخم مرغ حاوی کالری و ریز مغذی ها و همچنین پروتئین و چربی کمتری نسبت به یک تخم مرغ کامل است .

2.سفیده های تخم مرغ  کالری کمی نسبت به پرتئین دارد

سفیده های تخم مرغ پروتئین بالایی دارند اما کالری کمی دارند . در واقع ، سفیده تخم مرغ حدود 67٪ از کل پروتئین موجود در تخم مرغ ها را دارد، این پروتئین دارای کیفیت بالا و کامل است ، به این معنی که در آن مقدار 9 اسید آمینه ضروری در مقادیر لازم بدن برای عملکرد به بهترین وجه خود قرار دارد.

به دلیل داشتن پروتئین زیاد ، خوردن سفیده تخم مرغ فواید سلامتی دارد. پروتئین می تواند به مهار اشتهای شما کمک کند، بنابراین خوردن سفیده تخم مرغ می تواند باعث شود احساس طولانی تر احساس سلامتی کنید.

دریافت مقدار کافی پروتئین برای حفظ و ساخت عضلات نیز مهم است به ویژه اگر سعی در کاهش وزن دارید

با توجه به اینکه تخم مرغهای کامل برای مقادیر کمی کالری اضافی فقط پروتئین بیشتری به شما می دهند ، سفیده تخم مرغ می تواند یک انتخاب جذاب برای افرادی باشد که در تلاشند وزن خود را کاهش دهند.

3. چربی کم و فاقد کلسترول است

در گذشته تخم مرغ به دلیل داشتن چربی اشباع و کلسترول بالا یک انتخاب غذایی بحث برانگیز بوده است.

با این وجود تمام کلسترول و چربی موجود در تخم ها در زرده تخم مرغ یافت می شود. از طرف دیگر سفیده تخم مرغ تقریباً پروتئین خالص است و حاوی هیچ چربی و کلسترول نیست.برای سالها ، این بدان معنی بود که خوردن سفیده تخم مرغ سالم تر از خوردن تخم مرغ کامل است

اما مطالعات نشان داده اند که برای اکثر افراد، کلسترول موجود در تخم ها مشکلی ایجاد نمی کند.

خلاصه سفیده تخم مرغ از نظر کلسترول و چربی کم است. این باعث می شود آنها برای افرادی که نیاز به کاهش کلسترول خون دارند و همچنین افرادی که سعی در کاهش وزن دارند ، انتخاب خوبی باشد.

پروتئین پودر سفیده تخم مرغ چیست؟

پودر-سفیده-تخم-مرغ
پودر-سفیده-تخم-مرغ

پودر پروتئین تخم مرغ سفیده تخم مرغ است که از تخم مرغ تهیه می شود.تخم مرغهای تازه در یک روز به روش های مختلف به پودر تبدیل میشوند تا بیشترین ارزش غذایی را داشته باشند. پود سفیده تخم مرغ مصارف زیادی دارد که اکثر افراد بخصوص ورزشکاران از آن برای تقویت و افزایش حجم عضلات استفاده میکنند.

تخم مرغ هایی که در طی یک روز پردازش می شوند تا بیشترین ارزش غذایی را داشته باشند

خواص پودر پروتئین سفیده تخم مرغ چیست؟

مطمئناً شما تابه حالا تخم مرغ آب پز خورده ایده و به راحتی میتوانید سفیده را از زده تخم مرغ جداکنید و میل کنید این کار راحت ترین کار برای مصرف سفیده تخم مرغ برای زمانیست که شما به پودر سفیده تخم مرغ اعتماد ندارید. با این حالا اگر شما میخواید اندامی زیبا و یک توده عضلانی بسازید به یک مکمل پروتئین نیاز دارید، با این حالا شما نمیتوانید پودر سفیده تخم مرغ را که یه منبع بسیار قوی پروتئین رو نادیده بگیرید.

مصرف پودر سفیده تخم مرغ بعداز تمرین برای بدنسازان به عضلات شما کمک زیادی میکند زیرا ماهیچه های شما دچار استرس شده باشد و در حال ترمیم و افزایش  توده عضلانی خود را هستند.

پودر سفیده تخم مرغ مغذی است چون:

پروتئین: سفیده تخم مرغ منبع عالی پروتئین است ، و همچنین پودر سفیده تخم مرغ نیز هست. آنقدر سرشار از پروتئین است که می تواند یک مکمل پروتئین مؤثر باشد.

ریبوفلاوین: سفیده تخم مرغ و پودر سفیده تخم مرغ منبع عالی ریبوفلاوین است که به ویتامین B2 نیز معروف است.

مواد معدنی: پودر سفید تخم مرغ حاوی مقادیر متوسط ​​پتاسیم و منیزیم است ، اما منبع عالی سلنیوم است.

چاقی: پودر سفیده تخم مرغ بدون چربی است ، به این معنی که منبع پروتئین خوبی برای افرادی است که سعی در کاهش وزن دارند.

حساسیت به لبنیات: پروتئین های آب پنیر و کازئین اغلب برای افرادی که می خواهند توده عضلانی بدست آورند توصیه می شود. اگر به پروتئین های لبنی حساسیت دارید ، پودر سفیده تخم مرغ می تواند یک جایگزین خوب باشد زیرا مقدار مشابهی از پروتئین را در هر وعده فراهم می کند.

فواید استفاده از پودر پروتئین تخم مرغ سفید برای بازیابی

تخم ها منبع باورنکردنی پروتئین و سایر مواد مغذی هستند. در حقیقت، مدت طولانی آنها پروتئین مورد نظر پروتئین بودند. و سپس پودر پروتئین سفیده تخم مرغ یک انتخاب راحت تر را در این انتخاب کلاسیک ارائه داد.

در بسیاری از محافل ، کشک جایگزین پودر پروتئین سفیده تخم مرغ شده است اما هنوز هم دارای مزایای بی نظیری است. در اینجا فقط پنج فایده از استفاده از پودر پروتئین سفیده تخم مرغ برای بهبود و بازیابی میپردازیم

1) سنتز پروتئین بهبود یافته

وقتی کار می کنید و عضلات خود را به چالش می کشید ، در واقع به آنها آسیب می رسانید. مطمئناً این آسیب در سطح میکروسکوپی انجام می شود اما این تنها چیزی است که طول می کشد. آن اشک های ریز به مغز شما می گوید که ماهیچه های شما نه تنها نیاز به ترمیم دارند بلکه باید تقویت شوند تا آنها برای دفعات بعدی آماده تر شوند.

برای انجام این کار ، بدن شما به مواد اولیه ای که ماهیچه ها از آنها ساخته شده نیاز دارد. یعنی ، بدن شما به اسیدهای آمینه نیاز دارد ، که اتفاقاً همان چیزی است که پروتئین ها از آن ساخته می شوند.

بنابراین با مصرف یک مکمل سرشار از پروتئین مانند پودر پروتئین تخم مرغ، اطمینان حاصل کنید که اسیدهای آمینه زیادی برای بازسازی عضلات بعد از تمرین وجود دارد.

2) عضلانی

اما اگر ورزش باعث صدمه به عضلات شما شود و سوخت لازم برای بازسازی نداشته باشند چه اتفاقی می افتد؟ البته عضلات شما رشد نخواهند کرد – به این معنی که از تمام این مدت در سالن بدنسازی هیچ مزایایی را که به دنبال آن هستید نمی بینید. اما در پیشرفت خود نیز شروع به فلات خواهید کرد. با جدی تر اینکه ، شما می توانید با تکرار درخواست عضلات خود ، یک آسیب را متحمل شوید و کاری را انجام دهند که اکنون آنها آماده نیستند.

یا اگر بدون سوخت کافی در سیستم خود کار کنید تا بتوانید انرژی مورد نیاز خود را تأمین کنید ، چه می کنید؟ هنگامی که کربوهیدرات ها و چربی ها به میزان کافی وجود نداشته باشند ، بدن شما به سوخت پروتئین تبدیل می شود. به طور کلی ، این امر ابتدا به پروتئین موجود در جریان خون شما می رود. اگر این کافی نباشد ، شروع به تجزیه فیبرهای عضلانی شما خواهد کرد.

بنابراین ، استفاده از پودر پروتئین سفیده تخم مرغ برای اطمینان از داشتن پروتئین کافی در سیستم، از ماهیچه های شما محافظت می کند و اطمینان حاصل می کند که آنها می توانند بدون خطر آسیب دیدگی رشد کنند.

3) عملکرد بهبود یافته

از آنجا که ماهیچه های شما قادر به پاسخگویی صحیح به ورزش نیستند ، به تدریج می توانند بزرگتر ، سریعتر و قوی تر شوند. این بدان معناست که ، از یک تمرین به مرحله دیگر ، پیشرفت بیشتری خواهید دید.

وقتی تمرین می کنید ، برای چالش های پیش رو نیز آمادگی بیشتری خواهید داشت.

4) بدون چربی

بسیاری از مزایایی که تاکنون ذکر شده مواردی بوده اند که تقریباً از هر پودر پروتئین انتظار دارید. پودر پروتئین سفیده تخم مرغ نسبتاً بی نظیر است ، با این حال ، تقریباً از هیچ چربی عاری است. از آنجا که از سفیده ساخته شده است و حاوی زرده چربی نیست ، فقط پروتئین از آن پودر دریافت می کنید – که فقط مقدار کمی کربوهیدرات است.

5) لبنیات

غالباً ، مردم از کشک و کازئین خسته می شوند زیرا نمی توانند لبنیات را کنترل کنند – خواه آن را تحمل لاکتوز یا حساسیت به کازئین بدانند.

پودر پروتئین سفیده تخم مرغ ، عاری از هر دو مشکل بالقوه است.

پروتئین تخم مرغ سفید در مقابل پروتئین آب پنیر: کدام یک بهتر است؟

مدت ها است که پروتئین آب پنیر تقریباً شاه بی نظیر جهان پودر پروتئین بوده است. اما قبل از آن تخم مرغ پروتئین مورد نظر بود. و اگرچه این روزها آنقدر کاربرد ندارد ، اما هنوز هم می توانید دست خود را روی پودر پروتئین سفیده تخم مرغ بکشید .

در واقعیت ، این منبع پروتئین فراموش شده دارای مزایای بسیار منحصر به فردی است که آنها را به گزینه ای مناسب برای شما تبدیل می کند. پودر پروتئین سفیده تخم مرغ چگونه با پروتئین آب پنیر مقایسه می شود؟

اصول اولیه

فقط برای اینکه ایده بهتری در مورد آنچه در مورد آن صحبت می کنیم به ما ارائه دهیم ، بیایید ببینیم که هریک از این پروتئین ها از کجا آمده است. سپس ، کمی دقیق تر خواهیم آمد.

آب پنیر ، همانطور که ممکن است بدانید ، از شیر گرفته شده است و بخش مایع نوشیدنی را تشکیل می دهد. به همین ترتیب ، با سایر ویتامین ها، مواد معدنی و پپتیدهای بسیار مفید بارگیری می شود. پروتئین آب پنیر همچنین به دلیل منشاء شیری، حاوی لاکتوز است و می تواند باعث ناراحتی گوارشی برای برخی از افراد شود.

پروتئین سفیده تخم مرغ از … خوب، تخم مرغ ساخته می شود. از آنجا که این پودر فقط با استفاده از سفیده تخم مرغ ساخته می شود ، در حالی که فاقد چربی است ، سرشار از پروتئین است. سفیده های تخم مرغ حاوی مقدار کمی ریز مغذی هستند ، هرچند که تقریباً به اندازه زرده نیست. همچنین درک این نکته که آلرژی به سفیده تخم مرغ امکان پذیر است نیز مهم است.

اثرات بالقوه

اگرچه بیشتر اوقات مردم مکمل های پروتئینی را با اهداف خاص در نظر می گیرند – نه فقط برای دریافت پروتئین در رژیم غذایی خود. این ممکن است شامل از دست دادن چربی ، بدست آوردن عضله یا بهبود عملکرد ورزشی باشد. بنابراین ، چگونه می توان این دو منبع پروتئین محبوب را هنگام تحقق این اهداف مقایسه کرد؟

یک مطالعه به طور مستقیم با پروتئین آب پنیر و تخم مرغ (به همراه چند مورد دیگر) مقایسه کرده است که در مورد توانایی آنها در ایجاد سیری یا احساس پر بودن وجود دارد. از آنجا که احساس گرسنگی یکی از مهمترین موانعی است که افراد هنگام تلاش برای کنترل وزن خود با آن روبرو هستند ، درک این موضوع که غذاها باعث می شود احساس کمتری از کالری بیشتری داشته باشید بسیار مهم است. در پایان مطالعه ، پروتئین آب پنیر بسیار موفق تر از پروتئین سفیده تخم مرغ در رفع گرسنگی و دفع آن بود.

اما عملکرد ورزش و ترکیب بدن چیست؟ جالب اینجاست که پروتئین آب پنیر در بهبود هر دو جنبه تناسب اندام پتانسیل نشان داده است . پروتئین سفیده تخم مرغ ، در عین حال خود را در این مناطق اثبات نکرده است.

کالریپروتئینچربیکربوهیدراتآلرژن ها
آب پنبر120 25 گرم2 گرم3 گرملاکتوز
سفیده تخم مرغ11025 گرم0 گرم2 گرمتخم مرغ

خلاصه

برای اطلاعات بیشتر ، اجازه دهید به این نمودار مفید مراجعه کنیم. در اینجا ، شما می توانید ارزش غذایی پروتئین های سفیده تخم مرغ و آب پنیر و سایر ویژگی های مهم هر یک را با یکدیگر مقایسه کنید.

در پایان ، تفاوت پروتئین کمی بین پروتئین سفیده تخم مرغ و پروتئین آب پنیر وجود دارد. اگر شما لاکتوز را تحمل نمی کنید و به دلایل دیگر نمی توانید آب پنیر مصرف کنید ، بنابراین تخم مرغ جایگزین مناسبی است. البته به یاد داشته باشید که پروتئین آب پنیر پتانسیل بسیار بیشتری برای بهبود ترکیب بدن و عملکرد در آزمایشگاه نشان داده است – اگرچه دلایل این تفاوت کاملاً درک نشده است.

کالری پروتئین چربی کربوهیدرات آلرژن ها یادداشت
کشک 120 25 گرم 2 گرم 3 گرم لاکتوز ترکیب بدن ، عملکرد و سیری را بهبود می بخشد
تخم مرغ سفید 110 25 گرم 0 گرم 2 گرم تخم مرغ هیچ پیشرفتی نیست

اگر شما به دنبال راه های جدید برای ایجاد لوازم آرایشی طبیعی و محصولات زیبایی خانگی هستید با ما همراه باشید

من یک مجموعه بسیار بزرگ برای همه ما درست کردم و تعداد زیادی باقیمانده داشتیم ، بنابراین من دستور العمل را برای شما تقلیل داده ام.

نگاهی به دستور العمل هایی که ایجاد کردیم:

دستور العمل ماسک صورت پودر و سفیده تخم مرغ

  • 1/2 فنجان آب
  • 2 قاشق غذاخوری سفیده تخم مرغ Canegg
  • 1/2 و آووکادو
  • 1 کیوی
  • 1.5 قاشق غذاخوری عسل غیر قابل استفاده
  • 2 قطره روغن ضروری Elabloom – مسحور

این مخلوط قبلاً بوی دلپذیری داشت ، اما ما تصمیم گرفتیم که ماسک صورت خود را با یک روغن ضروری از Elabloom بوی کنیم.

“مسحور” حاوی اسانس پتروگرین ، اسانس چوب سدر ، اسانس اسطوخودوس ، اسانس اکالیپتوس و اسانس میخک است. زیاد وارد نشو! فقط با یک قطره شروع کنید.

کیوی مقدار زیادی ویتامین C را که حاوی قدرت آنتی اکسیدانی قوی است و همچنین پوست را از رادیکالهای آزاد ایجاد می کند ، محافظت می کند.

ما همچنین معتقدیم که روغنهای چرب طبیعی موجود در آووکادو می توانند به عمق پوست نفوذ کنند و به نرم شدن و آبرسانی لکه های خشک و پوسته پوسته کمک می کنند.

مواد معدنی موجود در رژیم غذایی مرغ بر پودر تخم مرغ سفید تأثیر می گذارد

آنها می توانند پودرهای تخم مرغ را دقیقاً همان چیزی بدانند که ما به آن نیاز داریم و می خواهیم ، مانند غنی شده با اسیدهای چرب ضروری ، فرموله کنند.

دسته ای از پودر ماندگاری بیشتری نسبت به یک کارتن تخم مرغ دارد.

ماسک زیبایی پودر سفیده تخم مرغ همچنین به نوجوانان در مقابله با آکنه کمک می کند. سفیده تخم مرغ خاصیت قابض دارد که با سفت شدن پوست به کوچک شدن منافذ کمک می کند. این ترکیب را روی تمام صورت یا نواحی آسیب دیده با منافذ بزرگ بمالید.

تخم مرغ در مقابل پروتئین گیاهی

پروتئین موجود در سفیده تخم مرغ نسبت به پروتئین های گیاهی مانند سویا و نخود جذب بدن برای بدن آسان تر است. متخصصان تغذیه این را “دسترسی قابل دسترس” می نامند. بنابراین اگر منبعی از پروتئین موجود در نوار (سویا ، سفیده تخم مرغ ، نخود و غیره) را می دانید ، می توانید تعیین کنید که چه مقدار از این پروتئین بدن شما واقعاً جذب و استفاده خواهد کرد.

نوار پروتئینی حاوی سفیده تخم مرغ مانند پروتئین بار Caramel نمک شکلات Caveman دارای درصد بیشتری پروتئین قابل جذب است. 10 گرم پروتئین موجود در این میان وعده خوشمزه از سفیده تخم مرغ ، آجیل و دانه ها تهیه می شود. بدن شما 100٪ پروتئین سفیده تخم مرغ را جذب می کند. از این طریق شما از پروتئین بیشتری برای جلبک خود بهره مند می شوید. در مقایسه ، اگر بر روی نخود یا نوار پروتئین مبتنی بر سویا چرت بزنید، تنها 60٪ – 74٪ پروتئین جذب می شود. میان وعده های پروتئین با فراهمی زیستی قابل دسترسی بیشتر ، بازیابی عضلات بیشتری را فراهم می کند و شما را طولانی تر نگه می دارد.

مصارف رایج

پودر سفیده تخم مرغ در هر نوع دستور العمل ای که خواستار سفیده تخم مرغ است مفید است زیرا با اضافه کردن کمی آب به راحتی می توان آن را بازسازی کرد. از پودر سفیده تخم مرغ برای تهیه کیک غذای فرشته، ماکارونی یا شیرینی مخصوص یک شیر آبلیمو استفاده کنید. یکی دیگر از کاربردهای دیگر به عنوان روکش خمیر نان است. می توانید سفیده تخم مرغ را روی خمیر نان مسواک بزنید تا دانه های کنجد یا بذر خشخاش به سطح آن بچسبند ، یا اگر می خواهید نان ظاهری براق داشته باشد.

در روزهای قبل از تولید آب پنیر و پودرهای پروتئینی حاوی گیاه، بسیاری از ورزشکاران ، سلامت و علاقه مندان به تغذیه به عنوان بخش مهمی از مصرف روزانه آنها به تخم مرغ و سفیده تخم مرغ اعتماد داشتند.

تخم مرغ منبع عالی پروتئین باکیفیت است که حاوی بسیاری از مواد مغذی حیاتی دیگر است که می تواند در هنگام اعتدال از یک سبک زندگی سالم و عادات غذایی بهره مند شود. درست تغذیه مجموع پروتئین تخم مرغ همچنین می توانید به کمک به تحقق این نیازها!

یک تخم بزرگ کامل به طور معمول حاوی 6 گرم پروتئین کل ، علاوه بر تقریباً 5 گرم چربی کل و حداکثر 1 گرم کل کربوهیدرات ها است. به صورت پودر ، یک وعده 30 گرم پروتئین پودر تخم مرغ حاوی 14 گرم پروتئین ، 12.1 گرم چربی کل و 1.5 گرم کل کربوهیدرات ها است. تخم مرغ همچنین منبع خوبی از ویتامین های B2 و B12 و همچنین انواع مواد معدنی از جمله آهن ، فسفر و سلنیوم است. مهمتر از همه ، تخم مرغ به عنوان منبع با ارزش بیوتین (یا ویتامین H) که بدن برای تولید انرژی طبیعی به آن نیاز دارد ، خدمت می کند.

پودر پروتئین کامل تخم مرغ through از طریق یک فرآیند خشک کردن ساده حاصل می شود که مواد تخم مرغ مایع را به فرم پودری تبدیل می کند که کاربردهای بیشماری را ارائه می دهد. از پودر خشک شده می توان برای تقویت محتوای غذایی کالاهای پخته شده و سایر دستور العمل ها استفاده کرد ، یا می تواند هنگام مخلوط کردن با یک لرزش مایع از آن به عنوان یک ماده مستقل استفاده شود. این همه مواد مغذی عالی را که در تخم مرغ خام بدون نیاز به پخت و پز یافت می شود ، فراهم می کند. به عنوان فواید اضافی ، فرآیند پاستوریزاسیون مورد نیاز ، قابلیت هضم پروتئین تخم مرغ را افزایش می دهد و میزان هضم آن را از 51٪ تخم مرغ های خام تا حدود 90-100٪ در پودر تمام شده افزایش می دهد و در کل افزایش قابل توجهی را نشان می دهد. پاستوریزاسیون همچنین پروتئین بیویدین پروتئین آویدین را مهار می کند ، که برای به روزرسانی بدن از این ماده مغذی حیاتی ضروری است.

به عنوان یک مکمل غذایی ، پودر پروتئین کامل تخم مرغ معمولاً در فرمول های جایگزینی وعده های غذایی کامل و به عنوان یک مکمل پروتئینی بعد از تمرین بسته به پروتئین و مواد مغذی مورد نیاز فرد در روز استفاده می شود. پروتئین پودر کامل تخم مرغ a طعم سولفوری قوی دارد که با استفاده از طعم های شکلاتی یا وانیلی از بهترین شکلات است. تغذیه درست پیشنهادات مجموع پروتئین تخم مرغ پودر Â یا به عنوان یک مستقل از مواد تشکیل دهنده ، و یا به عنوان یک افزودنی در یک فرمول پروتئین های سفارشی . پودر پروتئین تخم مرغ سفید همچنین به عنوان یک جایگزین بدون کلسترول ارائه می شود.

لطفاً مطمئن شوید که مشخصات مغذی پودر پروتئین Whole Egg (پروتئین کامل تخم مرغ) را مطابق با نیازهای سلامتی شخصی خود می دانید.

هدف ما این است که به شما در رسیدن به اهداف خود کمک کنیم و افزودن غذای واقعی – پودر پروتئین تخم مرغ کامل به رژیم غذایی روزانه شما ممکن است کلید موفقیت مداوم شما باشد! از ما بخواهید چگونه پروتئین پودر کامل تخم مرغ می تواند امروز رژیم غذایی و برنامه ورزش شما را تکمیل کند!

* سلب مسئولیت: توضیحات فوق فقط برای اطلاعات ارائه شده و مشاوره پزشکی را تشکیل نمی دهد. لطفاً قبل از شرکت در برنامه ورزش یا مکمل های غذایی ، با پزشک خود یا متخصص مجوز مناسب مشورت کنید. هیچ اطلاعاتی در این سایت توسط FDA بررسی نشده است. هیچ محصولی برای درمان ، تشخیص و یا درمان هر بیماری در نظر گرفته نشده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا