چاپ صفحه

بهترین دستگاه جوش و اینورتر ارزان موجود در بازار

بهترین دستگاه جوش و اینورتر
چکیده این مطلب :

انتشار: 06 مهر 99

زمان مطالعه: 11 دقیقه

دسته بندی ها: ابزار آلات

هیچ نظر

در این مطلب به راهنمای خرید دستگاه جوش کوچک، خانگی و اینورتر و معرفی پرفروش ترین و بهترین دستگاه جوش و اینورتر ارزان موجود در بازار میپردازیم.

دستگاه جوشکاری یکی از مهمترین ابزارها برای اتصال قطعات است بهترین دستگاه برای جوشکاری دو قطعه آهن دستگاه جوش اینورتر است. در زبان عامیانه به آن دستگاه جوش نیز گفته می شود. افراد کمی این دستگاه را از نزدیک دیده اند یا نام آن را شنیده اند.

برای کار با این دستگاه ، برخلاف سایر دستگاه ها ، دانش و مهارت خاصی لازم است. بنابراین قبل از خرید دستگاه جوش اینورتر حتماً دوره آموزش جوشکاری را دیده اید و مهارت های لازم برای کار با دستگاه جوشکاری را کسب کرده اید. در ادامه ای مطلب با ما در لیموتاپ مگ همراه باشید تا با بهترین دستگاه جوش بیشتر آشنا شویم.

دستگاه جوش چیست؟

دستگاه جوش وسیله‌ای کارآمد برای مهندسان و جوش‌کارهاست که در تولیدات صنعتی و خانگی برای اتصال دائم قطعات به ویژه انواع فلزات کاربرد دارد. معمولا جوش‌کاری فلزات به سه نوع الکترود دستی، جوشکاری اتوماتیک زیر پودری و جوشکاری با سیم انجام می‌شود و دستگاه‌های جوش طبق کارکرد خود متفاوت هستند.

دستگاه جوشکاری ابزاری موثر برای مهندسان و جوشکاران است که در محصولات صنعتی و خانگی برای اتصال دائمی قطعات بخصوص انواع فلزات استفاده می شود. جوشکاری فلز معمولاً توسط سه نوع الکترود دستی ، جوشکاری قوس الکتریکی خودکار و جوشکاری سیم انجام می شود و دستگاه های جوشکاری از نظر عملکرد متفاوت هستند.

دستگاه جوش اینورتر چیست؟

دستگاه جوش اینورتر

در واقع نوعی دستگاه جوشکاری است که به دلیل وجود اینورتر کوچکتر شده است، حجم آنها بسیار کمتر از مدل های قدیمی است. اینورتر دستگاهی است که مقدار جریان دستگاه جوشکاری جریان AC با ورودی 60 هرتز را به ثابت تبدیل می کند جریان مورد نیاز برای جوشکاری، مقدار جریان مورد نیاز برای جوشکاری توسط کاربر تنظیم می شود. دستگاه جوش اینورتر در مقایسه با مدل های قدیمی مصرف برق کمتری دارد.

آشنایی با انواع مختلف دستگاه های جوشکاری

قبل از اینکه به نکات مهم برای خرید دستگاه جوشکاری بپردازید ، بد نیست بدانید که چنین ابزارهایی معمولاً در دو نوع مختلف طراحی و تولید می شوند که عبارتند از:

جریان مستقیم (CC)

همانطور که از نام آن پیداست ، جریان آن دارای مقدار ثابت است و می تواند برای جوشکاری قوس الکتریکی یا جوشکاری گاز تنگستن استفاده شود.

ولتاژ ثابت (CV)

این نوع دستگاه جوشکاری در هنگام کار ولتاژ ثابت دارد و می تواند برای جوشکاری در میدان های گاز و گرد و غبار استفاده شود.

انواع دستگاه های جوشکاری اینورتر در ایران:

دستگاه جوشکاری اروپایی

این دستگاه ها با قیمت یک میلیون به بالا در ایران شروع می شوند ، اگر اصل باشند بهترین گزینه برای خرید هستند.

دستگاه جوشکاری ایرانی

کیفیت دستگاه های جوشکاری اینورتر ایرانی بسیار بالاتر از مدل های چینی و ترکی است.

دستگاه جوش ترکی و چینی

کیفیت دستگاه جوشکاری ترکی اگر یک شرکت باشد بسیار بهتر از نمونه های چینی است دستگاه های جینی جوشکاری بعداز چندبار استفاده دیگر کارکرد اولیه را ندارند در صورت آسیب رساندن به برد اصلی، مدل های چینی جبران ناپذیر هستند و باید کنار گذاشته شوند.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید میکروسکوپ دیجیتال، دانش آموزی و حرفه ای

تفاوت دستگاه جوش معمولی با اینورتر چیست؟

دستگاه های جوشکاری قدیمی ترانسفورماتورهای سنگین برای تبدیل جریان AC ورودی به خروجی DC داشتند که با ورود اینورتر وزن و حجم آنها را به طور قابل توجهی کاهش یافت.

دستگاه اینورتر جریان قوی تری ایجاد می کنند، چیزی در حدود 10،000 تا 20،000 هرتز، که باعث جوش های قوی تر می شود.

با حذف هسته آهنی در این دستگاه ها، هزینه های تولید بسیار کمتر از مدل های قبلی است، بنابراین قیمت آنها بسیار کمتر از مدل های قدیمی است.

به هر حال، مصرف برق دستگاه های اینورتر نسبت به مدل های قدیمی کمتر است و به دلیل عملکرد بالا، اکثر جوشکارها تمایل به خرید این دستگاه ها دارند.

مزیت استفاده از دستگاه جوش اینورتر چیست؟

مزیت استفاده از دستگاه جوش

صدای تولید شده توسط مدل های اینورتر بسیار کمتر از مدل های قدیمی است و کیفیت جوشکاری بسیار بالاتر است. دستگاه های جوشکاری اینورتر در مقایسه با مدل های قدیمی به دلیل اینورتر، برق کمتری مصرف می کنند. بازده و ضریب توان در دستگاه های اینورتر چندین برابر بیشتر از مدل های معمولی است. به دلیل حذف ترانس های داخلی و سیم پیچ ها و تعویض دستگاه اینورتر ، حجم و وزن کمتری نسبت به مدل های قدیمی دارند و به راحتی قابل جابجایی هستند. از آنجا که پایداری جوشکاری در دستگاه اینورتر بالاتر از مدل معمولی است ، همان قوس الکتریکی ایجاد می شود.

نکات مهم هنگام خرید دستگاه جوش

نوع را انتخاب کنید

اولین چیزی که باید هنگام خرید دستگاه جوشکاری در نظر داشته باشید انتخاب نوع صحیح دستگاه جوشکاری است ، برای این کار ابتدا باید به خود بگویید که در کدام مناطق می خواهید از دستگاه جوش استفاده کنید و از چه نوع جوشکاری قصد استفاده دارید.

شدت جریانی

شدت جریان در واقع قدرت دستگاه جوشکاری شما را نشان می دهد که البته هرچه قیمت نهایی دستگاه شما بالاتر باشد. لازم به ذکر است که جوشکاری فلزات ضخیم نیاز به دستگاههایی با شدت جریان بالا دارد.

مکان مورد استفاده

مورد بعدی که هنگام انتخاب و خرید دستگاه جوشکاری بسیار مهم است توجه به زمینه مصرف و محیطی است که قصد استفاده از این نوع ابزار جوشکاری را دارید. برای این منظور توصیه می کنیم به بار و نوع نیاز خود توجه کنید، سپس از بین دستگاه های جوشکاری صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی مدل مناسبی را انتخاب کرده و سپس خریداری نمایید

چرخه عملکرد

عامل مهم دیگری که هنگام خرید دستگاه جوشکاری باید در نظر گرفت ، چرخه اجرا یا همان مدت زمانی است که می توانید به طور مداوم از دستگاه جوشکاری استفاده کنید و سپس باید برای مدت زمان مشخصی دستگاه را خاموش کرده و آن را رها کنی.

چرخه کارکرد دستگاههای جوشکاری برای آنها درصدی تعریف شده است. به عنوان مثال ، اگر چرخه کارکرد دستگاه 50٪ باشد ، برای انجام عملیات جوشکاری 30 دقیقه ای باید یک ربع وقفه به دستگاه خود بدهید.

نوع مبدل

همانطور که گفتیم، دستگاه جوشکاری در واقع دستگاه تأمین گرما مورد نیاز جوشکاری است که تولید کنندگان در طول تاریخ از مبدلهای مختلفی استفاده کرده اند و امروزه جدیدترین نوع آن مدلهای اینورتر است که کاملاً جمع و جور و دارای حجم کم هستند.

بیشتر بخوانید
بهترین قفل کتابی ضد سرقت و ایمن

سهولت حرکت

نکته مهم دیگر در هنگام خرید دستگاه های جوشکاری ویژه توجه به سهولت حمل و نقل و جابجایی آنها است ، به همین منظور پیشنهاد می کنیم همیشه به فکر خرید محصولات چرخدار باشید و یک دسته محکم بر روی بدنه دستگاه نصب کنید. همچنین از طول سیم برق غافل نشوید.

قیمت دستگاه جوشکاری

در این مقاله بیشتر عوامل مهم و تأثیرگذار در قیمت دستگاه های جوشکاری را برای شما خریداران عزیز ارائه داده ایم و اکنون این شما هستید که می توانید با توجه به بودجه و نوع نیاز خود، دستگاه مناسب خود را خریداری کنید.

در نکات قبل با نکات مهم که قبل از خرید دستگاه جوش باید باید پرداخت ایم در ادامه ای مطلب برای راحتی شما 20 مدل از بهترین دستگاه جوش ارزان را فهرست کرده ایم در ادامه ای مطلب با ما همراه باشید:

20 مدل از پرفروش ترین دستگاه جوش موجود در بازار

1. اينورتر جوشكاري 250 آمپر آنكور مدل 250X

اينورتر جوشكاري 250 آمپر آنكور مدل 250X

دستگاه اینورتر وسیله ای است که برق را دریافت کرده و آن را به جریانهای مختلف جوشکاری تبدیل می کند. دستگاه های جوشکاری اینورتر ، برخلاف دستگاه های جوشکاری سنتی ، دارای وزن کم ، قدرت جوشکاری قوی تر و یکنواخت تری هستند و در مصرف برق و همچنین قیمت مناسب تری صرفه جویی می کنند. یکی از بارزترین ویژگیهای دستگاههای جوش اینورتر.

قدرت واقعی 2500 آمپر با امکان جوشکاری الکترودها تا 4 میلی متر است. این دستگاه از فناوری بزرگ IGBT استفاده می کند که یکی از مزایای دستگاه های جوشکاری با فناوری از راه دور مانند هزینه تعمیر کمتر و کارایی بیشتر این فناوری در شرایط آب و هوایی تمام شهرهای کشورمان است.

این دستگاه از فناوری PWM گرفته شده است و برای انجام جوشکاری قوی و یکنواخت کنترل مداوم جریان و خروجی را دارد. یکی از قابل توجه ترین ویژگی های دستگاه صرفه جویی قابل توجهی در مصرف انرژی و همچنین مقاومت دستگاه در برابر نوسانات برق تا 15٪ است.

مشخصات کلی

 • وزن
  5.5 کیلوگرم
 • ابعاد
  36x18x25 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • کابل
  دارد

سایر توضیحات

 • استفاده از فناوری جامد (بهترین فناوری برای دستگاههای اینورتر ، مناسب برای آب و هوای تمام شهرهای ایران)
 • برای کنترل مداوم جریان و خروجی از فناوری PWM اقتباس شده است
 • یک نمایشگر دیجیتال برای نشان دادن میزان جریان خروجی وجود دارد
 • دو سوئیچ دارد که اندازه خروجی جریان ، میزان تقویت کننده های جوش را تنظیم می کند
 • این دارای توانایی ضد استیک برای کار آسان با الکترودهای مختلف جوشکاری است
 • مجهز به سیستم خاموش کردن حرارتی برای محافظت از دستگاه در برابر افزایش دما (سوئیچ حرارتی)

2. اینورتر جوشکاری 135 آمپر وینر مدل Light2011-200Mاینورتر جوشکاری 135 آمپر وینر مدل Light2011-200M

اینورترها به دلیل وزن بسیار کم و حمل آسان به کالایی محبوب در بین افرادی تبدیل شده اند که قصد جوشکاری دارند. اینورتر جوشکاری 135 اینچی Wiener Light2011-200M فقط 2.1 کیلوگرم وزن دارد و در ابعاد 20.5 در 8.8 در 13 سانتی متر ساخته شده است ولتاژ ورودی این اینورتر 220 ولت است و حداکثر جریان آن به 135 آمپر می رسد.

یکی از ویژگی های جالب توجه این محصول استاندارد IP21S است. وجود چنین استانداردی باعث شده این دستگاه در برابر رطوبت و صدمه آب مقاوم باشد و بعدا تخریب شود. اما اگر حجم آب و رطوبت زیاد باشد ، این استاندارد کمک چندانی به شما نمی کند.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید دستگاه بخور سرد و گرم

مشخصات کلی

 • وزن
  2.1 کیلوگرم
 • ابعاد
  20.5×8.8×13 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • کابل
  دارد

3. اینورتر جوشکاری 160 آمپر آروا مدل 2117اینورتر جوشکاری 160 آمپر آروا مدل 2117

مشخصات کلی

 • وزن
  6 کیلوگرم
 • ابعاد
  20×20×40 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • نوع جوش
 • قوس الکتریکی SMAW
 • حداکثر جریان
  160 آمپر

4. اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2113اینورتر جوشکاری 200 آمپر آروا مدل 2113

این دستگاه جوشکاری در واقع یک رکتیفایر(یکسو کننده) است که به فناوری اینورتر (IGBT) مجهز است. توسعه اینورتر برای اولین بار با ظهور تئوری منبع تغذیه سوئیچینگ و اجزای آن ظاهر شد. با توجه به کاهش حجم و وزن ترانس اصلی ، بازده این دستگاه به 30٪ افزایش یافته است. شایان ذکر است که از این دستگاه جوشکاری می توان در فضای باز ، مکان های بلند و داخل ساختمان استفاده کرد.

دستگاه جوش آروا مدل “2113” مجهز به یک سیستم اتوماتیک برای محافظت در برابر جریان اضافی ، ولتاژ بیش از حد و گرم شدن بیش از حد است. این اینورتر همچنین توانایی جوشکاری فولاد ضد زنگ ، فولاد آلیاژی و فولاد کربن سخت را دارد. برای شروع جوشکاری با این اینورتر می توان از الکترودهای قلیایی ، سلولزی ، رتیل و اسیدی استفاده کرد.

مشخصات کلی

 • وزن
  6.8 کیلوگرم
 • ابعاد
  37.5 × 15 × 24.5 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • کابل
  3 متر

سایر توضیحات

 • طراحی زیبا و منحصر به فرد
 • در مصرف برق صرفه جویی کنید
 • انبردست جوشکاری با کابل 3 متری وجود دارد
 • انبردست اتصال با کابل 2 متری وجود دارد
 • حداکثر جریان خروجی 200 آمپر
 • مناسب برای اهداف نیمه صنعتی
 • مجهز به سیستم حفاظت از قطع کننده مدار
 • ماهی با اندازه 50 برای بهره برداری طولانی مدت در آمپربالا
 • مجهز به آمپرمتر دیجیتال برای تنظیم آسان تقویت کننده های خروجی

5. اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل MCT200اینورتر جوشکاری 200 آمپر جاب مدل MCT200

اینورتر جوشکاری MCT200 نوعی اینورتر جوشکاری است که توسط شرکت ایرانی برای جوشکاری، برش و اتوماسیون ساخته و عرضه می شود. این دستگاه جوشکاری مجهز به فیلتر و مدار محافظ است که در برابر افت ولتاژ ورودی و نوسانات تا 15٪ مقاوم است ، به این معنی که با افت 15٪ – + در هنگام جوشکاری مشکلی پیش نمی آید و دستگاه به کار خود ادامه می دهد.

این به دستگاه جوشکاری امکان می دهد همان عملکردی را که قول می دهد بتواند دستگاه جوشکاری MCT200 را به یک ژنراتور برق متصل کند ، انجام دهد. در این حالت شما یک خروجی بدون ضربان دارید و می توانید جوشکاری نرم و نوسان را روی قطعه اعمال کنید.

یکی دیگر از ویژگی های اینورتر جاب که می توان به آن اشاره کرد ، استفاده از فناوری مدرن IGBT است. فناوری IGBT به معنی ترانزیستور دو قطبی با گیت ایزوله و به معنی ترانزیستور دو قطبی جدا شده است که در فرکانس های حداکثر 10 کیلوهرتز و بالاتر کار می کند و حجم ترانسفورماتورها را به شدت کاهش می دهد.

مشخصات کلی

 • وزن
  4 کیلوگرم
 • ابعاد
  33*13*29 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • کابل
  دارد

سایر توضیحات

 • امکان استفاده از الکترودهای اسیدی و قلیایی ، الکترودهای فولاد ضد زنگ و الکترودهای طراحی آهن
 • مجهز به سیستم هایی برای محافظت در برابر ولتاژ ، اضافه بار و گرم شدن بیش از حد
 • مجهز به دو حجم تنظیم کننده برای سطح جریان و مقاومت قوس
 • جوشکاری با کیفیت بسیار بالا برای جوشکاری حساس و آزمایش شده (اشعه ایکس)
 • قابلیت جوشکاری فولاد آلیاژی ، فولاد کم و متوسط کربن و …
 • امکان جوشکاری مداوم با الکترودهای قطر تا 4 میلی متر
 • مصرف برق بسیار کم در مقایسه با دستگاه های مشابه
 • امکان افزایش طول کابل بدون به خطر انداختن کیفیت جوشکاری
بیشتر بخوانید
بهترین ترازوی وزن کشی موجود در بازار

مشاهده تصاویر بیشتر و قیمت امروز

6. اینورتر جوشکاری 200 آمپر خزرترانسفو مدل IGBT – MMA200I

اینورتر جوشکاری 200 آمپر خزرترانسفو مدل IGBT - MMA200I

اینورترهای جوشکاری خزرترانسفو محصولی حرفه ای هستند که با استفاده از آخرین نسل فناوری IGBT طراحی و تولید شده اند. این دستگاه ها اگرچه قدرت و بازدهی بسیار خوبی را تأمین می کنند ، اما دارای مصرف برق پایین، کیفیت جوشکاری بی نظیر ، وزن و حجم مناسب هستند و از همه مهمتر ، همراه مطمئن شما در کار شما هستند. تنظیم دقیق میزان آمپراژ جوشکاری ، اجرای هرگونه پروژه تخصصی را تسهیل می کند.

شرکت خزرترانسفو فعالیت خود را از سال 1982 در زمینه طراحی و تولید تجهیزات جوش و برش آغاز کرد و آن را به صنعت داخلی و خارجی ارائه می دهد و به تاریخ درخشان خود افتخار می کند

و نیکو در ارائه بهترین و با دوام ترین محصولات از تولید کنندگان ، توزیع کنندگان و ارائه دهندگان خدمات تخصصی متناسب با نیاز مشتری و گام مهمی در خودکفایی و رونق صنعت کشور به عنوان اولین تولید کننده تجهیزات مدرن جوشکاری برمی دارد. محصولات خزرترانسفوو در زمینه های نفت ، گاز ، پتروشیمی ها ، پالایشگاه ها ، تجهیزات سنگین ، سازه های فلزی ، ساختمانها ، سیمان ، هوا فضا ، دفاع ، خودرو ، آموزش و … به معتبرترین و بزرگترین صنایع کشور خدمات خود را ارائه داده است.

مشخصات کلی

 • وزن
  3.7 کیلوگرم
 • ابعاد
  29x14x20 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • انبر
  دارد

7. اینورتر جوشکاری 300 آمپر استورم مدل R-300اینورتر جوشکاری 300 آمپر استورم مدل R-300

دستگاه فوق یکی از کاربردی ترین محصولات نیمه صنعتی و خانگی است که در هر کارگاهی قابل استفاده است. این محصول نوعی اینورتر جوشکاری ساخت شرکت استورم است.

این دستگاه می تواند 300 آمپر جریان تولید کند که با توجه به اندازه و وزن این محصول مقدار مناسبی است. وزن این دستگاه 7.5 کیلوگرم و ابعاد 30 × 16 × 40 سانتی متر است. در نتیجه ، حمل و نگهداری آن دشوار نخواهد بود. این محصول همچنین دارای تجهیزات لازم برای جوشکاری است که ممکن است شامل کابل ، انبر ، برس و ماسک جوشکاری باشد.

این دستگاه دارای دو تقویت کننده حجمی و قدرت قوس است ، بنابراین کاربر کنترل بیشتری بر کار با آن دارد و توانایی کار با انواع الکترودها تا شماره 4 به طور مداوم را دارد. این اینورتر ولتاژ 220 ولت دارد و با برق شهری تک فاز کار می کند و توانایی کار با برق از یک ژنراتور را دارد. این محصول با نام R-300 به بازار عرضه می شود.

مشخصات کلی

 • وزن
  7.500 کیلوگرم
 • ابعاد
  30 × 16 × 40 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • کابل
  دارد

سایر توضیحات

 • دارای 1 عدد ماسک جوشکاری
 • دارای 1 عدد بورس جوشکاری
 • طول کابل : 2 متر
 • دارای استاندارد حفاظتی IP21S
 • قابلیت تنظیم شدت جریان و آرک فورس

8. اینورتر جوشکاری 400 آمپر باس مدل MMA-400اینورتر جوشکاری 400 آمپر باس مدل MMA-400

 

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید فرز انگشتی و فرز مینیاتوری و معرفی بهترین ها

مشخصات کلی

 • وزن
  3.1 کیلوگرم
 • ابعاد
  28x11x17 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • کابل
  دارد

سایر توضیحات

 • دارای استاندارد IP21 و درجه‌ی F
 • بازدهی 80 درصد
 • بازه‌ی شدت جریان 20 تا 400 آمپر
 • نمایشگر دیجیتال
 • کلید ولومی تنظیم جریان

9. دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل LV200S

دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل LV200S

مشخصات کلی

 • وزن
  5 کیلوگرم
 • ابعاد
  35*18*26 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • کابل
  دارد

اقلام همراه

 • امکان جوشکاری با کیفیت بالا تا 3 الکترود دائمی و 4 مقطع عرضی
 • برای محافظت از مدار در برابر نوسانات برق و جلوگیری از شوک الکتریکی ، یک کابل اتصال زمین وجود دارد
 • سیستم خنک کننده قدرتمند برای کار در محیط های با درجه حرارت بالا
 • طراحی فنی منحصر به فرد و مسکن محکم و مقاوم در برابر ضربه
 • این نمایشگر دیجیتالی قابل تنظیم قبل از جوشکاری دارد

10. دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200

دستگاه جوش 200 آمپر ادون مدل TB-200

مشخصات کلی

 • وزن
  2.5 کیلوگرم
 • ابعاد
  24x10x15 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • کابل
  دارد

11. دستگاه جوش 200 آمپر آذرخش مدل CZ200دستگاه جوش 200 آمپر آذرخش مدل CZ200

دستگاه جوش آذرخش مدل CZ200 یکی از محصولات گروه صنعتی آذرخش است که بر اساس فناوری اصلاح کننده ساخته شده و برای اتصال آهن با جوشکاری یکنواخت و قوی مناسب است. یکی از مشکلات ماشین های جوشکاری تولید گرما است که برای غلبه بر این مشکل ، این محصول از یک سیستم خنک کننده استفاده می کند که شامل یک فن در پشت دستگاه و یک شبکه برای انتقال هوا به کنار است.

ترکیب این شبکه خنک کننده و عملکرد مداوم فن باعث می شود دستگاه در برابر گرم شدن بیش از حد عملکرد خوبی داشته باشد.بدنه دستگاه از یک ورق برش CNC ساخته شده است که به یک شاسی همه کاره و یک شاسی مرکزی در زیر بدنه متصل است تا هم از لرزش و هم از صدا جلوگیری کند و از هسته داخلی آن نیز به خوبی مراقبت کند.

مشخصات کلی

 • وزن
  17 کیلوگرم
 • ابعاد
  20x25x34 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • نوع جوش
  قوس الکتریکی SMAW
 • توضیحات جوش
  جوش یکنواخت و مستحکم

12. دستگاه جوش 200 آمپر آذرخش مدل mc200

دستگاه جوش 200 آمپر آذرخش مدل mc200

مشخصات کلی

 • وزن
  16 کیلوگرم
 • ابعاد
  20×25×34 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • نوع جوش
  قوس الکتریکی SMAW
 • توضیحات جوش
  یکنواخت و مستحکم

13. دستگاه جوش 250 آمپر ادون مدل TB-250

دستگاه جوش 250 آمپر ادون مدل TB-250

مشخصات کلی

 • وزن
  3.5 کیلوگرم
 • ابعاد
  28*17*17 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • کابل
  دارد

14. دستگاه جوش 400 آمپر ادون مدل TB-400دستگاه جوش 400 آمپر ادون مدل TB-400

اینورتر با جدیدترین فناوری ، می تواند از طریق تولید 1،6 تا 4 میلی متر از انرژی الکتریکی استفاده کند و می تواند از 20 تا 160 آمپر در سیستم شما استفاده کند ، یک روز از تولید شما می گذرد و می تواند از طریق برق کار کند ، کارهای لکی و خانگی. اینورتر 400 ادون دارای مانیگو هوباو و طراحی فوق العاده ، کاکوتو و 60٪ سیکل کار ، سیفروف دیسپلی است.
اینورتر با یک تکنولوژی جدید می تواند از طریق تولید 1.600 تا 4 میلی متر از فروشگاه الکترونیکی توسعه یابد و از 20 تا 160 آمپر تقویت شود ، اگر یکبار دیگر تولید شود و بتواند از طریق برق کار کند ، می تواند از طریق برق کار کند. . کار خانگی اینورتر 400 ادون طراحی 60 درصدی را تولید می کند ، کاکوتو و سیفروف را با 60 производите تولید می کند.

 

بیشتر بخوانید
بهترین ماساژور برقی موجود در بازار در سال 2021

مشخصات کلی

 • 4 کیلوگرم
 • ابعاد
  35*20*17.5 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • کابل
  دارد

سایر توضیحات

 • قابل استفاده با الکترودهایی با اندازه 1.6 تا 4 میلی متر
 • دامنه جریان 20 تا 160 آمپر
 • تک فاز و قابل استفاده با 400 آمپر جریان خانگی

مشاهده تصاویر بیشتر و قیمت امروز

15. دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل MMA-400

دستگاه جوش 400 آمپر باس مدل MMA-400

مشخصات کلی

 • وزن
  4 کیلوگرم
 • ابعاد
  29*16*36 سانتی متر
 • حداکثر جریان
  400 آمپر
 • ولتاژ ورودی
  220 ولت
 • اینورتر
  دارد

17. دستگاه جوش ۲۰۰ آمپر باس مدل TM313

دستگاه جوش ۲۰۰ آمپر باس مدل TM313

مشخصات کلی

 • وزن
  4 کیلوگرم
 • حداکثر جریان
  200 آمپر
 • ولتاژ ورودی
  220 ولت
 • اینورتر
  دارد
 • اقلام همراه
  کیف، انبر ، ماسک جوشکاری

18. دستگاه جوش 500 آمپر گریتک مدل ZX7-500

دستگاه جوش 500 آمپر گریتک مدل ZX7-500

از ویژگی های این دستگاه جوش اینورتر 500 آمپر، سبک بودن آن که با وزن متوسط 5.5 کیلوگرم، که به راحتی می تواند مانند یک کیف دستی حرکت کند ، منبع انرژی این اینورتر برقی است و حداکثر جریان 500 آمپر را تولید خواهد کرد. اینورتر Gritek ZX7-500 500 آمپر از نوع IGBT است.

از دیگر عملکردهای این اینورتر می توان با 2.5 و 3 الکترود دائمی و 4 موقتی ، حجم ARC FORCE برای کیفیت جوشکاری بهتر، با امکان ضد چسبندگی الکترودها و کابل های ارت برای محافظت از مدار در برابر نوسانات برق و جلوگیری از شوک الکتریکی و همچنین یک سیستم خنک کننده قدرتمند برای کار در محیط های با درجه حرارت بالا اشاره کرد.

مشخصات کلی

 • وزن
  5.5 کیلوگرم
 • نوع جوش
  قوس الکتریکی SMAW
 • حداکثر جریان
  500 آمپر
 • ولتاژ ورودی
  220 ولت
 • اینورتر
  دارد

اقلام همراه

 • کابل -انبر- ماسک و فرچه جوشکاری

سایر توضیحات

 • تکنولوژی ساخت IGBT
 • دارای سیستم خنک کننده قدرتمند
 • دارای صفحه نمایش دیجیتال قابل تنظیم قبل از جوشکاری
 • دارای کابل ارت جهت محافظت مدار در برابر نوسانات برق و جلوگیری از برق گرفتگی
 • سیستم ضد چسبندگی: دارد

19. اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریک مدل 2001-TURBO

اینورتر جوشکاری 200 آمپر صبا الکتریکمشخصات کلی

 • وزن
  4.5 کیلوگرم
 • ابعاد
  40x16x25 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • چرخ
  ندارد
 • کابل
  دارد

سایر مشخصات

 • انبر دارد
 • نوع جوش قوس الکتریکی SMAW
 • حداکثر جریان 200 آمپر
 • چرخه جوشکاری 85
 • ولتاژ ورودی 220 ولت
 • اینورتر دارد
 • اقلام همراه: انبر جوشکاری ، انبر اتصال ، کابل جوش

20. دستگاه جوش اینورتر ادون مدل ARC-400s

دستگاه جوش اینورتر ادون مدل ARC-400sمشخصات کلی

 • وزن
  5 کیلوگرم
 • ابعاد
  37x16x29 سانتی متر
 • منبع انرژی
  الکتریکی
 • کابل
  دارد
 • انبر
  دارد

سایر مشخصات

 • نوع جوش: قوس الکتریکی SMAW
 • توضیحات جوش: کار با الکترود نمره 4 به طور دائم
 • حداکثر جریان: 310 آمپر
 • چرخه جوشکاری: 60%
 • ولتاژ ورودی: 220 ولت
 • اینورتر: دارد
 • اقلام همراه: ماسک و فرچه جوشکاری

ضمن تشکر، امیدواریم این مطلب مفید بوده باشد در ادامه ای مطلب خواندن بهترین کارواش خانگی و راهنمای خرید کمپرسور باد و راهنمای خرید موتور برق ارزان قیمت را نیز به شما همراهان عزیز توصیه میکنیم.