چاپ صفحه

راهنمای خرید جاروبرقی خانگی با مکندگی و پرقدرت

جاروبرقی
چکیده این مطلب :

انتشار: 15 مرداد 99

زمان مطالعه: 8 دقیقه

دسته بندی ها: خانه و آشپزخانه

هیچ نظر

در این مطلب به راهنمای خرید جاروبرقی باکیفیت و معرفی بهترین جاروبرقی های موجود در بازار و راه های خرید اینترنتی جاروبرقی میپردازیم.

اگر تا به حال سری به بازار یا فروشگاه های اینترنتی لوازم خانگی زده باشید، با تعداد زیادی از جاروبرقی ها، بسیاری از مدل ها ، شکل ها ، رنگ ها و مارک های تجاری بسیار زیادی مواجع می شوید و همین مسئله انتخاب یکی از آنها بسیار دشوار است. ما این مطلب را در لیموتاپ مگ را برای شما آماده کرده ایم تا شما را با بهترین جاروبرقی های موجود در بازار آشنا کنیم، و به شما کمک کند تا مناسب ترین موارد را برای استفاده خود بدست آورید.

جاروبرقی ها در نحوه جذب گرد و غبار متفاوت هستند و در برخی از خصوصیات با یک دیگر تفاوتی دارند؛ زیرا برخی از شرکت ها برای تمایز آنها از سایر رقبا برخی از ویژگی ها و مزایا را اضافه کرده اند، برای مثال بعضی از جاروبرقی ها سیم دار هستند و بعضی بیسم و برخی دیگر با طراحی دستی کار میکنند و برخی ها بسته به ویژگی های هوش مصنوعی به صورت خودکار ، اما نگران نباشید، در این مقاله لیستی از بهترین جاروبرقی ها و همچنین راهنمای خرید جارو برقی با کیفیت و مناسب ترین را برای شما ارائه خواهیم داد.

انواع جاروبرقی های موجود در بازار

جاروبرقی های ایستاده

جاروبرقی های ایستاده برای فضا های و خانه های بزرگ کاربرد دارند در این مدل شما میتوانید در حالت ایستاده تره جارو کنید جاروبرقی های ایستاده به طور کلی برای گرفتن مو و کرک از فرش نیز بهتر هستند. استفاده از آنها در پله ها، فضاهای تنگ و زیر مبلمان کمی سخت تر است، و اغلب از مدل های سیلندر پر سروصدا هستند.

جاروبرقی‌های سیلندری

جاروبرقی‌های سیلندری همان جاروبرقی های قدیمی هستند که در اکثر خانه های یافت میشوند و برای نظافت زیر مبلمان و برای فضای کوچک و تمیز کردن پله ها را آسان تر می کنند. آنها معمولاً ساکت تر هستند. در این اکثر شما با این مدل جاروبرقی های کارکرده اید

جاروبرقی‌های بی سیم

جاروبرقی‌های بی سیم قابل حمل سبکترین و کوچکترین گزینه برای جارو و تمیز کردن کمد، سطوح مبلمان، خلاص شدن از شر عنکبوت ها در گوشه ها یا گرد و غبار در آستانه های پنجره حتی تمیز کردن فضای داخلی ماشین استفاده می شود.

جاروبرقی‌های کیسه‌دار

اگر شما به گرد و غبار حساسیت دارید این مدل بهتر است زیرا گرد و غبار در درون یک کیسه‌ی یکبار مصرف قرار می‌گیرد و هیچ تماسی با محفظه جاروبرقی ندارید و نکته منفی که وجود دارد این است که شما باید مدام برای تعویض کیسه هزینه بپردازید.

جاروبرقی‌های بدون کیسه

در مدل دیگر نیاز نیست هر بار کیسه گرد و غبار را تعویض کنید و محفظه یا کیسه تعبیه شده قابل استفاده مجدد است فقط کافی پس از پرشدن آن را خالی کنید و سپس آن را سرجایش بگذارید

راهنمای خرید جاروبرقی خانگی

1- نوع جاروبرقی

زمانی که قصد خرید جاروبرقی باید بدانید که برای چه محیطی نیاز به خرید جاروبرقی دارید برای مثال برای جارو کردن خانه های برزگ جاروبرقی های ایستاده پیشنهاد میشود و برای جارو کردن خانه های کوچک و پله ها و… جاروبرقی‌های سیلندری و اگر برای تمیز کردن گوشه های باریک و دقیق نیاز دارید، باید به عنوان مثال ، یک جاروبرقی کوچک دستی انتخاب کنید.

2- کیسه گرد و غبار

یکی دیگر از نکاتی که هنگام خرید جاروبرقی باید به آن توجه کنید کیسه گرد و غبار است که در جاروبرقی های ایستاده کیسه گرد و غبار به یکبار مصرف است و در جاروبرقی‌های سیلندری چند بار مصرف.

3- منبع تغذیه

اگر جاروبرقی برای تمیز کردن روزانه کل خانه خریداری می کنید باید به باسیم بودن و بیسیم بودن آن توجه داشته باشید زیرا اگر جاروبرقی سیم دار انتخاب کردید دیگر جای نگرانی برای شارژ مجدد آن ندارید ولی اگر جاروبرقی بی سیم را ترجیح می دهید ، باید یکی از آنها را با ماندگاری بالای باتری انتخاب کنید تا کارهای تمیز کردن خود را به پایان برسانید

4. مکش متغیر

اگر در خانه‌ی خود کف‌پوش‌هایی با سطوح مختلف دارید و یا از فرش‌های ضخیم در خانه‌ی خود استفاده می‌کنید، در این صورت نیاز خود را برای سری مکش متغیر خواهید دید، بنابراین شما می‌توانید آن را به راحتی به روی سطوح مختلف کف بکشید.

بیشتر بخوانید
بهترین چای ساز موجود در بازار سال 99

5. وزن جاروبرقی خانگی

اگر موضوع حمل کردن جاروبرقی برای شما به عنوان مثال در بالا و پایین کردن پله‌ها، مهم است، می‌توانید از مدل‌های سبک تر استفاده کنید. جاروبرقی‌های می‌توانند از حداقل 2 کیلوگرم تا بیش از 10 کیلوگرم وزن داشته باشند.

6. میزان تولید صدا

وقتی جاروبرقی می‌خرید، از فروشنده بخواهید آن را برای شما روشن کند تا صدایش را بشنوید. جاروبرقی‌های مدرن‌ کم‌صداتر هستند. برندهایی وجود دارند که تنظیمات جارو را پیش‌فرض روی بی‌صدا قرار داده‌اند و گران‌قیمت‌تر هستند!

7. اندازه سیم برق

در اینجا باید از طول سیم جارو هم بگوییم که اگر کوتاه و غیراستاندارد باشد، مجبور می‌شوید برای جارو کردن هر نقطه، مرتب جاروبرقی را بلند کنید تا به پریز دیگری وصل کنید. ۶ تا ۹ متر طول سیم استاندارد است.

8. توان موتور

کارکرد جاروبرقی تا حد زیادی بستگی به توان جاروبرقی دارد. توان یک عامل مهم در انتخاب جاروبرقی است؛ توان بیشتر جاروبرقی‌ها چیزی در حدود ۱۴۰۰ تا ۲۵۰۰ وات است. هر چه توان موتور بالاتر باشد، جاروبرقی با قدرت بیشتری کار می‌کند. معمولاً توان موتور ۱۷۰۰ تا ۲۰۰۰ وات برای استفاده‌ معمولی کافی است.

9. ظرفیت جاروبرقی خانگی

مقیاس ظرفیت‌ جاروبرقی با لیتر محاسبه میشود به همین جهت اگر خانه شما کوچک است میتوانید از از 0.5 لیتر تا بیش از 4 لیتر استفاده کنید اگر خانه‌ی شما بزرگ است می‌توانید از مدلی که ظرفیت بالایی را پشتیبانی می‌کند، استفاده کنید.

10 روشن کردن دستگاه

اگر فروشنده به شما اجازه داد می‌توانید دستگاه جاروبرقی را خاموش روشن کنید،‌ تا میزان سر و صدا و قابلیت استفاده‌ی آن را بررسی کنید. اگر شما با مدلی روبروی شدید که دکمه‌ی تنظیم مکش در آن وجود نداشت، می‌توانید به راحتی به سراغ مدل دیگری بروید.

11 قابلیت حمل

اگر می‌خواهید جاروبرقی را از پله‌ها بالا و پایین ببرید، بهتر است از سبک بودن آن اطمینان پیدا کنید.

12. اندازه و قابلیت دسترسی به نواحی سخت

اگر شما مبلمانی دارید که ارتفاع کمی دارد و نمی‌توانید نواحی زیر مبل را تمیز کنید، بهتر است از مدل دیگری استفاده کنید، زیرا در غیر این صورت، برای تمیز کردن نواحی زیر مبل، مجبور هستید تا مبلمان را جابه‌جا کنید.

در این مطلب به معرفی 20 نمونه جارو برقی باکیفیت و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. با کلیک روی دکمه ی زیر هر آیتم، اطلاعات بیشتری از هر محصول را دریافت نمایید.

20 مدل از بهترین جاروبرقی های موجود در بازار در سال 2020

1. جارو برقی پلار مدل 2700

جارو برقی پلار مدل 2700
جاروبرقی سطلی پلار مدل 2700 با 1600 وات توان و رده انرژی A یکی از بهترین گزینه ها برای مصرف خانگی می باشد. این جاروبرقی سطلی از فن آوری فیلتراسیون 4 مرحله ای استفاده می کند. این جارو برقی سطلی مجهز به کیسه یک بار مصرف بوده که به راحتی قابل تعویض است.

هم چنین شما میتوانید از کیسه های دائمی که روی خود محصول هستند استفاده کنید. این کیسه ها نیاز به تعویض ندارند و شما باید بعد از پر شدن دو سوم کیسه آن را خالی کرده و مجددا در داخل دستگاه قرار دهید.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  430x570x360 میلی‌متر
 • وزن
  8 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  سطلی

نقاط قوت

 • موتور قوی
 • مکش خوب،قیمت مناسب
 • موتور قوی و مکش فوق العاده.کیسه جاروبرقی بزرگ و جادار
 • کیفیت عالی

نقاط ضعف

 • جاگیر بودن
 • لوله پلاستیکی
 • تنظیم میزان مکش و قدرت فقط دو حالت دارد

2. جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR

جارو برقی بوش مدل BGL8PRO5IR طراحی ساده و زیبایی دارد. همان طراحی‌ای که برای اکثر جارو برقی‌ها در نظر گرفته می‌شود را روی این محصول هم مشاهده می‌کنید. بدنه‌ای پلاستیکی دارد، اما پلاستیک باکیفیتی برای ساخت این محصول استفاده شده است که دیر خراب می‌شود و سخت آسیب می‌بیند.

همچنین این جارو برقی در دو رنگ نقره‌ای و خاکستری راهی بازار می‌شود و با توجه به علاقه خودتان می‌توانید یکی از این رنگ‌ها را خریداری کنید. چرخ‌های خوب و باکیفیتی برای این جارو برقی در نظر گرفته شده که باعث می‌شوند حرکت جارو برقی روی سطح‌های مختلف راحت باشد. روی این جارو برقی دکمه‌‌های مختلفی را هم مشاهده می‌کنید. دکمه‌هایی مانند سیم جمع کن و دکمه خاموش و روشن کردن را خواهید دید.

دکمه‌ها خیلی بزرگ طراحی شده‌اند تا بتوانید به راحتی آنها را فشار دهید. در قسمت بالای جارو برقی هم یک دستگیره در نظر گرفته تا بتوانید راحت‌تر آن را حمل کنید و به مکان‌های مختلف ببرید.

بیشتر بخوانید
بهترین مارک سماور گازی ارزان قیمت

این جارو برقی در ابعاد ۲۸۰ در ۳۲۰ در ۴۸۰ میلی‌متر ساخته شده و وزن آن به ۷٫۸ کیلوگرم می‌رسد. با جارو برقی‌ای سر و کار دارید که از نظر ابعاد و وزن مانند اکثر محصولات بازار است و از این نظر تفاوت چندانی با محصولات هم رده خود ندارد.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  480x320x280 میلی‌متر
 • وزن
  7.8 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار

نقاط قوت

 • تنوع سَری های جارو
 • بی صدا
 • طول بلند کابل برق
 • مَکِش عالی

نقاط ضعف

 • مکش ضعیف
 • تعویض سخت پاکت آشغال
 • ظرفیت تقریبا کم کیسه جمع آوری زباله
 • نداشتن کنترل روی لوله
 • نداشتن ضامن سیم جمع کن
 • وزن نسبتا زیاد
 • قیمت نجومی نسبت به هم رده های خودش

3. جارو برقی بوش مدل BGL35MOV24

جارو برقی بوش مدل BGL35MOV24

هرچقدر هم که نخواهیم به برند یک محصول توجه کنیم، باز هم اطمینان بیشتری به محصولاتی که برندشان امتحان‌اش را پس داده‌است داریم؛ پس به‌واقع نمی‌توان گفت که برند یک محصول اهمیت چندانی ندارد. جاروبرقی «بوش» مدل « BGL35MOV24» محصولی از برند شناخته‌شده و امتحان‌پس‌داده‌ی بوش است. این جاروبرقی کیسه‌دار مجهز به فیلتر هپا است و گزینه‌ای عالی برای خانواده‌هایی‌ست که حداقل یک عضوشان آلرژی دارد یا به بیماری آسم دچار است.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  270x318x395 میلی‌متر
 • وزن
  4.6 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار

نقاط قوت

 • قوی
 • کیفیت خوب
 • برند بوش عالی
 • امکانات مناسب
 • طراحی مناسب

نقاط ضعف

کیسه کوچک

4. جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W

جارو برقی پارس خزر مدل VC-2000W

جارو برقی «پارس خزر» مدل «VC-2000W» از محصولات شرکت پارس‌خزر است که با طراحی زیبا و کم‌حجم و قدرت بالا تولید و عرضه شده است. این محصول بسیار جمع‌وجور بوده و با دستگیره متحرک و بزرگی طراحی شده که نه‌تنها حمل‌ونقل آن را آسان‌تر می‌سازد بلکه برای خاموش روشن هرچه راحت‌تر دستگاه هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

بر روی بدنه دستگاه همچنین یک محفظه برای قرارگیری برس‌ها و سری‌های جارو طراحی شده که به سهولت استفاده از این جارو می‌افزاید. به‌منظور تنظیم قدرت مکش یک ولوم بزرگ بر روی دستگاه تعبیه شده است. دسته نیز به شکلی ارگونومیک و زیبا طراحی شده که به جذابیت آن می‌افزاید.

از دیگر قابلیت‌های این جاروبرقی می‌توان به سیستم سیم‌جمع‌کن خودکار آن اشاره نمود. جاروکشی اگرچه یکی از امور نظافتی روزمره به شمار می‌رود، اما در دنیای پرمشغله امروز آنچه بیش‌ازپیش اهمیت می‌یابد لزوم استفاده از دستگاهی است که به این کار سهولت و سرعت بخشد.

جاروبرقی پارس‌خزر VC-2000W، از تولیدات شرکت نامدار پارس‌خزر، یکی از گزینه‌های قابل‌تأمل به شمار رفته و با توجه به قدرت و طراحی منحصربه‌فردش قادر است توجه سلیقه‌های مختلفی را به خود جلب کند.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  460x300x260 میلی‌متر
 • وزن
  8 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار

نقاط قوت

 • کیفیت مناسب
 • مصرف پایین
 • قیمت منصفانه
 • ظاهر زیبا
 • مکش عالی

نقاط ضعف

 • سیم اتصال کوتاه
 • بدنه به شدت بی کیفیت

5. جارو برقی آ ای سی مدل H.3000

جارو برقی آ ای سی مدل H.3000
در نگاه اول در یک محیط پاکیزگی آن نظرها را به خود جلب می‌کند. پاکیزه‌گی یک خانه جدا از افزایش زیبایی، برای سلامت هم امری مهم است. اگر به دنبال کالایی هستید که کیفیت مطلوبی داشته باشد .

جارو برقی ای سی ای مدل .H.3000 انتخاب مناسبی است. این جارو برقی کیسه‌دار با وزن 6.8 کیلوگرم و قدرت موتور 2400 وات و ابعاد 280 × 530 × 225 میلی‌متر به بازار عرضه شده است.
یکی از ویژگی‌های این مدل سیم جمع کن خودکار آن محسوب می‌شود به واسطه این ویژگی کار با این مدل آسان‌تر شده است. جارو برقی ای سی ای مدل .H.3000 به فیلتر بهداشتی مجهز شده است. از مشخصات این مدل می‌توان صدای کم آن اشاره کرد. این کالا در دو رنگ سفید و مشکی به بازار عرضه شده است.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  280x530x225 میلی‌متر
 • وزن
  6.860 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار

نقاط قوت

 • قدرت مکش عالی
 • مکش خوبی داره من ده ماه هست خریدم تا الان خوب بوده ولی صداش یه کم بلنده
 • کیفیت خوب
 • زیبایی
 • بهتر در مقایسه با پارس خزر
 • قسمت بسیار پایین

نقاط ضعف

 • سرهم کردنش یه کم سخت بود، زائده های روی دسته باید خم شن ، اما برای این جارو نمیشه
 • صدای خیلی بلند .سنگین
 • قدرت مکش ضعیف
 • صدایه زیاد موتور و گرمایه زیاد

6. جاروبرقی والنوت مدل W-3000

جاروبرقی والنوت مدل W-3000

دیگر نگران آشغال‌ها و پرزها نباشید. جاروبرقی از وسایل ضروری در خانه بوده و وجود آن یک نعمت بزرگ است که در انجام شدن سریع کارها به شما کمک می‌کند. جاروبرقی والنوت مدل W-3000از نوع سطلی است. ابعاد و وزن این جاروبرقی تا حدی بزرگ و زیاد است اما چرخ‌هایی که زیر آن تعبیه شده به جابه‌جایی راحت آن کمک می‌کند و بدون فشار قادر به جابه‌جا کردن آن هستید.

توان مکش و قدرت موتور آن ۱۴۰۰ وات است. لوله تلسکوپی جاروبرقی والنوت مدل W-3000کار را برای شما آسان کرده است. برای این جاروبرقی فیلتر بهداشتی در نظر گرفته شده است.
طول کابل برق آن ۵ متر و شعاع کارکرد آن ۷ متر است که این امکان را فراهم می‌کند تا از یک اتاق به اتاق دیگر رفته و نیازی به تعویض پریز نداشته باشید. صدای کم این محصول از نقاط مثبت آن است. صدای زیاد جاروبرقی‌ها باعث آزار افراد خانواده و حتی همسایه‌ها می‌شود. با جاروبرقی والنوت مدل W-3000 دیگر نگران آشغال‌های روی زمین نباشید و به تمیزی بیشتر منزل خود بیافزایید.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  300x350x450 میلی‌متر
 • وزن
  6 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  سطلی

نقاط قوت

 • قیمت مناسب و موتور خوب
 • وزن کم
 • مکش عالی
 • مکش بالایی داره
بیشتر بخوانید
بهترین کیک پز برقی موجود در بازار

نقاط ضعف

 • لوله و اتصالات به خوبی درس بندی نشده و هوا میده
 • بدنه ضعیف
 • لوله پلاستیکی
 • کمبود وسایل داخل کارتن

7. جارو برقی سامسونگ مدل QUEEN-18

جارو برقی سامسونگ مدل QUEEN-18

جاروبرقی «سامسونگ» مدل «QUEEN-18» طراحی ساده و زیبایی دارد. بدنه از مواد پلاستیکی باکیفیت ساخته ‌شده است و قطعات مختلف رنگ‌های متنوعی دارند. در رنگ قرمز، قطعات اصلی به رنگ قرمز تیره‌ هستند و با نوارها و قطعات کوچک‌تر مشکی و خاکستری ترکیب ‌شده‌اند. توان 1800واتی این جارو می‌تواند مکشی 400واتی در سر پارویی ایجاد کند و خاک و زباله را به‌راحتی از سطوح مختلف جمع کند.

قدرت مکش در جاروبرقی‌های معمولی به‌تدریج و به‌موازات پرشدن کیسه کاهش می‌یابد. سامسونگ راهکاری خلاقانه ارائه کرده است و فیلتر سایکلون یا چرخشی را تولید و عرضه کرده است.

در درون فیلتر سایکلون، ابتدا ذرات بزرگ‌تر و سنگین‌تر جدا می‌شوند و این امکان را برای استفاده‌ی بهینه از فضای داخل کیسه جاروبرقی و قدرت مکشی قوی‌تر و یکنواخت‌تر فراهم می‌سازد. فیلتر سایکلون که به‌نحوی مناسب، کنار دسته‌ی جاروبرقی تعبیه ‌شده است، به‌راحتی به بیرون و داخل می‌لغزد و دسترسی به آن حتی هنگامی‌که جاروبرقی در حالت ایستاده قرار دارد آسان است. گنجایش بالای مخزن جارو، سیم برق بلند و صدای نه‌چندان زیاد دستگاه، استفاده از آن را ساده کرده است.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  255x296x514 میلی‌متر
 • وزن
  7.9 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار

نقاط قوت

 • ظاهر زیبا و شیک
 • مکش خوب
 • طراحی خوب و شیک

نقاط ضعف

 • مکش بعد از یکم آلودگی فیلتر به شدت افت میکند
 • خیلی بدنه ضعیفی دارد ، فقط با چند خار پلاستیکی و چهار پیچ وصل شده
 • داخل موتور آن را دیدم ، خیلی ابتدایست

8. جارو برقی پلار مدل 3300-10G

جارو برقی پلار مدل 3300-10G
جاروبرقی سطلی پلار مدل 3300 با 1600 وات توان و رده انرژی A یکی از بهترین گزینه ها برای مصرف خانگی می باشد. این جاروبرقی سطلی از فن آوری فیلتراسیون 4 مرحله ای استفاده می کند. جارو سطلی پلار مدل 3300 مجهز به کیسه یک بار مصرف بوده که به راحتی قابل تعویض است.

هم چنین شما میتوانید از کیسه های دائمی که روی خود محصول هستند استفاده کنید. این کیسه ها نیاز به تعویض ندارند و شما باید بعد از پر شدن دو سوم کیسه آن را خالی کرده و مجددا در داخل دستگاه قرار دهید.
اموتور این جارو، تحت لیسانس AEG آلمان تولید شده است.این جاروبرقی علاوه بر مصرف خانگی، برای استفاده در مکان های عمومی مانند مساجد، لابی هتل ها و سالن های اجتماعات گزینه مناسبی است.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  430x570x360 میلی‌متر
 • وزن
  6 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  سطلی

نقاط قوت

 • دو حالت برای مکش
 • سبک
 • با دوام و قیمت مناسب

نقاط ضعف

 • ندارد

9. جارو برقی سایا مدل Lotus

جارو برقی سایا مدل Lotus
» یکی از محصولات باکیفیت و کاربردی خانگی این شرکت است. این دستگاه از نوع جاروهای کیسه‌دار است و با برخورداری از موتور قدرتمند 2000 وات به آسانی آشغال‌ها را از سطوح مختلف جمع‌آوری می‌کند. جاروبرقی Lutos امکان استفاده به همراه پاکت‌های کاغذی یکبار مصرف و همچنین کیسه‌های پارچه‌ای را دارد.

بیشتر بخوانید
بهترین هود آشپزخانه ارزان موجود در بازار

سیم جاروبرقی شش متر طول دارد و به کاربر اجازه می‌دهد بدون نیاز به عوض‌کردن پریز برق، فضایی به شعاع 9 متر را جاروکشی کند. جاروبرقی مدل Lutos قابلیت تنظیم میزان قدرت مکش را از طریق دکمه‌ی ولومی روی بدنه دارد و همچنین مانند اکثر جاروبرقی‌های امروزی دارای ویژگی سیم‌جمع‌کن خودکار است. چراغ نشانگر روی بدنه شما را از پرشدن مخزن مطلع می‌کند.

برخورداری از سری‌های مختلف کوچک و بزرگ مانند سری مناسب درز و گوشه‌ها و برس گرد، از دیگر ویژگی‌های کاربردی این مدل است که باعث‌شده انواع سطوح با این جارو قابل تمیزشدن باشند. لازم به ذکر است سایا در این مدل از فیلتر میکروکربن استفاده کرده است تا هوای خروجی از دستگاه عاری از گرد و خاک باشد.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  440x330x250 میلی‌متر
 • وزن
  4.9 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار

نقاط قوت

 • جمع و جور و شیک
 • مکش قوی و کارکرد عالی
 • شگفت‌انگیز
 • بدنه زیبا
 • مکش عالی
 • کیسه دائمی و یکبار مصرف

نقاط ضعف

 • ضعیف بودن جنس پلاستیک قطعات
 • کوتاه بودن سیم و
 • کم شدن مکش بمحض اینکه کیسه یک کم پر میشه…

10. جارو برقی سانی مدل Turbo Ferrari 2018

جارو برقی سانی مدل Turbo Ferrari 2018

مشخصات کلی

 • ابعاد
  230x300x580 میلی‌متر
 • وزن
  6 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار

نقاط قوت

 • طراحی خوب
 • قدرت بخوب
 • قیمت مناسب
 • به نظرمن جاروهای سانی بهترین وزیباترین جاروهای تولید داخل می باشدکه باید حمایت شود

نقاط ضعف

 • ندارد

11. جارو برقی ال جی مدل VB-5220HTS

جارو برقی ال جی مدل VB-5220HTS

مشخصات کلی

 • ابعاد
  220x280x480 میلی‌متر
 • وزن
  4.5 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  بدون کیسه

نقاط قوت

 • مکش بالا یک ظرف بجای کیسه کوچک و جمع وجور
 • مکنده ی قوی
 • کیفیت مناسب
 • قیمت مناسب

نقاط ضعف

 • سیم جم کن ضعیف
 • کم و زیاد کردن قدرت موتور فقط رو دسته
 • کیفیت نامناسب دسته و لوله
 • نداشتن جا برای سریهای دسته جارو
 • کیفیت بسیار پایین پلاستیک باید بسیار مراقب بود جایی نخوره فوری خط و خش بر میداره

12. جارو برقی سامسونگ مدل KING-18

جارو برقی سامسونگ مدل KING-18

جاروبرقی «سامسونگ» مدل «KING-18» از کاربردی‌ترین‌های عرضه‌شده توسط این شرکت است. این جاروبرقی ظاهر زیبایی دارد و علاوه‌بر ظاهر جذاب، امکانات فراوانی هم دارد که باعث بهبود و افزایش عملکرد آن می‌شود.
این جاروبرقی بدنه‌ی پلاستیکی باکیفیت دارد که در جلوی آن دستگیره‌ای برای حمل در نظر گرفته ‌شده است. محل اتصال خرطومی طوری طراحی ‌شده است تا لوله‌ی خرطومی چرخش 360 درجه داشته باشد و محدودیت کاربری دستگاه کم شود. دسته‌ی لوله، طراحی مناسبی دارد و خرطومی با خمی ملایم به لوله‌ی فلزی تلسکوپی متصل شده است.
لوله‌ی تلسکوپی بسته به قد کاربر تنظیم می‌شود تا استفاده از آن راحت شود. پارویی از نوع ساده است و با پدال روی آن برای استفاده روی فرش یا پارکت و سنگ تنظیم می‌شود. روی بدنه‌ی جارو نشانگر پربودن مخزن نیز در نظر گرفته ‌شده است.
در قسمت انتهایی جارو، دسته‌ی تنظیم قدرت جارو به‌صورت کشویی در نظر گرفته‌ شده است و در چهار حالت فعالیت دستگاه را کنترل می‌کند. دکمه‌های پدالی روشن و خاموش در یک سمت و سیم‌جمع‌کن هم در سمت انتهایی جارو تعبیه شده‌اند.
سیم بلند جارو باعث می‌شود تا شعاع کاری دستگاه بیشتر و استفاده از آن راحت‌تر شود. سری‌های متنوع دستگاه روی بدنه و در فضای مخصوص قرار می‌گیرند تا در زمان مورد نیاز به انتهای لوله یا خرطومی اضافه ‌و استفاده شوند.
سامسونگ از تولید و عرضه‌کنندگان معتبر و شناخته‌شده‌ی لوازم‌خانگی برقی است که با ارائه‌ی محصولات خوش‌ساخت، مشتریان را به سمت خود جذب کرده و با ارائه‌ی خدمات پس از فروش، آن‌ها را راضی نگه‌ داشته است.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  540x310x250 میلی‌متر
 • وزن
  5.8 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار

نقاط قوت

 • طراحی زیبا
 • طراحی و بدنه
 • مکش بسیار ضعیف

نقاط ضعف

 • خاموش شدن دائم صدای زیاد
 • موتور ضعیف ، مکش ضعیف ، بدنه به راحتی دچار خط و خش میشود ، خدمات نمایندگی ضعیف
 • صدای زیاد
 • مکش کم !
 • داغ شدن بیش از حد

13. جارو برقی فکر مدل DARKY OKO

جارو برقی فکر مدل DARKY OKO

مشخصات کلی

 • ابعاد
  130x130x500 میلی‌متر
 • وزن
  3 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  بدون کیسه

نقاط قوت

 • کیفیت مناسب
 • سبک بودن و قابلیت حمل آسان
 • قدرت مکش خیلی قوی

نقاط ضعف

 • صدای زیاد
 • صدای زیاد
 • کارت گارانتی توسط فروشنده امضا نشده

14. جارو برقی آ.ا.گ مدل VX91-WM

جارو برقی آ.ا.گ مدل VX91-WM

مشخصات کلی

 • ابعاد
  502x307x255 میلی‌متر
 • وزن
  5.8 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار

نقاط قوت

 • بی صدا
 • مکش قوی
 • صدای کم
 • سبک بودن دسته
 • زیبایی و کیفیت ساخت
بیشتر بخوانید
بهترین پرده های ساده و شیک اتاق خواب و پذیرایی

نقاط ضعف

 • ندارد

15. جارو برقی سامسونگ مدل Prince 3

جارو برقی سامسونگ مدل Prince 3

دارای موتور CycloneForce با توربین ضد پیچش مو دارای یک شبکه توربینی است که مسیر آن با خاک یا مو مسدود نمی‌شود. بنابراین همواره عملکرد بهینه خود را در تمیزکاری حفظ می‌کند و وقت شما روی جدا کردن موهای پیچ‌خورده با دست تلف نمی‌شود.جاروبرقی Prince-3از یک موتور قدرتمند و برس جمع‌کن ابتکاری برخوردار است که به سطوح کف می‌چسبد.
بدین ترتیب، گرد و غبار، خاک و مو را سریع و کامل جمع می‌کند، بدون اینکه باعث گرفتگی مسیر مکش شود؛ در نتیجه عملکردی عالی را در نظافت ارائه می‌دهد.جدا کردن و خالی کردن محفظه Prince-3کاری آسان است.
می‌توانید آن را با فشار یک دکمه جدا کنید، درب آن را با چرخاندن باز کنید، محتویات آن را به داخل سطل زباله برگردانید و سپس به‌آسانی آن را در جای خود جا بزنید.طراحی سبک کمک می‌کند تا سراسر خانه را با زحمت کمتر و سریعتر تمیز کنید.
وزن محفظه این جاروبرقی 25% کاهش یافته است، و همین باعث شده که کشاندن و حرکت دادن آن به اطراف خانه آسان شود.دسته کنترل از راه دورx دارای دکمه‌های کنترلی داخلی هستند که به راحتی در دسترس شما قرار گرفته‌اند، بنابراین می‌توانید بدون اینکه خللی در کار نظافت‌تان ایجاد کنید، عمل خاموش/روشن یا انتخاب قدرت مکش مناسب را سریعاً انجام دهید.مجموعه لوازم جانبی 3 در 1 این دستگاه لوازم جانبی متنوعی را در اختیارتان قرار می‌دهد تا به تناسب نیازهای نظافتی خود، یکی را انتخاب کنید.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  571x354x321 میلی‌متر
 • وزن
  5.5 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  بدون کیسه

نقاط قوت

 • کیفیت و کارایی و زیبایی
 • مکش عالی

نقاط ضعف

 • یکم صداش زیاده
 • نبود پشتیبانی

16. جارو برقی ال جی مدل VN-3320

جارو برقی ال جی مدل VN-3320
جاروبرقی VN-3320، از نوع جاروبرقی های با کیسه‌ی ال جی می‌باشد. ظرفیت کیسه‌ی این جاروبرقی 4 لیتر می‌باشد و قدرت آن 2000 وات است. در طراحی این دستگاه ، کنترل روی بدنه‌ی دستگاه قرار گرفته است. وجود لوله تلسکوپی به شما اجازه می‌دهد تا در شرایط مختلف دسته‌ی جارو را کوتاه و ‌یا بلند کنید.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  470x310x230 میلی‌متر
 • وزن
  5.3 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار

نقاط قوت

 • مکش قوی

نقاط ضعف

 • سطل دسته ندارد

17. جارو برقی ناسا الکتریک مدل NS-9094

جارو برقی ناسا الکتریک مدل NS-9094
جارو برقی مدل 9094 ناسا الکتریک با موتور پر قدرت 2600 وات و طراحی بسیار زیبا به ما کمک می کند با صرف کمترین میزان زمان و انرژی جارو کشی را با لذت بیشتر و صدای بسیار کم انجام دهیم.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  470x360x310 میلی‌متر
 • وزن
  6.5 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار

نقاط قوت

 • مکشش قوی
 • عالی

نقاط ضعف

 • ضعفی نداره

18. جارو برقی ال جی مدل VN-3822

جارو برقی ال جی مدل VN-3822

جاروبرقی «ال جی» مدل «VN-3822»، یک جاروی کیسه‌ای پرقدرت است. موتور جاروبرقی با قدرت 2200 وات کار می‌کند و با کنترلر روی دسته می‌توانید مکش آن را تنظیم کنید. حجم مخزن در این مدل به چهار لیتر می‌رسد و می‌توانید از کیسه‌های دائمی یا کاغذی برای آن استفاده کنید. جاروبرقی مدل VN-3822 مجهز به لوله‌ی تلسکوپی است که قابلیت تنظیم ارتفاع را به تناسب قد کاربر دارد.

همچنین فیلتر هپا 13 در قسمت خروجی هوای این دستگاه به کار رفته است که قادر است ذرات مضر گردوغبار را تا 99 درصد از هوای خروجی جاروبرقی بزداید و هوای تصفیه‌شده و سالم را خارج کند. طراحی ارگونومیک دسته‌ی جاروبرقی استفاده از دستگاه را آسان‌تر کرده است و تجربه‌ی کاربری رضایت‌بخشی را برای شما رقم می‌زند.

خرطومی سبک و انعطاف‌پذیر دستگاه نیز به شما این امکان را می‌دهد تا بدون فشار و با آزادی عمل بیشتری حرکت کنید. گفتنی است سطح صدای این دستگاه در حالت حداکثری به 82 دسی‌بل می‌رسد.

مشخصات کلی

 • ابعاد
  236x310x468 میلی‌متر
 • وزن
  5.3 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  کیسه دار

نقاط قوت

 • کیفیت بالا

نقاط ضعف

 • ندارد

19. جارو برقی والنوت مدل VC3900

جارو برقی والنوت مدل VC3900

جارو بسیار زیبا که قابل استفاده در منزل ادارجات مساجد میباشد و این شرکت با توجه به مناطق آب هوایی و اقیلم ایران در ساخت این محصول توجه ویژه ای به مناطق با آب وهوای شرجی و رطوبتی داشته مواد استفاده شده در بدنه این کالا از بهترین مواد پتروشیمی کشور و از نوع ABS بوده وسیم جمع کن دستی که همه باعث میشود در مناطق شرجی این محصول زنگ نزده و قابل استفاده باشد و در مناطق خشک و پر از گرد و غبار بدنه این کالا قابل شستشو و نظافت میباشد.

بیشتر بخوانید
بهترین پلوپز موجود در بازار در سال 2021

این کالا فقط برای جارو کردن سطوح خشک طراحی شده است فیلترهای موجود در این جاروبرقی شامل فیلتر هپا جهت جلوگیری از انتشار گرد و غبار در هوای خروجی از دستگاه و جلوگیری از بروز آلرژی در افراد حساس و فیلتر محافظ موتور جهت جلوگیری از ورود گرد و خاک به داخل موتور بوده که بر بازده و عمر دستگاه می‌افزاید.قدرت 1400وات که صدای کم، قدرت مکندگی بالا دارد

مشخصات کلی

 • ابعاد
  450x380x380 میلی‌متر
 • وزن
  10 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  سطلی

20. جارو برقی رباتیک فکر مدل Robert

جارو برقی رباتیک فکر مدل Robert

امروزه در عصر تکنولوژی دیگر نیازی نیست که وقت خود را برای جارو زدن منزلتان حیف کنید . با پیشرفت تکنولوژی و اختراع جاروبرقی روباتیک دیگر نیازی به این کار نیست.

فکر برندی آلمانی با 86 سال سابقه درخشان در تولید محصولات خانگی برقی جارو روباتیکی به ارمغان آورده است که شما را با پیشرفته ترین تکنولوژی های روز در تمیز کردن منزلتان یاری می کند.

تنها کافیست که آن را برای 7 روز آینده برنامه ریزی کنید تا به صورت اتوماتیک از ایستگاه شارژ خودش خارج شود ، خانه را جارو کنید و دوباره به ایستگاه شارژ خودش بازگردد . همچنین فکر با قرار دادن قابلیت دیوار مجازی در این جارو روباتیک مانع از افتادن جاروشما از پله می شود یا حتی می توانید مطمئن باشید که جارو اشتباها وارد دستشویی نمی شود.

این جارو به صورت خودکار گوشه های را تشخیص می دهد و از برخورد به دیوار جلوگیری می کند . این جارو روباتیک به طور خودکار زیر مبل ها می رود و تا 9.5 سانتی متر از زیر اثاث منزل شما را جارو یم کند . حتی اگر احساس خستگی کردید می توانید با ساتفاده از ریموت این دستگاه به صورت کنترلی خانه خود را جارو کنید .

مشخصات کلی

 • ابعاد
  600x430x90 میلی‌متر
 • وزن
  3.2 کیلوگرم
 • نوع جارو برقی
  رباتیک

نقاط قوت

 • هوش مصنوعی
 • خیلی حوبه سریع و پر قدرت مکنده حوبی داره ازش قبلا داشتم ولی شکست خیلی عالیه ولی گرون
 • کیفیت
 • گارانتی اصلی مورد تایید اتحادیه
 • تضمین اصل بودن کالا توسط دیجی کالا

نقاط ضعف

 • قیمت

سوالات متداول

علت کم شدن قدرت جاروبرقی چیست؟

 • پر بودن کیسه جاروبرقی
 • تنظیم نبودن دستگاه
 • کثیف شدن فیلتر
 • گرفتگی و مانع در دسته جاروبرقی
 • نشتی هوا از اتصالات
 • خرابی موتور

کدام مارک جاروبرقی بهتر است؟

بهترین مارک جاروبرقی و پرفروش ترین آنها طبق نظر و نمودار خرید کاربران مشتریان در بازار لوازم خانگی

 • جاروبرقی های مارک philips بالاترین قدرت مکش
 • جاروبرقی های مارک bosch بسیار با کیفیت ساخت کشور آلمان با قدرت مکندگی
 • جاروبرقی های مارک Samsung محصولات شرکت سامسونگ با قدرت

آیا ظرفیت جاروبرقی (آمپر یا وات) به معنی تمیز کردن بهتر است؟

اگر قصد دارید جاروبرقی بخرید زیرا آمپر بالاتری دارد، ممکن است بخواهید دوباره فکر کنید. این ارقام صرفاً اندازه گیری جریان الکتریکی مورد استفاده موتور برای جاروبرقی هستند ، زیرا عملکرد جاروبرقی به جریان هوا ، نحوه مکش آن و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد ، اما قدرت الکتریکی نیست.

جاروبرقی با کیسه گرد و غبار یا بدون کیسه گرد و غبار یکبار مصرف کدام بهتر است؟

شما نمی توانید به طور قطعی به این سؤال پاسخ دهید، از این نظر هیچ بهتر و بدتر از این وجود ندارد، زیرا آزمایشات نشان می دهد که هر دو خانه تمیزکاری خانه را از نزدیک انجام می دهند ،اما این به دلیل ترجیحات شخصی خریدار است.

جاروبرقی های کیسه گرد و غبار ، راه حل مشکل تعویض کیسه گرد و غبار مداوم را برای شما فراهم می کنند ، اما با خالی کردن آن می توانید مشکل را برای شما ایجاد کنید و می تواند کمی کثیف باشد ، و فیلترها و فیلترها نیز باید تمیز باشند ، در حالی که مواردی که کیف دارند. گرد و غبار آن مشکلات را برای شما حل می کند.

امیدواریم این مطلب اطلاعات کافی را برای خرید جاروبرقی خانگی در اختیار شما قرار دهد. خواندن مطلب بهترین تلویزیون های موجود در بازار هم به شما توصیه می‌شود.