چاپ صفحه

راهنمای خرید بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی 2020

بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی
چکیده این مطلب :

انتشار: 30 آذر 99

زمان مطالعه: 8 دقیقه

دسته بندی ها: خانه و آشپزخانه

هیچ نظر

در این مطلب به راهنمای خرید دستگاه تصفیه هوای خانگی و معرفی پرفروش ترین و بهترین مارک دستگاه تصفیه هوای خانگی موجود در بازار میپردازیم.

اگر یکی از نگرانی های شما هوای آلوده است. این مسئله باعث ایجاد مشکلات تنفسی برای شما و خانواده شما شده و احساس سنگینی و کسالت می کنید، باید به فکر درمان و البته پیشگیری باشیم … علت سرفه و بی حوصلگی روزانه اغلب آلودگی هوا است.

خواه آلودگی ناشی از دود اتومبیل باشد یا بوی اسپری که برای خوشبو کردن و تمیز کردن استفاده کرده اید، بوی غذایی و مواد غذایی کپک زده باقی مانده و دور از چشم شما است، دود سیگار یا سیگاری خود را از شوره سر، پوست مو. حیوانات خانگی و صدها عامل دیگر. همه اینها باعث سرفه و آلرژی می شوند و در صورت عدم درمان، این سرفه می تواند منجر به بیماری تنفسی شود.

اما راه حل چیست؟ راه حل استفاده از دستگاه تصفیه هوای خانگی است که امروز در این مطلب به راهنمای خرید و معرفی بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی در بازار میپردازیم باما همراه باشید.

دستگاه تصفیه هوای خانگی چیست؟

در پاسخ به این سوال که دستگاه تصفیه هوا چیست؟، باید گفت دستگاه تصفیه هوا دستگاهی است که آلاینده های هوا را در یک فضا جذب کرده و هوای تصفیه شده را در محل خروجی آزاد می کند. دستگاه های تصفیه هوا مانند دستگاه های تصفیه آب دارای فیلترهایی هستند که هوا از طریق آنها عبور می کند و از آلودگی های مختلف مانند گرد و غبار، ویروس ها، باکتری ها و میکروب ها تمیز می شود.

در نتیجه هوایی که دستگاه به دهانه خروجی می رساند کاملاً سالم و روان خواهد بود. مدل های مختلفی از این دستگاه وجود دارد که با توجه به فیلترهای استفاده شده و ظرفیت محیط، هوا را تمیز می کنند. بنابراین، آنها انواع تصفیه کننده هوا را از دستگاه های خانگی گرفته تا دستگاه های مربوط به فضاهای بزرگتر مانند فضاهای عمومی تحت پوشش قرار می دهند.

آشنایی با انواع دستگاه تصفیه هوا:

سه گزینه اصلی وجود دارد که در آنها سیستم های تصفیه هوای خانگی تولید می شود که عبارت اند از:

دستگاه تصفیه هوای قابل حمل:

این سیستم به عنوان دستگاه تصفیه هوای اتاق شناخته می شود. این دستگاه مناسب افراد با بودجه کم است و به گونه ای طراحی شده است که قابل حمل بوده و می تواند روی زمین یا میز قرار گیرد.

دستگاه تصفیه هوای کل خانه

این دستگاه برای تمیز کردن تمام هوای خانه طراحی شده است و معمولاً مستقیماً روی مجاری ورودی موجود نصب می شود. سیستم تصفیه باید به روشی کاملاً حرفه ای نصب شود، شاید در بعضی موارد از برق استفاده شود.

دستگاه تصفیه هوای داخلی

گرد و غبار یا شوره در همه خانه ها وجود دارد. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از بیماری انسداد ریوی مزمن یا سایر مشکلات ریوی رنج می برید، این مواد تحریک کننده در هوا می توانند تنفس را برای شما دشوار کنند. استفاده از این نوع دستگاه تصفیه هوا می تواند بسیار مفید و کاربردی باشد.

8 نکته ای مهم برای خرید دستگاه تصفیه هوای خانگی

بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی

1. اندازه ای محیط مورد استفاده

اول از همه، به اندازه ای محیطی که می خواهید با کمک دستگاه هوا تمیز کنید، توجه کنید. هر دستگاه تصفیه هوا می تواند منطقه خاصی را پوشش دهد و روند تصفیه هوا در آن را به خوبی انجام دهد. مقدار این منطقه در مشخصات دستگاه مشخص شده است، بنابراین حتما به آن توجه کنید.

2. قدرت دسنگاه تصفیه:

این که به شما می گوید که چه مقدار هوای تصفیه شده از دستگاه خارج می شود و سرعت دستگاه چقدر است. هرچه این مقدار بیشتر باشد، ظرفیت تصفیه دستگاه نیز بالاتر است. بسته به فضای اتاقی که قصد دارید دستگاه تصفیه را در آن قرار دهید، می توانید دستگاهی با سرعت تحویل بالاتر برای آن فضا انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید
بهترین پرده های ساده و شیک اتاق خواب و پذیرایی

3. بسته به نوع آلودگی محیط

بیشتر در معرض چه نوع آلودگی ای هستید؟ اگر به دنبال دستگاهی هستید که استریل ترین فضای تنفس ممکن را فراهم کند. دستگاه هایی را انتخاب کنید که از فناوری نور نور فرابنفش استفاده می کنند. زیرا در این فناوری از نور فرابنفش برای از بین بردن باکتری ها، ویروس ها و توده ها استفاده می شود.

اما اگر می خواهید بو و آلاینده های ناشی از سیگار کشیدن، نگهداری از حیوانات خانگی و آشپزی را از بین ببرید، دستگاه های فیلتر کربن مفید خواهند بود. البته دستگاه هایی هستند که این دو قابلیت را با هم دارند و می توانید از آنها استفاده کنید.

4. در دسترس بودن فیلتر دستگاه تصفیه هوا

دیده می شود که حتی شرکت های بزرگ تولید کننده دستگاه های تصفیه هوا نیز در تهیه فیلترهای دستگاه عملکرد ضعیفی دارند و پس از مدتی به سختی می توان فیلترهای دستگاه های آنها را در بازار یافت. این امر خرید فیلتر جدید و تعویض آن را برای خریداران دشوار می کند. برخی از شرکت ها پس از تصمیم به طور کلی برای ارتقا یا ارتقا مدل، دیگر توجه کافی به تأمین فیلتر به مدل قبلی ندارند.

بنابراین، اولاً اطمینان حاصل کنید که مدلی که انتخاب کرده اید برای تولید یک شرکت معتبر خدمات پس از فروش مناسب است و ثانیا، سعی کنید مدل های جدیدتری را انتخاب کنید که کمتر دارای مشکل فیلتر هستند. آنها فراموش نکنید که قیمت فیلترها را نیز در نظر بگیرید. زیرا فیلتر بارها تغییر خواهد کرد و خرید این فیلترها برای شما مقرون به صرفه است.

5. توجه به محل قرارگیری دستگاه

بیشتر دستگاه های تصفیه هوای خانگی به گونه ای طراحی شده اند که در منطقه ای به اندازه یک اتاق یا سالن کوچک استفاده شوند. به همین دلیل مهم است که تصمیم بگیریم دستگاهی را که برای سلامتی شما بسیار موثر است قرار دهید.

پیشنهاد ما به شما این است که اولین اولویت شما اتاق خواب شما باشد. زیرا قسمت قابل توجهی از وقت شما در خانه به خواب شما اختصاص دارد و ذرات و آلودگی هنگام خواب بیدار هستند و سلامتی خود را به خطر می اندازند! به طور کلی، بخشی از خانه را انتخاب کنید که بیشتر وقت خود را در آن می گذرانید.

6. میزان صدای دستگاه تصفیه هوا خانگی

واحد اندازه گیری صدا، دسی بل است که هرچه میزان آن بالاتر رود، صدای تولید شده نیز افزایش خواهد یافت. برای افرادی که به صدا حساس هستند توجه به میزان تولید شده توسط فن یا فن ها قبل از انتخاب دستگاه تصفیه هوا مهم است.

7. گارانتی دستگاه تصفیه هوا

گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه هوا یکی از مهمترین معیارهایی است که باید قبل از خرید دستگاه تصفیه هوا باید در نظر گرفته شود. از آنجا که فیلترها عمر مشخصی دارند و پس از مدت زمان مشخصی نیاز به تعویض دارند، همانطور که در بخش قبل گفتیم در دسترس بودن فیلتر دستگاه تصفیه هوا بسیار مهم است.

بنابراین شرکت تأمین کننده فیلترها باید از سابقه و شهرت قابل قبولی برای اطمینان از خدمات پس از فروش و تهیه فیلترهای با کیفیت برخوردار باشند.

8. توجه به فناوری فیلتراسیون دستگاه:

فناوری فیلتر کردن یکی از مهمترین مواردی است که باید هنگام خرید در نظر بگیرید. این ویژگی به دو قسمت تقسیم می شود:

فعال

این فناوری با فیلتراسیون و ایجاد رسوب آلاینده ها، آلاینده های هوا را از بین می برد. اگرچه در نگاه اول ممکن است این نوع فیلتراسیون بهتر باشد، باید توجه داشت که این فناوری معمولاً با تولید اُزون همراه است. گاز اُزون برای سیستم تنفسی و ریه ها بسیار خطرناک است، بنابراین توصیه می شود از خرید دستگاه های تصفیه هوا با فناوری فیلتراسیون فعال خودداری کنید.

غیرفعال

این فناوری به گونه ای است که جریان هوای آلوده توسط فن‌ های قدرتمند دستگاه به داخل آن مکیده می شود و با عبور از فیلترهای مختلف و جذب آلاینده ها، هوای تمیز از طرف دیگر دستگاه خارج می شود. دستگاه ها برای مصارف خانگی توصیه می شوند.

بیشتر بخوانید
راهنمای خرید میز ناهار خوری باکیفیت و مقاوم

در نکات قبل با راهنمای خرید بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی آشنا شدیم در ادامه ای مطلب فهرستی از بهترین دستگاه تصفیه هوای خانگی میپردازیم باما همراه باشید

18 مدل از پرفروش ترین دستگاه های تصفیه هوای خانگی

1.تصفیه کننده هوا 3M مدل FAP00

دستگاه تصفیه هوا 3M FAP00 در سال 1904 در ایالات متحده آمریکا با نام معدن و ساخت مینه سوتا تاسیس شد. دستگاه های تصفیه هوا Filtret 3M از طراحی بسیار مدرن، زیبا و با کیفیت بالا برخوردار بوده و شامل کلیه گواهینامه های معتبر بین المللی می باشد.

دستگاه تصفیه هوا 3M منحصر به فرد در مقایسه با سایر سیستم های تهویه مطبوع موجود در بازار دارای ویژگی های بسیار استثنایی مانند مصرف انرژی بسیار کم هستند. و به دلیل استفاده از فیلترهای مخصوص و همچنین صدای بسیار کم، به خصوص در هنگام خواب و استراحت، که در بعضی از دستگاه تصفیه هوا صدای خود دستگاه به عنوان یک آلاینده صوتی کاربر را تحریک می کند،

اما مهمترین دلیل تمایز این دستگاه ها از سایر مدل های موجود است. بازار تصفیه هوا همزمان حدود 50٪ بیشتر و از کیفیت بسیار بالاتری برخوردار است (تصفیه ذرات در حدود 99.9٪ ذرات تا 2.5 میکرون) که همه این موارد به دلیل استفاده از فیلترهای 3M خاص و منحصر به فرد در این دستگاه ها است.

مشخصات کلی محصول

 • حجم هوای خروجی
  99 متر مکعب بر ساعت
 • تعداد فیلتر
  1 عدد
 • انواع فیلتر
  کربنی
 • حسگر بو
  بله
 • توان
  25 وات

مشخصات کامل

2.تصفیه کننده هوا آلماپرایم مدل AP-121

مکانهایی وجود دارد که ما زمان قابل توجهی از زندگی خود را در آنها می گذرانیم. دلیل خوبی داریم که بگوییم آلودگی هوای داخل خانه یا محل کار بیشتر از هوای خارج از محیط های بسته است. نتایج تحقیقات و آزمایشات طولانی مدت آنها نشان داد که آلودگی در محیط داخلی 2 تا 5 برابر و حتی تا 100 برابر بیشتر از فضای باز است.

این مدل تصفیه کننده هوا آلماپرایم با 4 فیلتر اصلی، HEPA، کربن فعال و ضد باکتری، تمام ذراتی را که باعث سرفه، خستگی و تنگی نفس می شوند از بین می برد. ذراتی مانند گرده، سرب و دوده، بوی نامطبوع و ترکیبات مضر گازی، باکتری، ویروس، کپک، قارچ و بوی نامطبوع مانند بوی سیگار، بوی نامطبوع ناشی از ریختن یا خراب شدن غذا.

این مدل دستگاه تصفیه هوا دارای هشدار تغییر فیلتر، دارای جعبه خوشبو کننده هوا است و علاوه بر تصفیه هوا، بسته به سلیقه خود می توانید محیط را نیز معطر کنید.

مشخصات کلی محصول

 • حجم هوای خروجی
  20 متر مکعب بر ساعت
 • تعداد فیلتر
  4 عدد
 • انواع فیلتر
  فیلتر اولیه، ضد باکتری، کربن فعال، هپا
 • توان
  5 وات

مشخصات کامل

3.تصفیه کننده هوا آلماپرایم مدل AP-151

به دلیل افزایش شهرنشینی و افزایش آلودگی ناشی از دود کارخانه ها و وسایل نقلیه، ساکنان شهرهای بزرگ با مشکلی به نام آلودگی هوا دست و پنجه نرم می کنند. این مشکل در فصول سرد سال به دلیل پدیده ای به نام وارونگی حادتر می شود و تنفس را برای افراد دشوار می کند.

زیرا باعث مشکلات تنفسی می شود. در چنین شرایطی توجه به سلامت هوایی که تنفس می کنیم اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. دستگاه تصفیه هوا آلماپرایم مدل AP-151 با حجم هوای خروجی 15 متر مکعب در ساعت برای فضایی با حداکثر مساحت 12 متر مربع طراحی شده است. که شاخص های مصرف آب، تعویض فیلتر و کیفیت هوا، نگهداری دستگاه را تسهیل می کند.

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  کم تر از 16 متر مربع
 • حجم هوای خروجی
  15 متر مکعب بر ساعت
 • تعداد فیلتر
  5 عدد
 • انواع فیلتر
  فیلتر اولیه، ضد باکتری، کربن فعال، هپا، فتوکاتالیست
 • توان
  3.5 وات

مشخصات کامل

4.تصفیه کننده هوا آلماپرایم مدل AP-152

اگر یکی از نگرانی های شما هوای آلوده است. این مشکل تنفسی را برای شما و خانواده شما ایجاد کرده است، شما باید از دستگاه تصفیه هوا استفاده کنید. دستگاه تصفیه هوا آلماپرایم AP-152 یکی از گزینه های شماست. این دستگاه انتخاب خوبی برای خانه و محل کار است.

بیشتر بخوانید
پرفروش ترین شیر جوش های موجود در بازار

دستگاه تصفیه هوا برای افرادی که مشکلات تنفسی دارند یا برای کودک یا بزرگسالی که در خانه آنها زندگی می کند بسیار موثر است.با استفاده از این دستگاه تصفیه هوا، ریه های شما در اثر هوای آلوده آسیب نمی بینند.

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  کم تر از 16 متر مربع
 • حجم هوای خروجی
  15 متر مکعب بر ساعت
 • تعداد فیلتر
  5 عدد
 • انواع فیلتر
  فیلتر اولیه، ضد باکتری، کربن فعال، هپا، فتوکاتالیست
 • توان
  3.5 وات

مشخصات کامل

5.تصفیه کننده هوا آلماپرایم مدل AP241

اگر کودک شما خیلی زود سرما می خورد یا سرفه می کند و بی حال می شود، باید به فکر باشید. با هر دفعه که کودک شما بیمار میشود رشد کودکان کاهش می یابد.

دستگاه تصفیه هوا Al-Prime مدل AP-241 با چهار مرحله فیلتراسیون، هوا را تصفیه می کند. پیش فیلتر که ذرات بزرگ را از بین می برد. فیلتر HEPA در این مدل با قدرت و دقت بالا در جذب آلاینده های هوا، ذرات آزبست باکتری ها و ذرات گرد و غبار را فیلتر می کند.

فیلتر کربن فعال با استفاده از ذرات کربن فعال وظیفه فرایند از بین بردن هرگونه بو، از جمله مواد شیمیایی، شوینده ها و گازهای خطرناک یا بو از حیوانات خانگی و غیره را بر عهده دارد. ورودی هوا برای این دستگاه 360 درجه است.

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  کم تر از 16 متر مربع
 • حجم هوای خروجی
  25 متر مکعب بر ساعت
 • تعداد فیلتر
  3 عدد
 • انواع فیلتر
  پیش فیلتر, هپا گسترده، کربن فعال
 • توان
  5 وات

مشخصات کامل

6.تصفیه کننده هوا آلماپرایم مدل AP-331

دستگاه تصفیه هوا Almaprime مدل AP-331 دارای 6 فیلتر است. فیلتر اصلی که خط اول تصفیه هوا را تشکیل می دهد، قابل شستشو است و بوی بد، میکروب ها و باکتری ها را از بین می برد و ذرات بزرگتر را فیلتر می کند و باعث افزایش طول عمر فیلتر HEPA می شود.

رسوب دهنده الکترواستاتیک با استفاده از فناوری نانو توانایی جذب ذرات الکتریکی از مواد آلرژی زا و دوده موجود در هوا و فیلتر کربن فعال با خاصیت ضد قارچی را دارد و از رشد قالب ها و باکتری ها جلوگیری می کند و عاملی است که از تشکیل کلنی های باکتری جلوگیری می کند، توانایی حذف آلاینده ها از محیط شامل آمونیاک و (Vivos) را دارند

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  بین 56.1 تا 64 متر مربع
 • حجم هوای خروجی
  200 متر مکعب بر ساعت
 • تعداد فیلتر
  6 عدد
 • انواع فیلتر
  فیلتر اولیه، فیلتر الکترواستاتیک، فیلتر کربن فعال، فیلتر از بین برنده اوزون، کاتالیزور سرد TiO2، لامپ UV
 • حسگر بو
  بله

مشخصات کامل

7.تصفیه کننده هوا آلماپرایم مدل AP-341

ما باید به همه کارهایی که انجام می دهیم فکر کنیم و مغز ما باید سالم باشد تا بتوانیم فکر کنیم و تصمیم درساتی بگیریم. هوای تازه سلامت مغز را تضمین می کند. مدل تصفیه هوا AL-Prime مدل AP-341، با تولید 5 میلیون یون منفی در هر متر مکعب، باعث نشاط، شادابی و طراوت می شود

این مدل تصفیه کننده هوا آلماپرایم، ذرات 0.3 میکرون را فیلتر کرده و حذف می کنند تا 99.97٪. این فیلتر هوای ناشی از هوا مانند گرد و غبار، شوره حیوانات، گرده، دود تنباکو، الیاف نساجی و هاگ قارچ را از بین می برد. این دستگاه دارای یک فیلتر پیش فیلتر با ساختار نانو نقره و همچنین یک فیلتر کربن فعال است که بوهای مختلفی را گرفته و هوا را قبل از رسیدن مواد حساسیت زا، گرد و غبار و بو به فیلتر HEPA تصفیه می کند.

فناوری ضد باکتری این محصول همراه با لامپ UV از رشد میکروارگانیسم ها در فیلترهای قبلی جلوگیری کرده و بیش از 99.99٪ میکروب ها و باکتری ها را دفع می کند.

بیشتر بخوانید
10 مدل بهترین مارک ترازو دیجیتال آشپزخانه در بازار

مشخصات کلی محصول

 • حجم هوای خروجی
  120 متر مکعب بر ساعت
 • تعداد فیلتر
  7 عدد
 • انواع فیلتر
  پیش فیلتر، هپا، کربن، الیاف شیشه ای، نایلون، لامپ UV، نانو نقره
 • حسگر بو
  بله
 • توان
  50 وات

مشخصات کامل

8.تصفیه کننده هوا آلماپرایم مدل AP421

تصفیه کننده هوا آلماپرایم مدل AP421این مدل دستگاه تصفیه کننده هوا آلماپرایم، دارای 5 فیلتر قدرتمند، با بازده بسیار بالا است. فیلترهای HEPA و کربن فعال راهی عالی برای حذف 99.97٪ ذرات و آلاینده هایی است که در هوا آزاد می شوند و با اندازه کوچک 0 ، 3 میکرون این موارد شامل شوره و پر و موهای ریز حیوانات و پرندگان ، کنه ها ، دود تنباکو ، هاگ قارچ ، گرده گیاهان ، ذرات PM2.5 ، الیاف نساجی و فرمالدئید ، VOC ها و بوها است.

فیلتر اصلی، که اولین خط تصفیه هوا را تشکیل می دهد، به طور موثر ذرات بزرگ را فیلتر می کند بنابراین عمر فیلتر HEPA را افزایش می دهد. اما فیلترهای نانو نقره و فیلترهای ضد قارچ و ضد باکتری راهی برای پیشگیری از بیماری های باکتریایی و ویروسی با از بین بردن 95٪ باکتری ها و ویروس ها در فضا هستند.

مشخصات کلی محصول

 • حجم هوای خروجی
  300 متر مکعب بر ساعت
 • تعداد فیلتر
  5 عدد
 • انواع فیلتر
  پیش فیلتر،فیلتر هپا، فیلتر کربن فعال، فیلتر نانوسیلور، فیلتر ضدقارچ و ضد باکتری
 • حسگر بو
  بله
 • توان
  50 وات

مشخصات کامل

9.تصفیه کننده هوا ان آی تی مدل NIT-K1

دستگاه های تصفیه هوا می توانند برای پاکسازی هوای محیط مواد آلرژی زا، میکروب های خاص، گرد و غبار، فرش و مبلمان از حیوانات و موها، هوای داخل اتاق را تمیز کنند. دستگاه تصفیه هوا ان آی تی مدل NIT-K1 دستگاه زیبایی است که با فیلتر HEPA و همچنین لامپ پلاسما تا 95 درصد ذرات و تا 99.9 درصد ویروس ها و باکتری ها را از بین می برد.

فیلتر کربن فعال نیز تا حدی بو و دود محیط را از بین می برد. تنظیم سرعت فن به سه درجه از دیگر ویژگی های این محصول است. چهار تنظیم نیز برای تایمر دستگاه وجود دارد. هنگامی که فیلتر HEPA کثیف است ، چراغ نشانگر روشن می شود و می توان لامپ پلاسما را از صفحه خاموش و روشن کرد.

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  بین 32.1 تا 40 متر مربع
 • انواع فیلتر
  دارای فیلتر هپا، دارای فیلتر کربن اکتیو، دارای لامپ پلاسما
 • تایمر
  بله
 • عملکرد بخور
  ندارد
 • سیستم یون ساز
  دارد

مشخصات کامل

10.تصفیه کننده هوا ایستکول مدل TM-TW400H

دستگاه تصفیه هوا ایستکول مدل TM-TW400H با حجم هوای خروجی 400 متر مکعب در ساعت برای فضایی با حداکثر مساحت 110 متر مربع طراحی شده است.

این دستگاه مجهز به تایمر است که کاربر می تواند قبل از خواب، نظافت یا قبل از خروج از خانه از آن استفاده کند. به این ترتیب دستگاه فقط در مواقعی که به آن نیاز داشته باشیم کار خواهد کرد.

قابلیت بخور این مدل می تواند مزایای زیادی از جمله کنترل رطوبت محیط داشته باشد. همچنین مرطوب سازی محیط در فصول سرد می تواند از سرماخوردگی جلوگیری کند. این دستگاه دارای سه حالت عملکرد هوشمند، دستی و خواب است. در حالت هوشمند، دستگاه به طور خودکار میزان آلودگی هوای محیط را تشخیص داده و میزان هوای خروجی را تنظیم می کند.

لازم به ذکر است وقتی دستگاه در حالت دستی است، قدرت فن دستگاه در 4 حالت تنظیم می شود. همانطور که از نام آن پیداست، حالت خواب در هنگام خواب استفاده می شود و این دستگاه صدای کمتری تولید می کند. شاخص های مصرف آب ، تعویض فیلتر و کیفیت هوا ، نگهداری دستگاه را تسهیل می کند.

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  بین 48.1 تا 56 متر مربع
 • حجم هوای خروجی
  400 متر مکعب بر ساعت
 • تعداد فیلتر
  2 عدد
 • انواع فیلتر
  فیلتر کربن فعال، فیلتر هپا
 • حسگر بو
  بله
 • توان
  70 وات

مشخصات کامل

11.تصفیه کننده هوا جی پلاس مدل GAP-J450I

دستگاه تصفیه هوا G Plus با حجم هوای خروجی 300 متر مکعب در ساعت برای فضایی با حداکثر مساحت 39 متر مربع طراحی شده است. قابلیت بخور این مدل می تواند مزایای زیادی از جمله کنترل رطوبت محیط داشته باشد.

بیشتر بخوانید
بهترین ست جای ادویه ارزان موجود در بازار

همانطور که از نام آن پیداست، حالت خواب در هنگام خواب استفاده می شود و این دستگاه صدای کمتری تولید می کند. البته حداکثر صدای این دستگاه 55 دسی بل است. شاخص های مصرف آب، تعویض فیلتر و کیفیت هوا، نگهداری دستگاه را تسهیل می کند. سرانجام ، سیستم فیلتراسیون GAP-J450I از یک فیلتر HEPA و یک فیلتر کربن فعال تشکیل شده است.

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  بین 32.1 تا 40 متر مربع
 • حجم هوای خروجی
  300 متر مکعب بر ساعت
 • تعداد فیلتر
  3 عدد
 • انواع فیلتر
  فیلتر HEPA، فیلتر کربن فعال
 • توان
  68 وات

مشخصات کامل

12.تصفیه کننده هوا جی پلاس مدل GAP-J670I

دستگاه تصفیه هوا G Plus با حجم هوای خروجی 400 متر مکعب در ساعت برای فضایی با حداکثر مساحت 52 متر مربع طراحی شده است. این دستگاه مجهز به تایمر است که کاربر می تواند قبل از خواب، نظافت یا قبل از خروج از خانه از آن استفاده کند.

این دستگاه دارای حالت عملکرد و خواب هوشمند است. در حالت هوشمند، دستگاه به طور خودکار میزان آلودگی هوای محیط را تشخیص داده و میزان هوای خروجی را تنظیم می کند. همانطور که از نام آن پیداست ، حالت خواب در هنگام خواب استفاده می شود و این حالت صدای کمتری تولید می کند.

البته حداکثر صدای این دستگاه 65 دسی بل است. شاخص های مصرف آب ، تعویض فیلتر و کیفیت هوا ، نگهداری دستگاه را تسهیل می کند. سرانجام ، سیستم فیلتراسیون GAP-J670I از یک فیلتر HEPA و یک فیلتر کربن فعال تشکیل شده است.

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  بین 48.1 تا 56 متر مربع
 • حجم هوای خروجی
  400 متر مکعب بر ساعت
 • تعداد فیلتر
  3 عدد
 • انواع فیلتر
  فیلتر HEPA، فیلتر کربن فعال، فیلتر یون ساز
 • توان
  70 وات

مشخصات کامل

13.تصفیه کننده هوا هانی ول مدل Air Touch

نسل جدید دستگاه تصفیه هوا Honeywell ، فوق العاده بی صدا و مجهز به فوق فیلتراسیون پیشرفته، مجموعه چند ملیتی Honeywell با بیش از 100 سال حضور موفق در صنعت نصب و تهویه مطبوع، همیشه تحقیق کرده و راه حل هایی برای مشکلات زندگی شهری بشر ارائه داده است.

نسل جدید دستگاه های تصفیه هوا Air Touch دارای سه مدل است که به شما امکان انتخاب و کاربردهای متنوعی را می دهد: Air TouchAir Touch PAir Touch A5 جریان هوا در این مدل A در حداکثر حالت 300 متر مکعب در ساعت است. با این جریان هوا می توان هوای اتاق یا فضای زندگی 27 متر مربع را در 15 دقیقه یا فضای زندگی 42 متر مربع را در 22 دقیقه کاملاً تصفیه کرد.

توجه داشته باشید که اگر دستگاه با حداکثر سرعت در حال کار باشد، سرعت ، سطح تحت پوشش و ظرفیت فیلتراسیون آن نیز افزایش می یابد. دستگاه تصفیه هوا Air Touch دارای 3 مرحله فوق العاده تصفیه قدرتمند و پیشرفته است که هوا را از گرد و غبار، موها، ذرات پاک می کند فیلتر اصلی از بازگشت ذرات بزرگ مانند مو و گرد و غبار به محیط جلوگیری می کند.

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  بین 32.1 تا 40 متر مربع
 • حجم هوای خروجی
  300 متر مکعب بر ساعت
 • تعداد فیلتر
  3 عدد
 • انواع فیلتر
  فیلتر گرد و خاک، هپا- H11، کربن اکتیو ( HiSiv)
 • توان
  52 وات

مشخصات کامل

14.تصفیه کننده هوا وایرس زیرو مدل SP-PA4W

وایرس زیرو تصفیه کننده هوا برای اتاق کودک مدل SP-PA4W محصولی از شرکت Virus Zero است که قادر به تصفیه هوای محل و همچنین خودروی شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید
20 مدل جعبه پذیرایی چوبی و شیشه ای لوکس و شیک

این دستگاه با استفاده از فناوری S-Plasma Ion سامسونگ قادر به از بین بردن کوچکترین ذرات مضر و معلق در هوا از جمله آنتی ژن ها و همچنین هرگونه دود و بوی نامطبوع در اتاق یا حتی اتومبیل است.

این دستگاه نه تنها برای استفاده در اتاق کودک توصیه می شود، بلکه دارای آداپتور فندک سیگار اتومبیل است و به دلیل اندازه و طراحی آن، به راحتی در داشبورد اتومبیل شما قرار می گیرد و هرگونه بوی نامطبوع مانند بوی سیگار و ویروس ها یا ذرات معلق و باعث از بین رفتن مواد حساسیت زا می شود.

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  بین 16 تا 24 متر مربع
 • انواع فیلتر
  بدون نیاز به تعویض فیلتر
 • توان
  4 وات

مشخصات کامل

15.دستگاه تصفیه کننده هوا شیائومی مدل Mi Air Purifier 3H

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  بین 32.1 تا 40 متر مربع
 • حجم هوای خروجی
  162 متر مکعب بر ساعت
 • تایمر
  بله
 • سیستم یون ساز
  دارد

مشخصات کامل

16.دستگاه تصفیه کننده هوا هانیول مدل Air Touch

اگر به سلامتی خود اهمیت می دهید و به دنبال تهیه دستگاه تصفیه هوا هستید، دستگاه تصفیه هوا Honeywell Air Touch گزینه مناسبی برای شماست. این مدل با استفاده از استانداردها و فناوری های روز بهترین عملکرد را برای شما خواهد داشت.

در کنار تمام ویژگی های مثبت این مدل، هوش این دستگاه در بهبود کیفیت ویژگی های آن تأثیر بسزایی داشته است. همچنین با بهبود فیلتراسیون به ایجاد هوای تازه و آسایش برای شما و خانواده کمک می کند. از دیگر مزایای آن می توان به صفحه لمسی آن اشاره کرد.

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  بین 32.1 تا 40 متر مربع
 • حجم هوای خروجی
  305 متر مکعب بر ساعت
 • تعداد فیلتر
  2 عدد
 • انواع فیلتر
  پیش فیلتر، فیلتر گرد و خاک (فیلتر شماره 1)، فیلتر ترکیبی هپا- H11 و کربن اکتیو و HiSiv (فیلتر شماره 2)
 • توان
  38 وات

مشخصات کامل

17.دستگاه تصفیه هوای نئوتک مدل XJ-202

این دستگاه تصفیه هوا با استفاده از فناوری جدید (نسیم یونی) هوای اتاق شما را کاملاً سالم کرده و با تولید یونهای منفی و اکسیژن فعال، کلیه آلاینده های سمی و مضر و بوهای مختلف را از بین می برد و میزان اکسیژن موجود در محیط را را افزایش می دهد

این دستگاه به جای استفاده از فن یا موتور فن آوری جدید جذب یون در فضاهای دوازده متر مربع در ارتفاع سه متری هوا بدون ساطع کردن هوا گردش می کند.

دستگاه 202 را می توان در اتاق خواب های کوچک تا دوازده متر یا در آشپزخانه استفاده کرد . کار می کند و چون مستقیماً به پریز متصل است ، فضا اشغال نمی کند. این دستگاه توانایی کار مداوم و بدون توقف را دارد. فیلتر دستگاه دائمی است و هر دو هفته یکبار تمیز می شود.

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  کم تر از 16 متر مربع
 • توان
  5 وات
 • عملکرد بخور
  ندارد
 • سیستم یون ساز
  دارد
 • فیلترها
  فیلتر اولیه , فیلتر ضد آلرژی , فیلتر هپا , کربن فعال

مشخصات کامل

18.دستگاه تصفیه هوای نئوتک مدل XJ-210

این دستگاه تصفیه هوا با استفاده از فناوری جدید هوای اتاق شما را کاملاً سالم کرده و با تولید یونهای منفی و اکسیژن فعال، کلیه آلاینده های سمی و مضر و بوهای مختلف را از بین می برد و میزان اکسیژن موجود در محیط را افزایش می هد.

مشخصات کلی محصول

 • شعاع تحت پوشش
  کم تر از 16 متر مربع
 • حسگر بو
  بله
 • سیستم یون ساز
  دارد

مشخصات کامل

ضمن تشکر امیدواریم این مطلب در راستای انتخاب و خرید دستگاه تصفیه هوای خانگی مفید بوده باشد در ادامه ای مطلب خواندن راهنمای خرید دستگاه بخور سرد و گرم و راهنمای خرید دستگاه آب سردکن را نیز به شما همراهان عزیز توصیه میکنیم.