بهترین عطر جیبی زنانه ارزان و باماندگاری بالا

خوشبوترین عطر جیبی زنانه
چکیده این مطلب :

دسته بندی ها: آرایشی و بهداشتی

بروزرسانی: ۰۴ تیر ۹۹

زمان مطالعه: 13 دقیقه

هیچ نظر

راهنمای خرید بهترین عطر جیبی زنانه به معرفی پرفروش ترین و بهترین عطر های جیبی زنانه خوش بو و راه های خرید اینترنتی عطر جیبی زنانه ارزان قیمت.

بعضی از مواقع بسته به شرایط محیطی و کاری ما مجبوریم کل روز را بیرون از خانه باشیم و نیاز به تجدید عطرتان خواهید داشت ولی نمیتونیم ادکلن و عطر های گران قیمت با وزن بالا را با خودمان به بیرون از خانه و یا محل کار ببریم.

برای تجدید عطر ما نیاز به بهترین عطر جیبی زنانه داریم شاید این عطر ها به اندازه یک عطر و ادکلن گران قیمت برای ما کارایی نداشته باشند اما بهترین همراه برای ما در بیرون از خانه و محله کار هستند در ادامه ای مطلب با ما همراه باشید تا با بهترین عطر جیبی زنانه و با فهرستی با خوشبوترین عطر جیبی زنانه ارزان آشنا شویم.

بهترین مارک عطر جیبی زنانه کدام است؟

برندهای بیشماری تمرکز خود بر روی تولید انواع عطرو ادکلن جیبی خوشبو گذاشته اند ولی بهترین آنها که جزو سلاطین تولید کننده عطر جیبی خودکاری و عطر جیبی کتابی به شمار می آیند

برندهای شناخته شده عطر بیک (Bic)، عطر جیبی امپر (Emper)، اسمارت (Smart)، ژک ساف (Jacsaf)، اکو (Ecco)، اسکلاره (Sclaree)، هیدالو (HIDALO) و دکلت (Decolt) هستند. سهم عمده بازار عطر جیبی زنانه متعلق به این چند برند است.

این برندها سعی می کنند با الگو قرار دادن بهترین و مشهور ترین عطرهای دنیا، رایحه ای مشابه با آنها در قالب ادکلن و عطر جیبی تولید کنند.

کلن

ادکلن یا ادو کلن همانطور که شناخته شده است ، غلظت سبک تری از رایحه است که حاوی حدود 2-5٪ روغنهای اساسی است. عطرهای مردانه معمولاً “ادکلن” نامیده می شوند ، اما همیشه ممکن است اینگونه نباشد. شما می توانید انتظار داشته باشید که ادکلن حدود 2 ساعت یک بار روی پوست بماند.

ادوکلن (EDC)

Eau de cologne غلظت ضعیف تری از رایحه است که حاوی حدود 2-5٪ روغنهای اساسی است. فقط “ادکلن” را بدانید.

ادو پارفوم (EDP)

یک عطر محبوب عطر ، Eau de Parfum از Eau de Toilette و کلن قوی تر است و به طور معمول حاوی 15٪ روغن ضروری است. ادو پارفوم روی پوست شما و EDT یا EDC بیشتر طول می کشد.

ادو توالت (EDT)

Eau de Toilette استحکام خاصی از عطر است. این ماده معمولاً حاوی 10٪ روغنهای اساسی است که بیشتر از یک ادوکلن است اما به اندازه یک ادو پارفوم یا پارفوم قوی نیست. این یک انتخاب محبوب برای مردان و زنان برای لباس روزانه است.

‏ENFLEURAGE

Enfleurage فرایند استخراج روغنهای اساسی و عطرها از گلها با استفاده از چربیهای حیوانی یا گیاهی بی بو است که در دمای اتاق جامد هستند تا از ترکیبات معطر استفاده کنند.

روغن ضروری

روغنهای اساسی ترکیباتی هستند که از طریق تقطیر از گیاهان استخراج می شوند ، مانند بخارپز یا فشار سرد ، که عطر گیاه یا منبع طبیعی دیگری را که از آن گرفته شده است ، حمل می کنند. روغنهای اساسی موجود در عطر شامل گل رز ، گل یاس ، نرولی و چوب صندل است.

انواع رایحه های عطر و ادکلن جیبی

بهترین عطر جیبی زنانه

رایحه ادکلن و عطرخودکاری و کتابی هیچ مغایرتی با سایر عطرها ندارد. در تمامی رایحه های گرم، خنک، شیرین، تلخ و ملایم عطر جیبی تولید شده است.

به عنوان مثال اغلب عطرهای جیبی مردانه برند ژک ساف رایحه شیرین و گرم دارند و مناسب استفاده در فصول سرد سال هستند.

اکثر آقایان و خانم های خوش استایل و خوش سلیقه راجع به استفاده ازادکلن های جیبی با رایحه های خنک و ملایم در فصول گرم و رایحه های شیرین و گرم در فصول سرد آگاهی دارند.

خانواده عطر

خانواده های عطر مرکبات ، میوه ای ، چوبی ، تازه ، گلدار هستند. هر عطر متعلق به یک خانواده عطر است.

رایحه پایه (TOP NOTE)

رایحه اصلی عطر که پس از چند دقیقه استفاده از عطر احساس می شود. رایحه اولیه (پایه) همان احساس اولیه عطر است ،

بنابراین ، تأثیر زیادی در فروش عطرها دارد. ترکیبات موجود در این مرحله دارای رایحه ای تند و تازه هستند ، بسیار فرار هستند و به سرعت تبخیر می شوند. ماندگاری این عطر 15 تا 120 دقیقه است.

رایحه ثانویه (MIDDLE NOTE)

بوی ثانویه وقتی از بین می رود که بوی اولیه از بین می رود. رایحه ثانویه بدنه اصلی عطر را تشکیل می دهد

و به عنوان رایحه آرامش بخش بوی تند استفاده می شود. عطر در این مرحله حدود 30 دقیقه تا 5 ساعت پس از استفاده از عطر احساس می شود.

رایحه پایانی(BASE NOTE)

رایحه نهایی عطر زمانی از بین می رود که رایحه های اولیه و ثانویه از بین می روند. ترکیبات این گروه معمولاً تثبیت می شوند.

رایحه این مرحله قبل از 30 دقیقه استفاده از عطر احساس نمی شود و این همان بویی است که در پایان از عطر برای شما باقی می ماند. ماندگاری این عطر از 2 تا بیش از 8 ساعت است.

عطرها تأثیر متفاوتی بر بدن های مختلف خواهند داشت. اینکه بوی خوش بدن روی اطرافیان شما می آید به این معنا نیست که همین تاثیر را بر بدن شما نیز دارد. بنابراین ، بهتر است هنگام خرید عطر را خودتان امتحان کنید.

کجای بدن باید عطرهای جیبی رو اسپری کنیم؟

زنان ترجیح می دهند از عطر در مکانی استفاده کنند که احتمال می دهد دیگران آن را ببوسند. البته این برای همه زنان صدق نمی کند. به همین دلیل ما می خواهیم نقاطی را در بدن معرفی کنیم که می توانند بهترین مکان برای استفاده از عطرهای جیبی زنانه باشند.

نبض گاه ها

نقاط نبض مکانهایی هستند که رگهای خونی نزدیک پوست هستند. در این مکان ها دمای بدن بالاست و به پخش عطر در هوا کمک می کند.

نقاط نبض شامل گردن ، پشت گوش ، مچ ، پشت زانو و قسمت داخلی آرنج است. وقتی از عطر جیبی استفاده می کنید ، در طول روز به گرمای بدن شما واکنش نشان می دهد و عطر آن را پخش می کند.

قوانین اسپری عطر زنانه که نمیدانید!

قوانین اسپری عطر زنانه که نمیدانید

همچنین برخی از خانمها ترجیح می دهند عطر زنانه را در منطقه اسپری کرده و راه بروند تا عطر روی لباس و بدن آنها بنشیند. البته این عطر زیادی را از دست می دهد. بنابراین ، اگر می خواهید در بودجه خود صرفه جویی کنید ، این روش را انتخاب نکنید.

برخی از عطرها می توانند پس از استفاده منجر به تغییر رنگ لباس شوند. بنابراین قبل از پوشیدن لباس و استفاده از عطر جیبی را اسپری کنید.

اگر می خواهید عطر را روی روسری یا لباس خود اسپری کنید ، ابتدا عطر را روی قسمت کوچکی از لباس یا روسری که می تواند پنهان شود اسپری کنید و اگر نتیجه بد نبود مقدار کمی از آن را روی قسمت مورد نظر اسپری کنید. .

همچنین می توانید عطر جیبی زنانه را روی موهای خود اسپری کنید و در طول روز هنگام راه رفتن عطر دلپذیر آن را در فضا پخش کنید. اما نباید عطر را مستقیماً روی موها اسپری کنید.

الکل در برخی ادکلن ها به موها آسیب می رساند و به مرور زمان موها شکننده می شوند و حتی رنگ خود را از دست می دهند.

چجوری عطر بزنیم؟

 • هنگام اسپری کردن ، بطری عطر را در فاصله 7 تا 15 سانتی متری از بدن خود نگه دارید.
 • بعد از استحمام ، چون پوست شما تمیز است ، بهترین زمان برای عطر زدن است.
 • در اسپری عطر زیاده روی نکنید ، 3 تا 4 اسپری کافی است.
 • پس از استفاده از عطر ، پوست خود را به هم بمالید.
 • عطر را در هوا اسپری نکنید.

ترفندهایی برای افزایش ماندگاری عطر جیبی زنانه

ترفندهای مختلف برای افزایش ماندگاری این بوی عطرها وجود دارد. به عنوان مثال ، وقتی پوست شما خشک است ، بوی عطر زود تر از بین میرود،

بنابراین ، استفاده از مرطوب کننده قبل از استفاده از عطر می تواند به آماده سازی پوست شما کمک کرده و بوی عطر را بر بدن شما افزایش دهد.

همچنین می توانید از ژل های روغنی استفاده کنید. این خاصیت روغنی از نفوذ عطر جیبی به منافذ بدن شما پس از اسپری جلوگیری می کند و بوی آن از بین نمی رود.

به این ترتیب ، دیگر نیازی به استفاده از عطر چند بار در روز برای حفظ عطر آن ندارید. همچنین می توانید قبل از اسپری عطر از چند محصول با رایحه تقریباً مشابه استفاده کنید ،

به عنوان مثال ، می توانید قبل از اسپری عطر از ژل و لوسیون آلوئه ورا استفاده کنید. برای خرید عطر زنانه جیبی ، باید به ماندگاری آن توجه زیادی داشته باشید ،

عطری را انتخاب کنید که به مارک اصلی نزدیک تر باشد. این امر منجر به خریدی می شود که دیگر نیازی به خرید مدل های دیگر برای مدت طولانی ندارد.

عطرها را کجا باید نگهداری کنیم؟

مکانی که عطر خود را در آن ذخیره می کنید می تواند تأثیر زیادی بر بوی آن بگذارد ، بنابراین باید در محل نگهداری آن دقت کنید. به عنوان مثال ، ذخیره عطر در مکانهایی که تغییرات ناگهانی در دما وجود دارد می تواند آن را به سرعت تجزیه کند.

نور خورشید نیز همین تأثیر را دارد. بنابراین ، از قرار دادن بطری عطر خود در مکان هایی با دمای متغیر و نور مستقیم خورشید خودداری کنید.

اگر می خواهید عطر شما بسیار بادوام باشد ، آن را در مکانی خنک ، خشک و تاریک قرار دهید ، برای مثال ، کمد لباس شما می تواند مکان مناسبی برای این کار باشد.

خرید انواع عطر جیبی زنانه اصل و باکیفیت

نمونه های تقلبی و بی کیفیت عطرهای جیبی به وفور در بازار یافت می شود. به همین دلیل ، به شما پیشنهاد می کنیم که عطرهای جیبی زنانه آنها را به صورت آنلاین خریداری کنید. محصولاتی که در ادامه ای مقاله ارائه می دهیم ، همه محصولات با ضمانت کیفیت و اصالت محصول به فروش می رسند.

با توجه به اینکه اغلب عطر جیبی از تخفیفات ویژه ای بهره مند می شوند شما خریدی ارزان قیمت و مناسب را تجربه خواهید کرد.در ادامه ای مطلب فهرستی از 23 مدل از بهترین عطر جیبی زنانه که میتوانید به صورت اینترنتی با امکان پرداخت درب منزل تهیه کنید میپردازیم.

33 مدل خوشبوترین عطر جیبی زنانه موجود در بازار

عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Sweet Love حجم 20 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Sweet Love حجم 20 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  نارنج، هلو، پرتقال، گل رز، گل یاسمین، گل لاله، مشک، چوب صندل و ادویه
 • رایحه
  شیرین
 • خوراکی
 • طبیعت
 • گل
 • مرکبات
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه نایس مدل Elle حجم 35 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه نایس مدل Elle حجم 35 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  35 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  گل مریم، آلوی سیاه، بنفشه، ارکیده، فریزیا، یاسمین، زنبق دره و رز
 • رایحه
  شیرین
 • گرم
 • خوراکی
 • مناسب برای
  بانوان
 • سایر توضیحات
  – امکان حمل آسان
  – دارای ماندگاری و پخش بوی مناسب
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل 819 حجم 20 میلی لیتر مجموعه 3 عددی

عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل 819 حجم 20 میلی لیتر مجموعه 3 عددی

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  گل و میوه
 • رایحه
  شیرین
 • مناسب برای
  بانوان
 • سایر توضیحات
  لانکوم
  ایلین
  ورساچه
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل لانکوم لانویت حجم 15 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل لانکوم لانویت حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  15 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  مرکبات ، چوب
 • رایحه
  تند
 • گرم
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  امارات
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل Versace حجم 20 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل Versace حجم 20 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  گل ماگنولیا، نیلوفر آبی و گل صدتومانی چینی
 • رایحه
  شیرین
 • تند
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Night Wish حجم 20 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Night Wish حجم 20 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • رایحه
  شیرین
 • گرم
 • خوراکی
 • طبیعت
 • گل
 • مرکبات
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  – نت آغازی: پرتقال ماندارین و نارنج
  – نت میانی: گل رز، یاسمین و صدتومانی
  – نت پایانی: وانیل، گیاه پاتچولی و بادام سوخته
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل Midnight Rose 404 حجم 15 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل Midnight Rose 404 حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  15 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  تمشک، رز، فلفل صورتی، وانیل
 • رایحه
  گل
 • طبیعت
 • شیرین
 • خوراکی
 • خنک
 • مناسب برای
  خانم‌ها
 • کشور مبدا برند
  امارات
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه بیک شماره 4 حجم 7.5 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه بیک شماره 4 حجم 7.5 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  7.5 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  گل و میوه
 • رایحه
  گل
 • مرکبات
 • گرم
 • طبیعت
 • خوراکی
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطرجیبی زنانه اسکلاره مدل Jadore Dior حجم 30 میلی لیتر

عطرجیبی زنانه اسکلاره مدل Jadore Dior حجم 30 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  30 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  گلی
 • رایحه
  شیرین
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه نایس پاپت مدل Good Girl حجم 35 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه نایس پاپت مدل Good Girl حجم 35 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  35 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  گل مریم و یاسمین
 • رایحه
  شیرین
 • گرم
 • خوراکی
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  – امکان حمل آسان
  – دارای ماندگاری و پخش بوی مناسب
  – رایحه بر گرفته شده از عطر Carolina Herrera Good Girl
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه صندل مدل ایفوریا حجم 25 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه صندل مدل ایفوریا حجم 25 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  25 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  شکلات، میوه، گیاهان معطر، گل
 • رایحه
  شیرین
 • گرم
 • گل
 • مناسب برای
  بانوان
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه برندینی مدل GG حجم 25 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه برندینی مدل GG حجم 25 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  25 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  ترنج ، لیمو شیرین ، قهوه ، بادام
 • رایحه
  گرم
 • شیرین
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  این عطر برندینی برگرفته از عطر Good Girl Carolina Herrera می باشد
  نت های بکار رفته در این عطر عبارتند از :
  نت آغازین : ترنج ، لیمو شیرین ، قهوه ، بادام
  نت میانی : شکوفه پرتقال ، رز ، ریشه زنبق زرد ، گل مریم ، یاس سفید
  نت پایه : مشک ، چوب معطر صندل ، وانیل ، پچولی ، سرو ، دارچین ، شکلات پرالین ، عنبر ، چوب کشمیر ، لوبیای تونکا ، غلاف کاکائو
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه پیوریتی مدل MISS DIOR حجم 25 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه پیوریتی مدل MISS DIOR حجم 25 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  25 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  میوه و مرکبات
 • رایحه
  تلخ
 • خنک
 • خوراکی
 • طبیعت
 • مناسب برای
  بانوان
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Pinto حجم 20 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Pinto حجم 20 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  گل
 • رایحه
  شیرین
 • خنک
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه هدوی مدل گود گرل حجم 45 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه هدوی مدل گود گرل حجم 45 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  45 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  نت آغازی: قهوه، بادام، ترنج و لیمو – نت میانی: گل مریم، شکوفه‌های پرتقال، یاس رازقی، زنبق سفید و رز بلغاری -نت پایانی: دانه تونکا، کاکائو، وانیل، پارالین، چوب صندل، مشک، کهربا، چوب کشمیر و نعناع هندی
 • رایحه
  گرم
 • طبیعت
 • شیرین
 • خوراکی
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه صندل مدل گود گرل حجم 25 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه صندل مدل گود گرل حجم 25 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  25 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  شکلات، میوه، گیاهان معطر، گل
 • رایحه
  شیرین
 • گرم
 • شرقی
 • گل
 • مناسب برای
  بانوان
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Ella حجم 20 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Ella حجم 20 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  گل یاسمین، چوب، عنبر
 • رایحه
  گرم
 • تند
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل 713 حجم 20 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل 713 حجم 20 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
 • رایحه
  گل
 • مرکبات
 • گرم
 • طبیعت
 • شیرین
 • خوراکی
 • تند
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  نت آغازی: پرتقال ماندارین، نارنج و نت‌های سبز
  نت میانی: فلفل سیاه، نت‌های گلی و هل
  نت پایانی: وانیل، چوب صندل، چوب گایاک، مشک و عنبر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطرجیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل Good Girl حجم 25 میلی لیتر

عطرجیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل Good Girl حجم 25 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  25 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  گل مریم، یاسمین، کاکائو
 • رایحه
  شیرین
 • تند
 • گرم
 • شرقی
 • گل
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  امارات
 • سایر توضیحات
  ادوپرفیوم ( Eau De Parfum)
  کارولینا هررا مدل Good Girl
  دارای جعبه
  ماندگاری خوب
  پراکندگی خوب
  نت آغازی: بادام و قهوه
  نت میانی: گل مریم و یاسمین
  نت پایانی: دانه‌ی تونکا و کاکائو
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل Good Girl حجم 15 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل Good Girl حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  15 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  شکلات , میوه , گیاهان معطر , گل
 • رایحه
  شیرین
 • تند
 • گرم
 • شرقی
 • گل
 • مناسب برای
  بانوان
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل 01 حجم 20 میلی لیتر بسته 2 عددی

عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل 01 حجم 20 میلی لیتر بسته 2 عددی

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  میوه , ادویه , وانیل , چوب
 • رایحه
  شیرین
 • مناسب برای
  خانم‌ها
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل F7 حجم 20 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل F7 حجم 20 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  گل میرم، یاس، صدتومانی و نعناع
 • رایحه
  تند
 • خنک
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل Euphoria حجم 20 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل Euphoria حجم 20 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  گل نیلوفر و گل ارکیده
 • رایحه
  شیرین
 • گرم
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل بلو لایف حجم 20 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل بلو لایف حجم 20 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  لیمو، گل بنفشه، گواوا، گیاه پاتچولی، اسطوخودوس، مشک، عنبر و چوب صندل
 • رایحه
  مرکبات
 • طبیعت
 • شرقی
 • خوراکی
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل 212 SX حجم 20 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل 212 SX حجم 20 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  فلفل صورتی، پرتقال ماندارین و ترنج
 • رایحه
  گرم
 • شیرین
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Chici Miki حجم 20 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Chici Miki حجم 20 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  بادام، قهوه، گل مریم، یاسمین و وانیل
 • رایحه
  شیرین
 • گرم
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه نایس پاپت مدل Shiseido Zen حجم 35 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه نایس پاپت مدل Shiseido Zen حجم 35 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  35 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  گل گاردنیا، بنفشه، زنبق دره، نیلوفر و سیب
 • رایحه
  شیرین
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  – برگرفته از عطر Shiseido Zen
  – دارای رایحه خوشبو
  – ماندگاری و پخش بوی مناسب
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه اسکلاره مدل 212 VIP حجم 35 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه اسکلاره مدل 212 VIP حجم 35 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  35 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  میوه،وانیل،مرکبات،گل
 • رایحه
  گرم
 • شیرین
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  نت آغازی : گل ساعت
  نت میانی : مشک، گاردنیای یاسمنی
  نت پایانی : وانیل، دانه تونکا
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ادوپرفیوم زنانه اسکلاره مدل Alien حجم 35 میلی لیتر

ادوپرفیوم زنانه اسکلاره مدل Alien حجم 35 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  35 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  چوب،گل
 • رایحه
  گل
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  فرانسه
 • سایر توضیحات
  نت آغازی:گل یاسمین
  نت میانی:چوب
  نت پایانی:عنبر
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه بیک شماره 4 حجم 7.5 میلی لیتر مجموعه 5 عددی

عطر جیبی زنانه بیک شماره 4 حجم 7.5 میلی لیتر مجموعه 5 عددی

مشخصات

 • حجم
  7.5 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  تند
 • رایحه
  گرم
 • خوراکی
 • طبیعت
 • گل
 • مرکبات
 • مناسب برای
  بانوان
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل 212 کد 240 حجم 15 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه اسمارت کالکشن مدل 212 کد 240 حجم 15 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  15 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  فلفل صورتی، پرتقال ماندارین و ترنج
 • رایحه
  شیرین
 • شرقی
 • گل
 • مناسب برای
  بانوان
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Charismatic حجم 20 میلی لیتر

عطر جیبی زنانه ژک ساف مدل Charismatic حجم 20 میلی لیتر

مشخصات

 • حجم
  20 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
  نارنج
 • رایحه
  شیرین
 • خنک
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
مشاهده این محصول در دیجی کالا
عطر جیبی زنانه دندلیون مدل Sagittarius حجم 30 میلی لیتر آذر

عطر جیبی زنانه دندلیون مدل Sagittarius حجم 30 میلی لیتر آذر

مشخصات

 • حجم
  30 میلی‌لیتر
 • نت بویایی
 • رایحه
  گل
 • مرکبات
 • گرم
 • طبیعت
 • شیرین
 • خوراکی
 • تند
 • مناسب برای
  بانوان
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • سایر توضیحات
  مناسب برای متولدین ماه آذر
  – شماره مجوز بهداشت: 6167115215755588
  – نت آغازی: نارنج، توت فرنگی و گریپ‌فروت
  – نت میانی: گل یاسمین و نیلوفر
  – نت پایانی: چوب صندل و وانیل
مشاهده این محصول در دیجی کالا
ضمن تشکر، امیدواریم این مطلب در راستای انتخاب و خرید بهترین بهترین عطر جیبی زنانه مفید بوده باشد در ادامه ای مطلب خواندن بهترین اسپری خوشبو کننده بدن زنانه و بهترین ادوکلن زنانه ارزان باماندگاری بالا را نیز توصیه میکنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا