چاپ صفحه

جذاب ترین لباس خواب زنانه تحریک کننده

لباس-حواب-زنانه
چکیده این مطلب :

انتشار: 18 خرداد 99

زمان مطالعه: 9 دقیقه

دسته بندی ها: مد و پوشاک

هیچ نظر

در این مطلب به راهنمای خرید لباس خواب زنانه و معرفی پرفروش ترین و بهترین لباس خواب زنانه موجود در بازار و راه های خرید اینترنتی لباس خواب زنانه میپردازیم.
دوستان عزیز محصولات معرفی شده جزء پرفروش ترین ها هستند به همین منظور ممکن است به مرور زمان به دلایل مختلف در بازار و فروشگاه ، سایت های معرفی شده ناموجود شوند در این صورت شما عزیزان میتوانید از محصولات مشابه و دسته بندی اصلی مراجعه کنید.

کمتر کسی است که به داشتن یک لباس خواب راحت در طول شب فکر کند. اغلب افراد با همان لباس های خوابی که در طول روز می پوشند، به رختخواب می روند. در صورتیکه استفاده از لباس خوابی متفاوت در طول شب، باعث افزایش کیفیت خواب شما خواهد شد. در هنگام خرید یک لباس خواب چند نکته کوچک را در نظر بگیرید:

 • لباس خواب فانتزی یا راحت: تنوع لباس خواب این روزها بسیار بالا است. باید انتخاب کنید که لباس خواب مورد نظر شما در کدام دسته است.
 • جنس لباس خواب: جنس لباس خواب تاثیر زیادی را در راحتی شما در هنگام پوشیدن آن دارد. لباس خواب های نخی، ویسکوز، حریر، گیپور، ساتن و … انواع مختلفی از پارچه هایی هستند که در دوخت لباس خواب مورد استفاده قرار می گیرند.
 • سایز: اغلب لباس خواب ها به صورت فری سایز و آزاد هستند. اما بهترین گزینه انتخاب لباس خواب های قابل تنظیم است. مثلا لباس خواب هایی که با بند بسته می شوند و یا لباس خواب هایی که بندهای قابل تنظیم دارند.

در نهایت انتخاب یک لباس خواب باید کاملا بر اساس راحتی شما باشد. لباس خوابی که راحت نباشد، دیگر لباس خواب نیست. در ادامه این مطلب سعی کردیم تا ۱۰ مورد از لباس خواب های پر فروش از نظر مردم و دلایل انتخاب آن ها را مورد بررسی قرار دهیم.

معرفی پرفروش ترین لباس خواب زنانه موجود در بازار

1. لباس خواب زنانه کد T-901-01

لباس خواب زنانه کد T-901-01

این لباس خواب زنانه از جنس ترکیبی ساتن و گیپور است. بخش نیم تنه و شلوارک کاملا از هم جدا می باشد. در بخش نیم تنه تور مشکی کار شده و در بخش شلوارک نیز پارچه ساتن به کار رفته است. بر روی قسمت کش شلوارک پاپیونی مشکی رنگ قرار دارد. ساتنی که در دوخت این لباس خواب مورد استفاده قرار گرفته، از نوع مرغوب و با کیفیت است. این ساتن بسیار نرم بوده و پس از مدتی پاره و یا نخکش نمی شود. در قسمت نیم تنه بندهایی برای تنظیم سایز در نظر گرفته شده است. گیپور از نوع کره ای است.

 • جنس ترکیبی تور و ساتن

2. لباس خواب زنانه کد P-2020

لباس خواب زنانه کد P-2020

این لباس خواب با رنگ قرمز خود نظر هر فردی را به خود جلب می کند. لباس خواب P-2020 از جنس حریر و گیپور است. لباس خواب یک سره است، در قسمت بالا از جنس گیپور و در قسمت پایین از جنس حریر است. یک عدد شورت لامبادا نیز در پکیچ این لباس خواب وجود دارد. این لباس خواب به وسیله بندی در پشت گردن بسته می شود.

 • طراحی جذاب

3. ست لباس خواب و شورت زنانه مدل K8

ست لباس خواب و شورت زنانه مدل K8

لباس خواب زنانه بعدی به رنگ زرد است. این لباس خواب به صورت لباس خواب های پیراهنی است. لباس خواب دارای دو بند است و در قسمت دامن یک چاک تا قسمت زیر سینه دارد. شورت لباس خواب نیز از جنس و رنگ خود پیراهن لباس خواب است. پارچه لباس خواب در قسمت بالا تنه از نوع طرحدار است.

 • رنگ زیبا

4. لباس خواب زنانه مدل Queen-Ghost red-05

لباس خواب زنانه مدل Queen-Ghost red-05

این لباس خواب در دسته لباس خواب های میدی است. بند آن به صورت پشت گردنی می باشد. یک طرف این لباس خواب به صورت باز است. جنس لباس از ویسکوز و پلی آمید بسیار با کیفیت است. لباس خواب به همراه یک عدد شورت به فروش می رسد.

 • جنس با کیفیت

5. لباس خواب زنانه فیتن مدل ۴۴۷B

لباس خواب زنانه فیتن مدل 447B

لباس خواب ۴۷۷B جزو لباس خواب های فانتزی است. نیم تنه، شورت و جوراب سه جزء اصلی این لباس خواب هستند. لباس خواب به رنگ مشکی بوده و بسیار جذاب است. نیم تنه به وسیله یک بند به شورت متصل می شود. بخش نیم تنه دارای بندهای قابل تنظیم نیز می باشد. جنس لباس خواب از پلی آمید با کیفیت است.

 • طراحی سه تیکه

6. لباس خواب زبانه مدل A HUNY BLC

لباس خواب زنانه مدل A HUNY BLC

لباس خواب A HUNY BLC فقط یک تکه دارد و آن هم یک دامن به همراه یک شورت متصل به آن است. این لباس خواب از جنس ترکیبی ویسکوز، حریر و گیپور است. پارچه به صورت ساده بوده و قسمت پشتی آن تا پایین پا را می پوشاند. رنگ مشکی این لباس خواب بر جذابیت آن افزوده است.

 • استفاده از پارچه ترکیبی

7. لباس خواب زنانه مدل BLACK-PRANCES

لباس خواب زنانه مدل BLACK-PRANCES

این لباس خواب دارای رنگ مشکی و طراحی حذاب است. لباس خواب دارای دو تکه پیراهن و شورت جداگانه می باشد. جنس لباس خواب از ویسکوز بوده  و در قسمت بالایی بندهایی قابل تنظیم برای سایز دارد. قسمت پایین پیراهن تا زیر باسن می رسد و از جنس حریر ساده است.

 • دارای بند قابل تنظیم

8. ست لباس خواب و شورت زنانه مدل K15

ست لباس خواب و شورت زنانه مدل K15

لباس خواب K15 از نوع لباس خواب های جذب است. این لباس خواب به وسیله یک بند در پشت گردن بسته می شود. قسمت کمر در لباس خواب بدون هیچ پارچه ای می باشد. جنس پارچه به کار رفته دراین کار گیپور طرح دار است. رنگ قرمز پارچه، آن را بسیار جذاب کرده است.

 • رنگ زیبا

9. لباس حواب زنانه کد T-875-01

لباس حواب زنانه کد T-875-01

این لباس خواب یک ست شامل نیم تنه و شورت است. جنس پارچه از نوع ساتن فرانسوی اصل و به رنگ صورتی می باشد. در لبه های بالایی نیم تنه و لبه های پایینی شورت از گیپور مشکی استفاده شده است. نیم تنه به وسیله دو بند بر روی بدن می ایستد.

 • جنس با کیفیت و مرغوب

10. ست لباس خواب و شورت زنانه مدل K14

ست لباس خواب و شورت زنانه مدل K14

لباس خواب زنانه K14 در رتبه دهم پرفروش ترین لباس خواب ها قرار گرفته است. این لباس خواب به رنگ مشکی بوده و از جنس پلی استر است. پیراهن لباس خواب دارای دو بند قابل تنظیم است. بر روی این بندها دو عدد پاپیون قرار گرفته است.

 • جنس پلی استر مقاوم

11. لباس خواب زنانه کد T-901-02

لباس خواب زنانه کد T-901-02

 • زیبا و لطیف
 • خوش دوخت

12. لباس خواب زنانه فیتن مدل 447R

لباس خواب زنانه فیتن مدل 447R

لباس خواب زنانه مدل بادی دارای پارچه توری و بدن نما و دارای پاپیون تزیینی در قسمت جلو لباس به همراه یک جفت جوراب توری و از جنس پلی آمید دوخته شده است.

 • کیفیت دوخت و طراحی زیبا

13. ست لباس خواب و شورت زنانه مدل 509

ست لباس خواب و شورت زنانه مدل 509

این لباس خواب زنانه دارای بند قابل تنظیم دارای فنر در قسمت سینه به همراه یک شورت مدل تی استرینگ و از جنس پلی استر دوخته شده است.

 • جنس خوب و سایز مناسب
 • طراحی خاص ورنگ جذاب

14. لباس خواب زنانه شهره کد 9614

لباس خواب زنانه شهره کد 9614

این لباس خواب زنانه از جنس پلی استر و ویسکوز است لباس خواب فانتزی شهره اندازه ای قدی تا زیر زانو به همراه شورت بیکینی میباشد.

 • کیفت بالای دوخت
 • طراحی زیبا و راحت

15. لباس خواب زنانه مدل 3002 N

لباس خواب زنانه مدل 3002 N

ضمن تشکر، امیدواریم این مطلب در راستای انتخاب و خرید لباس خواب زنانه مفید بوده باشد در ادامه ای مطلب خواندن بهترین اسپری خوشبو کننده بدن زنانه و پرفروش ترین کاندوم ها را نیز به شما همراهان عزیز توصیه میکنیم
بیشتر بخوانید
بهترین کفش مخصوص پیاده روی زنانه و دخترانه